Malenovice, Rajská bouda (po medvídkové) - týmy

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2018
Trasa:
Malenovice, Rajská bouda (po medvídkové) - Lysá hora
Datum:
14. 1. 2018, 10:00
Délka:
6,8 km
Převýšení:
811 m
Teplota:
-6 °C
Množství sněhu:
47 cm
Rychlost větru:
11 km/h
Tisk
Aktualizováno: 15.1.2018, 10:46:27
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »
# Tým Body Závodníci
1 Manín Považská Bystrica 1.295 1. Paulen Andrej 7. Martinka Lukáš 14. Kováčik Luboš 44. Hatňančík Martin 78. Líšková Ivana
2 vinotéka u Karla Frenštát p. R. 1.288 2. Ambros Jakub 9. Zemánek Vojtěch 12. Flaša David 13. Lysák Vlastimil 28. Kostka Tomáš 36. Říha Pavel 52. Reček Jan 98. Ožanová Zuzana
3 AVA 1.282 3. Blaha Tomáš 5. Horák Ondřej 21. Kovář Roman 22. Dvořák Pavel 23. Lachnit Jan 46. Richter Ondřej 85. Frank Pavel 96. Vynikal Bedřich 123. Delingerová Marie 249. Durčáková Dominika 299. Gavlasová Adélka 300. Gavlas Libor
4 Team LightBIKE 1.233 4. Maceček Tomáš 11. Kokošek Oldřich 53. Kukla Ondřej 84. Kučera Roman 90. Kvapulinský Martin 112. Krstevová Andrea 191. Zechová Kateřina 229. Štěpánek Václav 236. Stöcker Richard
5 TOBI Sport Frenštát p.R. 1.232 15. Kantor Miroslav 16. Juračák Erik 30. Badač Martin 66. Blažek Jiří 169. Ondřejka Jan 224. Rek Filip
6 Jump Sport 1.220 18. Škuca Zbyněk 20. Hlavatík Jan 35. Ručka Richard 47. Škrabánek Petr 70. Bohatý Tomáš 97. Veselý Matěj 136. Bohatá Anna
7 Olympáci 1.210 19. Šindelek Pavel 26. Šindelek Vladan 38. Blabla Tomáš 49. Svoboda Tomáš 61. Šindelek Daniel 88. Kimla Jan
7 SALOMON-RUN 1.210 6. Otevřel Vít 34. Tuharský Erik 48. Tuharský Martin 110. Pĕgřìm René
9 Beskydští nomádi 1.205 10. Peter Tomáš 37. Mikloš Martin 42. Sobek Lumír 43. Nohel Petr 194. Čechmánek David 241. Sobková Lucie
10 MH bike - někdy prostě musíš 1.181 31. Helcel Martin ml. 40. Helcel Richard 41. Benda Jiří 59. Labuz Martin 72. Kubala Janusz 134. Benda Jaroslav 215. Klus Daniel 287. Helcel Martin st. 291. Helcelová Romana
11 ŠANTÁNEK 1.165 29. Žilavý Květoslav 45. Stopka Ivan 54. Stres Marián 76. Bebek Pavel 115. Krulikovský Vít 117. Belej David 132. Porwisz Jiří 160. Klimeš Michal 178. Bojczuk Roman
12 JAPAsport.cz 1.154 32. Grimm Martin 39. Chrobák Radek 68. Vrubel Lukáš 139. Černý Viktor
13 VZS Ostrava 1.120 55. Krejčiříková Denisa 58. Stoszek Jan 60. Wojtyla Jaromír 65. Letko Miroslav 71. Krejčiříková Ivona 154. Orlíková Pavla 182. Paříková Eva 183. Koudelka David 206. Hájková Lenka 208. Stoszek Filip 209. Skopal Rostislav 216. Koudelka Vilém Fridrich 235. Fajkus Tomáš 240. Beremlijski Petr 247. Vraníková Lenka 248. Janko Dalibor
14 Neběžecký kroužek 1.017 77. Kouřil Jaroslav 79. Šubert Pavel 120. Viej Radomír 294. Tyleček Václav 296. Machová Zdenka
15 Splašení goroli 990 24. Žajdlík Filip 27. Košut Lukáš 252. Rajnochová Jana
16 Racing Olešná 968 57. Lach Alan 103. Maršálek Tomáš 165. Kvarda Roman 171. Pavlík Jan 173. Guziur Dalibor
17 Team GB!!! 918 107. Collen Malcolm 124. Gruchala Vojtěch 144. Novák Marek 275. Scrivener Ben
18 The cooling birds 909 99. Němeček Martin 128. Rada Martin 157. Mikunda Miloš
19 X-Trail Orlová 866 106. Tešnar Marek 155. Hradil Pavel 166. Wasserbauer Lukáš 204. Pařík Richard 233. Sedláček Luděk 237. Sejkorová Nela 238. Sejkora David 265. Tomanová Marie 272. Podolák Karel 277. Sikorová Dagmar 290. Ševčíková Petra 298. Knapík Štěpán
20 Ostrava Factory Racing 858 93. Veselý Ondřej 163. Staněk Dušan 179. Kusznír Jan 180. Matúš Ondřej 243. Staňková Tereza
20 Trek 1324 858 83. Jasiok Přemysl 113. Kaplan Jiří 239. Jasiok Lumír 255. Ficeková Klára
22 PwC 850 69. Halfar Jan 152. Smreček Tomáš 222. Orság Lukáš 231. Rabiec Jiří 297. Přecechtělová Zuzana
23 REV 58 Nový Jičín 834 121. Hrnčíř Martin 127. Mrklovský Petr 211. Juríčková Marta
24 NVPP & BsvČT 804 133. Heindrich Tomáš 172. Puczok Radek 184. Walaská Anna 185. Konieczny Jiří 257. Stoklásková Pavla
25 Přátelé zeleného údolí 788 73. Lukeš Tomáš 151. Mindek Tomáš 281. Otevřelová Kristýna
26 lepus.cz 764 140. Nutil Tomáš 161. Benesz Radomir 228. Zajíc Josef 256. Wróbel Marek
27 Nahuhňané dupy 718 8. Hudeček Petr 282. Franer Kuba 288. Beneš Pavel
28 SK Valašského království 714 187. Harabiš Radim 190. Groš Štefan 202. Říčný Petr 244. Cypra Zdeněk
29 Tři křížky 712 63. Mazánek Vladimír 87. Výduch Luděk
30 Tymphany 697 64. Černoch Ondřej 101. Lauterbach David
31 ACK Stará Ves nad Ondřejnicí 673 94. Janečka Jakub 95. Nepraš Karel
32 T PONEK TEAM 668 51. Capek Martin 143. Mudrík Martin
33 TeddyBeer team 662 122. Beseda Jiří 250. Bačáková Nikol 259. Musilová Veronika 270. Gašperik Martin 273. Gašperiková Andrea
34 MK Seitl Ostrava 638 56. Hořínek Martin 168. Kováček Stanislav
35 Alpsport - Ježek na kopci 637 67. Wrona Tomáš 158. Brynda Pavel
36 Karpatrio 632 114. Rybiář Michal 116. Doležal Filip
37 FC-B7 TÝM!!! 618 82. Liška Petr 162. Král Mirek
38 X-AIR Ostrava 606 200. Koukal Jan 203. Švidernoch Milan 284. Bednarz Luděk 293. Koukalová Viktorie
39 Matrix Team 594 80. Oswald Pavel 188. Levinský Lukáš
40 GO!GO! 583 25. Pavlík Víťa 254. Pavlíková Vendula
41 Hey Bay 477 192. Matušek Karel 193. Kaločová Iveta
42 Duke Corporation 436 141. Magdon Roman 285. Marek Martin
43 L.A.Ryby 425 210. Rybář Andrej 227. Rybářová Ludmila
44 BICYKLY.CZ (Bulharská repre) 414 17. Ivanov Nikola
45 Janys Extreme Racing 404 205. Pokluda Jiří 253. Genzer Tomáš
46 Pražský Fany 398 33. Kala Jiří
47 ED6U ELEMIC RACING 381 50. Knopp Petr
48 KESBUK 369 62. Nádeníček David
49 Pepa Team F-M 365 219. Šokalová Ludmila 278. Šimčák Jan
50 Cyklosport Martin Přikryl Stará Ves nad Ondřejnicí 364 212. Musil Jan 286. Sasín Martin
51 SK Černé plíce 357 74. Smékal Venca
52 Orlová 356 75. Kazárik Jiří
53 Hasiči Kopřivnice 350 81. Simu Michal
54 BNP crossbikecz 342 89. Konvička Adam
55 Mountain Felt Aropec 340 91. Pavlík Miroslav
56 Běžecký klub České spořitelny 339 92. Černý Tomáš
57 BESKYD - NATURAL 331 100. Pospíšil Daniel
58 Energy sports team Bolatice 329 102. Pašek Petr
59 CK Continental Frenštát p.R. 326 105. Jurečka Roman
60 HYUNDAI SKY TEAM 323 108. Karpeta Jan
61 VYSLOUŽILÍSOBI 322 109. Sobek Martin
62 Pivovar Koníček 320 111. Kozelský René
63 Mushing team Ostrava 312 119. Navrátil Jaroslav
64 SK Oceláci Ostrava 306 125. Pavlorek Adam
65 CK FESO Petřvald 305 126. Fierla Jan St.
66 SK Stanislavice 302 129. Smejkal Petr
67 F-M bajkeři 301 130. Chvostek Pavel
68 synci z Kateřinek 300 131. Chudická Jarmila
69 Opavské dupy 299 280. Franerová Katarína 283. Vančurová Lenka
70 Mountopia 294 137. Brtva Pavel
71 TT Opava 293 138. Hurník Pavel
72 TJ Rožnov pod Radh. 289 142. Vinklárek Jiří
73 Vivatsport 286 145. Gromus Petr
74 EPO Machinery 283 148. Slovák Vladimír
75 Porubští Rafani 282 149. Janas Karel
76 DK - bikeshop 281 150. Hollá Kateřina
77 TWIKO Ostrava 267 164. Juřica Pavel
78 MK Seitl 264 167. Wágner Robert
79 NAPOHODU! bike team Píšť 261 170. Střebovský Tomáš
80 PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 256 175. Bordovský Pavel
81 Veřovice 255 176. Sedláčková Petra
82 Veslařský klub Perun Ostrava 254 177. Pešat Jan
83 ULTRASTA Frýdek-Místek 250 181. Piechowicz Kateřina
84 MBMM 242 189. Martynková Marcela
85 BIKE2000 236 195. Dubský Zbyněk
86 RunSport / Orli Ostrava 235 196. Hlavica Pavel
87 SK Hranice 233 198. Prusek Martin
88 Fialové kobry 224 207. Ryška Martin
89 BICYKLY.CZ 218 213. Pfefferová Renáta
90 První ročník 217 214. Otevřel František
91 Orli Ostrava 214 217. Andrla Lubomír
92 Pogwizdów 211 220. Bierski Jan
93 Třanovičtí přespolní žraloci 210 221. Nekarda Ladislav
94 Beskydský pivovárek Ostravice 201 230. Mihalčík Igor
95 Potatoes 189 242. Fagan Neil
96 Tady je Nezmarovo 180 251. Morcinková Tereza
97 arabica team 173 258. Tkáčová Libuše
98 SK Šafrata 171 260. Nadažy Radek
99 Kysuce Team 170 261. Slivka Jan
100 Milujeme Prosecco!!! 169 262. Smutná Kateřina
# Tým Body Závodníci
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »