Krásná, most - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2009
Trasa:
Krásná, most - Lysá hora
Datum:
29. 11. 2008, 10:00
Délka:
5,2 km
Převýšení:
781 m

Porovnat s etapou 10.11.2018 | 14.11.2015 | 8.11.2014 | 9.11.2013 | 5.1.2013 | 12.2.2012 | 17.12.2011 | 19.2.2011 | 18.12.2010 | 13.2.2010 | 19.12.2009 | 10.1.2009 | 5.1.2008 |

Tisk
Aktualizováno: 29.11.2008, 23:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Čer Tomáš cz SALOMON-RUN.CZ 200 00:00:00
2 Hudeček Petr cz Džoko & MTK sú U Somára ZHOR 195 00:00:00
3 Vyhnička Kamil sk Manín Považská Bystrica 190 00:00:00
4 Figura Michal cz Džoko & MTK sú U Somára ZHOR 185 00:00:00
5 Trebuna René cz MOIRA CZ 182 00:00:00
6 Kauer Adam cz Džoko & MTK sú U Somára ZHOR 180 00:00:00
7 Velička Aleš cz X-AIR Ostrava 178 00:00:00
8 Litvik Miroslav sk Turzovský Žabáci 176 00:00:00
9 Javorek Petr cz Dracon Team 174 00:00:00
10 Tomeček Lubomír cz Džoko & MTK sú U Somára ZHOR 172 00:00:00
11 Matulů Víťa cz Forman Cycling Team 164 00:00:00
12 Najvert Stanislav cz Fialové kobry 163 00:00:00
13 Haitl František cz SALOMON-RUN.CZ 162 00:00:00
14 Kimla Jan cz MOIRA CZ 158 00:00:00
15 Hejneš Leopold cz Cinelli Morning Sky 154 00:00:00
16 Žuška Marcel cz MÖLNLYCKE 152 00:00:00
17 Svoboda Tomáš cz Olympáci 151 00:00:00
18 Friedel Jan cz Džoko & MTK sú U Somára ZHOR 150 00:00:00
19 Michna Roman vk ENZO - Lambert System 149 00:00:00
20 Malošík Jan cz kolago.cz 148 00:00:00
21 Kolouch David cz Horolezci FM 147 00:00:00
22 Hlavatík Jan cz Dracon Team 146 00:00:00
23 Staniek Martin cz YOGi Racing Ostrava 143 00:00:00
24 Grycman Kazimir pl Ciechowice 142 00:00:00
25 Beránek Jakub cz Horolezci FM 138 00:00:00
26 Lipták Radim cz Run Expert 136 00:00:00
27 Bieryt Zbyszek pl Green-Way-MTB-Team 135 00:00:00
28 Čegan Radim cz RunBikeTeam 134 00:00:00
29 Chýlek Patrik cz CK Frenštát p.R. 132 00:00:00
30 Martinák Tomáš vk SK Valašského království 130 00:00:00
31 Toman Petr cz Forman Cycling Team 129 00:00:00
32 Suchánek Lukáš cz KHB Radegast 128 00:00:00
33 Letko Miroslav sk Manín Považská Bystrica 127 00:00:00
34 Plachký Jakub cz VZS Ostrava 124 00:00:00
35 Mindek Tomáš cz Džoko & MTK sú U Somára ZHOR 122 00:00:00
36 Navařík Martin cz X-AIR Ostrava 121 00:00:00
37 Wzientek Tomáš cz MÖLNLYCKE 119 00:00:00
38 Hegedüs Robert cz VZS Ostrava 116 00:00:00
39 Šindelek Pavel cz Olympáci 115 00:00:00
40 Javorek Robin cz Dracon Team 114 00:00:00
41 Beremlijski Petr cz VZS Ostrava 113 00:00:00
42 Novotný Jiří cz Forman Cycling Team 112 00:00:00
43 Pětroš Michal cz VZS Ostrava 109 00:00:00
44 Malčík Petr cz VZS Ostrava 107 00:00:00
45 Kořistka Tomáš cz Fialové kobry 105 00:00:00
46 Bezunk Ondřej cz Forman Cycling Team 104 00:00:00
47 Dudis cz Vortex Bike Team 103 00:00:00
48 Toman Jiří cz Forman Cycling Team 102 00:00:00
49 Václavek Pavel cz Horská Družba 101 00:00:00
50 Zeman Radek cz Bike One 97 00:00:00
51 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 96 00:00:00
52 Klus Daniel cz M.H. Bike 94 00:00:00
53 Kalina Marek cz Džoko & MTK sú U Somára ZHOR 93 00:00:00
54 Knap Tomáš cz V-Team 89 00:00:00
55 Smejkal Lukáš vk Ostrava MP 88 00:00:00
56 Ryška Martin cz Fialové kobry 87 00:00:00
57 Jezicrski Piotr pl Polska 81 00:00:00
58 Ryška Filip cz TJ Slezan F-M 77 00:00:00
59 Hruška Martin cz UFO Bike 75 00:00:00
60 Bednarz Libor cz X-AIR Ostrava 74 00:00:00
61 Tyleček Petr cz Tylda 73 00:00:00
62 Bednarz Luděk cz X-AIR Ostrava 71 00:00:00
63 Hruška Tomáš cz UFO Bike 67 00:00:00
64 Krkoška Václav cz Džoko & MTK sú U Somára ZHOR 65 00:00:00
65 Lyčka Lukáš cz Džoko & MTK sú U Somára ZHOR 64 00:00:00
66 Ivo Had Pítr cz Had Racing Team 61 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...