Ostravice, železniční přejezd - týmy

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2018
Trasa:
Ostravice, železniční přejezd - Lysá hora
Datum:
20. 1. 2018, 10:00
Délka:
6,8 km
Převýšení:
879 m
Teplota:
-5 °C
Množství sněhu:
58 cm
Rychlost větru:
14 km/h
Tisk
Aktualizováno: 22.1.2018, 12:57:13
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »
# Tým Body Závodníci
1 vinotéka u Karla Frenštát p. R. 1.310 1. Lysák Vlastimil 5. Ambros Jakub 7. Buryška Tomáš 14. Zemánek Vojtěch 17. Flaša David 24. Kostka Tomáš
2 SALOMON-RUN 1.299 2. Otevřel Vít 4. Causidis Marek 12. Zemaník Jan 31. Nezval Ondřej 50. Tuharský Martin 102. Pĕgřìm René
3 AVA 1.284 3. Horák Ondřej 8. Blaha Tomáš 13. Kovář Roman 30. Lachnit Jan 47. Richter Ondřej 69. Frank Pavel 95. Delingerová Marie 99. Vynikal Bedřich 237. Durčáková Dominika 290. Gavlasová Adélka 291. Gavlas Libor
4 Team LightBIKE 1.241 9. Maceček Tomáš 11. Kokošek Oldřich 34. Ondruch Adam 57. Kvapulinský Martin 68. Kučera Roman 113. Stöcker Kamil 119. Krstevová Andrea 194. Štěpánek Václav 282. Kukla Ondřej
5 Jump Sport 1.231 15. Hlavatík Jan 22. Škuca Zbyněk 25. Pytlík Jiří 35. Ručka Richard 40. Bohatý Tomáš 55. Škrabánek Petr 228. Bohatá Anna
6 TOBI Sport Frenštát p.R. 1.215 20. Kantor Miroslav 21. Juračák Erik 37. Badač Martin 76. Blažek Jiří 132. Šlachtová Ivana 211. Marková Nikola
7 Manín Považská Bystrica 1.207 6. Martinka Lukáš 39. Kudla Vladimír 46. Hatňančík Martin 83. Líšková Ivana
8 Olympáci 1.201 16. Šindelek Pavel 28. Šindelek Vladan 48. Blabla Tomáš 54. Svoboda Tomáš 72. Šindelek Daniel 97. Kimla Jan 221. Kimla Martin 254. Svobodová Veronika
9 VZS Ostrava 1.189 23. Kosek Štěpán 38. Wojtyla Jaromír 43. Stoszek Jan 49. Krejčiříková Denisa 51. Krejčiříková Ivona 65. Letko Miroslav 193. Paříková Eva 205. Koudelka David 206. Beremlijski Petr 216. Homola Filip 219. Fajkus Tomáš 224. Janko Dalibor 234. Vraníková Lenka 284. Schwarzová Petra 292. Munk Rudolf
10 Beskydští nomádi 1.184 18. Peter Tomáš 32. Sobek Lumír 59. Nohel Petr 156. Fluksa Jiří 232. Sobková Lucie
11 JAPAsport.cz 1.170 27. Chrobák Radek 33. Grimm Martin 63. Vrubel Lukáš 158. Černý Viktor
12 ŠANTÁNEK 1.139 36. Stopka Ivan 41. Žilavý Květoslav 77. Bebek Pavel 81. Stres Marián 89. Porwisz Jiří 134. Krulikovský Vít
13 Splašení goroli 1.127 26. Žajdlík Filip 44. Kaleta Daniel 96. Cienciala Tomáš 249. Rajnochová Jana
14 Matrix Team 1.101 53. Gregor František 60. Levinský Lukáš 79. Oswald Pavel 154. Velebil Lukáš 286. Michalová Radmila 288. Kostiha Vladimír
15 CK Continental Frenštát p.R. 1.064 42. Škoda Kristián 71. Jurečka Roman 116. Chýlek Patrik
16 MH bike - někdy prostě musíš 1.049 62. Kubala Janusz 67. Helcel Richard 115. Benda Jiří 140. Benda Jaroslav 212. Klus Daniel 280. Helcel Martin st. 281. Lepšík Mirek 285. Chmiel Radim
17 Nahuhňané dupy 1.023 10. Hudeček Petr 100. Beneš Pavel 161. Beneš Daniel 272. Franer Kuba
18 Neběžecký kroužek 1.003 75. Kouřil Jaroslav 91. Šubert Pavel 124. Tyleček Václav 135. Viej Radomír 266. Machová Zdenka
19 lepus.cz 919 110. Przeczek Marek 111. Nutil Tomáš 153. Juhász Pavel 238. Wróbel Marek
20 Team GB!!! 918 103. Collen Malcolm 130. Gruchala Vojtěch 142. Mayer Matthew 148. Frost Gary 166. Novák Marek 263. Angus Paul
20 X-Trail Orlová 918 101. Tešnar Marek 107. Ševčíková Petra 167. Hradil Pavel 217. Pařík Richard 226. Sejkora David 233. Sejkorová Nela 276. Sedláček Luděk 277. Wasserbauer Lukáš 278. Tomanová Marie 289. Knapík Štěpán
22 Janys Extreme Racing 890 73. Beránek Jakub 94. Pokluda Jiří 236. Genzer Tomáš 259. Kulig Tomas
23 Ostrava Factory Racing 880 88. Veselý Ondřej 151. Staněk Dušan 174. Matúš Ondřej 247. Staňková Tereza
24 PwC 860 74. Halfar Jan 129. Smreček Tomáš 230. Rabiec Jiří 243. Přecechtělová Zuzana
25 REV 58 Nový Jičín 834 123. Hrnčíř Martin 126. Mrklovský Petr 210. Juríčková Marta
26 Alpsport - Ježek na kopci 786 90. Wrona Tomáš 171. Brynda Pavel 246. Wronová Eva
27 NVPP & BsvČT 750 179. Konieczny Jiří 180. Puczok Radek 184. Walaská Anna 209. Dorda Miloslav 244. Kollarczyková Monika 252. Stoklásková Pavla
28 Tři křížky 745 56. Mazánek Vladimír 61. Výduch Luděk
29 SK Valašského království 743 177. Harabiš Radim 185. Groš Štefan 188. Říčný Petr 231. Cypra Zdeněk
30 Pivovar Koníček 715 29. Žídek Jan 118. Kozelský René
31 Trek 1324 705 108. Kaplan Jiří 223. Jasiok Lumír 257. Ficeková Klára
32 Canicross Beskydy 700 78. Kollegová Alena 84. Pachta Martin
33 ACK Stará Ves nad Ondřejnicí 689 86. Nepraš Karel 87. Janečka Jakub
34 Tymphany 680 70. Černoch Ondřej 112. Lauterbach David
35 T PONEK TEAM 660 52. Capek Martin 150. Mudrík Martin
36 Karpatrio 642 92. Rybiář Michal 128. Doležal Filip
37 TeddyBeer team 607 176. Beseda Jiří 250. Musilová Veronika 260. Gašperik Martin 265. Gašperiková Andrea 267. Bačáková Nikol
38 FC-B7 TÝM!!! 602 121. Liška Petr 139. Král Mirek
39 Duke Corporation 589 127. Magdon Roman 146. Marek Martin
40 The cooling birds 578 120. Němeček Martin 164. Mikunda Miloš
41 GO!GO! 561 45. Pavlík Víťa 256. Chýlková Patricie
42 Porubští Rafani 558 141. Janas Karel 163. Štýbar Luděk
43 Racing Olešná 553 152. Pavlík Jan 157. Guziur Dalibor
44 Opavské dupy 497 251. Zeman Radek 271. Franerová Katarína 274. Vančurová Lenka
45 L.A.Ryby 470 195. Rybářová Ludmila 197. Rybář Andrej
46 CGB 461 159. Byrtus Ondřej 242. Koubek Michal
47 BICYKLY.CZ (Bulharská repre) 412 19. Ivanov Nikola
48 X-AIR Ostrava 398 189. Švidernoch Milan 275. Bednarz Luděk
49 Pepa Team F-M 392 201. Šokalová Ludmila 269. Šimčák Jan
50 Přátelé zeleného údolí 373 58. Lukeš Tomáš
51 Cyklosport Martin Přikryl Stará Ves nad Ondřejnicí 370 213. Musil Jan 279. Sasín Martin
52 MK Seitl Ostrava 367 64. Hořínek Martin
53 SK Černé plíce 365 66. Černý Filip
54 BNP crossbikecz 351 80. Konvička Adam
55 Orlová 349 82. Kazárik Jiří
56 BESKYD - NATURAL 338 93. Pospíšil Daniel
57 HYUNDAI SKY TEAM 333 98. Karpeta Jan
58 Čisté Beskydy 326 105. Klím Tomáš
59 DK - bikeshop 325 106. Hollá Kateřina
60 CK FESO Petřvald 322 109. Fierla Jan St.
61 HUHU Mega Racing Team 319 270. Hudeček Karel 273. Gollová Lenka
62 Mountain Felt Aropec 317 114. Pavlík Miroslav
63 Iz 40,31 309 122. Pražák Petr
64 Bruslárna.cz 298 133. Šajer Vít
65 synci z Kateřinek 295 136. Prokš Jiří
66 EPO Machinery 294 137. Slovák Vladimír
67 TT Opava 288 143. Hurník Pavel
68 SK Stanislavice 284 147. Smejkal Petr
69 TJ Rožnov pod Radh. 282 149. Vinklárek Jiří
70 Ludgeřovice 276 155. Rozmahel Radek
71 Army 271 160. Ondrusz Matouš
72 Telebridge Team 266 165. Reimer Petr
73 TWIKO Ostrava 262 169. Juřica Pavel
74 RunSport / Orli Ostrava 261 170. Hlavica Pavel
75 amatér 259 172. Gavlas Lubomír
76 cykloblahut.cz 258 173. Blahut Radek
77 Veslařský klub Perun Ostrava 256 175. Pešat Jan
78 Veřovice 253 178. Sedláčková Petra
79 Toko07 249 182. Koželuh Tomáš
80 Pogwizdów 245 186. Bierski Jan
81 Hey Bay 241 190. Kaločová Iveta
82 Genesis 240 191. Marťák Miroslav
83 MBMM 235 196. Martynková Marcela
84 V-Team 232 199. Knap Tomáš
85 Třanovičtí přespolní žraloci 231 200. Nekarda Ladislav
86 Fialové kobry 229 202. Ryška Martin
87 BIKE2000 228 203. Dubský Zbyněk
88 Orli Ostrava 227 204. Andrla Lubomír
89 PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 224 207. Bordovský Pavel
90 TH74 216 215. Hrubý Tomáš
91 První ročník 211 220. Otevřel František
92 Potatoes 196 235. Fagan Neil
93 Klub Důchodců 192 239. Dědek Beskydský
94 STRYK team 191 240. Stryková Tereza
95 Kysuce Team 190 241. Slivka Jan
96 Tady je Nezmarovo 186 245. Morcinková Tereza
97 SK Šafrata 178 253. Nadažy Radek
98 KB RYBNICKA KUŻNIA 176 255. Skomorowski Stanislaw
99 Dan2018 173 258. Böse Daniel
100 Klub Českých Velocipedistů z Hrabové u Vítkovic 148 283. Žižka Pavel
# Tým Body Závodníci
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »