Ostravice, Mazák (skoro kolem hráze) - jednotlivci

Ročník:
2019
Trasa:
Ostravice, Mazák (skoro kolem hráze) - Lysá hora
Datum:
10. 2. 2019, 10:00
Délka:
8,0 km
Převýšení:
922 m
Teplota:
-1 °C
Množství sněhu:
168 cm
Rychlost větru:
47 km/h
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Paulen Andrej Manín Považská Bystrica 450 00:47:21 10,14 1.168
2 Otevřel Vít BUFF team 445 00:49:22 9,72 1.121
3 Horák Ondřej AVA 440 00:49:49 9,64 1.110
4 Martinka Lukáš Manín Považská Bystrica 435 00:50:13 9,56 1.102
5 Maceček Tomáš BUFF team 432 00:51:28 9,33 1.075
6 Pytlík Jiří Jump Sport 430 00:51:49 9,26 1.068
7 Ponek Tibor ŽABKA ČADCA 428 00:52:00 9,23 1.064
8 Helcel Martin ml. MH bike - někdy prostě musíš 426 00:52:04 9,22 1.062
9 Hudeček Petr vinotéka u Karla Frenštát p.… 424 00:52:19 9,17 1.057
10 Žídek Jan Pivovar Koníček 422 00:52:28 9,15 1.054
11 Kovář Roman AVA 420 00:53:19 9,00 1.038
12 Kováčik Luboš Manín Považská Bystrica 419 00:53:25 8,99 1.036
13 Ivanov Nikola BUFF team 418 00:53:34 8,96 1.033
14 Flaša David vinotéka u Karla Frenštát p.… 417 00:53:53 8,91 1.027
15 Kantor Miroslav TOBI Sport Frenštát p.R. 416 00:54:28 8,81 1.016
16 Letko Michal Manín Považská Bystrica 415 00:54:54 8,74 1.008
17 Šindelek Vladan Olympáci 414 00:55:00 8,73 1.006
18 Ambros Jakub vinotéka u Karla Frenštát p.… 413 00:55:13 8,69 1.002
19 Škuca Zbyněk Jump Sport 412 00:55:19 8,68 1.000
20 Lachnit Jan AVA 411 00:55:34 8,64 996
21 Blabla Tomáš Olympáci 410 00:55:44 8,61 993
22 Šindelek Pavel Olympáci 409 00:55:50 8,60 991
23 Grimm Martin Japa Sport.cz 408 00:55:57 8,58 989
24 Fierla Ondřej Nahuhňané dupy 407 00:56:38 8,48 977
25 Turek Martin 406 00:56:39 8,47 977
26 Kaleta Daniel Splašení goroli 405 00:56:43 8,46 975
27 Stoszek Jan VZS Ostrava 404 00:56:49 8,45 974
28 Sobek Lumír Beskydští nomádi 403 00:56:53 8,44 973
29 Blažek Jiří TOBI Sport Frenštát p.R. 402 00:56:55 8,43 972
30 Rymer Collin Team GB!!! 401 00:56:59 8,42 971
31 Ručka Richard Jump Sport 400 00:57:40 8,32 959
32 Šindelek Daniel Olympáci 399 00:58:25 8,22 947
33 Vyhnička Kamil Manín Považská Bystrica 398 00:58:29 8,21 946
34 Řeha Daniel Janys Extreme Racing 397 00:58:35 8,19 944
35 Říha Pavel vinotéka u Karla Frenštát p.… 396 00:58:39 8,18 943
36 Mrklovský Ondřej REV 58 Nový Jičín 395 00:58:44 8,17 942
37 Sejkora David X-Trail Orlová 394 00:59:22 8,09 932
38 Zemánek Vojtěch vinotéka u Karla Frenštát p.… 393 00:59:24 8,08 931
39 Benda Jiří MH bike - někdy prostě musíš 392 00:59:41 8,04 927
40 Stres Marián ŠANTÁNEK 391 00:59:48 8,03 925
41 Pavlík Víťa Modrý gang 390 01:00:13 7,97 919
42 Vrubel Lukáš JAPAsport.cz 389 01:00:15 7,97 918
43 Kubala Marcel Manín Považská Bystrica 388 01:00:23 7,95 916
44 Kimla Jan Olympáci 387 01:00:31 7,93 914
45 Bystřičan Lukáš FC-B7 TÝM!!! 386 01:00:43 7,91 911
46 Capek Martin bez dresov sk 385 01:00:55 7,88 908
47 Mazánek Vladimír Tři křížky 384 01:01:07 7,85 905
48 Hatňančík Martin Manín Považská Bystrica 383 01:01:21 7,82 902
49 Tuharský Martin SALOMON-RUN 382 01:01:32 7,80 899
50 Píša Martin TOBI Sport Frenštát p.R. 381 01:01:41 7,78 897
51 Hlavatík Jan Pivovar Koníček 380 01:01:54 7,75 894
52 Swaczyna Patrik 379 01:01:58 7,75 893
53 Valušek Jan Team LightBIKE 378 01:02:06 7,73 891
54 Kubala Janusz MH bike - někdy prostě musíš 377 01:02:16 7,71 888
55 Orlík Pavel Team LightBIKE 376 01:02:20 7,70 887
56 Macurová Barča BUFF team 375 01:02:24 7,69 887
57 Pokluda Jiří Janys Extreme Racing 374 01:02:38 7,66 883
58 Tuharský Erik SALOMON-RUN 373 01:02:55 7,63 879
59 Svoboda Tomáš Olympáci 372 01:03:04 7,61 877
60 Labuz Martin MH bike - někdy prostě musíš 371 01:03:16 7,59 874
61 Lukeš Tomáš Poslední přítel zeleného údolí 370 01:03:35 7,55 870
62 Levinský Lukáš Matrix Team 369 01:03:40 7,54 869
63 Genzer Dalibor Janys Extreme Racing 368 01:03:45 7,53 868
64 Škrabánek Petr Jump Sport 367 01:03:54 7,51 866
65 Gula Roman Gulis Tým 366 01:03:59 7,50 865
66 Kuchař Michal Pivovar Koníček 365 01:04:04 7,49 863
67 Janečka Jakub ACK Stará Ves nad Ondřejnicí 364 01:04:17 7,47 861
68 Pavlík Jan Racing Olešná 363 01:04:30 7,44 858
69 Frank Pavel AVA 362 01:04:35 7,43 857
70 Výduch Luděk Tři křížky 361 01:04:40 7,42 855
71 Lupiezowiec Piotr MKS Centrum Dziegielos 360 01:04:49 7,41 853
72 Sasín Martin Cyklosport Martin Přikryl… 359 01:04:56 7,39 852
73 Beránek Jakub Janys Extreme Racing 358 01:05:05 7,38 850
74 Kazárik Jiří Abadzikra 357 01:05:16 7,35 848
75 Wojtyla Jaromír VZS Ostrava 356 01:05:18 7,35 847
76 Oswald Pavel Matrix Team 355 01:05:21 7,35 847
77 Hradil Pavel X-Trail Orlová 354 01:05:22 7,34 846
78 Böhmová Michaela VZS Ostrava 353 01:05:25 7,34 846
79 Cienciala Tomáš Splašení goroli 352 01:05:31 7,33 844
80 Němeček Martin The cooling birds 351 01:05:35 7,32 844
81 Hollá Kateřina DK Bikeshop racing team 350 01:05:44 7,30 842
82 Liška Petr FC-B7 TÝM!!! 349 01:05:52 7,29 840
83 Karafiát Tom kafoto.cz 348 01:05:59 7,27 838
84 Mazur Martin Pivovar Koníček 347 01:06:00 7,27 838
85 Kouřil Jaroslav Neběžecký kroužek 346 01:06:02 7,27 838
86 Otevřelová Kristýna X-Trail Orlová 345 01:06:04 7,27 837
87 Beneš Pavel Nahuhňané dupy 344 01:06:07 7,26 837
88 Jurečka Roman TOBI Sport Frenštát p.R. 343 01:06:07 7,26 837
89 Svarovský Richard Total sport Ostrava 342 01:06:23 7,23 833
90 Benesz Radomir lepus.cz 341 01:06:32 7,21 831
91 Lauterbach David Tymphany 340 01:06:41 7,20 830
92 Žilavý Květoslav ŠANTÁNEK 339 01:06:59 7,17 826
93 Pařík Richard X-Trail Orlová 338 01:07:32 7,11 819
94 Collen Malcolm Team GB!!! 337 01:07:34 7,10 819
95 Delingerová Marie AVA 336 01:07:39 7,10 818
96 Wita Radim Team LightBIKE 335 01:07:41 7,09 817
97 Smreček Tomáš PwC 334 01:07:51 7,07 815
98 Stopka Ivan ŠANTÁNEK 333 01:07:57 7,06 814
99 Šubert Pavel Neběžecký kroužek 332 01:08:00 7,06 814
100 Kozelský René Pivovar Koníček 331 01:08:54 6,97 803
101 Pražák Petr Iz 40,31 330 01:09:06 6,95 801
102 Frost Gary Team GB!!! 329 01:09:15 6,93 799
103 Hrnčíř Martin REV 58 Nový Jičín 328 01:09:17 6,93 798
104 Maršálek Tomáš Racing Olešná 327 01:09:19 6,92 798
105 Janas Karel Porubští Rafani 326 01:09:21 6,92 798
106 Boháč Břetislav Team LightBIKE 325 01:09:23 6,92 797
107 Mrklovský Petr REV 58 Nový Jičín 324 01:09:25 6,91 797
108 Munk Rudolf VZS Ostrava 323 01:09:27 6,91 797
109 Chmura Petr Team Forman Cinelli 322 01:09:28 6,91 796
110 Černoch Ondřej Tymphany 321 01:09:32 6,90 796
111 Slovák Vladimír EPO Machinery 320 01:09:56 6,86 791
112 Milata Emil 319 01:10:15 6,83 787
113 Kulštejnová Tereza Jump Sport 318 01:10:20 6,82 787
114 Koželuh Tomáš Toko07 317 01:11:09 6,75 778
115 Rybiář Michal Karpatrio 316 01:11:34 6,71 773
116 Volný Tomáš DYNEDGAR 315 01:11:42 6,69 772
117 Schüler Petr Tři křížky 314 01:11:49 6,68 770
118 Tic Jan Běžím nebo lezu 313 01:11:59 6,67 769
119 Smejkal Petr X-Trail Orlová 312 01:12:05 6,66 767
120 Ochman Roman Třanovičtí přespolní žraloci 311 01:12:07 6,66 767
121 Kvarda Roman Racing Olešná 310 01:12:09 6,65 767
122 Šprla Jan Beskydští Čerti 309 01:12:10 6,65 767
123 Benda Jaroslav MH bike - někdy prostě musíš 308 01:12:16 6,64 765
124 Krnac Radek Fialové kobry 307 01:12:25 6,63 764
125 Bojczuk Roman Beskydští Čerti 306 01:12:32 6,62 763
126 Tešnar Marek X-Trail Orlová 305 01:12:34 6,61 762
127 Bordovský Lukáš TOBI Sport Frenštát p.R. 304 01:12:35 6,61 762
128 Goryczka Michal Pepa Team F-M 303 01:12:39 6,61 761
129 Karpeta Jan Abadzikra 302 01:12:50 6,59 760
130 Jasiok Lumír Trek 1324 301 01:13:04 6,57 757
131 Jirka Kuba Abadzikra 300 01:13:09 6,56 756
132 Michalík Michal DYNEDGAR 299 01:13:19 6,55 755
133 Gavlas Lubomír amatér 298 01:13:31 6,53 752
134 Dirnerová Alžběta AVA 297 01:13:49 6,50 749
135 Prokš Jiří synci z Kateřinek 296 01:13:51 6,50 749
136 Groš Štefan SK Valašského království 295 01:13:53 6,50 749
137 Andrla Lubomír Orli Ostrava 294 01:14:06 6,48 747
138 Kepka Jiří Beskydský pivovárek Ostravice 293 01:14:44 6,42 740
139 Sedláčková Petra Veřovice 292 01:14:47 6,42 740
140 Pikálek Milan Cyklo Milan 1 291 01:15:05 6,39 737
141 Pešat Jan Veslařský klub Perun Ostrava 290 01:15:18 6,37 735
142 Gromus Petr Vivatsport 289 01:15:30 6,36 733
143 Fagan Neil Ztracená!!! 288 01:16:07 6,31 727
144 Ryška Martin Fialové kobry 287 01:16:11 6,30 726
145 Levánszký Jakub PřeciFyzio 286 01:16:15 6,30 726
146 Nekarda Ladislav Třanovičtí přespolní žraloci 285 01:16:25 6,28 724
147 Michalová Radmila Matrix Team 284 01:16:32 6,27 723
148 Hlavica Pavel Orli Ostrava 283 01:16:33 6,27 723
149 Říčný Petr SK Valašského království 282 01:16:37 6,26 722
150 Bortel Jaroslav 281 01:16:44 6,26 721
151 Harabiš Radim SK Valašského království 280 01:16:50 6,25 720
152 Sobotka Kamil DYNEDGAR 279 01:16:53 6,24 720
153 Bierski Jan Pogwizdów 278 01:16:55 6,24 719
154 Kimla Martin Olympáci 277 01:17:00 6,23 718
155 Valtr Daniel X-Trail Orlová 276 01:17:44 6,17 712
156 Navrátil Jaroslav Mushing team Ostrava 275 01:18:02 6,15 709
157 Magdon Roman Duke Corporation 274 01:18:29 6,12 705
158 Morong Libor Fialové kobry 273 01:18:35 6,11 704
159 Juríčková Marta REV 58 Nový Jičín 272 01:18:38 6,10 704
160 Doležal Filip Karpatrio 271 01:18:44 6,10 703
161 Konieczny Jiří NVPP & BsvČT 270 01:18:55 6,08 701
162 Orlíková Jana 269 01:19:05 6,07 700
163 Matějů Miroslav AZ 41.mpr Žatec 268 01:19:05 6,07 700
164 Gruchala Vojtěch Team GB!!! 267 01:19:10 6,06 699
165 Rabiec Jiří PwC 266 01:19:16 6,06 698
166 Marková Nikola TOBI Sport Frenštát p.R. 265 01:19:25 6,04 697
167 Cypra Zdeněk SK Valašského království 264 01:19:43 6,02 694
168 Marek Martin Duke Corporation 263 01:19:51 6,01 693
169 Mikunda Miloš The cooling birds 262 01:20:01 6,00 691
170 Sikora Lukas PřeciFyzio 261 01:20:03 6,00 691
171 Švantner Bohuslav Racing Olešná 260 01:20:16 5,98 689
172 Švidernoch Milan X-AIR Ostrava 259 01:20:27 5,97 688
173 Otevřel František Druhý pokus 258 01:20:28 5,97 687
174 Říhová Blanka 257 01:20:31 5,96 687
175 Merta Miroslav Abadzikra 256 01:20:44 5,95 685
176 Zajíc Josef lepus.cz 255 01:21:17 5,91 681
177 Stöcker Richard Team LightBIKE 254 01:22:06 5,85 674
178 Karban Miloš Alpsport - Ježek na kopci 253 01:22:19 5,83 672
179 Boháč Petra Team LightBIKE 252 01:22:28 5,82 671
180 Vrobel David 251 01:23:15 5,77 665
181 Dubový Jiří synci z Kateřinek 250 01:23:48 5,73 660
182 Knap Tomáš V-Team 249 01:23:50 5,73 660
183 Siváková Kateřina 248 01:23:57 5,72 659
184 Sedláček Luděk X-Trail Orlová 247 01:24:01 5,71 658
185 Hönischová Henrieta BR2DY 246 01:24:13 5,70 657
186 Hruška Pavel Fešáci Opava 245 01:24:37 5,67 654
187 Skomorowski Stanislaw KB RYBNICKA KUŻNIA 244 01:24:46 5,66 653
188 Sejkorová Nela X-Trail Orlová 243 01:24:58 5,65 651
189 Marťák Miroslav Genesis 242 01:25:11 5,63 649
190 Kaděrová Veronika DYNEDGAR 241 01:25:57 5,58 644
191 Bosáková Míša ŠANTÁNEK 240 01:26:36 5,54 639
192 Musil Pavel Team LightBIKE 239 01:27:00 5,52 636
193 Pěgřimek Milan lepus.cz 238 01:27:44 5,47 631
194 Kollarczyková Monika NVPP & BsvČT 237 01:27:56 5,46 629
195 Greben David 236 01:28:41 5,41 624
196 Šimčák Jan Pepa Team F-M 235 01:29:15 5,38 620
197 Morcinková Tereza Alpsport - Ježek na kopci 234 01:29:52 5,34 616
198 Ševčíková Lada Bez Obav 233 01:30:00 5,33 615
199 Stoklásková Pavla NVPP & BsvČT 232 01:30:28 5,31 611
200 Curus Jakub PřeciFyzio 231 01:30:30 5,30 611
201 Tomčík Petr BR2DY 230 01:30:52 5,28 609
202 Břusková Kateřina Media Walk marketing solution… 229 01:30:58 5,28 608
203 Farný Tomáš Záložní pěšáci 228 01:31:48 5,23 603
204 Musilová Veronika TeddyBeer team 227 01:32:32 5,19 598
205 Stryková Tereza STRYK team 226 01:32:42 5,18 597
206 Maršálek David Racing Olešná 225 01:33:28 5,14 592
207 Nadažy Radek SK Šafrata 224 01:35:12 5,04 581
208 Poledník Saša Beskydský pivovárek Ostravice 223 01:38:00 4,90 564
209 Tamara Bělarus Bělarus 222 01:38:13 4,89 563
210 Bartalosová Věra 221 01:41:08 4,75 547
211 Faranová Eliška Team LightBIKE 220 01:43:05 4,66 537
212 Bůžek Martin LH race 2018 219 01:44:25 4,60 530
213 Siuda Rostislav Třanovičtí přespolní žraloci 218 00:00:00
214 Gromusova Alexandra Vsacan Tour Vsetín 217 00:00:00
215 Dědek Beskydský Klub Důchodců 216 00:00:00
216 Sup Daniel Tři křížky 215 00:00:00
217 Krejčiříková Denisa VZS Ostrava 214 00:00:00
218 Mihalčík Igor Beskydský pivovárek Ostravice 213 00:00:00
219 Hudeček Karel HUHU Mega Racing Team 212 00:00:00
220 Podolák Karel X-Trail Orlová 211 00:00:00
221 Franerová Katarína (mo)mentálně Opavské dupy 210 00:00:00
222 Franer Kuba (mo)mentálně Opavské dupy 209 00:00:00
223 Ševčíková Lucy Jump Sport 208 00:00:00
224 Bednarz Luděk X-AIR Ostrava 207 00:00:00
225 Adamusová Marie 206 00:00:00
226 Tomanová Marie X-Trail Orlová 205 00:00:00
227 Helcel Martin st. MH bike - někdy prostě musíš 204 00:00:00
228 Stachová Michaela PřeciFyzio 203 00:00:00
229 Lepšík Mirek MH bike - někdy prostě musíš 202 00:00:00
230 Letko Miroslav VZS Ostrava 201 00:00:00
231 Žižka Pavel Klub Českých Velocipedistů z… 200 00:00:00
233 Helcelová Romana MH bike - někdy prostě musíš 198 00:00:00
234 Staňková Tereza 197 00:00:00
235 Mindek Tomáš Přátelé zeleného údolí 196 00:00:00
236 Dubová Veronika synci z Kateřinek 195 00:00:00
237 Franerová Viktorie (mo)mentálně Opavské dupy 194 00:00:00
238 Vařeka Vladan 193 00:00:00
239 Machová Zdenka Neběžecký kroužek 192 00:00:00
241 Knapík Štěpán X-Trail Orlová 190 00:00:00
242 Šimčíková Petra Tři křížky 189 00:00:00
243 Martausová Vlasta Tři křížky 188 00:00:00