Velký Javorník - prolog - týmy

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2015
Trasa:
Frenštát p. R., skokanské můstky - 2x! - Velký Javorník
Datum:
2. 11. 2014, 10:00
Délka:
7,5 km
Převýšení:
667 m
Teplota:
12 °C
Množství sněhu:
0 cm
Rychlost větru:
30 km/h
Tisk
Aktualizováno: 9.11.2014, 09:40:38
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »
# Tým Body Závodníci
1 vinotéka u Karla Frenštát p. R. 1.335 1. Zemánek Vojtěch 2. Kozlovský Alexandr 3. Kozlovský Vladimír 20. Koníř Vojtěch 24. Škuca Zbyněk 25. Filipec Petr 29. Říha Pavel 32. Kostka Tomáš 35. Reček Jan 115. Tomanec Karel 212. Adamčíková Klára 248. Juríčková Marta
2 Splašení goroli 1.266 4. Lichý Tomáš 7. Ketner Karel 28. Žajdlík Filip 31. Lanc Vojtěch 50. Gabrys Dominik 63. Rajnoch Edvard 67. Cienciala Martin 76. Lichý Dušan 143. Ciencialová Bohumila 155. Rajnochová Zuzana
3 Pearl iZUMi 1.264 6. Maceček Tomáš 13. Ondruch Adam 15. Pokorný Radim 87. Krstevová Andrea 189. Kokošek Oldřich
4 Jump Sport 1.247 8. Pytlík Jiří 9. Otevřel Vít 34. Škrabánek Petr 95. Ručka Richard
5 (mo)mentálně Opavské dupy 1.246 12. Kubín Jakub 16. Hudeček Petr 19. Kasalík Radim 43. Fierla Ondřej 68. Beneš Pavel 123. Franer Kuba 133. Beneš Daniel
6 Olympáci 1.236 10. Šindelek Vladan 18. Šindelek Pavel 30. Blabla Tomáš 105. Pácha Zdeněk
7 SALOMON-RUN.CZ 1.205 14. Tuharský Erik 17. Pěgřím Filip 57. Waloszek Vlastislav 153. Nezval Ondřej 186. Pĕgřìm René
8 Beskydští nomádi 1.155 21. Peter Tomáš 27. Mikloš Martin 90. Burian Jaroslav 131. Fluksa Jiří
9 MH bike - někdy prostě musíš 1.149 23. Polášek Jan 40. Helcel Richard 81. Benda Jiří 82. Labuz Martin 142. Chmiel Radim 144. Benda Jaroslav 154. Vach Jiří 162. Helcel Martin st. 237. Bendová Veronika
10 lepus.cz 1.099 22. Žuska Marcel 52. Stančík Bedřich 120. Mrázek Tomáš 209. Zajíc Josef 267. Pěgřimek Milan
11 VZS Ostrava 1.098 53. Stoszek Jan 59. Krejčiříková Ivona 83. Krejčiříková Denisa 106. Letko Miroslav 110. Wojtyla Jaromír 146. Doležal Filip 148. Beremlijski Petr 177. Munk Rudolf 192. Orlíková Pavla 199. Kotek Martin 214. Stočková Olga 217. Hájková Lenka 231. Böhmová Michaela 234. Janko Dalibor 273. Orlík Pavel 296. Janková Nikola
12 JAPA sports & Běžecká skupina v Č. Těšíně 1.096 26. Ostruszka Michal 78. Glombek Štěpán 93. Vrubel Lukáš 152. Kovář Lukáš 167. Tyleček Václav 176. Konieczny Jiří
13 The cooling birds 1.086 33. Valach Jakub 49. Navrátil Michal 125. Rada Martin 206. Štverák Tomáš
14 AVA 1.072 69. Haitl František 72. Vynikal Bedřich 80. Richter Ondřej 289. Dirnerová Alžběta
15 X-Trail Orlová 1.069 44. Mooc Filip 64. Kukla Ondřej 116. Sikora Tom 130. Knapík Štěpán 160. Petr Jan 188. Vondráček Tomáš 194. Hradil Pavel 213. Sejkora David 232. Řehová Martina 243. Sedláček Luděk 274. Pařík Richard 298. Tomanová Marie
16 FCB StarsHollow Frenštát p.R. 1.033 46. Blažek Jiří 97. Maniš Martin 117. Vaňko Oldřich 191. Mikerásek Radek
17 SK Valašského království 1.028 48. Píša Martin 58. Martinák Tomáš 159. Groš Štefan 165. Tomík Matěj 215. Harabiš Radim 228. Cypra Zdeněk 259. Martináková Monika 260. Říčný Petr 302. Prašivka Míra
18 Rungo Ostrava 962 54. Navrátil Jaroslav 84. Karásek Jiří 193. Muron Radim 195. Rigo David 220. Konečná Gabriela 240. Dudková Jarmila 279. Dudek Milan
19 Navi-Dobrá čajovna 959 89. Baran Lukáš 104. Pernický Roman 141. Baran Jiří
20 Team GB!!! 941 100. Gruchala Vojtěch 103. Cooney Drew 149. Mayer Matthew 166. Collen Malcolm 229. Sulek Adam 255. Angus Paul
21 SK Fighter Inside 896 65. Marek Lukáš 136. Šafrán Matěj 196. Ježíšek Jiří 230. Hellemannová Lenka 297. Gerych Jan
22 Janys Extreme Racing 883 47. Beránek Jakub 180. Genzer Dalibor 183. Kašpar Zdeněk 227. Gecnuk Libor 284. Kulig Tomas
23 ULTRASTA Frýdek-Místek 879 37. Popieluch Michal 109. Piechowicz Jiří 268. Piechowicz Kateřina 299. Anděl Milan
24 Pepa Team F-M 874 127. Lipták Radim 129. Trávníček Rostislav 163. Husánik Róbert 256. Trávníčková Ludmila 287. Šokalová Ludmila
25 GO!GO! 868 45. Pavlík Víťa 139. Pavlíková Vendula 241. Chýlková Patricie
26 Trek 1324 806 75. Jasiok Přemysl 158. Jasiok Lumír 254. Riegel Jan 271. Směja Daniel
27 SK Oceláci Ostrava 780 113. Pavlorek Adam 197. Grym Aleš 203. Musil Jan 223. Bugner Josef 286. Orlík Břetislav
28 JulboWay 762 38. Lukáš Jakub 62. Kempa Jan
29 synci z Kateřinek 726 94. Wasserbauer Lukáš 208. Dubový Jiří 265. Matula Vít 275. Mrůzek Martin
30 Kulturně sportovní klub Vělopolí 715 61. Pietrzyk Šimon 86. Byrtus Lukáš
31 Racing Olešná 668 73. Lach Alan 121. Maršálek Tomáš
32 CK Continental Frenštát p.R. 630 42. Ondřejka Míra 190. Schneider Rudolf
32 REV 58 Nový Jičín 630 92. Mrklovský Ondřej 140. Mrklovský Petr
34 Goral marathon Team 617 41. Sventek Ladislav 204. Slivka Jan
35 Demon of Brothers 586 51. Kantor Miroslav 225. Bordovský Lukáš
36 KHB Radegast 582 119. Šnevajs Radomír 161. Suchánek Lukáš
37 Funny team 530 111. Baletka Stanislav 221. Zábranský Milan
37 www.masazprozeny.cz 530 39. Javorek Petr 293. Ublanská Kamila
39 Lubíci 510 173. Krupa Luboš 179. Krupa Lubomír
40 TT Ostrava 486 178. Červenka Dalibor 198. Havránek Jan
41 YOGi Racing Ostrava 438 132. Beneš Petr 292. Žižka Pavel
42 X-AIR Ostrava 435 263. Švidernoch Milan 295. Bednarz Luděk 300. Bednarz Libor
43 BAP Pustevny 432 5. Holiš Martin
44 Manín Považská Bystrica 420 11. Vyhnička Kamil
45 Kyčerský trhači 395 36. Ponek Tibor
46 Kroky z Orlový 394 216. Beilner Jakub 252. Matúška Daniel
47 Tučňáčí Tandem 386 210. Pech David 266. Drastichová Tereza
48 Frenštát p.R. 376 55. Prouza Robert
49 Matrix Team 375 56. Oswald Pavel
50 O' team 365 66. Cienciala Jan
51 Běžecký klub České spořitelny 361 70. Černý Tomáš
52 Silný Team Uničov 357 74. Vybíral Lukáš
53 TJ Sokol Jehnice 354 77. Šicha Martin
54 Studiosolaris.cz 343 88. Michna Roman
55 Georgino goes to Hollywood 342 244. Vraspir Zdeněk 276. Hanulík Jiří
56 Tlapka 340 91. Kajánek Adam
57 BSC Opava 335 96. Juran Radim
58 Pržno 332 99. Václavík Michael
59 Porubští Rafani 329 102. Janas Karel
60 EPO Machinery 324 107. Slovák Vladimír
61 Neběžecký kroužek 323 108. Kouřil Jaroslav
62 Abadzikra 317 114. Merta Miroslav
63 SK Bagbike Rubing 313 118. Hašek Max
64 horalové 305 126. Šubert Pavel
65 HUHU Mega Racing Team 301 258. Hudeček Karel 303. Gollová Lenka
66 HUPNAKOLO.CZ 297 134. Kocián Daniel
67 Volvo Ostrava 294 137. Balcar Marek
68 SDH Mniší 293 138. Žabenský Stanislav
69 Řím Tým 292 282. Římánek Jiří 288. Římánek Ondřej
70 Horolezci FM 284 147. Hurník Pavel
71 Vivatsport 280 151. Gromus Petr
72 AK Olomouc 275 156. Sýkora Lukáš
73 TWIKO Ostrava 267 164. Juřica Pavel
74 Team Forman Cinelli 262 169. Chmura Petr
75 animal 261 170. Nycz Aleš
76 Veslařský klub Perun Ostrava 260 171. Pešat Jan
77 Valašská Polanka 256 175. Sýkora Josef
78 PJR 249 182. Pokluda Jiří
79 Yogi FM - Lysůvky 247 184. Honěk Milouš
80 Ostrava 244 187. Petrašek Adam
81 Run4Fun 230 201. Moskala Pavel
82 NVPP Třinec 229 202. Hota Dalimil
83 F-M bajkeři 226 205. Kolčárek Rostislav
84 Orlová 74/74 Team 212 219. Szarowski Miroslav
85 Opava 209 222. Markovič Luboš
86 Hospůdka u Kumpána 193 238. Mihalčík Igor
87 SK Vrbno p. Pradědem 192 239. Knápková Michala
88 Gymnázium - Hrabůvka 186 245. Šlachta Jakub
89 Salsa 185 246. Šimčák Jan
90 MK Seitl Ostrava 184 247. Schwarzová Petra
91 Valaští bajkeři 182 249. Vančurová Lenka
92 SK Šafrata 174 257. Nadažy Radek
93 Rějzik a Raaanyk 170 261. Drienovský Zbyněk
94 V-Team 169 262. Knap Tomáš
95 Danyho parťáci 167 264. Mezera Martin
96 HO Studénka 153 278. Havránková Tereza
97 KB RYBNICKA KUŻNIA 150 281. Skomorowski Stanislaw
98 Vsacan Tour Vsetín 141 290. Gromusova Alexandra
99 Beka 140 291. Klasová Michala
100 masažproženy 137 294. Halmová Eva
# Tým Body Závodníci
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »