Srovnání závodů

Trasa: Malenovice, Rajská bouda (přes Bezruče)

Jméno 02.02.2014 19.01.2020 Zlepšení (sekundy)
Čas Pořadí Rel.pořadí (v %) Čas Pořadí Rel.pořadí (v %)
Teplota -4 °C -4.5 °C
Množství sněhu 1 cm 57 cm
Rychlost větru 55 km/h 25 km/h
Počet závodníků 208 217
Tuharský Erik 00:59:06 110 53 00:49:08 23 11 598
Ručka Richard 00:55:59 80 38 00:46:29 13 6 570
Levinský Lukáš 01:01:16 123 59 00:53:18 53 24 478
Pĕgřìm René 01:08:24 166 80 01:00:31 118 54 473
Magdon Roman 01:10:01 170 82 01:02:27 131 60 454
Tyleček Václav 00:59:04 109 52 00:52:05 41 19 419
Krejčiříková Ivona 00:56:56 88 42 00:50:05 30 14 411
Peter Tomáš 00:44:08 6 3 00:40:28 1 0 220
Říčný Petr 01:03:54 146 70 01:00:34 119 55 200
Frost Gary 01:02:54 137 66 01:00:02 116 53 172
Velebil Lukáš 00:59:57 117 56 00:57:21 99 46 156
Kouřil Jaroslav 00:53:51 60 29 00:51:16 36 17 155
Helcel Martin st. 01:00:28 119 57 00:58:08 106 49 140
Melčák Tomáš 00:56:00 81 39 00:53:42 61 28 138
Sedláček Luděk 01:11:50 176 85 01:09:34 165 76 136
Krejčiříková Denisa 00:54:27 65 31 00:52:34 44 20 113
Labuz Martin 00:53:38 56 27 00:51:47 39 18 111
Chýlek Patrik 00:58:13 100 48 00:56:29 89 41 104
Rybiář Michal 01:02:23 134 64 01:00:44 121 56 99
Říha Pavel 00:47:04 16 8 00:45:38 8 4 86
Hudeček Petr 00:43:56 4 2 00:42:40 5 2 76
Letko Miroslav 00:52:03 47 23 00:50:49 32 15 74
Sobek Lumír 00:49:37 29 14 00:48:38 21 10 59
Fierla Jan St. 01:00:20 118 57 00:59:24 109 50 56
Vrubel Lukáš 00:51:30 43 21 00:51:14 35 16 16
Dirnerová Alžběta 01:04:20 148 71 01:04:08 143 66 12
Bohatý Tomáš 00:50:26 33 16 00:50:22 31 14 4
Chmura Petr 01:01:22 124 60 01:01:25 123 57 -3
Šindelek Vladan 00:46:32 13 6 00:47:17 15 7 -45
Blabla Tomáš 00:47:22 17 8 00:48:11 19 9 -49
Collen Malcolm 00:55:43 78 38 00:56:36 91 42 -53
Popieluch Michal 00:53:45 58 28 00:54:57 79 36 -72
Ambros Jakub 00:44:25 9 4 00:45:42 9 4 -77
Swaczyna Patrik 00:51:39 45 22 00:52:58 47 22 -79
Groš Štefan 01:05:42 157 75 01:07:04 160 74 -82
Žajdlík Filip 00:48:22 20 10 00:49:46 27 12 -84
Wojtyla Jaromír 00:51:57 46 22 00:53:35 57 26 -98
Harabiš Radim 00:59:53 116 56 01:01:38 127 59 -105
Maršálek Tomáš 00:55:01 71 34 00:57:25 100 46 -144
Janas Karel 00:54:28 66 32 00:56:53 94 43 -145
Škrabánek Petr 00:48:43 25 12 00:51:47 38 18 -184
Helcel Richard 00:50:19 32 15 00:53:24 55 25 -185
Pavlík Víťa 00:51:36 44 21 00:55:02 80 37 -206
Oswald Pavel 00:53:13 55 26 00:56:44 92 42 -211
Černoch Ondřej 00:51:03 38 18 00:54:42 72 33 -219
Stoszek Jan 00:49:43 30 14 00:54:16 65 30 -273
Dubový Jiří 01:03:47 144 69 01:09:08 163 75 -321
Cienciala Tomáš 00:48:33 22 11 00:54:45 74 34 -372
Cypra Zdeněk 01:05:28 154 74 01:12:29 177 82 -421
Benda Jaroslav 00:58:11 99 48 01:05:56 154 71 -465
Tešnar Marek 00:55:48 79 38 01:03:56 142 65 -488
Skomorowski Stanislaw 01:01:46 129 62 01:10:06 169 78 -500
Benesz Radomir 00:53:07 54 26 01:03:07 137 63 -600
Bednarz Luděk 00:00:00 208 100 00:00:00 186 86 0
Švidernoch Milan 00:00:00 206 99 01:09:46 166 76 0
Beneš Pavel 00:00:00 205 99 00:57:47 104 48 0
Tomanová Marie 01:23:04 196 94 00:00:00 186 86 0
Dědek Beskydský 01:11:53 177 85 00:00:00 186 86 0
Beremlijski Petr 01:03:12 141 68 00:00:00 186 86 0
Vařeka Vladan 01:11:06 173 83 00:00:00 186 86 0
Knapík Štěpán 00:58:19 102 49 00:00:00 186 86 0
Pešat Jan 00:58:16 101 49 00:00:00 186 86 0
Šubert Pavel 00:57:00 89 43 00:00:00 186 86 0
Franer Kuba 00:49:47 31 15 00:00:00 186 86 0
Otevřel Vít 00:44:03 5 2 00:00:00 186 86 0