Ostravice, Mazák (skoro kolem hráze) - týmy

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2019
Trasa:
Ostravice, Mazák (skoro kolem hráze) - Lysá hora
Datum:
10. 2. 2019, 10:00
Délka:
8,0 km
Převýšení:
922 m
Teplota:
-1 °C
Množství sněhu:
168 cm
Rychlost větru:
47 km/h
Tisk
Aktualizováno: 11.2.2019, 07:17:34
# Tým Body Závodníci
1 Manín Považská Bystrica 1.304 1. Paulen Andrej 4. Martinka Lukáš 12. Kováčik Luboš 16. Letko Michal 33. Vyhnička Kamil 43. Kubala Marcel 48. Hatňančík Martin
2 BUFF team 1.295 2. Otevřel Vít 5. Maceček Tomáš 13. Ivanov Nikola 56. Macurová Barča
3 AVA 1.271 3. Horák Ondřej 11. Kovář Roman 20. Lachnit Jan 69. Frank Pavel 95. Delingerová Marie 134. Dirnerová Alžběta
4 vinotéka u Karla Frenštát p. R. 1.254 9. Hudeček Petr 14. Flaša David 18. Ambros Jakub 35. Říha Pavel 38. Zemánek Vojtěch
5 Jump Sport 1.242 6. Pytlík Jiří 19. Škuca Zbyněk 31. Ručka Richard 64. Škrabánek Petr 113. Kulštejnová Tereza 223. Ševčíková Lucy
6 Olympáci 1.233 17. Šindelek Vladan 21. Blabla Tomáš 22. Šindelek Pavel 32. Šindelek Daniel 44. Kimla Jan 59. Svoboda Tomáš 154. Kimla Martin
7 TOBI Sport Frenštát p.R. 1.199 15. Kantor Miroslav 29. Blažek Jiří 50. Píša Martin 88. Jurečka Roman 127. Bordovský Lukáš 166. Marková Nikola
8 MH bike - někdy prostě musíš 1.195 8. Helcel Martin ml. 39. Benda Jiří 54. Kubala Janusz 60. Labuz Martin 123. Benda Jaroslav 227. Helcel Martin st. 229. Lepšík Mirek 233. Helcelová Romana
9 Pivovar Koníček 1.167 10. Žídek Jan 51. Hlavatík Jan 66. Kuchař Michal 84. Mazur Martin 100. Kozelský René
10 Janys Extreme Racing 1.139 34. Řeha Daniel 57. Pokluda Jiří 63. Genzer Dalibor 73. Beránek Jakub
11 VZS Ostrava 1.113 27. Stoszek Jan 75. Wojtyla Jaromír 78. Böhmová Michaela 108. Munk Rudolf 217. Krejčiříková Denisa 230. Letko Miroslav
12 X-Trail Orlová 1.093 37. Sejkora David 77. Hradil Pavel 86. Otevřelová Kristýna 93. Pařík Richard 119. Smejkal Petr 126. Tešnar Marek 155. Valtr Daniel 184. Sedláček Luděk 188. Sejkorová Nela 220. Podolák Karel 226. Tomanová Marie 241. Knapík Štěpán
13 Team LightBIKE 1.089 53. Valušek Jan 55. Orlík Pavel 96. Wita Radim 106. Boháč Břetislav 177. Stöcker Richard 179. Boháč Petra 192. Musil Pavel 211. Faranová Eliška
14 Team GB!!! 1.067 30. Rymer Collin 94. Collen Malcolm 102. Frost Gary 164. Gruchala Vojtěch
15 ŠANTÁNEK 1.063 40. Stres Marián 92. Žilavý Květoslav 98. Stopka Ivan 191. Bosáková Míša
16 Tři křížky 1.059 47. Mazánek Vladimír 70. Výduch Luděk 117. Schüler Petr 216. Sup Daniel 242. Šimčíková Petra 243. Martausová Vlasta
17 REV 58 Nový Jičín 1.047 36. Mrklovský Ondřej 103. Hrnčíř Martin 107. Mrklovský Petr 159. Juríčková Marta
18 Matrix Team 1.008 62. Levinský Lukáš 76. Oswald Pavel 147. Michalová Radmila
19 Racing Olešná 1.000 68. Pavlík Jan 104. Maršálek Tomáš 121. Kvarda Roman 171. Švantner Bohuslav 206. Maršálek David
20 Abadzikra 959 74. Kazárik Jiří 129. Karpeta Jan 131. Jirka Kuba 175. Merta Miroslav
21 DYNEDGAR 893 116. Volný Tomáš 132. Michalík Michal 152. Sobotka Kamil 190. Kaděrová Veronika
22 Neběžecký kroužek 870 85. Kouřil Jaroslav 99. Šubert Pavel 239. Machová Zdenka
23 Fialové kobry 867 124. Krnac Radek 144. Ryška Martin 158. Morong Libor
24 SK Valašského království 857 136. Groš Štefan 149. Říčný Petr 151. Harabiš Radim 167. Cypra Zdeněk
25 lepus.cz 834 90. Benesz Radomir 176. Zajíc Josef 193. Pěgřimek Milan
26 Třanovičtí přespolní žraloci 814 120. Ochman Roman 146. Nekarda Ladislav 213. Siuda Rostislav
27 PřeciFyzio 778 145. Levánszký Jakub 170. Sikora Lukas 200. Curus Jakub 228. Stachová Michaela 240. Přecechtělová Zuzana
28 Splašení goroli 757 26. Kaleta Daniel 79. Cienciala Tomáš
29 SALOMON-RUN 755 49. Tuharský Martin 58. Tuharský Erik
30 Nahuhňané dupy 751 24. Fierla Ondřej 87. Beneš Pavel
31 synci z Kateřinek 741 135. Prokš Jiří 181. Dubový Jiří 236. Dubová Veronika
32 BsvČT 739 161. Konieczny Jiří 194. Kollarczyková Monika 199. Stoklásková Pavla
33 FC-B7 TÝM!!! 735 45. Bystřičan Lukáš 82. Liška Petr
34 Beskydský pivovárek Ostravice 729 138. Kepka Jiří 208. Poledník Saša 218. Mihalčík Igor
35 Tymphany 661 91. Lauterbach David 110. Černoch Ondřej
36 Beskydští Čerti 615 122. Šprla Jan 125. Bojczuk Roman
37 (mo)mentálně Opavské dupy 613 221. Franerová Katarína 222. Franer Kuba 237. Franerová Viktorie
37 The cooling birds 613 80. Němeček Martin 169. Mikunda Miloš
39 PwC 600 97. Smreček Tomáš 165. Rabiec Jiří
40 Karpatrio 587 115. Rybiář Michal 160. Doležal Filip
41 Orli Ostrava 577 137. Andrla Lubomír 148. Hlavica Pavel
42 Pepa Team F-M 538 128. Goryczka Michal 196. Šimčák Jan
43 Duke Corporation 537 157. Magdon Roman 168. Marek Martin
44 Alpsport - Ježek na kopci 487 178. Karban Miloš 197. Morcinková Tereza
45 BR2DY 476 185. Hönischová Henrieta 201. Tomčík Petr
46 X-AIR Ostrava 466 172. Švidernoch Milan 224. Bednarz Luděk
47 ŽABKA ČADCA 428 7. Ponek Tibor
48 Japa Sport.cz 408 23. Grimm Martin
49 Beskydští nomádi 403 28. Sobek Lumír
50 Modrý gang 390 41. Pavlík Víťa
51 JAPAsport.cz 389 42. Vrubel Lukáš
52 bez dresov sk 385 46. Capek Martin
53 Poslední přítel zeleného údolí 370 61. Lukeš Tomáš
54 Gulis Tým 366 65. Gula Roman
55 ACK Stará Ves nad Ondřejnicí 364 67. Janečka Jakub
56 MKS Centrum Dziegielos 360 71. Lupiezowiec Piotr
57 Cyklosport Martin Přikryl Stará Ves nad Ondřejnicí 359 72. Sasín Martin
58 DK Bikeshop racing team 350 81. Hollá Kateřina
59 kafoto.cz 348 83. Karafiát Tom
60 Total sport Ostrava 342 89. Svarovský Richard
61 Iz 40,31 330 101. Pražák Petr
62 Porubští Rafani 326 105. Janas Karel
63 Team Forman Cinelli 322 109. Chmura Petr
64 EPO Machinery 320 111. Slovák Vladimír
65 Toko07 317 114. Koželuh Tomáš
66 Běžím nebo lezu 313 118. Tic Jan
67 Trek 1324 301 130. Jasiok Lumír
68 amatér 298 133. Gavlas Lubomír
69 Veřovice 292 139. Sedláčková Petra
70 Cyklo Milan 1 291 140. Pikálek Milan
71 Veslařský klub Perun Ostrava 290 141. Pešat Jan
72 Vivatsport 289 142. Gromus Petr
73 Ztracená!!! 288 143. Fagan Neil
74 Pogwizdów 278 153. Bierski Jan
75 Mushing team Ostrava 275 156. Navrátil Jaroslav
76 AZ 41.mpr Žatec 268 163. Matějů Miroslav
77 Druhý pokus 258 173. Otevřel František
78 V-Team 249 182. Knap Tomáš
79 Fešáci Opava 245 186. Hruška Pavel
80 KB RYBNICKA KUŻNIA 244 187. Skomorowski Stanislaw
81 Genesis 242 189. Marťák Miroslav
82 Bez Obav 233 198. Ševčíková Lada
83 Media Walk marketing solution s.r.o. 229 202. Břusková Kateřina
84 Záložní pěšáci 228 203. Farný Tomáš
85 TeddyBeer team 227 204. Musilová Veronika
86 STRYK team 226 205. Stryková Tereza
87 SK Šafrata 224 207. Nadažy Radek
88 Bělarus 222 209. Tamara Bělarus
89 LH race 2018 219 212. Bůžek Martin
90 Vsacan Tour Vsetín 217 214. Gromusova Alexandra
91 Klub Důchodců 216 215. Dědek Beskydský
92 HUHU Mega Racing Team 212 219. Hudeček Karel
93 Klub Českých Velocipedistů z Hrabové u Vítkovic 200 231. Žižka Pavel
94 Paprika Lysá hora 199 232. Balko Peter
95 Přátelé zeleného údolí 196 235. Mindek Tomáš
# Tým Body Závodníci