Srovnání závodů

Trasa: Ostravice, železniční přejezd

Jméno 22.12.2013 25.01.2020 Zlepšení (sekundy)
Čas Pořadí Rel.pořadí (v %) Čas Pořadí Rel.pořadí (v %)
Teplota 2.1 °C 3.1 °C
Množství sněhu 48 cm 65 cm
Rychlost větru 30 km/h 11 km/h
Počet závodníků 268 335
Važík Miroslav 01:21:09 244 91 01:06:59 200 60 850
Grimm Martin 01:01:14 123 46 00:49:24 28 8 710
Ručka Richard 00:58:37 93 35 00:48:09 20 6 628
Krejčiříková Ivona 01:00:49 120 45 00:51:18 43 13 571
Hradil Pavel 01:05:29 164 61 00:56:10 90 27 559
Říčný Petr 01:10:17 197 74 01:01:54 157 47 503
Stoklásková Pavla 01:24:10 249 93 01:17:16 266 79 414
Kimla Jan 00:57:00 81 30 00:50:08 35 10 412
Krejčiříková Denisa 00:58:11 91 34 00:51:41 48 14 390
Peter Tomáš 00:47:09 7 3 00:41:57 2 1 312
Kimla Martin 01:06:40 167 62 01:01:45 151 45 295
Tomanová Marie 01:25:09 251 94 01:20:16 272 81 293
Hudeček Petr 00:48:36 13 5 00:43:54 8 2 282
Tešnar Marek 01:03:19 145 54 00:58:49 120 36 270
Dirnerová Alžběta 01:10:08 195 73 01:05:43 189 56 265
Sobek Lumír 00:54:15 53 20 00:50:19 39 12 236
Šimková Barbora 01:11:25 207 77 01:07:30 205 61 235
Martinka Lukáš 00:48:09 9 3 00:44:18 9 3 231
Otevřel Vít 00:46:58 5 2 00:43:32 6 2 206
Chmura Petr 01:05:09 162 60 01:01:56 158 47 193
Sedláček Luděk 01:16:32 229 85 01:13:21 247 74 191
Fierla Ondřej 00:50:41 29 11 00:47:46 18 5 175
Kouřil Jaroslav 00:56:17 72 27 00:53:26 59 18 171
Fierla Jan St. 01:02:26 137 51 00:59:37 128 38 169
Lichý Tomáš 00:43:00 1 0 00:40:50 1 0 130
Vrubel Lukáš 00:56:02 69 26 00:53:58 67 20 124
Říha Pavel 00:50:09 20 7 00:48:15 21 6 114
Šindelek Vladan 00:50:22 22 8 00:48:47 24 7 95
Swaczyna Patrik 00:55:33 63 24 00:54:00 68 20 93
Šubert Pavel 01:02:04 133 50 01:00:42 141 42 82
Harabiš Radim 01:05:13 163 61 01:04:05 179 53 68
Blabla Tomáš 00:50:24 23 9 00:49:33 30 9 51
Maceček Tomáš 00:45:17 2 1 00:44:30 11 3 47
Skopal Rostislav 01:07:10 173 65 01:06:24 198 59 46
Beneš Pavel 00:59:45 106 40 00:59:03 122 36 42
Letko Miroslav 00:53:19 43 16 00:52:52 55 16 27
Benda Jiří 00:55:45 66 25 00:55:19 79 24 26
Stoszek Jan 00:50:05 19 7 00:50:05 34 10 0
Mrklovský Petr 01:01:18 125 47 01:01:51 155 46 -33
Collen Malcolm 00:55:48 67 25 00:56:36 98 29 -48
Žižka Pavel 01:27:43 254 95 01:29:03 282 84 -80
Gromus Petr 01:08:19 179 67 01:09:52 225 67 -93
Žajdlík Filip 00:49:52 18 7 00:51:25 45 13 -93
Pokorný Radim 00:50:14 21 8 00:51:55 49 15 -101
Škrabánek Petr 00:51:52 37 14 00:53:47 65 19 -115
Černoch Ondřej 00:56:43 77 29 00:58:44 119 36 -121
Cypra Zdeněk 01:11:35 208 78 01:13:43 249 74 -128
Pavlík Víťa 00:50:33 25 9 00:52:46 54 16 -133
Petrašek Adam 01:09:31 187 70 01:12:17 239 71 -166
Švantner Bohuslav 01:10:21 198 74 01:13:24 248 74 -183
Benda Jaroslav 01:02:01 132 49 01:05:11 186 56 -190
Dubový Jiří 01:09:27 186 69 01:12:47 243 73 -200
Rozmahel Radek 00:57:19 84 31 01:01:03 146 44 -224
Rek Filip 01:01:31 128 48 01:05:17 187 56 -226
Bortel Jaroslav 01:02:09 134 50 01:08:59 220 66 -410
Groš Štefan 01:04:30 155 58 01:12:18 240 72 -468
Zajíc Josef 01:04:51 158 59 01:12:57 246 73 -486
Cienciala Tomáš 00:48:51 16 6 00:57:08 104 31 -497
Richter Ondřej 00:54:11 51 19 01:03:06 169 50 -535
Skomorowski Stanislaw 01:04:38 157 59 01:14:35 252 75 -597
Šnevajs Radomír 00:57:07 82 31 01:12:03 237 71 -896
Hudeček Karel 01:28:36 255 95 00:00:00 284 85 0
Bednarz Luděk 00:00:00 268 100 00:00:00 284 85 0
Švidernoch Milan 00:00:00 261 97 01:07:26 204 61 0
Beneš Daniel 00:00:00 258 96 01:02:57 168 50 0
Helcel Martin st. 00:00:00 264 99 01:03:11 170 51 0
Pěgřimek Milan 01:08:25 180 67 00:00:00 284 85 0
Beremlijski Petr 01:06:47 168 63 00:00:00 284 85 0
Viej Radomír 01:04:22 151 56 00:00:00 284 85 0
Vařeka Vladan 01:14:20 218 81 00:00:00 284 85 0
Mindek Tomáš 01:01:10 122 46 00:00:00 284 85 0
Dědek Beskydský 01:13:22 215 80 00:00:00 284 85 0
Pešat Jan 01:00:44 118 44 00:00:00 284 85 0
Holoubková Hana 01:00:00 110 41 00:00:00 284 85 0
Franer Kuba 00:51:31 35 13 00:00:00 284 85 0
Ambros Jakub 00:50:50 30 11 00:00:00 284 85 0