Ostravice, Mazák (skoro kolem hráze) - mistrovství - týmy

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2020
Trasa:
Ostravice, Mazák (skoro kolem hráze) - Lysá hora
Datum:
30. 11. 2019, 10:00
Délka:
8,0 km
Převýšení:
922 m
Teplota:
-7 °C
Množství sněhu:
0 cm
Rychlost větru:
14 km/h
Tisk
Aktualizováno: 21.2.2020, 08:37:17
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »
# Tým Body Závodníci
1 Columbia Montrail 1.301 2. Otevřel Vít 6. Hudeček Petr 8. Helcel Martin ml. 21. Ivanov Nikola 86. Hollá Kateřina 90. Otevřelová Kristýna
2 Manín Považská Bystrica 1.294 3. Martinka Lukáš 5. Paulen Andrej 10. Ponek Tibor 19. Ceniga Peter 51. Letko Michal 57. Letko Miroslav 62. Hatňančík Martin 115. Jankech Pavol 269. Hatňančíková Katarína 305. Sinko Martin
3 vinotéka u Karla Frenštát p. R. 1.264 1. Ambros Jakub 12. Holiš Martin 36. Říha Pavel
4 BUFF/Pivovar Koníček 1.262 9. Minář Marek 11. Žídek Jan 13. Causidis Marek 16. Uherek Jakub 30. Hlavatík Jan 54. Macurová Barča 77. Kozelský René 77. Kozelský René 141. Kuchař Michal
5 AVA 1.211 4. Horák Ondřej 17. Kovář Roman 69. Frank Pavel 160. Piechowicz Kateřina 228. Dirnerová Alžběta 307. Gavlas Libor
6 Olympáci 1.201 20. Šindelek Vladan 24. Blabla Tomáš 48. Kimla Jan 84. Šindelek Daniel 146. Kimla Martin
7 Jahůdky 1.178 14. Košut Lukáš 25. Košut Filip 76. Kaluža Luboš 128. Cieńciała Jerzy 138. Sladomel Petr 139. Marosz Vojtěch 149. Bocek Jiří 167. Haltof Ewa
8 TOBI Sport Frenštát p.R. 1.166 22. Juračák Erik 46. Ondřejka Míra 59. Blažek Jiří 85. Bordovský Lukáš 102. Jurečka Roman 131. Knotek Jan 148. Ondřejka Jan 215. Marková Nikola 218. Číhal Daniel
9 Team LightBIKE 1.165 37. Orlík Pavel 44. Wita Jan 47. Kvapulinský Martin 63. Kučera Roman 81. Boháč Břetislav 99. Kaniová Eliška 126. Valušek Jan 136. Kuklová Andrea 177. Pavlík Miroslav 193. Štěpánek Václav 198. Boháč Petra 219. Orlíková Jana 233. Stöcker Richard 285. Musil Pavel 293. Faranová Eliška 307. Faranová Tereza
10 VZS Ostrava 1.160 38. Pokorný Radim 39. Stoszek Jan 56. Krejčiříková Denisa 82. Wojtyla Jaromír 121. Böhmová Michaela 132. Stoszek Filip 221. Kotek Martin 234. Janko Dalibor 254. Paříková Eva 260. Beremlijski Petr 307. Krejčiříková Ivona
11 Jump Sport 1.142 26. Ručka Richard 58. Bohatý Tomáš 67. Mazur Martin 83. Mráz Jan 91. Škrabánek Petr 135. Kopeček Matěj 286. Hiľovská Kamila
12 MH bike - někdy prostě musíš 1.130 28. Benda Jiří 64. Helcel Richard 71. Labuz Martin 170. Helcel Martin st. 201. Benda Jaroslav 245. Dvořáková Jitka 307. Lepšík Mirek 307. Helcelová Romana 307. Kubala Janusz
13 ŠANTÁNEK 1.124 41. Žilavý Květoslav 55. Stres Marián 73. Stopka Ivan 241. Bōhm Petr 261. Bosáková Míša 261. Bosáková Míša
14 Tři křížky 1.086 40. Mazánek Vladimír 74. Výduch Luděk 93. Schüler Petr 307. Martausová Vlasta 307. Šimčíková Petra
15 PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 1.064 45. Filipec Petr 87. Bernard Adam 97. Jurek Jan 150. Muras Adam 188. Goláň Vojtěch
16 X-Trail Orlová 1.062 34. Sejkora David 94. Knapík Štěpán 103. Hradil Pavel 110. Smejkal Petr 147. Klím Tomáš 164. Pařík Richard 166. Tešnar Marek 237. Sejkorová Nela 249. Bukovská Radka 251. Siupik Tadeáš 273. Wasserbauer Lukáš 307. Sedláček Luděk 307. Tomanová Marie
17 Beskydští nomádi 1.049 7. Peter Tomáš 32. Sobek Lumír 209. Sobek Jakub 210. Bílková Zuzana 244. Sobková Lucie 307. Mikloš Martin
18 Tymphany 998 80. Gula Roman 95. Lauterbach David 120. Černoch Ondřej 265. Raszka Zdeněk 303. Lauterbachová Jana
19 Team International!!! 980 31. Vančura Jakub 125. Collen Malcolm 157. Fagan Neil 179. Frost Gary 280. Angus Paul
20 RUN99 Havířov 954 53. Garnol Radim 134. Porwisz Jiří 152. Lipina Tomáš 159. Mareš Václav 227. Vonsová Vladimíra 263. Pytlík Pavel 299. Fenclová Alena 306. Pytliková Zuzana
21 Neběžecký kroužek 922 104. Tyleček Václav 127. Šubert Pavel 140. Viej Radomír 161. Kouřil Jaroslav 184. Koželuh Tomáš 307. Vajdová Markéta
22 Ježek na kopci/ Milujeme hory.eu 912 119. Waloszek Vlastislav 129. Vitoch Petr 133. Černý Tomáš 145. Děcký Aleš 151. Staníček Václav 258. Karban Miloš 262. Orlitová Darina 264. Morcinková Tereza 281. Holuša Marek 295. Wronová Eva 302. Wanke Kateřina
23 Matrix Team 899 66. Levinský Lukáš 154. Velebil Lukáš 174. Michalová Radmila
24 JAPAsport.cz 893 18. Grimm Martin 75. Vrubel Lukáš 307. Holoubková Hana
25 FC-B7 TÝM!!! 873 65. Bystřičan Lukáš 173. Liška Petr 182. Král Mirek
26 SK Černé plíce 850 107. Buba Ondřej 137. Jaskiewicz Petr 199. Londa Jiří
27 SK ZaFaR Frenštát p.R 846 50. Květoň Jiří 191. Sedláčková Petra 206. Říčný Petr 213. Groš Štefan 272. Bublíková Dominika 279. Benáčková Marta 307. Drhová Marie
28 REV 58 Nový Jičín 806 61. Mrklovský Ondřej 171. Mrklovský Petr 255. Juríčková Marta
29 SALOMON-RUN 796 23. Pěgřím Filip 43. Tuharský Erik
30 Team Forman Cinelli 792 29. Fierla Ondřej 165. Chmura Petr 307. Chmurová Jana
31 Racing Olešná 784 130. Pavlík Jan 156. Maršálek Tomáš 223. Maršálek David 268. Švantner Bohuslav
32 KILPI RACING TEAM 781 158. Štýbar Luděk 176. Lokajíčková Klára 178. Přibylka Tomáš 222. Gemelová Monika
33 Trek 1324 772 88. Misiarz Petr 190. Mokroš Ondřej 243. Riegel Jan 297. Mokroš Martin 307. Jasiok Přemysl 307. Jasioková Jana 307. Jasiok Lumír 307. Jasiok Adam 307. Kaplan Jiří
34 Beskydští Čerti 768 89. Pavliska Petr 186. Šprla Jan 250. Carbolová Denisa
35 ŽABKA ČADCA 761 49. Rafaj Lukáš 52. Capek Martin
36 Třanovičtí přespolní žraloci 719 144. Nekarda Dominik 195. Nekarda Ladislav 235. Siuda Rostislav
37 X-AIR Ostrava 713 33. Škapa Marek 240. Švidernoch Milan 307. Bednarz Luděk
38 Janys Extreme Racing 682 68. Frainšic Michal 112. Beránek Jakub
39 DYNEDGAR 663 168. Volný Tomáš 185. Michalík Michal 277. Břusková Kateřina
40 BsvČT 658 101. Bajtek Rostislav 259. Martynková Marcela 275. Kollarczyková Monika 282. Urbas Armand 291. Šamšulová Zdenka
41 Extreme sport club Selnik 610 106. Mrovec Dušan 270. Poláková Tereza 307. Homola Hans
42 TeddyBeer team 572 114. Obšivač Matěj 300. Musilová Veronika 307. Gašperik Martin
43 Sachasport Dynafit 540 15. Kokošek Oldřich 307. Kokošková Lenka
44 Energy sports team Bolatice 536 163. Hlaváč Bronislav 163. Hlaváč Bronislav
45 Salomon Beskydy Fanclub 526 153. Halamíček Marek 183. Mikunda Miloš
46 Orli Ostrava 496 169. Andrla Lubomír 197. Hlavica Pavel
47 Beskydské Bestie 446 192. Ryška Martin 224. Morong Libor
48 synci z Kateřinek 433 252. Dubový Jiří 301. Matula Vít 307. Morávek Aleš 307. Mrůzek Martin 307. Dubová Veronika
49 DIGISFERA 425 211. Matušek Karel 226. Matušková Iveta
50 AC Sparta Praha 404 27. Turek Martin
51 L.A.Ryby 389 231. Rybářová Ludmila 242. Rybář Andrej
51 PATAGONIA 389 42. Drechsel Danny
53 Hujerovi 372 307. Franer Tadeaš 307. Franerová Viktorie 307. Franer Kuba 307. Franerová Katarína
54 KHB Radegast 367 239. Šnevajs Radomír 256. Suchánek Lukáš
55 ED6U ELEMIC RACING 361 70. Knopp Petr
56 KPNP Rybí 359 72. Olajoš Dušan
57 SK Valašského království 357 229. Harabiš Radim 276. Cypra Zdeněk
58 UP & DOWN 353 78. Hrnčíř Radek
59 TJ Rudá hvězda Lubno 352 79. Velička Petr
60 Gogy Team 335 96. Goláň Josef
61 Kunčice pod Ondřejníkem 333 98. Martínek Tomáš
62 CK Turzovka 331 100. Skorčík Ján
63 AňimalzTřinec 326 105. Verlík Jan
63 PřeciFyzio 326 238. Rabiec Jiří 298. Zádrapová Zuzana
65 Ospol Tech team 323 108. Kolář Jakub
66 Forever Alone 322 109. Roman Jan
67 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 320 111. Linhart Jiří
68 Iz 40,31 318 113. Pražák Petr
69 Splašení goroli 315 116. Cienciala Tomáš
70 SK Madeja 314 117. Rett Tom
71 Fialové kobry 308 123. Hudečková Tamara
72 Funny team 307 124. Baletka Stanislav
73 Běžím nebo lezu 289 142. Tic Jan
74 Karpatrio 276 155. Rybiář Michal
75 Pepa Team F-M 272 283. Šokalová Ludmila 307. Šimčák Jan
76 Chytrous.cz 269 162. Chytřínský Radim
77 BK Ludgeřovice 251 180. Bíbrlík David
78 Porubští Rafani 250 181. Janas Karel
79 HUHU Mega Racing Team 248 307. Gollová Lenka 307. Hudeček Karel
80 Vivatsport 244 187. Gromus Petr
81 kafoto.cz 242 189. Karafiát Tom
82 F-M bajkeři 235 196. Kolouch David
83 TWIKO Ostrava 231 200. Juřica Pavel
84 CK FESO Petřvald 224 207. Fierla Jan St.
85 Milujeme Prosecco!!! 223 208. Smutná Kateřina
86 Duke Corporation 219 212. Magdon Roman
87 Nějak to dopadne 214 217. Otevřel František
88 Equipo pan y agua 211 220. Kahánek Dalibor
89 Růžový gang 201 230. Pražáková Anežka
90 SK Oceláci Ostrava 195 236. Rudický Radovan
91 KB RYBNICKA KUŻNIA 184 247. Skomorowski Stanislaw
92 AK Olomouc 183 248. Sýkora Lukáš
93 Cyklosport Martin Přikryl Stará Ves nad Ondřejnicí 165 266. Musil Jan
94 Lowellpro Racing Team 164 267. Kreml Tomáš
95 Název nejasný! 160 271. Greben David
96 LS Olomouc 157 274. Raclavský Vlastimil
97 Beskydské střely 147 284. Ježíšek Jiří
98 Fešáci Opava 144 287. Hruška Pavel
99 STRYK team 143 288. Stryková Tereza
100 runningman71 142 289. Kotek Jiří
# Tým Body Závodníci
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »