Ostravice, hráz přehrady Šance - týmy

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2015
Trasa:
Ostravice, hráz přehrady Šance - Lysá hora
Datum:
10. 1. 2015, 10:00
Délka:
7,1 km
Převýšení:
821 m
Teplota:
1 °C
Množství sněhu:
40 cm
Rychlost větru:
50 km/h
Tisk
Aktualizováno: 14.1.2015, 23:20:58
# Tým Body Závodníci
1 Splašení goroli 1.302 1. Lichý Tomáš 5. Damek Milan 11. Žajdlík Filip 15. Rajnoch Edvard 36. Cienciala Tomáš 72. Lichý Dušan
2 vinotéka u Karla Frenštát p. R. 1.278 4. Kozlovský Alexandr 8. Ambros Jakub 14. Kostka Tomáš 16. Koníř Vojtěch 18. Škuca Zbyněk 24. Říha Pavel 44. Reček Jan 89. Tomanec Karel 174. Juríčková Marta
3 Olympáci 1.268 3. Šindelek Pavel 9. Šindelek Vladan 27. Blabla Tomáš 64. Kimla Jan 69. Pácha Zdeněk 151. Kimla Martin
4 Jump Sport 1.251 2. Otevřel Vít 26. Ručka Richard 30. Škrabánek Petr 31. Bohatý Tomáš 100. Ryšková Barbora 157. Bohatá Anna
5 lepus.cz 1.245 12. Žuska Marcel 13. Stančík Bedřich 23. Böhm Radek 40. Nutil Tomáš 80. Przeczek Marek 126. Hota Dalimil 195. Pěgřimek Milan
6 Beskydští nomádi 1.202 10. Holoubek Jan 22. Mikloš Martin 60. Holoubková Hana
7 (mo)mentálně Opavské dupy 1.187 6. Hudeček Petr 28. Fierla Ondřej 77. Franer Kuba 81. Beneš Pavel
8 VZS Ostrava 1.175 19. Stoszek Jan 42. Krejčiříková Denisa 57. Letko Miroslav 58. Wojtyla Jaromír 95. Hegedüs Robert 114. Doležal Filip 122. Orlíková Pavla 139. Munk Rudolf 148. Böhmová Michaela 155. Stočková Olga 166. Janko Dalibor 184. Fajkus Tomáš 213. Orlík Pavel 214. Schwarzová Petra 222. Vraníková Lenka 234. Kotek Martin 235. Beremlijski Petr
9 ULTRASTA Frýdek-Místek 1.150 33. Anděl Milan 37. Popieluch Michal 73. Piechowicz Jiří 198. Piechowicz Kateřina
10 FCB StarsHollow Frenštát p.R. 1.136 38. Blažek Jiří 49. Kantor Miroslav 70. Píša Martin 90. Bujok Ondřej 104. Vaňko Oldřich 132. Bordovský Lukáš 204. Marková Nikola
11 SALOMON-RUN.CZ 1.117 41. Nezval Ondřej 61. Kajánek Adam 74. Waloszek Vlastislav 187. Pĕgřìm René
12 X-Trail Orlová 1.107 48. Kukla Ondřej 67. Sikora Tom 71. Sejkora David 102. Knapík Štěpán 165. Hradil Pavel 168. Sedláček Luděk 183. Sikorová Dagmar 190. Tešnar Marek 200. Pařík Richard 227. Tomanová Marie
13 MH bike - někdy prostě musíš 1.068 51. Labuz Martin 66. Benda Jiří 108. Chmiel Radim 135. Benda Jaroslav 171. Jurášek Tomáš 178. Bendová Veronika 206. Labuzová Barbora
14 CK Continental Frenštát p.R. 1.056 52. Škoda Kristián 82. Jurečka Roman 103. Chýlek Patrik 137. Schneider Rudolf
15 REV 58 Nový Jičín 1.051 45. Mrklovský Ondřej 92. Hrnčíř Martin 105. Mrklovský Petr
16 Team GB!!! 1.043 65. Gruchala Vojtěch 91. Mayer Matthew 94. Collen Malcolm 98. Cooney Drew 160. Angus Paul 203. Wickwar Russell
17 JAPA sports & Běžecká skupina v Č. Těšíně 1.000 46. Vrubel Lukáš 116. Tyleček Václav 131. Kovář Lukáš 136. Konieczny Jiří 180. Dorda Miloslav 210. Stoklásková Pavla
18 synci z Kateřinek 961 56. Wasserbauer Lukáš 133. Mrůzek Michal 143. Dubový Jiří 201. Mrůzek Martin
19 SK Valašského království 933 101. Polášek Tomáš 109. Groš Štefan 150. Harabiš Radim 161. Cypra Zdeněk 188. Říčný Petr
20 Trek 1324 870 83. Jasiok Lumír 163. Ficek Pavel 177. Směja Daniel 211. Ficeková Klára 220. Riegel Jan
21 X-AIR Ostrava 865 29. Zátopek Jiří 167. Švidernoch Milan 232. Bednarz Luděk 242. Pigula Jaromír 243. Bednarz Libor
22 SK Oceláci Ostrava 844 129. Odehnalová Lucie 145. Musil Jan 175. Grym Aleš 217. Orlík Břetislav
23 Rungo Ostrava 828 62. Navrátil Jaroslav 191. Dudková Jarmila 212. Dudek Milan
24 Pearl iZUMi 778 21. Pokorný Radim 63. Krstevová Andrea
25 SK Fighter Inside 749 35. Marek Lukáš 78. Šafrán Matěj
26 Matrix Team 711 75. Levinský Lukáš 76. Oswald Pavel
27 Abadzikra 670 85. Kozina Jan 107. Merta Miroslav
28 Racing Olešná 660 32. Lach Alan 170. Hlavatík Ladislav
29 Janys Extreme Racing 659 59. Kašpar Zdeněk 144. Genzer Tomáš
30 Řím Tým 658 197. Římánek Jiří 205. Římánek Ondřej 233. Římánek Lukáš
31 The cooling birds 656 87. Štverák Tomáš 119. Rada Martin
32 FC-B7 TÝM!!! 655 96. Liška Petr 111. Král Mirek
33 AVA 643 25. Richter Ondřej 194. Dirnerová Alžběta
34 Lubíci 635 86. Krupa Luboš 141. Krupa Lubomír
35 Porubští Rafani 629 84. Janas Karel 149. Štýbar Luděk
36 GO!GO! 619 17. Pavlík Víťa 226. Pavlíková Vendula
37 Funny team 613 68. Baletka Stanislav 181. Zábranský Milan
38 YOGi Racing Ostrava 585 47. Beneš Petr 230. Žižka Pavel
39 F-M bajkeři 540 158. Kolčárek Rostislav 164. Varga Leonard
40 www.masazprozeny.cz 428 7. Javorek Petr
41 runningman71 423 215. Kotek Petr 224. Kotek Jiří
42 MKS Centrum Dziegielos 411 20. Lupiezowiec Piotr
43 HUHU Mega Racing Team 402 229. Hudeček Karel 231. Gollová Lenka
44 Kulturně sportovní klub Vělopolí 392 39. Byrtus Lukáš
45 Neběžecký kroužek 388 43. Kouřil Jaroslav
46 O' team 378 53. Vlach Jiří
47 TJ Sokol Jehnice 377 54. Šicha Martin
48 Frenštát p.R. 376 55. Prouza Robert
49 Medvěd z lesa 352 79. Belej David
50 Volvo Ostrava 334 97. Balcar Marek
51 Vivatsport 325 106. Gromus Petr
52 EPO Machinery 318 113. Slovák Vladimír
53 TAJM 316 115. Košárek Pavel
54 Přátelé zeleného údolí 313 118. Otevřelová Kristýna
55 TWIKO Ostrava 308 123. Juřica Pavel
56 TJ Liga 100 Olomouc 307 124. Pavlík Milan
57 horalové 303 128. Šubert Pavel
58 CK FESO Petřvald 301 130. Fierla Jan St.
59 Team Forman Cinelli 297 134. Chmura Petr
60 Kalit team Ostrava 293 138. Javorek Lukáš
61 Navi-Dobrá čajovna 291 140. Pernický Roman
62 Veslařský klub Perun Ostrava 289 142. Pešat Jan
63 Run4Fun 285 146. Stojanovič Teodor
64 TT Ostrava 284 147. Červenka Dalibor
65 Opava 279 152. Markovič Luboš
66 Yogi FM - Lysůvky 275 156. Honěk Milouš
67 animal 272 159. Nycz Aleš
68 Opavské dupy 269 162. Zeman Radek
69 HO Studénka 262 169. Šindel Martin
70 Valaští bajkeři 259 172. Vančurová Lenka
71 Hospůdka u Kumpána 246 185. Mihalčík Igor
72 Ježek na kopci 245 186. Brynda Pavel
73 Fialové kobry 238 193. Ryška Martin
74 Rějzik a Raaanyk 235 196. Drienovský Zbyněk
75 SK Šafrata 223 208. Nadažy Radek
76 Tučňáčí Tandem 222 209. Drastichová Tereza
77 O´team 215 216. Vlachová Tereza
78 Vsacan Tour Vsetín 213 218. Gromusova Alexandra
79 Gymnázium - Hrabůvka 210 221. Šlachta Jakub
80 Klub Důchodců 208 223. Dědek Beskydský
81 KB RYBNICKA KUŻNIA 195 236. Skomorowski Stanislaw
82 TOM-RUN 194 237. Jankůj Tomáš
83 HUPNAKOLO.CZ 190 241. Kocián Daniel
# Tým Body Závodníci