Malenovice, Rajská bouda (po medvídkové) - jednotlivci

Ročník:
2019
Trasa:
Malenovice, Rajská bouda (po medvídkové) - Lysá hora
Datum:
2. 12. 2018, 10:00
Délka:
6,8 km
Převýšení:
811 m
Teplota:
-4 °C
Množství sněhu:
0 cm
Rychlost větru:
58 km/h
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Otevřel Vít BUFF team 450 00:40:06 10,17 1.213
2 Horák Ondřej AVA 445 00:40:50 9,99 1.192
3 Martinka Lukáš Manín Považská Bystrica 440 00:42:50 9,53 1.136
4 Lysák Vlastimil vinotéka u Karla Frenštát p.… 435 00:43:13 9,44 1.126
5 Hudeček Petr vinotéka u Karla Frenštát p.… 432 00:43:27 9,39 1.120
6 Kantor Miroslav TOBI Sport Frenštát p.R. 430 00:43:53 9,30 1.109
7 Kovář Roman AVA 428 00:43:55 9,29 1.108
8 Zemánek Vojtěch vinotéka u Karla Frenštát p.… 426 00:44:16 9,22 1.099
9 Flaša David vinotéka u Karla Frenštát p.… 424 00:44:35 9,15 1.091
10 Turek Martin VZS Ostrava 422 00:44:57 9,08 1.083
11 Helcel Martin ml. MH bike - někdy prostě musíš 420 00:45:02 9,06 1.081
12 Šindelek Vladan Olympáci 419 00:45:15 9,02 1.075
13 Šindelek Pavel Olympáci 418 00:45:23 8,99 1.072
14 Najvert Stanislav BUFF team 417 00:45:41 8,93 1.065
15 Mudroň Ivan 416 00:46:01 8,87 1.057
16 Filipec Petr PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 415 00:46:05 8,85 1.056
17 Žilavý Květoslav ŠANTÁNEK 414 00:46:07 8,85 1.055
18 Lachnit Jan AVA 413 00:46:08 8,84 1.055
19 Grimm Martin Japa Sport.cz 412 00:46:18 8,81 1.051
20 Vyvijal Tadeáš Beskydští nomádi 411 00:46:36 8,76 1.044
21 Hlavatík Jan Pivovar Koníček 410 00:47:05 8,67 1.033
22 Blažek Jiří TOBI Sport Frenštát p.R. 409 00:47:12 8,64 1.031
23 Žákovský Petr BUFF team 408 00:47:26 8,60 1.026
24 Letko Michal Manín Považská Bystrica 407 00:47:29 8,59 1.025
25 Ručka Richard Jump Sport 406 00:47:31 8,59 1.024
26 Ryška Vít vinotéka u Karla Frenštát p.… 405 00:47:32 8,58 1.024
27 Říha Pavel vinotéka u Karla Frenštát p.… 404 00:47:34 8,58 1.023
28 Kaleta Daniel Splašení goroli 403 00:47:37 8,57 1.022
29 Sobek Lumír Beskydští nomádi 402 00:48:04 8,49 1.012
30 Ondřejka Míra TOBI Sport Frenštát p.R. 401 00:48:10 8,47 1.010
31 Javorek Petr www.masazprozeny.cz 400 00:48:14 8,46 1.009
32 Fierla Ondřej Nahuhňané dupy 399 00:48:17 8,45 1.008
33 Tuharský Erik SALOMON-RUN 398 00:48:23 8,43 1.006
34 Kimla Jan Olympáci 397 00:48:24 8,43 1.005
35 Nohel Petr Beskydští nomádi 396 00:48:36 8,40 1.001
36 Blabla Tomáš Olympáci 395 00:48:59 8,33 993
37 Tuharský Martin SALOMON-RUN 394 00:49:06 8,31 991
38 Hatňančík Martin Manín Považská Bystrica 393 00:49:16 8,28 988
39 Křenek Radek PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 392 00:49:21 8,27 986
40 Kostka Tomáš 391 00:49:25 8,26 985
41 Bohatý Tomáš Jump Sport 390 00:49:30 8,24 983
42 Stoszek Jan VZS Ostrava 389 00:49:33 8,23 982
43 Gregor František Matrix Team 388 00:49:34 8,23 982
44 Rafaj Lukáš bez dresov sk 387 00:49:37 8,22 981
45 Pašek Petr Energy sports team Bolatice 386 00:49:41 8,21 979
46 Blažek Jaroslav AVA 385 00:49:42 8,21 979
47 Wita Jan Team LightBIKE 384 00:49:50 8,19 976
48 Benda Jiří MH bike - někdy prostě musíš 383 00:50:12 8,13 969
49 Škrabánek Petr Jump Sport 382 00:50:15 8,12 968
50 Delingerová Marie AVA 381 00:50:24 8,10 965
51 Stres Marián ŠANTÁNEK 380 00:50:30 8,08 964
52 Rymer Collin Team GB!!! 379 00:50:40 8,05 960
53 Pavlík Víťa Modrý gang 378 00:50:46 8,04 959
54 Řeha Daniel Janys Extreme Racing 377 00:51:00 8,00 954
55 Jurek Jan PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 376 00:51:06 7,98 952
56 Mráz Jan Jump Sport 375 00:51:09 7,98 951
57 Levinský Lukáš Matrix Team 374 00:51:14 7,96 950
58 Bystřičan Lukáš FC-B7 TÝM!!! 373 00:51:17 7,96 949
59 Svoboda Tomáš Olympáci 372 00:51:19 7,95 948
60 Mrklovský Ondřej REV 58 Nový Jičín 371 00:51:21 7,95 948
61 Kozubík Jiří JuraZub Zlín 370 00:51:24 7,94 947
62 Svarovský Richard Total sport Ostrava 369 00:51:29 7,92 945
63 Píša Martin TOBI Sport Frenštát p.R. 368 00:51:35 7,91 943
64 Krejčiříková Denisa VZS Ostrava 367 00:51:40 7,90 942
65 Sejkora David X-Trail Orlová 366 00:51:41 7,89 942
66 Kaluža Luboš Jahůdky 365 00:51:43 7,89 941
67 Valušek Jan Team LightBIKE 364 00:51:45 7,88 940
68 Adámek Pavel vinotéka u Karla Frenštát p.… 363 00:51:47 7,88 940
69 Hořínek Martin Iz 40,31 362 00:51:59 7,85 936
70 Halfar Jan PwC 361 00:52:02 7,84 935
71 Kubala Marcel Manín Považská Bystrica 360 00:52:11 7,82 932
72 Frank Pavel AVA 359 00:52:16 7,81 931
73 Dohnal Petr ŠANTÁNEK 358 00:52:22 7,79 929
74 Labuz Martin MH bike - někdy prostě musíš 357 00:52:25 7,78 928
75 Šindelek Daniel Olympáci 356 00:52:30 7,77 927
76 Kubala Janusz MH bike - někdy prostě musíš 355 00:52:32 7,77 926
77 Macurová Barča BUFF team 354 00:52:36 7,76 925
78 Cienciala Tomáš Splašení goroli 353 00:52:40 7,75 924
79 Košut Filip Jahůdky 352 00:52:43 7,74 923
80 Mindek Tomáš Přátelé zeleného údolí 351 00:52:57 7,71 919
81 Ožanová Zuzana BUFF team 350 00:53:15 7,66 914
82 Mrovec Dušan Extreme sport club Selnik 349 00:53:17 7,66 913
83 Kuchař Michal Pivovar Koníček 348 00:53:18 7,65 913
84 Kazárik Jiří Abadzikra 347 00:53:21 7,65 912
85 Vrubel Lukáš JAPAsport.cz 346 00:53:25 7,64 911
86 Wojtyla Jaromír VZS Ostrava 345 00:53:27 7,63 910
87 Knapík Štěpán X-Trail Orlová 344 00:53:36 7,61 908
88 Černý Tomáš VYSLOUŽILÝ ČERNÝ SOB 343 00:53:41 7,60 906
89 Hollá Kateřina DK Bikeshop racing team 342 00:53:46 7,59 905
90 Černoch Ondřej Tymphany 341 00:53:49 7,58 904
91 Rybiář Michal Karpatrio 340 00:53:51 7,58 904
92 Indruch Lukáš Alpsport - Ježek na kopci 339 00:54:01 7,55 901
93 Beránek Jakub Janys Extreme Racing 338 00:54:02 7,55 901
94 Pražák Petr Iz 40,31 337 00:54:06 7,54 899
95 Capek Martin bez dresov sk 336 00:54:07 7,54 899
96 Böhmová Michaela VZS Ostrava 335 00:54:09 7,53 899
97 Lauterbach David Tymphany 334 00:54:11 7,53 898
98 Orlík Pavel Team LightBIKE 333 00:54:16 7,52 897
99 Gula Roman Gulis Tým 332 00:54:20 7,51 896
100 Martínek Tomáš KpO 331 00:54:24 7,50 894
101 Němeček Martin The cooling birds 330 00:54:27 7,49 894
102 Karásek Jiří 329 00:54:29 7,49 893
103 Smékal Venca SK Černé plíce 328 00:54:31 7,48 893
104 Kozák Ondřej 327 00:54:33 7,48 892
105 Novotný Aleš PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 326 00:54:41 7,46 890
106 Maršálek Tomáš Racing Olešná 325 00:54:47 7,45 888
107 Hlaváč Bronislav ENERGY TEAM Bolatice 324 00:54:57 7,42 886
108 Bordovský Pavel PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 323 00:55:03 7,41 884
109 Sasín Martin Cyklosport Martin Přikryl… 322 00:55:12 7,39 882
110 Macurová Peťka BUFF team 321 00:55:24 7,36 878
111 Mooc Filip Ostrava Factory Racing 320 00:55:33 7,34 876
112 Rett Tom SK Madeja 319 00:55:37 7,34 875
113 Pokluda Jiří Janys Extreme Racing 318 00:55:40 7,33 874
114 Hrnčíř Martin REV 58 Nový Jičín 317 00:55:43 7,32 873
115 Šubert Pavel Neběžecký kroužek 316 00:55:44 7,32 873
116 Pavlík Jan Racing Olešná 315 00:55:49 7,31 872
117 Karafiát Tom kafoto.cz 314 00:55:52 7,30 871
118 Liška Petr FC-B7 TÝM!!! 313 00:55:56 7,29 870
119 Baletka Stanislav Funny team 312 00:56:03 7,28 868
120 Bojczuk Roman Beskydští Čerti 311 00:56:06 7,27 867
121 Smreček Tomáš PwC 310 00:56:16 7,25 865
122 Hradil Pavel X-Trail Orlová 309 00:56:19 7,24 864
123 Chmura Petr Team Forman Cinelli 308 00:56:31 7,22 861
124 Mozola Patrik 307 00:56:33 7,21 860
125 Porwisz Jiří RUN99 306 00:56:35 7,21 860
126 Mazur Martin Pivovar Koníček 305 00:56:38 7,20 859
127 Šprla Jan Beskydští Čerti 304 00:56:40 7,20 859
128 Kováček Stanislav MK Seitl Ostrava 303 00:56:42 7,20 858
129 Collen Malcolm Team GB!!! 302 00:56:45 7,19 857
130 Kaplan Jiří Trek 1324 301 00:56:52 7,17 856
131 Kašpar Zdeněk Janys Extreme Racing 300 00:56:54 7,17 855
132 Uher Vojtěch 299 00:56:55 7,17 855
133 Velebil Lukáš Matrix Team 298 00:57:09 7,14 851
134 Otevřelová Kristýna X-Trail Orlová 297 00:57:20 7,12 849
135 Kouřil Jaroslav Neběžecký kroužek 296 00:57:29 7,10 847
136 Benda Jaroslav MH bike - někdy prostě musíš 295 00:57:34 7,09 845
137 Gromus Petr Vivatsport 294 00:57:37 7,08 845
138 Fierla Jan St. CK FESO Petřvald 293 00:57:38 7,08 844
139 Štýbar Luděk KILPI RACING TEAM 292 00:57:41 7,07 844
140 Munk Rudolf VZS Ostrava 291 00:57:45 7,06 843
141 Obšivač Matěj TeddyBeer team 290 00:57:57 7,04 840
142 Bartošová Denisa X-Trail Orlová 289 00:58:03 7,03 838
143 Koželuh Tomáš Toko07 288 00:58:07 7,02 837
144 Kulčák Tomáš Trinutka 287 00:58:21 6,99 834
145 Prokš Jiří synci z Kateřinek 286 00:58:27 6,98 833
146 Krulikovský Vít ŠANTÁNEK 285 00:58:28 6,98 832
147 Mrklovský Petr REV 58 Nový Jičín 284 00:58:30 6,97 832
148 Karpeta Jan Abadzikra 283 00:58:31 6,97 832
149 Kvíčala Tomáš Lazy men 282 00:58:33 6,97 831
150 Kulštejnová Tereza Jump Sport 281 00:58:38 6,96 830
151 Pavlík Miroslav Team LightBIKE 280 00:58:42 6,95 829
152 Rabiec Jiří PwC 279 00:58:44 6,95 828
153 Slovák Vladimír EPO Machinery 278 00:58:51 6,93 827
154 Beneš Daniel Nahuhňané dupy 277 00:58:57 6,92 825
155 Král Mirek FC-B7 TÝM!!! 276 00:59:01 6,91 825
156 Marek Jiří 275 00:59:10 6,90 822
157 Kepka Jiří Beskydský pivovárek Ostravice 274 00:59:14 6,89 821
158 Chýlek Patrik CK Continental Frenštát p.R. 273 00:59:21 6,87 820
159 Sobek Martin VYSLOUŽILÝ ČERNÝ SOB 272 00:59:33 6,85 817
160 Smejkal Petr X-Trail Orlová 271 00:59:49 6,82 813
161 Rumpel Erik 270 00:59:58 6,80 811
162 Šnevajs Radomír KHB Radegast 269 01:00:04 6,79 810
163 Tyleček Václav Neběžecký kroužek 268 01:00:05 6,79 810
164 Pařík Richard X-Trail Orlová 267 01:00:06 6,79 810
165 Kvarda Roman Racing Olešná 266 01:00:08 6,78 809
166 Vynikal Bedřich AVA 265 01:00:14 6,77 808
167 Kozelský René Pivovar Koníček 264 01:00:27 6,75 805
168 Blahut Radek cykloblahut.cz 263 01:00:30 6,74 804
169 Bohatá Anna Jump Sport 262 01:00:32 6,74 804
170 Buba Ondřej Janys Extreme Racing 261 01:00:34 6,74 803
171 Cienciala Martin Splašení goroli 260 01:00:59 6,69 798
172 Hellemannová Lenka 259 01:01:01 6,69 797
173 Siupik Tadeáš X-Trail Orlová 258 01:01:02 6,68 797
174 Ciencialová Bohumila Splašení goroli 257 01:01:07 6,68 796
175 Šlachtová Ivana TOBI Sport Frenštát p.R. 256 01:01:18 6,66 794
176 Jasiok Adam Trek 1324 255 01:01:19 6,65 794
177 Sobotka Kamil DYNEDGAR 254 01:01:22 6,65 793
178 Fagan Neil Ztracená!!! 253 01:01:23 6,65 793
179 Dirnerová Alžběta AVA 252 01:01:25 6,64 792
180 Sedláčková Petra Veřovice 251 01:01:30 6,63 791
181 Prusek Martin Alpsport - Ježek na kopci 250 01:01:33 6,63 791
182 Přikryl Roman vinotéka u Karla Frenštát p.… 249 01:01:44 6,61 788
183 Nekarda Ladislav Třanovičtí přespolní žraloci 248 01:01:45 6,61 788
184 Tišl Mirek 247 01:01:54 6,59 786
185 Orság Lukáš PwC 246 01:01:59 6,58 785
186 Rek Filip TOBI Sport Frenštát p.R. 245 01:02:01 6,58 785
187 Goláň Vojtěch PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 244 01:02:16 6,55 781
188 Suchánek Lukáš KHB Radegast 243 01:02:27 6,53 779
189 Andrla Lubomír Orli Ostrava 242 01:02:34 6,52 778
190 Konieczny Jiří NVPP & BsvČT 241 01:02:36 6,52 777
191 Harabiš Radim SK Valašského království 240 01:02:37 6,52 777
192 Cimala Radek Smaydou 239 01:02:42 6,51 776
193 Groš Štefan SK Valašského království 238 01:02:45 6,50 775
194 Bortel Jaroslav 237 01:02:55 6,48 773
195 Juríčková Marta REV 58 Nový Jičín 236 01:03:01 6,47 772
196 Lipina Tomáš 235 01:03:07 6,46 771
197 Juřica Pavel TWIKO Ostrava 234 01:03:13 6,45 770
198 Otevřel František Druhý pokus 233 01:03:18 6,45 769
199 Jasiok Lumír Trek 1324 232 01:03:29 6,43 767
200 Siuda Rostislav 231 01:03:33 6,42 766
201 Neprašová Iveta 230 01:03:35 6,42 765
202 Skopal Rostislav VZS Ostrava 229 01:03:37 6,41 765
203 Michalík Michal DYNEDGAR 228 01:03:38 6,41 765
204 Sobek Jakub 227 01:03:40 6,41 764
205 Marek Martin Duke Corporation 226 01:04:00 6,38 760
206 Mikunda Miloš The cooling birds 225 01:04:21 6,34 756
207 Bílková Zuzana X-Trail Orlová 224 01:04:25 6,33 755
208 Hrnčárek Martin 223 01:04:27 6,33 755
209 Pikálek Milan Cyklo Milan 1 222 01:04:31 6,32 754
210 Boháč Petra Team LightBIKE 221 01:04:33 6,32 754
211 Děcký Aleš 220 01:04:38 6,31 753
212 Chmurová Jana 219 01:04:43 6,30 752
213 Merta Miroslav Abadzikra 218 01:05:00 6,28 749
214 Paříková Eva VZS Ostrava 217 01:05:03 6,27 748
215 Rybář Andrej L.A.Ryby 216 01:05:09 6,26 747
216 Michalová Radmila Matrix Team 215 01:05:18 6,25 745
217 Valtr Daniel X-Trail Orlová 214 01:05:22 6,24 744
218 Ryška Martin Fialové kobry 213 01:05:23 6,24 744
219 Bugner Josef SK Oceláci Ostrava 212 01:05:33 6,22 742
220 Švantner Bohuslav Racing Olešná 211 01:05:34 6,22 742
221 Wágner Petr Maraton team Klimkovice 210 01:05:37 6,22 742
222 Vrobel David 209 01:05:43 6,21 740
223 Švidernoch Milan X-AIR Ostrava 208 01:05:50 6,20 739
224 Morong Libor Fialové kobry 207 01:05:55 6,19 738
225 Franer Kuba (mo)mentálně Opavské dupy 206 01:05:58 6,18 738
226 Stoszek Filip VZS Ostrava 205 01:05:59 6,18 737
227 Říčný Petr SK Valašského království 204 01:06:12 6,16 735
228 Drahošan Pavel 203 01:06:20 6,15 734
229 Kolouch David F-M bajkeři 202 01:06:27 6,14 732
230 Musil Jan Cyklosport Martin Přikryl… 201 01:06:44 6,11 729
231 Mihalčík Igor Beskydský pivovárek Ostravice 200 01:06:52 6,10 728
232 Hlavica Petr 199 01:07:00 6,09 726
233 Cypra Zdeněk SK Valašského království 198 01:07:09 6,08 725
234 Smutná Kateřina Milujeme Prosecco!!! 197 01:07:16 6,07 723
235 Orlíková Jana 196 01:07:22 6,06 722
236 Hrubý Tomáš TH74 195 01:07:33 6,04 720
237 Kotek Martin VZS Ostrava 194 01:07:48 6,02 718
238 Sobková Lucie Beskydští nomádi 193 01:07:51 6,01 717
239 Mazoch Břetislav TOBI Sport Frenštát p.R. 192 01:07:57 6,00 716
240 Knap Tomáš V-Team 191 01:08:01 6,00 715
241 Jurek Tomáš MT Team 190 01:08:15 5,98 713
242 Říhová Blanka 189 01:08:17 5,98 713
243 Pešat Jan Veslařský klub Perun Ostrava 188 01:08:58 5,92 706
244 Janko Dalibor VZS Ostrava 187 01:09:07 5,90 704
245 Šubová Kamila Beskydští Čerti 186 01:09:28 5,87 700
246 Hiľovská Kamila Jump Sport 185 01:09:33 5,87 700
247 Kalcu Karin PwC 184 01:09:54 5,84 696
248 Šokalová Ludmila Pepa Team F-M 183 01:10:16 5,81 693
249 Walaská Anna NVPP & BsvČT 182 01:10:29 5,79 690
250 Dubový Jiří synci z Kateřinek 181 01:10:36 5,78 689
251 Svobodová Veronika Olympáci 180 01:10:45 5,77 688
252 Piechurová Petra 179 01:10:50 5,76 687
253 Musil Pavel Team LightBIKE 178 01:10:53 5,76 686
254 Sejkorová Nela X-Trail Orlová 177 01:10:56 5,75 686
255 Pěgřimek Milan lepus.cz 176 01:11:11 5,73 684
256 Stachová Michaela PřeciFyzio 175 01:11:12 5,73 683
257 Pytlík Pavel RUN99 174 01:11:23 5,72 682
258 Balnar Jiří 173 01:11:32 5,70 680
259 Tomčík Petr BR2DY 172 01:11:40 5,69 679
260 Bačáková Nikol TeddyBeer team 171 01:11:47 5,68 678
261 Raclavský Vlastimil LS Olomouc 170 01:11:48 5,68 678
262 Mokroš Martin Trek 1324 169 01:11:50 5,68 677
263 Jurek Michael MT Team 168 01:12:24 5,64 672
264 Šimčák Jan Pepa Team F-M 167 01:12:31 5,63 671
265 Opolka Petr 166 01:12:33 5,62 671
266 Togni Paolo Lowellpro Racing Team 165 01:12:43 5,61 669
267 Piechowicz Kateřina ULTRASTA Frýdek-Místek 164 01:12:55 5,60 667
268 Anděl Milan ULTRASTA Frýdek-Místek 163 01:12:56 5,59 667
269 Vraníková Lenka VZS Ostrava 162 01:13:11 5,58 665
270 Curus Jakub PřeciFyzio 161 01:13:13 5,57 665
271 Skomorowski Stanislaw KB RYBNICKA KUŻNIA 160 01:13:23 5,56 663
272 Genzer Tomáš Janys Extreme Racing 159 01:13:28 5,55 662
273 Drobišová Jana Trek 1324 158 01:14:13 5,50 656
274 Kovář Lukáš TOBI Sport Frenštát p.R. 157 01:14:19 5,49 655
275 Wronová Eva Alpsport - Ježek na kopci 156 01:14:21 5,49 654
276 Morcinková Tereza Alpsport - Ježek na kopci 155 01:14:29 5,48 653
277 Břusková Kateřina Media Walk marketing solution… 154 01:14:32 5,47 653
278 Slivka Jan bez dresov sk 153 01:15:27 5,41 645
279 Hlavica Pavel Orli Ostrava 152 01:15:59 5,37 640
280 Stryková Tereza STRYK team 151 01:16:00 5,37 640
281 Poledník Saša Beskydský pivovárek Ostravice 150 01:16:10 5,36 639
282 Ševčíková Lada Bez Obav 149 01:16:20 5,34 637
283 Kanocz Helena Bez Obav 148 01:16:24 5,34 637
284 Maršálek David Racing Olešná 147 01:16:26 5,34 637
285 Kaděrová Veronika DYNEDGAR 146 01:18:49 5,18 617
286 Vlachová Tereza Beskydští nomádi 145 01:19:08 5,16 615
287 Musilová Veronika TeddyBeer team 144 01:19:42 5,12 611
288 Madzia Vítek RUN99 143 01:20:08 5,09 607
289 Foltynova Sarka 142 01:20:31 5,07 604
290 Konečná Markéta Radhošť Sky Trail 141 01:21:17 5,02 599
291 Faranová Eliška Team LightBIKE 140 01:21:35 5,00 596
292 Tamara Bělarus Bělarus 139 01:21:54 4,98 594
293 Bartalosová Věra 138 01:24:03 4,85 579
294 Dohnalová Klára Nella Team LightBIKE 137 01:24:33 4,83 576
295 Gašperik Martin TeddyBeer team 136 01:24:50 4,81 574
296 Hönischová Henrieta BR2DY 135 01:26:50 4,70 560
297 Gromusova Alexandra Vsacan Tour Vsetín 134 00:00:00
298 Opolkova Dagmar 133 00:00:00
299 Sup Daniel Tři křížky 132 00:00:00
300 Gajdaczová Eva 131 00:00:00
301 Krejčiříková Ivona VZS Ostrava 130 00:00:00
302 Janečka Jakub ACK Stará Ves nad Ondřejnicí 129 00:00:00
303 Koukal Jan X-AIR Ostrava 128 00:00:00
304 Navrátil Jaroslav Mushing team Ostrava 127 00:00:00
305 Hatňančíková Katarína Manín Považská Bystrica 126 00:00:00
306 Kokošková Lenka 125 00:00:00
307 Petrová Lenka 124 00:00:00
308 Gavlas Libor AVA 123 00:00:00
309 Bednarz Luděk X-AIR Ostrava 122 00:00:00
310 Tomanová Marie X-Trail Orlová 121 00:00:00
311 Mikloš Martin Beskydští nomádi 120 00:00:00
312 Helcel Martin st. MH bike - někdy prostě musíš 119 00:00:00
313 Lepšík Mirek MH bike - někdy prostě musíš 118 00:00:00
314 Letko Miroslav VZS Ostrava 117 00:00:00
315 Kokošek Oldřich Team LightBIKE 116 00:00:00
316 Beneš Pavel Nahuhňané dupy 115 00:00:00
317 Žižka Pavel Klub Českých Velocipedistů z… 114 00:00:00
319 Beremlijski Petr VZS Ostrava 112 00:00:00
320 Šimčíková Petra Tři křížky 111 00:00:00
321 Zeman Radek Nahuhňané dupy 110 00:00:00
322 Helcelová Romana MH bike - někdy prostě musíš 109 00:00:00
323 Opolka Tomáš 108 00:00:00
324 Peter Tomáš Beskydští nomádi 107 00:00:00
325 Koukalová Viktorie X-AIR Ostrava 106 00:00:00
326 Pecha Vladan Pepa Team F-M 105 00:00:00
327 Martausová Věra Tři křížky 104 00:00:00
328 Drienovský Zbyněk Rějzik a Raaanyk 103 00:00:00
330 Ryzí Vendulka X-Trail Orlová 101 00:00:00
331 Ryzí Vendula X-Trail Orlová 100 00:00:00
332 Ryzí Martin X-Trail Orlová 99 00:00:00