Malenovice, hotel Petr Bezruč (přes Hradovou) - týmy

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2020
Trasa:
Malenovice, hotel Petr Bezruč (přes Hradovou) - Lysá hora
Datum:
5. 1. 2020, 10:00
Délka:
6,3 km
Převýšení:
764 m
Teplota:
-8 °C
Množství sněhu:
72 cm
Rychlost větru:
25 km/h
Tisk
Aktualizováno: 10.1.2020, 07:03:12
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »
# Tým Body Závodníci
1 Columbia Montrail 1.311 2. Otevřel Vít 3. Helcel Martin ml. 8. Hudeček Petr 11. Ivanov Nikola 49. Kazárik Jiří 80. Otevřelová Kristýna 291. Hollá Kateřina 291. Otevřel Martin
2 Manín Považská Bystrica 1.290 5. Martinka Lukáš 6. Ponek Tibor 7. Ceniga Peter 35. Hatňančík Martin 51. Letko Miroslav 73. Líšková Ivana 230. Hatňančíková Katarína
3 Beskydští nomádi 1.278 1. Peter Tomáš 12. Vyvijal Tadeáš 22. Sobek Lumír 26. Mikloš Martin 185. Sobek Jakub 196. Sobková Lucie
4 BUFF/Pivovar Koníček 1.231 9. Žídek Jan 17. Hlavatík Jan 38. Macurová Barča 108. Kozelský René 108. Kozelský René 116. Kuchař Michal
5 Olympáci 1.224 20. Šindelek Vladan 24. Kimla Jan 25. Blabla Tomáš 62. Šindelek Daniel 119. Kimla Martin
6 JAPAsport.cz 1.213 13. Grimm Martin 33. Chrobák Radek 34. Vlach Martin 57. Vrubel Lukáš 291. Holoubková Hana
7 VZS Ostrava 1.193 23. Drechsel Danny 36. Stoszek Jan 41. Krejčiříková Denisa 44. Krejčiříková Ivona 79. Wojtyla Jaromír 110. Böhmová Michaela 190. Stoszek Filip 204. Janko Dalibor 209. Kotek Martin 244. Homola Filip 291. Beremlijski Petr
8 AVA 1.187 10. Horák Ondřej 27. Lachnit Jan 70. Frank Pavel 184. Blažek Jaroslav 223. Dirnerová Alžběta
9 Jump Sport 1.182 14. Ručka Richard 42. Bohatý Tomáš 55. Mazur Martin 65. Škrabánek Petr 257. Hiľovská Kamila 291. Ševčíková Lucy
10 ŠANTÁNEK 1.152 28. Žilavý Květoslav 53. Stopka Ivan 60. Stres Marián 120. Bebek Pavel 180. Krulikovský Vít 226. Bosáková Míša 226. Bosáková Míša 227. Bōhm Petr
11 Splašení goroli 1.129 37. Žajdlík Filip 40. Kaleta Daniel 87. Cienciala Tomáš
12 TOBI Sport Frenštát p.R. 1.115 32. Blažek Jiří 72. Bordovský Lukáš 74. Jurečka Roman 131. Knotek Jan 243. Marková Nikola
13 Jahůdky 1.114 31. Košut Filip 64. Kaluža Luboš 84. Cieńciała Jerzy 95. Sladomel Petr 169. Bocek Jiří 170. Marosz Vojtěch 254. Garbová Sandy
14 X-Trail Orlová 1.113 21. Sejkora David 71. Hradil Pavel 88. Šimonová Elen 106. Smejkal Petr 155. Pařík Richard 177. Tešnar Marek 235. Bukovská Radka 246. Sejkorová Nela 248. Sedláček Luděk 291. Tomanová Marie
15 Team LightBIKE 1.092 39. Orlík Pavel 68. Kaniová Eliška 94. Boháč Břetislav 104. Valušek Jan 151. Wita Jan 200. Boháč Petra 202. Pavlík Miroslav 242. Stöcker Richard 273. Faranová Eliška 278. Stöcker Dominik 291. Orlíková Jana 291. Faranová Tereza
16 MH bike - někdy prostě musíš 1.050 50. Helcel Richard 76. Labuz Martin 117. Kubala Janusz 165. Helcel Martin st. 217. Dvořáková Jitka 218. Chmiel Radim 291. Helcelová Romana
17 Neběžecký kroužek 1.042 46. Kouřil Jaroslav 75. Tyleček Václav 130. Koželuh Tomáš 138. Šubert Pavel 221. Viej Radomír 291. Vajdová Markéta 291. Machová Zdenka
18 PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 1.030 18. Filipec Petr 82. Bernard Adam 163. Muras Adam 175. Goláň Vojtěch 216. Kuča Karel 291. Bordovský Pavel
19 Matrix Team 1.022 63. Gregor František 96. Velebil Lukáš 112. Oswald Pavel 164. Michalová Radmila 291. Levinský Lukáš 291. Kostiha Vladimír
20 Tymphany 1.019 77. Gula Roman 83. Lauterbach David 114. Černoch Ondřej 274. Lauterbachová Jana
21 Ježek na kopci/ Milujeme hory.eu 1.017 19. Valošek Jan 122. Staníček Václav 135. Černý Tomáš 136. Waloszek Vlastislav 160. Vitoch Petr 168. Děcký Aleš 232. Wilczynski Petr 239. Morcinková Tereza 252. Karban Miloš 261. Orlitová Darina 281. Wanke Kateřina 287. Holuša Marek
22 Team International!!! 964 89. Němec Jakub 107. Collen Malcolm 133. Gruchala Vojtěch 140. Fagan Neil 172. Frost Gary 229. Angus Paul
23 FC-B7 TÝM!!! 941 54. Bystřičan Lukáš 124. Liška Petr 174. Král Mirek
24 SK ZaFaR Frenštát p.R 939 52. Květoň Jiří 121. Raška Zbyněk 181. Říčný Petr 183. Bublíková Dominika 224. Groš Štefan 240. Benáčková Marta 291. Drhová Marie
25 BsvČT 910 29. Glombek Štěpán 157. Bajtek Rostislav 197. Konieczny Jiří 213. Martynková Marcela 269. Šamšulová Zdenka 276. Matisová Michaela 285. Urbas Armand
26 SK Černé plíce 903 92. Smékal Venca 105. Buba Ondřej 193. Londa Jiří 220. Reček Petr 245. Rubeš Pavel 270. Janoš Vojtěch
27 Trek 1324 900 69. Misiarz Petr 146. Jasiok Lumír 178. Mokroš Ondřej 203. Jasiok Přemysl 212. Riegel Jan 259. Směja Daniel 263. Mokroš Martin
28 vinotéka u Karla Frenštát p. R. 851 4. Ambros Jakub 15. Říha Pavel
29 Tři křížky 834 59. Výduch Luděk 109. Schüler Petr 291. Martausová Vlasta 291. Šimčíková Petra
30 Beskydské Bestie 829 115. Krnac Radek 173. Ryška Martin 176. Morong Libor
31 Beskydští Čerti 801 91. Pavliska Petr 154. Šprla Jan 247. Carbolová Denisa
32 Třanovičtí přespolní žraloci 799 128. Nekarda Dominik 141. Nekarda Ladislav 225. Siuda Rostislav
33 ŽABKA ČADCA 772 43. Capek Martin 47. Rafaj Lukáš
34 KILPI RACING TEAM 765 156. Štýbar Luděk 171. Přibylka Tomáš 201. Gemelová Monika
35 RUN99 Havířov 749 129. Mareš Václav 182. Lipina Tomáš 233. Pytlík Pavel 258. Vonsová Vladimíra 286. Pytliková Zuzana
36 X-AIR Ostrava 723 48. Škapa Marek 231. Švidernoch Milan 291. Bednarz Luděk
37 Racing Olešná 710 134. Maršálek Tomáš 211. Kvarda Roman 238. Maršálek David 255. Švantner Bohuslav
38 Hasiči Kopřivnice 696 123. Melčák Tomáš 186. Valová Daniela 288. Nenutilová Jana
39 PřeciFyzio 695 113. Smreček Tomáš 206. Rabiec Jiří 279. Zádrapová Zuzana
40 REV 58 Nový Jičín 655 45. Mrklovský Ondřej 162. Mrklovský Petr
41 Extreme sport club Selnik 644 90. Mrovec Dušan 268. Poláková Tereza 291. Homola Hans
42 Pepa Team F-M 627 126. Goryczka Michal 249. Šokalová Ludmila 291. Šimčák Jan
43 Janys Extreme Racing 610 86. Beránek Jakub 166. Kašpar Zdeněk
44 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 601 66. Linhart Jiří 195. Linhartová Andrea
45 Energy sports team Bolatice 588 137. Hlaváč Bronislav 137. Hlaváč Bronislav
46 Salomon Beskydy Fanclub 566 143. Halamíček Marek 153. Mikunda Miloš
47 SALOMON-RUN 541 30. Gawlas Dominik 291. Tuharský Erik
48 synci z Kateřinek 460 251. Dubový Jiří 291. Morávek Aleš 291. Dubová Veronika
49 DIGISFERA 451 189. Matušková Iveta 222. Matušek Karel
50 Team Forman Cinelli 422 149. Chmura Petr 291. Chmurová Jana
51 Hujerovi 420 291. Franer Kuba 291. Franerová Míša 291. Franerová Katarína 291. Franerová Viktorie 291. Franer Tadeaš
52 AC Sparta Praha 415 16. Turek Martin
53 L.A.Ryby 410 199. Rybářová Ludmila 253. Rybář Andrej
54 TWIKO Ostrava 392 188. Juřica Pavel 282. Juřicová Karolína
55 SK Valašského království 382 214. Harabiš Radim 266. Cypra Zdeněk
56 Metallysa 375 56. Zeman Marek
57 UP & DOWN 370 61. Hrnčíř Radek
58 SK Bagbike 364 67. Hejneš Leopold
59 Modrý gang 353 78. Pavlík Víťa
60 Fialové kobry 350 81. Hudečková Tamara
61 TeddyBeer team 346 85. Obšivač Matěj
62 AňimalzTřinec 338 93. Verlík Jan
63 CK Turzovka 334 97. Skorčík Ján
64 BESKYD-NATURAL 333 98. Pospíšil Daniel
65 JuraZub Zlín 332 99. Kozubík Jiří
66 TJ Sokol Zelinkovice - Lysůvky 331 100. Šidelka Richard
67 Kunčice pod Ondřejníkem 330 101. Martínek Tomáš
68 Ospol Tech team 329 102. Kolář Jakub
69 Gogy Team 328 103. Goláň Josef
70 KHB Radegast 321 250. Šnevajs Radomír 291. Suchánek Lukáš
71 Funny team 320 111. Baletka Stanislav
72 Karpatrio 313 118. Rybiář Michal
73 Běžím nebo lezu 306 125. Tic Jan
74 Opavské dupy 304 127. Beneš Pavel
75 Chytrous.cz 299 132. Chytřínský Radim
76 ULTRASTA Frýdek-Místek 289 142. Anděl Milan
77 Orli Ostrava 287 144. Andrla Lubomír
78 CK FESO Petřvald 286 145. Fierla Jan St.
79 Porubští Rafani 284 147. Janas Karel
80 BUFF team 283 148. Macurová Peťka
81 HUHU Mega Racing Team 280 291. Gollová Lenka 291. Hudeček Karel
81 Přátelé zeleného údolí 280 291. Mindek Tomáš 291. Pěknicová Pavlína
83 FU Kopřivnice 273 158. Šimon Jozef
84 CK Continental Frenštát p.R. 264 167. Chýlek Patrik
85 Běžci sobě!!! 240 191. Kulichová Žaneta
86 EPO Machinery 239 192. Slovák Vladimír
87 SK Lapačka 237 194. Slíva Marek
88 Pogwizdów 233 198. Bierski Jan
89 Nějak to dopadne 221 210. Otevřel František
90 Cyklo Novák 216 215. Pospíšilová Pavla
91 AZ 41.mpr Žatec 212 219. Matějů Miroslav
92 Fešáci Opava 194 237. Hruška Pavel
93 Milujeme Prosecco!!! 190 241. Smutná Kateřina
94 Cyklosport Martin Přikryl Stará Ves nad Ondřejnicí 175 256. Musil Jan
95 AK Olomouc 160 271. Sýkora Lukáš
96 LH race 2018 159 272. Bůžek Martin
97 Želva v běhu 156 275. Divák Jan
98 STRYK team 154 277. Stryková Tereza
99 Beskydský pivovárek Ostravice 151 280. Poledník Saša
100 KSU 148 283. Videcký Jan
# Tým Body Závodníci
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »