Malenovice, hotel Petr Bezruč - časovka - týmy

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2017
Trasa:
Malenovice, hotel Petr Bezruč - Lysá hora
Datum:
4. 12. 2016, 10:00
Délka:
3,7 km
Převýšení:
664 m
Teplota:
-9 °C
Množství sněhu:
63 cm
Rychlost větru:
20 km/h
Tisk
Aktualizováno: 9.12.2016, 16:00:46
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »
# Tým Body Závodníci
1 vinotéka u Karla Frenštát p. R. 1.274 5. Ambros Jakub 8. Lysák Vlastimil 15. Kostka Tomáš 16. Flaša David 28. Říha Pavel 33. Zemánek Vojtěch
2 AVA 1.270 1. Horák Ondřej 9. Pelíšek David 35. Dvořák Pavel 43. Richter Ondřej 48. Delingerová Marie 85. Blaha Tomáš 174. Dirnerová Alžběta 228. Gavlas Libor 252. Vynikal Bedřich
2 SALOMON-RUN 1.270 2. Otevřel Vít 11. Nezval Ondřej 26. Tuharský Martin 55. Czeczotka Marek 98. Pěgřím Filip 178. Pĕgřìm René
4 TOBI Sport Frenštát p.R. 1.250 6. Juračák Erik 20. Křenek Radek 22. Maniš Martin 29. Kantor Miroslav 38. Bujok Ondřej 59. Badač Martin 64. Píša Martin 167. Petrová Vlaďka 172. Filipec Petr 173. Ondřejka Jan 175. Mikerásek Radek 198. Marková Nikola
5 Beskydští nomádi 1.226 3. Peter Tomáš 30. Sobek Lumír 46. Mikloš Martin 106. Fluksa Jiří
6 Jump Sport 1.223 4. Pytlík Jiří 32. Bohatý Tomáš 42. Ručka Richard 57. Škrabánek Petr 144. Bohatá Anna 232. Ryšková Barbora
7 VZS Ostrava 1.164 21. Stoszek Jan 50. Krejčiříková Ivona 58. Krejčiříková Denisa 83. Letko Miroslav 97. Munk Rudolf 203. Wojtyla Jaromír 210. Kotek Martin 237. Beremlijski Petr 245. Schwarzová Petra 257. Stoszek Filip 260. Vraníková Lenka 268. Janko Dalibor
8 Manín Považská Bystrica 1.163 17. Kováčik Luboš 25. Kudla Vladimír 88. Hatňančík Martin
9 Splašení goroli 1.159 18. Rajnoch Edvard 44. Cienciala Tomáš 72. Žajdlík Filip 89. Kaluža Luboš 104. Rajnochová Zuzana 224. Rajnochová Jana
10 MH bike - někdy prostě musíš 1.143 45. Benda Jiří 51. Helcel Richard 54. Helcel Martin ml. 123. Lepšík Mirek 127. Benda Jaroslav 188. Chmiel Radim 200. Klus Daniel 292. Kubala Janusz 295. Helcel Martin st. 298. Helcelová Romana
11 Nahuhňané dupy 1.134 7. Hudeček Petr 34. Fierla Ondřej 122. Beneš Daniel 130. Franer Kuba 235. Hrachovina Eduard 296. Beneš Pavel
12 JAPA sport 1.123 31. Grimm Martin 68. Vrubel Lukáš 71. Švrček Rostislav
12 T PONEK TEAM 1.123 10. Ponek Tibor 53. Capek Martin 108. Pawlus Vladimír 162. Mudrík Martin
14 Team LightBIKE 1.115 47. Mikuš Marian 61. Kvapulinský Martin 70. Kučera Roman 101. Hollá Kateřina 128. Kokošek Oldřich 153. Pazdziora Aleš 206. Ivánek Dušan 244. Štěpánek Václav
15 Janys Extreme Racing 1.106 36. Řeha Daniel 49. Beránek Jakub 102. Pokluda Jiří 112. Kašpar Zdeněk 247. Kohoutek Martin 255. Kulig Tomas 259. Genzer Tomáš
16 X-Trail Orlová 1.059 60. Wasserbauer Lukáš 84. Knapík Štěpán 90. Tešnar Marek 93. Ševčíková Petra 146. Hradil Pavel 211. Pařík Richard 220. Sedláček Luděk 267. Sejkorová Nela 269. Sejkora David 271. Valtr Daniel 274. Podolák Karel 294. Tomanová Marie 304. Ryzí Martin
17 Team GB!!! 1.056 69. Rymer Collin 76. Mayer Matthew 92. Gruchala Vojtěch 137. Cooney Drew 151. Frost Gary 157. Collen Malcolm
18 Neběžecký kroužek 1.003 77. Kouřil Jaroslav 78. Šubert Pavel 135. Tyleček Václav
19 REV 58 Nový Jičín 1.000 81. Mrklovský Ondřej 103. Mrklovský Petr 109. Hrnčíř Martin 201. Juríčková Marta
20 TRX - fitness 980 41. Zedník Aleš 116. Novák Radomír 156. Daniel Fojtík 231. Zachař Robin
21 CK Continental Frenštát p.R. 947 62. Janák Lukáš 105. Jurečka Roman 179. Schneider Rudolf
21 ŠANTÁNEK 947 66. Stres Marián 133. Klimeš Michal 147. Bebek Pavel
23 Racing Olešná 942 91. Maršálek Tomáš 119. Pavlík Jan 141. Guziur Dalibor 251. Kvarda Roman
24 Karpatrio 928 73. Doležal Filip 115. Rybiář Michal 177. Drozd Michal
25 SK Valašského království 896 94. Polášek Tomáš 140. Harabiš Radim 163. Groš Štefan 209. Cypra Zdeněk 219. Říčný Petr
26 Pepa Team F-M 886 56. Dinter Jiří 113. Goryczka Michal 238. Šimčák Jan 277. Šokalová Ludmila
27 Porubští Rafani 835 131. Martínek Tomáš 138. Janas Karel 189. Štýbar Luděk 193. Přibylka Tomáš 243. Gemelová Monika
28 Matrix Team 831 52. Levinský Lukáš 170. Velebil Lukáš 240. Michalová Radmila
29 Olympáci 827 12. Šindelek Vladan 23. Blabla Tomáš
30 Navi-Dobrá čajovna 817 125. Pernický Roman 139. Baran Lukáš 212. Baran Jiří
31 Běžím nebo lezu 799 142. Zelená Marie 148. Vonšík Lukáš 204. Tic Jan
32 Přátelé zeleného údolí 794 136. Otevřelová Kristýna 166. Lukeš Tomáš 197. Mindek Tomáš
33 synci z Kateřinek 785 65. Mrovec Dušan 202. Dubový Jiří 241. Matula Vít 276. Chudická Jarmila
34 Pivovar Koníček 717 27. Žídek Jan 118. Kozelský René
35 NVPP & BsvČT 676 183. Walaská Anna 186. Dorda Miloslav 248. Siupik Tadeáš
36 JulboWay 631 79. Zeman Marek 152. Brtva Pavel
37 FC-B7 TÝM!!! 626 75. Liška Petr 161. Král Mirek
38 ULTRASTA Frýdek-Místek 570 67. Anděl Milan 225. Piechowicz Kateřina
39 SK Oceláci Ostrava 569 86. Pavlorek Adam 207. Bugner Josef
40 The cooling birds 537 120. Němeček Martin 205. Mikunda Miloš
41 Kulturně sportovní klub Vělopolí 512 132. Pietrzyk Vratislav 218. Pietrzyk Šimon
42 X-AIR Ostrava 507 226. Švidernoch Milan 273. Wludyka Petr 287. Koukalová Viktorie 288. Koukalová Magdalena 289. Koukal Jan 291. Bednarz Luděk
43 Trek 1324 505 87. Jasiok Lumír 270. Ficeková Klára
44 Lowellpro Racing Team 477 149. Malý Tomáš 236. Malý Lukáš
45 F-M bajkeři 471 195. Janečka Mojmír 196. Kolouch David
46 Crivit Factory Racing Team 456 160. Kusznír Jan 246. Matúš Ondřej
47 NVPP 418 13. Košut Lukáš
47 PwC 418 194. Smreček Tomáš 250. Rabiec Jiří
49 GO!GO! 417 14. Pavlík Víťa
50 L.A.Ryby 416 217. Rybář Andrej 229. Rybářová Ludmila
51 www.masazprozeny.cz 412 19. Javorek Petr
52 Goral marathon Team 407 24. Sventek Ladislav
53 SK Kohouti Pržno 394 37. Žilavý Květoslav
54 Colliery made 392 39. Marek Lukáš
55 CGB 371 216. Sonnek Jiří 275. Hruška Jakub
56 Bruslárna.cz 368 63. Šajer Vít
57 Beskydský pivovárek Ostravice 360 223. Mihalčík Igor 279. Poledník Saša
58 ED6U ELEMIC RACING 357 74. Černý Viktor
59 Hrádek ve SL. 351 80. Kubienka Libor
60 lepus.cz 349 82. Nutil Tomáš
61 kafoto.cz 336 95. Karafiát Tom
62 EPO Machinery 332 99. Slovák Vladimír
63 Silný Team Uničov 331 100. Vybíral Lukáš
64 Čisté Beskydy 324 107. Klím Tomáš
65 TJ Rožnov pod Radh. 321 110. Vinklárek Jiří
66 Hlučín 320 111. Novák Marek
67 Army 317 114. Ondrusz Matouš
68 Ježek na kopci 302 129. Brynda Pavel
69 Kempinator fans team 288 143. Skupieňová Kristýna
70 Team Forman Cinelli 277 154. Chmura Petr
71 Napohodu!!! bike team 276 155. Střebovský Tomáš
72 JAPA outdoor team 272 159. Viej Radomír
73 Rějzik a Raaanyk 268 293. Drienovská Marcela 301. Drienovský Zbyněk
74 Opavské dupy 266 165. Vančurová Lenka
75 MBMM 263 168. Martynková Marcela
76 Rungo Ostrava 262 169. Wilhelm Petr
77 Veslařský klub Perun Ostrava 260 171. Pešat Jan
78 Carpe Diem 255 176. Smejkal Petr
79 Equipo pan y agua 251 180. Kahánek Dalibor
80 Bikekram 249 182. Král David
81 Toko07 247 184. Koželuh Tomáš
82 Apréski Pro 246 185. Pavlorek Michal
83 TWIKO Ostrava 244 187. Juřica Pavel
84 Šindy team 241 190. Šindler Robert
85 Georgino goes to Hollywood 240 191. Rejzek Lukáš
86 Duke Corporation 239 192. Magdon Roman
87 DaveDino 218 213. Kývala David
88 BIKE2000 217 214. Dubská Kateřina
89 Bag Bike 216 215. Skopal Rostislav
90 SSK Vítkovice 209 222. Neprašová Iveta
91 Cyklosport Martin Přikryl Stará Ves nad Ondřejnicí 204 227. Musil Jan
92 Fialové kobry 201 230. Ryška Martin
93 Lokomotiva pro všechny Krnov 197 234. Tihlařík Stanislav
94 V-Team 192 239. Knap Tomáš
95 Švédská gazela 178 253. Karkošková Tereza
96 SK Šafrata 175 256. Nadažy Radek
97 Kardio Kruháč TM 173 258. Rybář Matěj
98 arabica team 169 262. Tkáčová Libuše
99 Tobi sport Frenštát p.R 166 265. Vantuchová Klára
100 KB RYBNICKA KUŻNIA 165 266. Skomorowski Stanislaw
# Tým Body Závodníci
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »