Malenovice, Rajská bouda - mistrovství - týmy

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2010
Trasa:
Malenovice, Rajská bouda - Lysá hora
Datum:
21. 11. 2009, 10:00
Délka:
5,7 km
Převýšení:
811 m
Tisk
Aktualizováno: 21.11.2009, 23:00:00
# Tým Body Závodníci
1 Olympáci 682 1. Šindelek Vladan 12. Zemaník Jan 18. Pácha Zdeněk 28. Trávníček Rostislav 32. Michna Jan 40. Krupa Tomáš 41. Kimla Jan 75. Šindelek Pavel 106. Bortel Jaroslav 107. Davídek Petr 128. Vilhelm Václav 129. Rechtenberg Karel
2 Forman Cycling Team 664 5. Hudeček Petr 14. Pavlík Víťa 16. Bezunk Ondřej 74. Toman Petr 165. Tomeček Lubomír 167. Novotná Lucie 168. Novotný Jiří
3 Hasiči Bag Bike 648 3. Kauer Adam 10. Hejneš Leopold 45. Baran Petr 57. Mališ Petr 63. Krhut Martin
4 Jump Sport-Moira 646 4. Kaleta Daniel 25. Ručka Richard 26. Javorek Petr 30. Trebuna René 33. Svoboda Daniel 36. Bohatý Tomáš 37. Beneš Petr 73. Mazur Martin 93. Javorek Robin
5 X-AIR Ostrava 644 9. Velička Zdeněk 13. Zátopek Jiří 29. Škapa Marek 91. Švidernoch Milan 127. Bednarz Luděk 134. Koukalová Markéta 170. Suknarovská Eva 171. Repaň Pavel
6 CK Frenštát p.R. 598 21. Raška Zbyněk 27. Ondřejka Míra 47. Chýlek Patrik 149. Čupová Jana
7 Abadzikra Team 561 24. Žuška Marcel 39. Žaloudík Jiří 69. Merta Miroslav 96. Wzientek Tomáš 119. Hrouza Jan 126. Varady Jan 135. Koukal Jan
8 Racing Olešná 553 22. Kokeš Pavel 35. Lach Alan 83. Buchal Ivo 109. Šnajder Roman
9 SK Valašského království 547 42. Knébel Radim 49. Trubač David 55. Rek Filip 85. Píša Martin 110. Harabiš Radim
10 Fialové kobry 532 11. Najvert Stanislav 72. Vavroš Jiří 78. Hudečková Tamara 80. Pigula Jaromír 99. Kocián Daniel 101. Kořistka Tomáš 111. Plewa David 121. Novák Marek 131. Ryška Martin
11 PONEK.SK 502 23. Litvik Miroslav 60. Ponek Marian 108. Adamove Jano
12 Sundance a fachmani 495 50. König Michal 54. Kasalík Radim 94. Franer Juraj 144. Michalčík Karel
13 VZS Ostrava 456 46. Plachký Jakub 87. Koudelka David 104. Beremlijski Petr 112. Stoszek Jan 113. Vlach Oldřich 130. Kopec Tomáš
14 Speedy Gonzales 450 34. Naruszewicz Arkadiusz 77. Bieryt Zbyszek 132. Piotrowski Andrzej
15 Přátelé zeleného údolí 449 19. Hlavatík Jan 105. Lukeš Tomáš 120. Mindek Tomáš 133. Neprašová Iveta 142. Friedel Jan 148. Burda Tomáš
16 Deva Team 429 71. Kolařík Pavel 79. Kolouch David 114. Kolčárek Rostislav 122. Varga Leonard
17 ED6U Palermo Elemik 415 6. Rodryč Michal 136. Wágner Petr 141. Lichnovský Adam
18 Matrix Team 405 68. Levinský Lukáš 70. Oswald Pavel 150. Čada Libor
19 Groš Team 402 44. Pavlát Vojta 123. Groš Štefan 124. Slovák Pavel 139. Groš Štefan ml. 147. Groš Jakub
20 YOGi Racing Ostrava 393 17. Staniek Martin 52. Tešnar Marek
21 veslařský klub Ostrava 351 53. Görlich Petr 58. Pešat Jan
22 inSPORTline TT 342 59. Pukovec Tomáš 61. Foltyn Jiří
23 Horolezci FM 311 56. Choleva Petr 95. Hurník Pavel
24 Manín Považská Bystrica 307 67. Letko Miroslav 88. Marko Martin
25 Porubští Rafani 299 66. Šotola Roman 97. Janas Karel
26 Servisáci 298 64. Franer Kuba 100. Wasserbauer Lukáš
27 MH Bike Havířov 295 81. Helcel Martin st. 86. Klus Daniel
28 Triatlon Klub Ostrava 280 90. Hurník Ondřej 92. Melichárek Martin
29 KW Jastrzebie 276 48. Lukasik Zbigniew 138. Broda Robert
30 Valmez 245 2. Holiš Martin
31 FUGA 234 82. Hlaváč Lumír 146. Strakoš Vilem
32 VŠB Ostrava 228 7. Prášil Vítězslav
33 F-M 227 84. Beránek Jakub 151. Luštinský Hubert
34 MADT Sport Klapka 226 8. Čer Tomáš
35 New Generation @ Alka 222 156. Ivo Had Pítr 157. Klimči Honza 158. Kutňáková Veronika 159. Davidka 160. Novotná Martina
36 KHB Radegast 216 15. Macíček Miroslav
37 studiosolaris.cz/TiS 211 20. Michna Roman
38 Elitní Vrchaři 207 161. Kaňák Vojta 162. Kaňáková Věra 163. Kaňák Jan
39 Ošler Team 206 102. Filip Richard 154. Mezera Martin
40 Benkovice 200 31. Čech Radek
41 Eurofoam 188 43. Krysta Michal
42 PS Kamenec 180 51. Blačinský Petr
43 MK Seitl 169 62. Čáp Jindřich
44 B-F-M 166 65. Berger Jiří
45 Gogy Team 155 76. Goláň Josef
46 Bike One 142 89. Ševčíková Jana
47 HUHU Mega Racing Team 141 155. Hudeček Karel 166. Gollová Lenka
48 Paprika Lysá hora 133 98. Balko Peter
49 Klub Důchodců 116 115. Dědek Beskydský
50 HO Vítkovice 115 116. Kočarová Klára
51 Hrádek ve SL. 113 118. Kaleta Karel
52 Vřesina 106 125. Krčmář Pavel
53 Horská Družba 94 137. Václavek Pavel
54 Polach a dcera 91 140. Válková Lenka
55 Brets Hockey 88 143. Mazgaj Břetislav
56 GHOST 86 145. Šitavancová Ivana
57 UFO Bike 67 164. Váleček Kamil
58 Mamina Klub 62 169. Pavlíková Lucie
# Tým Body Závodníci