Malenovice, hotel Petr Bezruč - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2009
Trasa:
Malenovice, hotel Petr Bezruč - Lysá hora
Datum:
2. 11. 2008, 10:00
Délka:
3,7 km
Převýšení:
664 m

Porovnat s etapou 8.12.2018 | 25.11.2017 | 25.2.2017 | 4.12.2016 | 21.2.2016 | 6.12.2015 | 7.12.2014 | 8.12.2013 | 16.2.2013 | 15.12.2012 | 10.12.2011 | 22.1.2011 | 5.12.2010 | 16.1.2010 | 6.12.2009 | 1.11.2009 | 20.12.2008 | 7.12.2008 | 9.2.2008 | 19.1.2008 | 22.12.2007 | 2.12.2007 | 4.11.2007 | 10.2.2007 | 20.1.2007 | 6.1.2007 | 3.12.2006 | 5.11.2006 | 18.2.2006 | 28.1.2006 | 7.1.2006 | 27.12.2005 | 4.12.2005 | 6.11.2005 | 19.2.2005 | 29.1.2005 | 8.1.2005 | 28.12.2004 | 5.12.2004 | 6.11.2004 | 14.2.2004 | 31.1.2004 | 27.12.2003 | 7.12.2003 | 2.11.2003 |

Tisk
Aktualizováno: 3.11.2008, 00:00:00
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Hudeček Petr cz Džoko & MTK sú U Somára ZHOR 200 00:30:55 7,18 1.289 PB
2 Vyhnička Kamil sk Manín Považská Bystrica 195 00:00:00
3 Zapalač Martin cz X-AIR Ostrava 190 00:00:00
4 Šindelek Vladan cz Olympáci 185 00:00:00
5 Litvik Miroslav sk Turzovský Žabáci 182 00:00:00
7 Solanský Robert cz Hokor Rožnov 178 00:00:00
8 Bohatý Tomáš cz Horolezci FM 176 00:00:00
9 Sobek Miroslav cz Manín Považská Bystrica 174 00:00:00
10 Raška Zbyněk cz CK Frenštát p.R. 172 00:00:00
11 Velička Zdeněk cz X-AIR Ostrava 170 00:00:00
12 Velička Aleš cz X-AIR Ostrava 169 00:00:00
13 Hejneš Leopold cz Cinelli Morning Sky 168 00:00:00
14 Heczko Marek cz 1.FC Mošting 167 00:00:00
15 Hájovský Josef cz Dracon Team 166 00:00:00
16 Pácha Zdeněk cz MOIRA CZ 165 00:00:00
17 Filgas Ondřej cz Sacha spol ??? 164 00:00:00
18 Najvert Stanislav cz Fialové kobry 163 00:00:00
19 Martinka Lukáš sk Manín Považská Bystrica 162 00:00:00
20 Bencúr Juraj sk Slovan LCE 161 00:00:00
21 Šubert Michal cz RunBikeTeam 160 00:00:00
22 Čegan Radim cz RunBikeTeam 159 00:00:00
23 Vondrák Zbyněk cz Vinařství Vondrák Mělník 158 00:00:00
24 Staniek Martin cz YOGi Racing Ostrava 157 00:00:00
25 Vyhnička Peter sk Manín Považská Bystrica 156 00:00:00
26 Kauer Adam cz Džoko & MTK sú U Somára ZHOR 155 00:00:00
27 Trebuna René cz MOIRA CZ 154 00:00:00
28 Bebčák Josef sk Turzovský Žabáci 153 00:00:00
29 Trávníček Rostislav cz Olympáci 152 00:00:00
30 Ondřejka Míra cz CK Frenštát p.R. 151 00:00:00
31 Malošík Jan cz kolago.cz 150 00:00:00
32 Ponek Marian sk Turzovský Žabáci 149 00:00:00
33 Kimla Jan cz MOIRA CZ 148 00:00:00
34 Michna Roman vk ENZO - Lambert System 147 00:00:00
35 Pavlík Víťa cz Forman Cycling Team 146 00:00:00
36 Mališ Petr cz Cinelli Morning Sky 145 00:00:00
37 Kněžík Roman cz SALOMON-RUN.CZ 144 00:00:00
38 Žuška Marcel cz MÖLNLYCKE 143 00:00:00
39 Letko Michal sk Manín Považská Bystrica 142 00:00:00
40 Tomeček Lubomír cz Džoko & MTK sú U Somára ZHOR 141 00:00:00
41 Kamler Josef cz Džoko & MTK sú U Somára ZHOR 140 00:00:00
42 Javorek Petr cz Dracon Team 139 00:00:00
43 Plachký Jakub cz VZS Ostrava 138 00:00:00
44 Franer Kuba cz Servisáci 137 00:00:00
45 Svoboda Tomáš cz Olympáci 136 00:00:00
46 Krupa Tomáš cz CK Konečný 135 00:00:00
47 Čech Radek cz Hradec nad Moravicí 134 00:00:00
48 Friedel Jan cz Džoko & MTK sú U Somára ZHOR 133 00:00:00
49 Škoda Kristián cz CK Frenštát p.R. 132 00:00:00
50 Duleba Andrej sk Manín Považská Bystrica 131 00:00:00
51 Ševčíková Jana cz Bike One 130 00:00:00
52 Helcel Martin ml. cz M.H. Bike 129 00:00:00
53 Kolařík Pavel cz Kolco Tým 128 00:00:00
54 Repaň Pavel cz X-AIR Ostrava 127 00:00:00
55 Beránek Jakub cz Horolezci FM 126 00:00:00
56 Valkovič Lukáš cz Run Expert 125 00:00:00
57 Knébel Radim vk SK Valašského království 124 00:00:00
58 Helcel Martin st. cz M.H. Bike 123 00:00:00
59 Chvostek Pavel cz 122 00:00:00
60 Lipták Radim cz Run Expert 121 00:00:00
61 Levinský Lukáš cz Matrix Team 120 00:00:00
62 Pešat Jan cz VK Perun Ostrava 119 00:00:00
63 Uher Libor cz Horolezci FM 118 00:00:00
64 Žačok Martin cz SALOMON-RUN.CZ 117 00:00:00
65 Chýlek Patrik cz CK Frenštát p.R. 116 00:00:00
66 Letko Miroslav sk Manín Považská Bystrica 115 00:00:00
67 Javorek Robin cz Dracon Team 114 00:00:00
68 Merta Miroslav cz MÖLNLYCKE 113 00:00:00
69 Zeman Radek cz Bike One 112 00:00:00
70 Švidernoch Milan cz X-AIR Ostrava 111 00:00:00
71 Bezunk Ondřej cz Forman Cycling Team 110 00:00:00
72 Mizera Ondřej cz Beskyd Bike 109 00:00:00
73 Škapa Marek cz X-AIR Ostrava 108 00:00:00
74 Křižák Petr cz Horolezci FM 107 00:00:00
75 Holášek Marek cz Olympáci 106 00:00:00
76 Toman Petr cz Forman Cycling Team 105 00:00:00
77 Beremlijski Petr cz VZS Ostrava 104 00:00:00
78 Klapka Vlastík cz MADT Sport Klapka 103 00:00:00
79 Kořistka Tomáš cz Fialové kobry 102 00:00:00
81 Hegedüs Robert cz VZS Ostrava 100 00:00:00
82 Kolařík Jan cz Kolco Tým 99 00:00:00
83 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 98 00:00:00
84 Pokluda Tomáš cz Mokrá hora 97 00:00:00
85 Wzientek Tomáš cz MÖLNLYCKE 96 00:00:00
86 Strakoš Vilem cz FUGA 95 00:00:00
88 Klega Jan cz VZS Ostrava 93 00:00:00
89 Ivo Had Pítr cz Had Racing Team 92 00:00:00
90 Matalová Jana cz 91 00:00:00
91 Václavek Pavel cz Horská Družba 90 00:00:00
92 Bortel Jaroslav cz Olympáci 89 00:00:00
93 Raška František cz CK Frenštát p.R. 88 00:00:00
96 Klus Daniel cz M.H. Bike 85 00:00:00
97 Šitavanc Jiří cz GHOST 84 00:00:00
98 Ryška Martin cz Fialové kobry 83 00:00:00
99 Kubín Jakub cz Atlásek Opava 82 00:00:00
100 Skomorowski Stanislaw pl SBD Energetyk Rybnik 81 00:00:00
101 Kolčárek Rostislav cz Deva Team 80 00:00:00
102 Zlý Vojtěch cz CK Konečný 79 00:00:00
103 Groš Štefan vk Groš Team 78 00:00:00
104 Kubín Jiří cz Atlásek Opava 77 00:00:00
105 Vilhelm Václav vk Olympáci 76 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...