Malenovice, hotel Petr Bezruč (přes Hradovou) - týmy

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2019
Trasa:
Malenovice, hotel Petr Bezruč (přes Hradovou) - Lysá hora
Datum:
5. 1. 2019, 10:00
Délka:
6,3 km
Převýšení:
764 m
Teplota:
0 °C
Množství sněhu:
170 cm
Rychlost větru:
0 km/h
Tisk
Aktualizováno: 15.1.2019, 08:03:46
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »
# Tým Body Závodníci
1 BUFF team 1.316 1. Otevřel Vít 3. Ivanov Nikola 8. Najvert Stanislav 26. Macurová Barča 78. Macurová Peťka
2 vinotéka u Karla Frenštát p. R. 1.284 2. Hudeček Petr 11. Ambros Jakub 12. Flaša David 34. Říha Pavel 42. Adámek Pavel
3 Manín Považská Bystrica 1.269 4. Martinka Lukáš 6. Kováčik Luboš 27. Letko Michal 40. Hatňančík Martin 58. Kubala Marcel 185. Hatňančíková Katarína
4 Olympáci 1.247 10. Šindelek Pavel 18. Šindelek Vladan 19. Blabla Tomáš 46. Kimla Jan 47. Šindelek Daniel 61. Svoboda Tomáš
5 TOBI Sport Frenštát p.R. 1.229 7. Kantor Miroslav 23. Blažek Jiří 38. Juračák Erik 53. Badač Martin 135. Marková Nikola 258. Jurečka Roman 287. Mikerásek Radek
6 Jump Sport 1.207 14. Ručka Richard 31. Bohatý Tomáš 41. Škrabánek Petr 81. Kulštejnová Tereza 178. Hiľovská Kamila 228. Mráz Jan
6 MH bike - někdy prostě musíš 1.207 5. Helcel Martin ml. 37. Benda Jiří 50. Labuz Martin 57. Helcel Richard 85. Benda Jaroslav 244. Kubala Janusz 280. Helcel Martin st. 288. Helcelová Romana
8 Pivovar Koníček 1.193 9. Žídek Jan 16. Hlavatík Jan 77. Kuchař Michal 249. Kozelský René
9 Jahůdky 1.148 13. Košut Lukáš 63. Košut Filip 69. Kaluža Luboš
10 X-Trail Orlová 1.113 36. Sejkora David 62. Knapík Štěpán 82. Smejkal Petr 96. Pařík Richard 116. Tešnar Marek 129. Siupik Tadeáš 179. Sejkorová Nela 187. Sedláček Luděk 197. Bukovská Radka 230. Klím Tomáš 246. Hradil Pavel 252. Otevřelová Kristýna 270. Podolák Karel 276. Tomanová Marie 294. Ryzí Vendulka 295. Ryzí Vendula 296. Ryzí Martin
11 PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 1.101 15. Filipec Petr 55. Jurek Jan 122. Goláň Vojtěch 201. Filipcová Eva 241. Bordovský Pavel 286. Křenek Radek
12 VZS Ostrava 1.067 28. Stoszek Jan 56. Krejčiříková Denisa 142. Stoszek Filip 155. Hájková Lenka 156. Homola Filip 162. Paříková Eva 169. Janko Dalibor 173. Kotek Martin 184. Vraníková Lenka 236. Wojtyla Jaromír 240. Böhmová Michaela 257. Letko Miroslav 284. Beremlijski Petr 293. Krejčiříková Ivona
13 Racing Olešná 1.043 54. Pavlík Jan 94. Kvarda Roman 102. Maršálek Tomáš 147. Švantner Bohuslav 220. Maršálek David
14 Neběžecký kroužek 1.039 51. Kouřil Jaroslav 67. Šubert Pavel 136. Viej Radomír 292. Machová Zdenka
15 ŠANTÁNEK 1.035 20. Žilavý Květoslav 90. Krulikovský Vít 148. Klimeš Michal
16 REV 58 Nový Jičín 1.022 43. Mrklovský Ondřej 76. Mrklovský Petr 152. Juríčková Marta
17 Team GB!!! 1.020 35. Rymer Collin 111. Collen Malcolm 127. Novák Marek
18 Abadzikra 1.018 79. Karpeta Jan 89. Jirka Kuba 107. Merta Miroslav 251. Kazárik Jiří
19 Beskydští nomádi 957 25. Sobek Lumír 140. Sobková Lucie 171. Sobek Jakub 267. Holoubková Hana 279. Mikloš Martin
20 Janys Extreme Racing 951 30. Řeha Daniel 74. Pokluda Jiří 238. Beránek Jakub 245. Kašpar Zdeněk
21 Beskydští Čerti 939 95. Šprla Jan 101. Bojczuk Roman 158. Šubová Kamila
22 Matrix Team 935 45. Levinský Lukáš 71. Velebil Lukáš 242. Oswald Pavel
23 DYNEDGAR 922 80. Volný Tomáš 115. Michalík Michal 176. Kaděrová Veronika
24 Team LightBIKE 918 83. Wita Radim 139. Štěpánek Václav 153. Boháč Petra 164. Stöcker Richard 186. Pavlík Miroslav 221. Faranová Eliška 239. Orlík Pavel 250. Valušek Jan
25 SK Valašského království 903 128. Harabiš Radim 130. Groš Štefan 132. Říčný Petr 196. Cypra Zdeněk
26 Trek 1324 892 93. Kaplan Jiří 126. Jasiok Lumír 182. Mokroš Martin 213. Drobišová Jana
27 PřeciFyzio 878 97. Marek Lukáš 150. Sikora Lukas 168. Levánszký Jakub 193. Stachová Michaela 202. Curus Jakub
28 SALOMON-RUN 801 29. Tuharský Erik 32. Tuharský Martin
29 lepus.cz 773 113. Benesz Radomir 191. Pěgřimek Milan 216. Wróbel Marek
30 Alpsport - Ježek na kopci 753 160. Brynda Pavel 180. Karban Miloš 200. Morcinková Tereza 203. Wilczynski Petr 237. Indruch Lukáš 262. Wronová Eva
31 NVPP & BsvČT 735 145. Konieczny Jiří 204. Urbas Armand 209. Kollarczyková Monika 210. Stoklásková Pavla
32 PwC 731 59. Halfar Jan 72. Smreček Tomáš
33 Hasiči Kopřivnice 730 64. Votýpka Antonín 68. Melčák Tomáš
34 Beskydský pivovárek Ostravice 716 149. Kepka Jiří 167. Mihalčík Igor 261. Poledník Saša
35 FC-B7 TÝM!!! 699 92. Král Mirek 248. Bystřičan Lukáš 254. Liška Petr
36 VYSLOUŽILÝ ČERNÝ SOB 686 70. Černý Tomáš 106. Sobek Martin
37 Iz 40,31 656 75. Pražák Petr 131. Hořínek Martin
38 TeddyBeer team 650 146. Obšivač Matěj 219. Musilová Veronika 278. Gašperik Martin
39 Fialové kobry 634 104. Ryška Martin 124. Morong Libor
40 Orli Ostrava 611 118. Andrla Lubomír 133. Hlavica Pavel
41 Splašení goroli 609 24. Kaleta Daniel 229. Cienciala Tomáš
42 bez dresov sk 597 39. Capek Martin 226. Rafaj Lukáš
43 AVA 583 98. Vynikal Bedřich 181. Dirnerová Alžběta
44 ACK Stará Ves nad Ondřejnicí 562 73. Nepraš Karel 227. Janečka Jakub
44 Třanovičtí přespolní žraloci 562 143. Nekarda Ladislav 157. Siuda Rostislav
46 Tři křížky 547 170. Sup Daniel 285. Šimčíková Petra 291. Martausová Vlasta
47 Tymphany 541 66. Lauterbach David 255. Černoch Ondřej
48 Nahuhňané dupy 537 44. Fierla Ondřej 281. Beneš Pavel
49 The cooling birds 525 105. Mikunda Miloš 232. Němeček Martin
50 Energy sports team Bolatice 523 86. Kamrád René 253. Hlaváč Bronislav
51 Pepa Team F-M 496 174. Šokalová Ludmila 192. Šimčák Jan
52 Karpatrio 486 120. Doležal Filip 256. Rybiář Michal
53 Radhošť Sky Trail 462 123. Konečný Vojtěch 277. Konečná Markéta
54 Bez Obav 461 189. Ševčíková Lada 212. Kanocz Helena
55 Cyklosport Martin Přikryl Stará Ves nad Ondřejnicí 454 175. Musil Jan 233. Sasín Martin
56 Růžový gang 445 195. Pavlíková Vendula 222. Chýlková Patricie
57 X-AIR Ostrava 434 154. Švidernoch Milan 274. Bednarz Luděk
58 OPONY SERAFINOWSKI 414 17. Kamecki Tomasz
59 Japa Sport.cz 409 22. Grimm Martin
60 www.masazprozeny.cz 398 33. Javorek Petr
61 Bikestyle.cz-Cyklosport HF 382 49. Heinrich Lukáš
62 kafoto.cz 379 52. Karafiát Tom
63 KpO 371 60. Martínek Tomáš
64 MOUNTAINTIME team Aropec 347 84. Czilling Petr
65 CK FESO Petřvald 344 87. Fierla Jan St.
66 Ztracená!!! 343 88. Fagan Neil
67 Vivatsport 340 91. Gromus Petr
68 Veslařský klub Perun Ostrava 323 108. Pešat Jan
69 HUHU Mega Racing Team 321 269. Hudeček Karel 272. Gollová Lenka
69 NAPOHODU! bike team Píšť 321 110. Střebovský Tomáš
71 Veřovice 319 112. Sedláčková Petra
72 RUN99 317 114. Porwisz Jiří
73 Cyklo Milan 1 314 117. Pikálek Milan
74 Gulis Tým 312 119. Gula Roman
75 Lazy men 310 121. Kvíčala Tomáš
76 Duke Corporation 306 125. Marek Martin
77 Druhý pokus 293 138. Otevřel František
78 TWIKO Ostrava 290 141. Juřica Pavel
79 Maraton team Klimkovice 287 144. Wágner Petr
80 synci z Kateřinek 280 151. Dubový Jiří
81 F-M bajkeři 270 161. Kolouch David
82 Beskydské střely 254 177. Ježíšek Jiří
83 KB RYBNICKA KUŻNIA 248 183. Skomorowski Stanislaw
84 Adam 243 188. Wojcik Adam
85 TH74 237 194. Hrubý Tomáš
86 Bělarus 226 205. Tamara Bělarus
87 Běžím nebo lezu 225 206. Šimon Jozef
88 STRYK team 224 207. Stryková Tereza
89 LS Olomouc 223 208. Raclavský Vlastimil
90 Záložní pěšáci 220 211. Farný Tomáš
91 Milujeme Prosecco!!! 216 215. Smutná Kateřina
92 Máma na tripu 208 223. Guňková Petra
93 Apréski Pro 207 224. Pavlorek Michal
94 JAPAsport.cz 206 225. Vrubel Lukáš
95 Modrý gang 200 231. Pavlík Víťa
96 DK Bikeshop racing team 197 234. Hollá Kateřina
97 Orlické hory 196 235. Kosek Štěpán
98 Poslední přítel zeleného údolí 188 243. Lukeš Tomáš
99 Team Forman Cinelli 172 259. Chmura Petr
100 EPO Machinery 171 260. Slovák Vladimír
# Tým Body Závodníci
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »