Malenovice, Rajská bouda - mistrovství - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2009
Trasa:
Malenovice, Rajská bouda - Lysá hora
Datum:
22. 11. 2008, 10:00
Délka:
5,7 km
Převýšení:
811 m

Porovnat s etapou 31.12.2018 | 24.2.2018 | 31.12.2017 | 4.3.2017 | 15.1.2017 | 12.11.2016 | 27.2.2016 | 16.1.2016 | 21.11.2015 | 28.2.2015 | 29.11.2014 | 22.2.2014 | 30.11.2013 | 23.2.2013 | 19.1.2013 | 9.12.2012 | 25.2.2012 | 8.1.2012 | 26.11.2011 | 26.2.2011 | 16.1.2011 | 27.11.2010 | 27.2.2010 | 23.1.2010 | 31.12.2009 | 21.11.2009 | 28.2.2009 | 31.1.2009 | 31.12.2008 | 23.2.2008 | 26.1.2008 | 31.12.2007 | 15.12.2007 | 25.11.2007 | 24.2.2007 | 27.1.2007 | 31.12.2006 | 16.12.2006 | 25.11.2006 | 19.11.2006 | 25.2.2006 | 11.2.2006 | 21.1.2006 | 30.12.2005 | 28.12.2005 | 17.12.2005 | 26.11.2005 | 19.11.2005 | 26.2.2005 | 5.2.2005 | 15.1.2005 | 30.12.2004 | 27.12.2004 | 11.12.2004 | 27.11.2004 | 13.11.2004 | 28.2.2004 | 21.2.2004 | 7.2.2004 | 17.1.2004 | 10.1.2004 | 30.12.2003 | 22.12.2003 | 20.12.2003 | 13.12.2003 | 22.11.2003 | 15.11.2003 | 11.4.2003 | 4.4.2003 | 28.3.2003 | 21.3.2003 | 14.3.2003 | 7.3.2003 | 28.2.2003 | 21.2.2003 | 14.2.2003 | 7.2.2003 | 31.1.2003 | 24.1.2003 | 17.1.2003 | 10.1.2003 | 3.1.2003 | 27.12.2002 | 20.12.2002 | 13.12.2002 | 6.12.2002 | 29.11.2002 | 22.11.2002 | 15.11.2002 | 8.11.2002 | 1.11.2002 |

Tisk
Aktualizováno: 23.11.2008, 00:00:00
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Čer Tomáš cz SALOMON-RUN.CZ 200 00:43:45 7,82 1.112
2 Figura Michal cz Džoko & MTK sú U Somára ZHOR 195 00:44:00 7,77 1.106
3 Džalaj Karol sk Rocktechnik 190 00:00:00
4 Kamler Josef cz Džoko & MTK sú U Somára ZHOR 185 00:00:00
5 Vyhnička Kamil sk Manín Považská Bystrica 182 00:00:00
6 Zátopek Jiří cz X-AIR Ostrava 180 00:00:00
7 Trebuna René cz MOIRA CZ 178 00:00:00
8 Hudeček Petr cz Džoko & MTK sú U Somára ZHOR 176 00:00:00
9 Kauer Adam cz Džoko & MTK sú U Somára ZHOR 174 00:00:00
10 Šindelek Vladan cz Olympáci 172 00:00:00
11 Litvik Miroslav sk Turzovský Žabáci 170 00:00:00
12 Baláž Roman cz SALOMON-RUN.CZ 169 00:00:00
13 Krpec Lukáš cz Rocktechnik 168 00:00:00
14 Raška Zbyněk cz CK Frenštát p.R. 167 00:00:00
15 Velička Zdeněk cz X-AIR Ostrava 166 00:00:00
16 Javorek Petr cz Dracon Team 165 00:00:00
17 Najvert Stanislav cz Fialové kobry 164 00:00:00
18 Ponek Marian sk Turzovský Žabáci 163 00:00:00
19 Zapalač Martin cz X-AIR Ostrava 162 00:00:00
20 Helcel Martin ml. cz M.H. Bike 161 00:00:00
21 Pavlík Víťa cz Forman Cycling Team 160 00:00:00
22 Šubert Michal cz RunBikeTeam 159 00:00:00
23 Kimla Jan cz MOIRA CZ 158 00:00:00
24 Bebčák Josef sk Turzovský Žabáci 157 00:00:00
25 Ševčík Pavel cz ZOMBIE 156 00:00:00
26 Mališ Petr cz Cinelli Morning Sky 155 00:00:00
27 Žuska Marcel cz MÖLNLYCKE 154 00:00:00
28 Martinka Lukáš sk Manín Považská Bystrica 153 00:00:00
29 Haitl František cz SALOMON-RUN.CZ 152 00:00:00
30 Prášil Vítězslav cz VŠB Ostrava 151 00:00:00
31 Lepíček Mirek cz Dracon Team 150 00:00:00
32 Michna Roman vk ENZO - Lambert System 149 00:00:00
33 Baran Petr cz Cinelli Morning Sky 148 00:00:00
34 Pácha Zdeněk cz MOIRA CZ 147 00:00:00
35 Velička Aleš cz X-AIR Ostrava 146 00:00:00
36 Škoda Kristián cz CK Frenštát p.R. 145 00:00:00
37 Ondřejka Míra cz CK Frenštát p.R. 144 00:00:00
38 Trávníček Rostislav cz Olympáci 143 00:00:00
39 Macíček Miroslav cz BROSE Kopřivnice 142 00:00:00
40 Choleva Petr cz Horolezci FM 141 00:00:00
41 Knébel Radim vk SK Valašského království 140 00:00:00
42 Staniek Martin cz YOGi Racing Ostrava 139 00:00:00
43 Bednarz Libor cz X-AIR Ostrava 138 00:00:00
44 Jurkovič Tomáš cz Rocktechnik 137 00:00:00
46 Zeman Marek cz X-AIR Ostrava 135 00:00:00
47 Svoboda Tomáš cz Olympáci 134 00:00:00
48 Tešnar Marek cz YOGi Racing Ostrava 133 00:00:00
49 Tešnar Tomáš cz YOGi Racing Ostrava 132 00:00:00
50 Čegan Radim cz RunBikeTeam 131 00:00:00
51 Friedel Jan cz Džoko & MTK sú U Somára ZHOR 130 00:00:00
52 Martinák Tomáš vk SK Valašského království 129 00:00:00
53 Klapka Vlastík cz MADT Sport Klapka 128 00:00:00
54 Letko Miroslav sk Manín Považská Bystrica 127 00:00:00
55 Beránek Jakub cz Horolezci FM 126 00:00:00
56 Kolouch David cz Horolezci FM 125 00:00:00
57 Pešat Jan cz VK Perun Ostrava 124 00:00:00
58 Zemaník Jan cz Olympáci 123 00:00:00
59 Lipták Radim cz Run Expert 122 00:00:00
60 Helcel Martin st. cz M.H. Bike 121 00:00:00
61 Kolařík Pavel cz Kolco Tým 120 00:00:00
62 Hurník Pavel cz Horolezci FM 119 00:00:00
63 Čech Radek cz Hradec nad Moravicí 118 00:00:00
64 Suchánek Lukáš cz KHB Radegast 117 00:00:00
65 Solanský Robert cz Hokor Rožnov 116 00:00:00
66 Wzientek Tomáš cz MÖLNLYCKE 115 00:00:00
67 Chýlek Patrik cz CK Frenštát p.R. 114 00:00:00
68 Krupa Tomáš cz CK Konečný 113 00:00:00
69 Hegedüs Robert cz VZS Ostrava 112 00:00:00
70 Levinský Lukáš cz Matrix Team 111 00:00:00
71 Pargač Dušan cz Pargy Rube 110 00:00:00
72 Tuza Jiří cz CK Frenštát p.R. 109 00:00:00
73 Byrtus Ivo cz MADT Sport Klapka 108 00:00:00
74 Toman Jiří cz Forman Cycling Team 107 00:00:00
75 Franer Kuba cz Servisáci 106 00:00:00
76 Marko Martin sk Manín Považská Bystrica 105 00:00:00
77 Šitavanc Jiří cz GHOST 104 00:00:00
78 Beremlijski Petr cz VZS Ostrava 103 00:00:00
79 Švidernoch Milan cz X-AIR Ostrava 102 00:00:00
80 Zlý Vojtěch cz CK Konečný 101 00:00:00
81 Ivo Had Pítr cz Had Racing Team 100 00:00:00
82 Rodryč Michal cz Džoko & MTK sú U Somára ZHOR 99 00:00:00
83 Bebčák Martin cz Turzovský Žabáci 98 00:00:00
84 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 97 00:00:00
85 Žačok Martin cz SALOMON-RUN.CZ 96 00:00:00
86 Mizera Ondřej cz Beskyd Bike 95 00:00:00
87 Toman Petr cz Forman Cycling Team 94 00:00:00
88 Kořistka Tomáš cz Fialové kobry 93 00:00:00
89 Malčík Petr cz VZS Ostrava 92 00:00:00
90 Wontor Hynek cz Cinelli Morning Sky 91 00:00:00
91 Merta Miroslav cz MÖLNLYCKE 90 00:00:00
92 Dudis cz Vortex Bike Team 89 00:00:00
93 Novotný Jiří cz Forman Cycling Team 88 00:00:00
94 Zeman Radek cz Bike One 87 00:00:00
95 Richter Ondřej cz Havířov 86 00:00:00
96 Repaň Pavel cz X-AIR Ostrava 85 00:00:00
97 Pětroš Michal cz VZS Ostrava 84 00:00:00
98 Mindek Tomáš cz Džoko & MTK sú U Somára ZHOR 83 00:00:00
99 Kolčárek Rostislav cz Deva Team 82 00:00:00
100 Koudelka David cz VZS Ostrava 81 00:00:00
101 Hurník Ondřej cz SK Jiří Team 80 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...