Malenovice, Rajská bouda (přes Bezruče) - týmy

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2018
Trasa:
Malenovice, Rajská bouda (přes Bezruče) - Lysá hora
Datum:
28. 1. 2018, 17:00
Délka:
6,2 km
Převýšení:
800 m
Teplota:
-1 °C
Množství sněhu:
57 cm
Rychlost větru:
40 km/h
Tisk
Aktualizováno: 29.1.2018, 11:33:06
# Tým Body Závodníci
1 vinotéka u Karla Frenštát p. R. 1.289 3. Ambros Jakub 6. Zemánek Vojtěch 12. Flaša David 17. Kostka Tomáš 83. Lysák Vlastimil
2 AVA 1.267 7. Blaha Tomáš 9. Kovář Roman 16. Lachnit Jan 50. Frank Pavel 81. Vynikal Bedřich 169. Gavlas Libor
3 Beskydští nomádi 1.265 2. Peter Tomáš 19. Sobek Lumír 23. Nohel Petr 134. Sobková Lucie
4 Jump Sport 1.255 8. Pytlík Jiří 10. Hlavatík Jan 24. Ručka Richard 26. Škrabánek Petr
5 SALOMON-RUN 1.240 13. Tuharský Erik 15. Tuharský Martin 25. Zembovski Edvard 38. Otevřel Vít 64. Pĕgřìm René
6 Olympáci 1.221 11. Šindelek Pavel 30. Blabla Tomáš 31. Šindelek Vladan 70. Kimla Jan 114. Kimla Martin
7 Manín Považská Bystrica 1.214 5. Martinka Lukáš 27. Hatňančík Martin 53. Líšková Ivana 85. Kubala Marcel
8 VZS Ostrava 1.197 22. Stoszek Jan 35. Wojtyla Jaromír 39. Krejčiříková Ivona 41. Letko Miroslav 126. Janko Dalibor 129. Koudelka Vilém Fridrich 131. Beremlijski Petr
9 Splašení goroli 1.188 18. Kaleta Daniel 29. Žajdlík Filip 58. Cienciala Tomáš
10 ŠANTÁNEK 1.158 33. Žilavý Květoslav 47. Belej David 55. Bebek Pavel 74. Krulikovský Vít 94. Klimeš Michal
11 MH bike - někdy prostě musíš 1.150 21. Helcel Martin ml. 57. Kubala Janusz 65. Labuz Martin 116. Helcel Martin st.
12 Nahuhňané dupy 1.035 4. Hudeček Petr 103. Beneš Pavel 159. Franer Kuba
13 Neběžecký kroužek 999 46. Kouřil Jaroslav 84. Tyleček Václav 164. Šubert Pavel 167. Machová Zdenka
14 SK Valašského království 983 101. Groš Štefan 104. Říčný Petr 105. Harabiš Radim 141. Cypra Zdeněk
15 X-Trail Orlová 965 93. Hradil Pavel 107. Pařík Richard 128. Valtr Daniel 138. Sejkorová Nela 139. Sejkora David 168. Knapík Štěpán
16 PwC 950 86. Smreček Tomáš 124. Rabiec Jiří 133. Přecechtělová Zuzana
17 Opavské dupy 838 137. Zeman Radek 158. Franerová Katarína 160. Vančurová Lenka
18 JAPAsport.cz 805 20. Grimm Martin 37. Vrubel Lukáš
19 Canicross Beskydy 762 48. Kollegová Alena 52. Pachta Martin
20 T PONEK TEAM 753 32. Capek Martin 77. Mudrík Martin
21 Tymphany 749 40. Černoch Ondřej 73. Lauterbach David
22 PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 744 28. Filipec Petr 90. Bordovský Pavel
23 Ostrava Factory Racing 733 51. Veselý Ondřej 78. Kusznír Jan
24 Team LightBIKE 718 1. Maceček Tomáš 163. Kokošek Oldřich
25 ACK Stará Ves nad Ondřejnicí 713 43. Janečka Jakub 106. Nepraš Karel
26 The cooling birds 704 66. Němeček Martin 92. Mikunda Miloš
27 Team GB!!! 696 69. Collen Malcolm 97. Novák Marek
28 REV 58 Nový Jičín 693 67. Mrklovský Petr 102. Juríčková Marta
29 GO!GO! 692 34. Pavlík Víťa 136. Pavlíková Vendula
30 Duke Corporation 691 80. Magdon Roman 91. Marek Martin
31 Karpatrio 684 82. Doležal Filip 96. Rybiář Michal
32 Janys Extreme Racing 682 45. Beránek Jakub 135. Genzer Tomáš
33 Alpsport - Ježek na kopci 680 42. Wrona Tomáš 140. Wronová Eva
34 Matrix Team 646 54. Oswald Pavel 162. Levinský Lukáš
35 L.A.Ryby 635 109. Rybář Andrej 118. Rybářová Ludmila
36 Trek 1324 627 87. Kaplan Jiří 148. Ficeková Klára
37 X-AIR Ostrava 578 123. Švidernoch Milan 161. Bednarz Luděk
38 TeddyBeer team 559 151. Gašperiková Andrea 152. Gašperik Martin
39 BICYKLY.CZ (Bulharská repre) 417 14. Ivanov Nikola
40 MKS Centrum Dziegielos 395 36. Lupiezowiec Piotr
41 Orlová 387 44. Kazárik Jiří
42 CK Continental Frenštát p.R. 382 49. Filip Daniel
43 Porubští Rafani 375 56. Martínek Tomáš
44 Pivovar Koníček 371 60. Kozelský René
45 Iz 40,31 370 61. Pražák Petr
46 Total sport Ostrava 369 62. Svarovský Richard
47 HYUNDAI SKY TEAM 368 63. Karpeta Jan
48 amatér 359 72. Gavlas Lubomír
49 TJ Rožnov pod Radh. 356 75. Vinklárek Jiří
50 CK FESO Petřvald 355 76. Fierla Jan St.
51 Vivatsport 342 89. Gromus Petr
52 Team Forman Cinelli 336 95. Chmura Petr
53 Veslařský klub Perun Ostrava 333 98. Pešat Jan
54 NVPP & BsvČT 331 100. Walaská Anna
55 cykloblahut.cz 323 108. Blahut Radek
56 MBMM 321 110. Martynková Marcela
57 Pogwizdów 319 112. Bierski Jan
58 Fialové kobry 318 113. Ryška Martin
59 Třanovičtí přespolní žraloci 314 117. Nekarda Ladislav
60 AK Olomouc 312 119. Sýkora Lukáš
61 RunSport / Orli Ostrava 310 121. Hlavica Pavel
62 Přátelé zeleného údolí 309 122. Mindek Tomáš
63 V-Team 306 125. Knap Tomáš
64 TOBI Sport Frenštát p.R. 304 127. Mikerásek Radek
65 První ročník 301 130. Otevřel František
66 Potatoes 299 132. Fagan Neil
67 KB RYBNICKA KUŻNIA 285 146. Skomorowski Stanislaw
68 SK Šafrata 284 147. Nadažy Radek
69 Záložní pěšáci 282 149. Farný Tomáš
70 Kysuce Team 281 150. Slivka Jan
71 Beskydský pivovárek Ostravice 278 153. Poledník Saša
72 Klub Důchodců 277 154. Dědek Beskydský
73 Vsacan Tour Vsetín 275 156. Gromusova Alexandra
74 HUHU Mega Racing Team 274 157. Hudeček Karel
75 Klub Českých Velocipedistů z Hrabové u Vítkovic 266 165. Žižka Pavel
# Tým Body Závodníci