Frenštát p. R., skokanské můstky - 2x! - týmy

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2019
Trasa:
Frenštát p. R., skokanské můstky - 2x! - Velký Javorník
Datum:
4. 11. 2018, 10:00
Délka:
7,5 km
Převýšení:
667 m
Teplota:
13 °C
Množství sněhu:
0 cm
Rychlost větru:
36 km/h
Tisk
Aktualizováno: 21.11.2018, 08:57:43
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »
# Tým Body Závodníci
1 vinotéka u Karla Frenštát p. R. 1.308 1. Holiš Martin 5. Lysák Vlastimil 8. Hudeček Petr 10. Flaša David 23. Ryška Vít 24. Zemánek Vojtěch 31. Adámek Pavel 34. Říha Pavel 68. Ožanová Zuzana
2 BUFF team 1.298 3. Uherek Jakub 6. Otevřel Vít 7. Causidis Marek 9. Ivanov Nikola 52. Macurová Barča 110. Adamcová Jana 169. Skupieňová Kristýna
3 AVA 1.257 2. Horák Ondřej 11. Kovář Roman 39. Blažek Jaroslav 61. Dvořák Pavel 77. Delingerová Marie 90. Frank Pavel 102. Richter Ondřej 158. Vynikal Bedřich 206. Dirnerová Alžběta
4 Olympáci 1.242 13. Šindelek Vladan 17. Šindelek Pavel 21. Blabla Tomáš 45. Šindelek Daniel 48. Svoboda Tomáš 54. Kimla Jan 268. Kimla Martin 295. Svobodová Veronika
5 TOBI Sport Frenštát p.R. 1.223 14. Kantor Miroslav 26. Juračák Erik 30. Ondřejka Míra 59. Blažek Jiří 63. Píša Martin 101. Ondřejka Jan 161. Jurečka Roman 181. Mikerásek Radek 202. Rek Filip 235. Kovář Lukáš 243. Marková Nikola
6 Beskydští nomádi 1.220 12. Peter Tomáš 28. Nohel Petr 33. Vyvijal Tadeáš 42. Sobek Lumír 56. Mikloš Martin 251. Sobková Lucie
7 Manín Považská Bystrica 1.219 4. Martinka Lukáš 32. Letko Michal 46. Hatňančík Martin 82. Kubala Marcel 320. Hatňančíková Katarína
8 VZS Ostrava 1.183 22. Pokorný Radim 38. Stoszek Jan 50. Krejčiříková Denisa 99. Wojtyla Jaromír 126. Letko Miroslav 155. Böhmová Michaela 173. Munk Rudolf 177. Stoszek Filip 190. Beremlijski Petr 213. Skopal Rostislav 228. Paříková Eva 291. Janko Dalibor 296. Vraníková Lenka 315. Krejčiříková Ivona
9 Team LightBIKE 1.174 16. Ondruch Adam 41. Kukla Ondřej 62. Wita Jan 72. Kučera Roman 79. Valušek Jan 121. Krstevová Andrea 146. Wita Radim 147. Pavlík Miroslav 207. Štěpánek Václav 215. Stöcker Richard 233. Stöcker Kamil 292. Faranová Eliška 329. Kokošek Oldřich
10 Splašení goroli 1.146 15. Žajdlík Filip 40. Kaleta Daniel 92. Cienciala Tomáš
11 Pivovar Koníček 1.132 18. Žídek Jan 49. Hlavatík Jan 94. Kuchař Michal 118. Kozelský René 167. Mazur Martin
12 Jump Sport 1.114 47. Ručka Richard 51. Mráz Jan 81. Škrabánek Petr 196. Kulštejnová Tereza 266. Hiľovská Kamila
13 ŠANTÁNEK 1.069 57. Žilavý Květoslav 71. Stres Marián 96. Dohnal Petr 259. Horylová Kateřina
14 PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 1.028 25. Filipec Petr 103. Bernard Adam 137. Bordovský Pavel 184. Goláň Vojtěch 257. Trojáčková Lenka 304. Filipcová Eva
15 MH bike - někdy prostě musíš 1.018 27. Benda Jiří 113. Labuz Martin 135. Benda Jaroslav 144. Kubala Janusz 191. Lepšík Mirek 327. Helcel Martin st. 335. Chmiel Radim 337. Helcelová Romana
16 Neběžecký kroužek 966 91. Kouřil Jaroslav 112. Tyleček Václav 124. Šubert Pavel 172. Viej Radomír
17 PřeciFyzio 964 43. Marek Lukáš 89. Černý Filip 197. Levánszký Jakub 245. Stachová Michaela 270. Curus Jakub 275. Přecechtělová Zuzana
18 Matrix Team 956 67. Oswald Pavel 120. Velebil Lukáš 150. Levinský Lukáš 231. Michalová Radmila 341. Kostiha Vladimír
19 X-Trail Orlová 945 70. Sejkora David 119. Knapík Štěpán 159. Hradil Pavel 164. Bartošová Denisa 178. Klím Tomáš 189. Pařík Richard 199. Smejkal Petr 264. Sejkorová Nela 267. Sedláček Luděk 326. Tomanová Marie 346. Ryzí Martin 347. Ryzí Vendula 348. Ryzí Vendulka
20 Janys Extreme Racing 944 87. Beránek Jakub 123. Pokluda Jiří 139. Řeha Daniel 157. Buba Ondřej 174. Kašpar Zdeněk 271. Genzer Tomáš
21 Team GB!!! 932 53. Rymer Collin 132. Collen Malcolm 176. Gruchala Vojtěch
22 Alpsport - Ježek na kopci 882 65. Wrona Tomáš 160. Brynda Pavel 186. Wilczynski Petr 262. Karban Miloš 283. Wronová Eva 289. Morcinková Tereza
23 The cooling birds 875 83. Němeček Martin 130. Rada Martin 205. Mikunda Miloš
24 FC-B7 TÝM!!! 862 100. Bystřičan Lukáš 148. Liška Petr 183. Král Mirek
25 Racing Olešná 841 129. Maršálek Tomáš 131. Pavlík Jan 192. Kvarda Roman
26 sRUNda team 839 95. Kusznír Jan 117. Staněk Dušan 242. Matúš Ondřej
27 SALOMON-RUN 796 29. Tuharský Martin 37. Tuharský Erik
28 PwC 795 74. Halfar Jan 142. Smreček Tomáš 282. Kalcu Karin
29 lepus.cz 786 19. Stančík Bedřich 236. Nutil Tomáš 252. Zajíc Josef 293. Wróbel Marek 328. Pěgřimek Milan
30 bez dresov sk 769 107. Capek Martin 141. Mudrík Martin 276. Slivka Jan
31 Hasiči Kopřivnice 729 106. Melčák Tomáš 122. Votýpka Antonín 336. Davidová Romana
32 Tymphany 701 75. Černoch Ondřej 86. Lauterbach David
33 BICYKLY.CZ 682 64. Wala Jan 116. Sosna Jakub
34 Ostrava Factory Racing 650 104. Veselý Ondřej 108. Mooc Filip
35 CK Continental Frenštát p.R. 644 36. Filip Daniel 182. Zábranský Milan
36 SK Valašského království 612 214. Polášek Tomáš 221. Harabiš Radim 246. Říčný Petr 248. Groš Štefan 265. Cypra Zdeněk
37 Abadzikra 600 97. Kazárik Jiří 165. Karpeta Jan
38 Trek 1324 598 166. Kaplan Jiří 250. Jasiok Lumír 279. Mokroš Martin 308. Ficeková Klára
39 VYSLOUŽILÝ ČERNÝ SOB 586 73. Černý Tomáš 203. Sobek Martin
40 Navi-Dobrá čajovna 579 85. Baran Lukáš 198. Baran Jiří
41 Tři křížky 569 76. Výduch Luděk 314. Sup Daniel 334. Šimčíková Petra 343. Martausová Vlasta
42 Porubští Rafani 541 153. Přibylka Tomáš 168. Štýbar Luděk
43 Přátelé zeleného údolí 529 138. Otevřelová Kristýna 195. Mindek Tomáš
44 Karpatrio 523 154. Rybiář Michal 185. Doležal Filip
45 RUN99 479 143. Porwisz Jiří 240. Madzia Vítek
46 REV 58 Nový Jičín 473 145. Mrklovský Petr 244. Juríčková Marta
47 Orli Ostrava 412 224. Hlavica Pavel 226. Andrla Lubomír
48 Japa Sport.cz 411 20. Grimm Martin
49 Fialové kobry 403 204. Ryška Martin 255. Morong Libor
50 Orlické hory 396 35. Kosek Štěpán
51 NVPP & BsvČT 394 187. Siupik Tadeáš 281. Urbas Armand
52 www.masazprozeny.cz 387 44. Javorek Petr
53 MT Team 373 211. Jurek Tomáš 278. Jurek Michael
53 Poslední přítel zeleného údolí 373 58. Lukeš Tomáš
55 MOUNTAINTIME team Aropec 365 66. Czilling Petr
56 Lowellpro Racing Team 353 78. Togni Paolo
57 Jahůdky 351 80. Košut Filip
58 BR2DY 350 225. Tomčík Petr 287. Hönischová Henrieta
59 JuraZub Zlín 347 84. Kozubík Jiří
60 Total sport Ostrava 343 88. Svarovský Richard
61 Iz 40,31 338 93. Pražák Petr
62 Bez Obav 334 238. Ševčíková Lada 290. Kanocz Helena
63 JAPAsport.cz 333 98. Vrubel Lukáš
64 Funny team 322 109. Baletka Stanislav
65 BESKYD - NATURAL 320 111. Pospíšil Daniel
66 KpO 317 114. Martínek Tomáš
67 Nahuhňané dupy 316 115. Beneš Pavel
68 (mo)mentálně Opavské dupy 314 319. Franerová Katarína 321. Franer Kuba 339. Franerová Viktorie
69 Beskydský pivovárek Ostravice 306 249. Mihalčík Igor 307. Poledník Saša
69 Modrý gang 306 125. Pavlík Víťa
71 Pepa Team F-M 304 261. Šokalová Ludmila 297. Šimčák Jan
71 TJ Rožnov pod Radh. 304 127. Vinklárek Jiří
73 CGB 298 133. Byrtus Ondřej
74 Team Forman Cinelli 297 134. Chmura Petr
75 Studiosolaris.cz 295 136. Michna Roman
76 kafoto.cz 291 140. Karafiát Tom
77 Gulis Tým 282 149. Gula Roman
78 Běžím nebo lezu 280 151. Tic Jan
79 SK ZaFaR Frenštát p.R 275 156. Raška Zbyněk
80 ULTRASTA Frýdek-Místek 269 162. Anděl Milan
81 Toko07 268 163. Koželuh Tomáš
82 Lazy men 261 170. Kvíčala Tomáš
83 synci z Kateřinek 257 263. Dubový Jiří 342. Matula Vít
84 Triatlon Team Opava 256 175. Šimková Barbora
85 TWIKO Ostrava 252 179. Juřica Pavel
86 SK Stanislavice 251 180. Glombek Štěpán
87 TeddyBeer team 247 305. Musilová Veronika 310. Gašperik Martin
88 Besta Trade 238 193. Babor Mojmír
89 Radhošť Sky Trail 237 194. Konečný Vojtěch
90 runningman71 230 201. Kopýtko Michal
91 HUHU Mega Racing Team 222 318. Hudeček Karel 322. Gollová Lenka
92 BK Ludgeřovice 219 212. Gemelová Monika
93 Třanovičtí přespolní žraloci 214 217. Nekarda Ladislav
94 KHB Radegast 213 218. Suchánek Lukáš
95 Apréski Pro 211 220. Pavlorek Michal
96 Milujeme Prosecco!!! 209 222. Smutná Kateřina
97 Puskinak.cz 208 223. Kotalová Veronika
98 Druhý pokus 201 230. Otevřel František
99 Duke Corporation 197 234. Marek Martin
100 Cyklo Milan 1 194 237. Pikálek Milan
# Tým Body Závodníci
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »