Krásná, most - jednotlivci

Ročník:
2009
Trasa:
Krásná, most - Lysá hora
Datum:
29. 11. 2008, 10:00
Délka:
5,2 km
Převýšení:
781 m
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Čer Tomáš SALOMON-RUN.CZ 200 00:00:00
2 Hudeček Petr Džoko & MTK sú U Somára ZHOR 195 00:00:00
3 Vyhnička Kamil Manín Považská Bystrica 190 00:00:00
4 Figura Michal Džoko & MTK sú U Somára ZHOR 185 00:00:00
5 Trebuna René MOIRA CZ 182 00:00:00
6 Kauer Adam Džoko & MTK sú U Somára ZHOR 180 00:00:00
7 Velička Aleš X-AIR Ostrava 178 00:00:00
8 Litvik Miroslav Turzovský Žabáci 176 00:00:00
9 Javorek Petr Dracon Team 174 00:00:00
10 Tomeček Lubomír Džoko & MTK sú U Somára ZHOR 172 00:00:00
11 Zátopek Jiří X-AIR Ostrava 170 00:00:00
12 Velička Zdeněk X-AIR Ostrava 169 00:00:00
13 Šubert Michal RunBikeTeam 168 00:00:00
14 Šindelek Vladan Olympáci 167 00:00:00
15 Bebčák Josef Turzovský Žabáci 166 00:00:00
16 Magiera Janusz ,,Forma" Wodzislaw 165 00:00:00
17 Matulů Víťa Forman Cycling Team 164 00:00:00
18 Najvert Stanislav Fialové kobry 163 00:00:00
19 Haitl František SALOMON-RUN.CZ 162 00:00:00
20 Ševčík Pavel ZOMBIE 161 00:00:00
21 Zemaník Jan Olympáci 160 00:00:00
22 Pácha Zdeněk MOIRA CZ 159 00:00:00
23 Kimla Jan MOIRA CZ 158 00:00:00
24 Martinka Lukáš Manín Považská Bystrica 157 00:00:00
25 Macíček Miroslav BROSE Kopřivnice 156 00:00:00
26 Helcel Martin ml. M.H. Bike 155 00:00:00
27 Hejneš Leopold Cinelli Morning Sky 154 00:00:00
28 Baran Petr Cinelli Morning Sky 153 00:00:00
29 Žuška Marcel MÖLNLYCKE 152 00:00:00
30 Svoboda Tomáš Olympáci 151 00:00:00
31 Friedel Jan Džoko & MTK sú U Somára ZHOR 150 00:00:00
32 Michna Roman ENZO - Lambert System 149 00:00:00
33 Malošík Jan kolago.cz 148 00:00:00
34 Kolouch David Horolezci FM 147 00:00:00
35 Hlavatík Jan Dracon Team 146 00:00:00
36 Škoda Kristián CK Frenštát p.R. 145 00:00:00
37 Klapka Vlastík MADT Sport Klapka 144 00:00:00
38 Staniek Martin YOGi Racing Ostrava 143 00:00:00
39 Grycman Kazimir Ciechowice 142 00:00:00
40 Kolařík Pavel Kolco Tým 141 00:00:00
41 Trávníček Rostislav Olympáci 140 00:00:00
42 Helcel Martin st. M.H. Bike 139 00:00:00
43 Beránek Jakub Horolezci FM 138 00:00:00
44 Gembalczyk Stanislaw ,,Forma" Wodzislaw 137 00:00:00
45 Lipták Radim Run Expert 136 00:00:00
46 Bieryt Zbyszek Green-Way-MTB-Team 135 00:00:00
47 Čegan Radim RunBikeTeam 134 00:00:00
48 Hurník Pavel Horolezci FM 133 00:00:00
49 Chýlek Patrik CK Frenštát p.R. 132 00:00:00
50 Pešat Jan VK Perun Ostrava 131 00:00:00
51 Martinák Tomáš SK Valašského království 130 00:00:00
52 Toman Petr Forman Cycling Team 129 00:00:00
53 Suchánek Lukáš KHB Radegast 128 00:00:00
54 Letko Miroslav Manín Považská Bystrica 127 00:00:00
55 Chvostek Pavel 126 00:00:00
56 Žačok Martin SALOMON-RUN.CZ 125 00:00:00
57 Plachký Jakub VZS Ostrava 124 00:00:00
58 Krupa Tomáš CK Konečný 123 00:00:00
59 Mindek Tomáš Džoko & MTK sú U Somára ZHOR 122 00:00:00
60 Navařík Martin X-AIR Ostrava 121 00:00:00
61 Šitavanc Jiří GHOST 120 00:00:00
62 Wzientek Tomáš MÖLNLYCKE 119 00:00:00
63 Ševčíková Jana Bike One 118 00:00:00
64 Bebčák Martin Turzovský Žabáci 117 00:00:00
65 Hegedüs Robert VZS Ostrava 116 00:00:00
66 Šindelek Pavel Olympáci 115 00:00:00
67 Javorek Robin Dracon Team 114 00:00:00
68 Beremlijski Petr VZS Ostrava 113 00:00:00
69 Novotný Jiří Forman Cycling Team 112 00:00:00
70 Tuza Jiří CK Frenštát p.R. 111 00:00:00
71 Vojkůvka Jan EKOFAS Ostrava 110 00:00:00
72 Pětroš Michal VZS Ostrava 109 00:00:00
73 Kolčárek Rostislav Deva Team 108 00:00:00
74 Malčík Petr VZS Ostrava 107 00:00:00
75 Švidernoch Milan X-AIR Ostrava 106 00:00:00
76 Kořistka Tomáš Fialové kobry 105 00:00:00
77 Bezunk Ondřej Forman Cycling Team 104 00:00:00
78 Dudis Vortex Bike Team 103 00:00:00
79 Toman Jiří Forman Cycling Team 102 00:00:00
80 Václavek Pavel Horská Družba 101 00:00:00
81 Šubert Aleš RunBikeTeam 100 00:00:00
82 Toman Vladislav Forman Cycling Team 99 00:00:00
83 Groš Štefan Groš Team 98 00:00:00
84 Zeman Radek Bike One 97 00:00:00
85 Stoszek Jan VZS Ostrava 96 00:00:00
86 Bortel Jaroslav Olympáci 95 00:00:00
87 Klus Daniel M.H. Bike 94 00:00:00
88 Kalina Marek Džoko & MTK sú U Somára ZHOR 93 00:00:00
89 Raška František CK Frenštát p.R. 92 00:00:00
90 Skomorowski Stanislaw SBD Energetyk Rybnik 91 00:00:00
91 Vilhelm Václav Olympáci 90 00:00:00
92 Knap Tomáš V-Team 89 00:00:00
93 Smejkal Lukáš Ostrava MP 88 00:00:00
94 Ryška Martin Fialové kobry 87 00:00:00
95 Kuldan Radek CAP 86 00:00:00
96 Kolařík Jan Kolco Tým 85 00:00:00
97 Balko Peter Dřevianka u Zbuja 84 00:00:00
98 Dědek Beskydský Klub Důchodců 83 00:00:00
99 Rechtenberg Karel Olympáci 82 00:00:00
100 Jezicrski Piotr Polska 81 00:00:00
101 Kotek Martin VZS Ostrava 80 00:00:00
102 Slovák Pavel Groš Team 79 00:00:00
103 Ryšková Barbora TJ Slezan F-M 78 00:00:00
104 Ryška Filip TJ Slezan F-M 77 00:00:00
105 Koďousková Daniela Strážci Vesmíru 76 00:00:00
106 Hruška Martin UFO Bike 75 00:00:00
107 Bednarz Libor X-AIR Ostrava 74 00:00:00
108 Tyleček Petr Tylda 73 00:00:00
109 Koukalová Markéta X-AIR Ostrava 72 00:00:00
110 Bednarz Luděk X-AIR Ostrava 71 00:00:00
111 Jasinska Malgorzata Pawlowice Polska 70 00:00:00
112 Čupová Jana CK Frenštát p.R. 69 00:00:00
113 Groš Jakub Groš Team 68 00:00:00
114 Hruška Tomáš UFO Bike 67 00:00:00
115 Hulva Pavel UFO Bike 66 00:00:00
116 Krkoška Václav Džoko & MTK sú U Somára ZHOR 65 00:00:00
117 Lyčka Lukáš Džoko & MTK sú U Somára ZHOR 64 00:00:00
120 Ivo Had Pítr Had Racing Team 61 00:00:00
122 Franer Kuba Servisáci 59 00:00:00
123 Franer Juraj SUNDANCE 58 00:00:00