Malenovice, hotel Petr Bezruč - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2008
Trasa:
Malenovice, hotel Petr Bezruč - Lysá hora
Datum:
4. 11. 2007, 10:00
Délka:
3,7 km
Převýšení:
664 m

Porovnat s etapou 8.12.2018 | 25.11.2017 | 25.2.2017 | 4.12.2016 | 21.2.2016 | 6.12.2015 | 7.12.2014 | 8.12.2013 | 16.2.2013 | 15.12.2012 | 10.12.2011 | 22.1.2011 | 5.12.2010 | 16.1.2010 | 6.12.2009 | 1.11.2009 | 20.12.2008 | 7.12.2008 | 2.11.2008 | 9.2.2008 | 19.1.2008 | 22.12.2007 | 2.12.2007 | 10.2.2007 | 20.1.2007 | 6.1.2007 | 3.12.2006 | 5.11.2006 | 18.2.2006 | 28.1.2006 | 7.1.2006 | 27.12.2005 | 4.12.2005 | 6.11.2005 | 19.2.2005 | 29.1.2005 | 8.1.2005 | 28.12.2004 | 5.12.2004 | 6.11.2004 | 14.2.2004 | 31.1.2004 | 27.12.2003 | 7.12.2003 | 2.11.2003 |

Tisk
Aktualizováno: 5.11.2007, 00:00:00
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Čer Tomáš cz Gruppo Compatto 150 00:31:10 7,12 1.278 PB
2 Holiš Martin cz BTR 145 00:00:00
3 Figura Michal cz ZHOR Team- snow face 140 00:00:00
4 Haman Martin cz BTR 135 00:00:00
5 Bohatý Tomáš cz Horolezci FM 132 00:00:00
6 Baláž Roman cz Baláž EXTREME- Salomon 130 00:00:00
7 Zátopek Jiří cz X-AIR Ostrava 128 00:00:00
8 Zapalač Martin cz X-AIR Ostrava 126 00:00:00
9 Šindelek Vladan cz Olympáci 124 00:00:00
10 Velička Zdeněk cz X-AIR Ostrava 122 00:00:00
11 Velička Aleš cz X-AIR Ostrava 120 00:00:00
12 Hudeček Petr cz ZHOR Team- snow face 119 00:00:00
13 Kimla Jan cz NO STRESS 118 00:00:00
14 Raška Zbyněk cz CK Frenštát p.R. 117 00:00:00
15 Trebuna René cz Olympáci 116 00:00:00
16 Bednarz Libor cz X-AIR Ostrava 115 00:00:00
17 Kolouch David cz Horolezci FM 114 00:00:00
18 Kacíř Vlastimil cz Olympáci 113 00:00:00
19 Svoboda Tomáš cz Olympáci 112 00:00:00
20 Ondřejka Míra cz CK Frenštát p.R. 111 00:00:00
21 Choleva Petr cz Horolezci FM 110 00:00:00
22 Baran Petr cz Cinelli Morning Sky 109 00:00:00
23 Gladiš Tomáš cz Baláž EXTREME- Salomon 108 00:00:00
24 Honěk Petr cz NO STRESS 107 00:00:00
25 Letko Michal sk Manín Považská Bystrica 106 00:00:00
26 Gladiš Filip cz Baláž EXTREME- Salomon 105 00:00:00
27 Rodryč Michal cz ZHOR Team- snow face 104 00:00:00
28 Ponek Marian sk Kysucký žabáci 103 00:00:00
29 Drastich Adam cz X-AIR Ostrava 102 00:00:00
30 Kacíř Zdeněk cz Olympáci 101 00:00:00
31 Šindelek Daniel cz Olympáci 100 00:00:00
32 Gdáň Tomáš cz Žniva Team 99 00:00:00
33 Kněžík Roman cz Rubicon 98 00:00:00
34 Žniva Ondřej cz Žniva Team 97 00:00:00
35 Greipel Tomáš cz SUNDANCE 96 00:00:00
36 Litvik Miroslav sk Kysucký žabáci 95 00:00:00
37 Suchánek Lukáš cz KHB Radegast 94 00:00:00
38 Uher Libor cz Horolezci FM 93 00:00:00
39 Zeman Marek cz X-AIR Ostrava 92 00:00:00
40 Malošík Jan cz MÖLNLYCKE 91 00:00:00
41 Helcel Martin ml. cz M.H. Bike 90 00:00:00
42 Škoda Kristián cz Příbor 89 00:00:00
43 Grammer Miroslav cz Baláž EXTREME- Salomon 88 00:00:00
44 Mrůzek Martin cz SUNDANCE 87 00:00:00
45 Dudis cz Vortex Bike Team 86 00:00:00
46 Tešnar Tomáš cz YOGi Racing Ostrava 85 00:00:00
47 Repaň Pavel cz X-AIR Ostrava 84 00:00:00
48 Krejčí Lukáš cz Pepa Team F-M 83 00:00:00
49 Letko Miroslav sk Manín Považská Bystrica 82 00:00:00
50 Friedel Jan cz Marathon Team Klimkovice 81 00:00:00
51 Labudík Miroslav sk Manín Považská Bystrica 80 00:00:00
52 Beránek Jakub cz 79 00:00:00
53 Helcel Martin st. cz M.H. Bike 78 00:00:00
54 Koukal Jan cz MÖLNLYCKE 77 00:00:00
55 Martinka Lukáš sk Manín Považská Bystrica 76 00:00:00
56 Švidernoch Milan cz X-AIR Ostrava 75 00:00:00
57 Mindek Tomáš cz Marathon Team Klimkovice 74 00:00:00
58 Zeman Radek cz Bike One 73 00:00:00
59 Ševčíková Jana cz Bike One 72 00:00:00
60 Škapa Marek cz X-AIR Ostrava 71 00:00:00
61 Kolařík Pavel cz Horolezci FM 70 00:00:00
62 Chrobok Richard es Džoko sú Kamarati 69 00:00:00
63 Svoboda Milan cz Apache 68 00:00:00
64 Franer Kuba cz SUNDANCE 67 00:00:00
65 Wasserbauer Lukáš cz SUNDANCE 66 00:00:00
66 Pavlík Víťa cz Bikemania 007 Team 65 00:00:00
67 Lesák Karel cz Elitní Vrchař 64 00:00:00
68 Mrůzek Michal cz SUNDANCE 63 00:00:00
69 Wzientek Tomáš cz MÖLNLYCKE 62 00:00:00
70 Bortel Jaroslav cz Frýdek 61 00:00:00
71 Novotný Jiří cz Bikemania 007 Team 60 00:00:00
72 Šumbera Jan cz AB Union 59 00:00:00
73 Skoumal Vladimír cz 58 00:00:00
74 Herok Vojtěch cz Dracon Team 57 00:00:00
75 Lupík Josef cz Apache 56 00:00:00
76 Zlý Vojtěch cz MTB Konečný 55 00:00:00
77 Pargač Dušan cz Bikemania 007 Team 54 00:00:00
78 Kalina Tomáš cz Traget Team 53 00:00:00
79 Švidernoch Jakub cz 52 00:00:00
80 Kolčárek Rostislav cz F-M 51 00:00:00
81 Kacířová Svatoslava cz Olympáci 50 00:00:00
82 Pokluda Tomáš cz Mokrá hora 49 00:00:00
83 Beránek Roman cz EKOFAS Ostrava 48 00:00:00
84 Kubín Jakub cz Horolezecký Club Opava 47 00:00:00
85 Kubín Jirka cz Horolezecký Club Opava 46 00:00:00
86 Groš Štefan vk CK Frenštát p.R. 45 00:00:00
87 Matýsek Vlasta st. cz MTB Konečný 44 00:00:00
88 Balko Peter cz Lístečkar 43 00:00:00
89 Chmel Petr cz CK Frenštát p.R. 42 00:00:00
90 Grygar Jiří cz CK Otice 41 00:00:00
91 Veličková Markéta cz X-AIR Ostrava 40 00:00:00
92 Klimánek Petr cz Utíkejte, bo Vás chytíme 39 00:00:00
93 Braš Petr cz Džoko sú Kamarati 38 00:00:00
94 Matalová Jana cz Baláž EXTREME- Salomon 37 00:00:00
95 Bednarz Luděk cz X-AIR Ostrava 36 00:00:00
96 Dědek Beskydský cz Klub Důchodců 35 00:00:00
97 Blahut Radek cz Gruppo Compatto 34 00:00:00
98 Komenda Vladan cz MÖLNLYCKE 33 00:00:00
99 Čupová Jana cz CK Frenštát p.R. 32 00:00:00
100 Podivínský Ladislav cz 31 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...