Malenovice, hotel Petr Bezruč - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2009
Trasa:
Malenovice, hotel Petr Bezruč - Lysá hora
Datum:
7. 12. 2008, 10:00
Délka:
3,7 km
Převýšení:
664 m

Porovnat s etapou 8.12.2018 | 25.11.2017 | 25.2.2017 | 4.12.2016 | 21.2.2016 | 6.12.2015 | 7.12.2014 | 8.12.2013 | 16.2.2013 | 15.12.2012 | 10.12.2011 | 22.1.2011 | 5.12.2010 | 16.1.2010 | 6.12.2009 | 1.11.2009 | 20.12.2008 | 2.11.2008 | 9.2.2008 | 19.1.2008 | 22.12.2007 | 2.12.2007 | 4.11.2007 | 10.2.2007 | 20.1.2007 | 6.1.2007 | 3.12.2006 | 5.11.2006 | 18.2.2006 | 28.1.2006 | 7.1.2006 | 27.12.2005 | 4.12.2005 | 6.11.2005 | 19.2.2005 | 29.1.2005 | 8.1.2005 | 28.12.2004 | 5.12.2004 | 6.11.2004 | 14.2.2004 | 31.1.2004 | 27.12.2003 | 7.12.2003 | 2.11.2003 |

Tisk
Aktualizováno: 8.12.2008, 00:00:00
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Horák Ondřej cz X-AIR Ostrava 200 00:00:00
2 Figura Michal cz Džoko & MTK sú U Somára ZHOR 195 00:00:00
3 Šindelek Vladan cz Olympáci 190 00:00:00
4 Trebuna René cz MOIRA CZ 185 00:00:00
5 Pavlík Víťa cz Forman Cycling Team 182 00:00:00
6 Litvik Miroslav sk Turzovský Žabáci 180 00:00:00
7 Rodryč Michal cz Džoko & MTK sú U Somára ZHOR 178 00:00:00
8 Hudeček Petr cz Džoko & MTK sú U Somára ZHOR 176 00:00:00
9 Čer Tomáš cz SALOMON-RUN.CZ 174 00:00:00
10 Vyhnička Kamil sk Manín Považská Bystrica 172 00:00:00
11 Helcel Martin ml. cz M.H. Bike 170 00:00:00
12 Velička Zdeněk cz X-AIR Ostrava 169 00:00:00
13 Baláž Roman cz SALOMON-RUN.CZ 168 00:00:00
14 Kasalík Radim cz Atlásek Opava 167 00:00:00
15 Bebčák Josef sk Turzovský Žabáci 166 00:00:00
16 Pácha Zdeněk cz MOIRA CZ 165 00:00:00
17 Najvert Stanislav cz Fialové kobry 164 00:00:00
18 Haitl František cz SALOMON-RUN.CZ 163 00:00:00
19 Raška Zbyněk cz CK Frenštát p.R. 162 00:00:00
20 Hejneš Leopold cz Cinelli Morning Sky 161 00:00:00
21 Velička Aleš cz X-AIR Ostrava 160 00:00:00
22 Kimla Jan cz MOIRA CZ 159 00:00:00
23 Žuška Marcel cz MÖLNLYCKE 158 00:00:00
24 Kauer Adam cz Džoko & MTK sú U Somára ZHOR 157 00:00:00
25 Michna Jan cz ERYTROCYT s.r.o. 156 00:00:00
26 Staniek Martin cz YOGi Racing Ostrava 155 00:00:00
27 Mališ Petr cz Cinelli Morning Sky 154 00:00:00
28 Heczko Marek cz 1.FC Mošting 153 00:00:00
29 Martinka Lukáš sk Manín Považská Bystrica 152 00:00:00
30 Baran Petr cz Cinelli Morning Sky 151 00:00:00
31 Martinák Tomáš vk SK Valašského království 150 00:00:00
32 Míl Petr cz Horolezci FM 149 00:00:00
33 Malošík Jan cz kolago.cz 148 00:00:00
34 Kolouch David cz Horolezci FM 147 00:00:00
35 Macíček Miroslav cz BROSE Kopřivnice 146 00:00:00
36 Michna Roman vk ENZO - Lambert System 145 00:00:00
37 Suchánek Lukáš cz KHB Radegast 144 00:00:00
38 Klapka Vlastík cz MADT Sport Klapka 143 00:00:00
39 Ponek Marian sk Turzovský Žabáci 142 00:00:00
40 Čech Radek cz Hradec nad Moravicí 141 00:00:00
41 Pešat Jan cz VK Perun Ostrava 140 00:00:00
42 Friedel Jan cz Džoko & MTK sú U Somára ZHOR 139 00:00:00
43 Škoda Kristián cz CK Frenštát p.R. 138 00:00:00
44 Helcel Martin st. cz M.H. Bike 137 00:00:00
45 Marko Martin sk Manín Považská Bystrica 136 00:00:00
46 Kolařík Pavel cz Kolco Tým 135 00:00:00
47 Herber David cz SUNDANCE 134 00:00:00
48 Beránek Jakub cz Horolezci FM 133 00:00:00
49 Lipták Radim cz Run Expert 132 00:00:00
50 Chýlek Patrik cz CK Frenštát p.R. 131 00:00:00
51 Zeman Marek cz X-AIR Ostrava 130 00:00:00
52 Toman Petr cz Forman Cycling Team 129 00:00:00
53 Hurník Pavel cz Horolezci FM 128 00:00:00
54 Franer Kuba cz Servisáci 127 00:00:00
55 Letko Miroslav sk Manín Považská Bystrica 126 00:00:00
56 Chvostek Pavel cz 125 00:00:00
57 Byrtus Ivo cz MADT Sport Klapka 124 00:00:00
58 Šitavanc Jiří cz GHOST 123 00:00:00
59 Merta Miroslav cz MÖLNLYCKE 122 00:00:00
60 Tuza Jiří cz CK Frenštát p.R. 121 00:00:00
61 Krupa Tomáš cz CK Konečný 120 00:00:00
62 Levinský Lukáš cz Matrix Team 119 00:00:00
63 Vojkůvka Jan cz EKOFAS Ostrava 118 00:00:00
64 Koudelka David cz VZS Ostrava 117 00:00:00
65 Wzientek Tomáš cz MÖLNLYCKE 116 00:00:00
66 Bebčák Martin cz Turzovský Žabáci 115 00:00:00
67 Mindek Tomáš cz Džoko & MTK sú U Somára ZHOR 114 00:00:00
68 Toman Vladislav cz Forman Cycling Team 113 00:00:00
69 Kalina Marek cz Džoko & MTK sú U Somára ZHOR 112 00:00:00
70 Knopp Petr cz ED6U ELEMIC RACING 111 00:00:00
71 Kolčárek Rostislav cz Deva Team 110 00:00:00
72 Zeman Radek cz Bike One 109 00:00:00
73 Žačok Martin cz SALOMON-RUN.CZ 108 00:00:00
74 Wontor Hynek cz Cinelli Morning Sky 107 00:00:00
75 Toman Jiří cz Forman Cycling Team 106 00:00:00
76 Švidernoch Milan cz X-AIR Ostrava 105 00:00:00
77 Dudis cz Vortex Bike Team 104 00:00:00
78 Groš Štefan vk Groš Team 103 00:00:00
79 Beremlijski Petr cz VZS Ostrava 102 00:00:00
80 Vavroš Jiří cz Fialové kobry 101 00:00:00
81 Klus Daniel cz M.H. Bike 100 00:00:00
82 Matalová Jana cz 99 00:00:00
83 Skomorowski Stanislaw pl SBD Energetyk Rybnik 98 00:00:00
84 Lesák Karel cz UFO Bike 97 00:00:00
85 Bortel Jaroslav cz Olympáci 96 00:00:00
86 Zlý Vojtěch cz CK Konečný 95 00:00:00
87 Krejčí Lukáš cz Olympáci 94 00:00:00
88 Malčík Petr cz VZS Ostrava 93 00:00:00
89 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 92 00:00:00
90 Knap Tomáš cz V-Team 91 00:00:00
91 Beránek Roman cz EKOFAS Ostrava 90 00:00:00
92 Raška František cz CK Frenštát p.R. 89 00:00:00
93 Ryška Martin cz Fialové kobry 88 00:00:00
94 Kubín Jiří cz Atlásek Opava 87 00:00:00
95 Wasserbauer Lukáš cz SUNDANCE 86 00:00:00
96 Kořistka Tomáš cz Fialové kobry 85 00:00:00
97 Vilhelm Václav vk Olympáci 84 00:00:00
98 Martinka Milan cz Manín Považská Bystrica 83 00:00:00
99 Slovák Pavel cz Groš Team 82 00:00:00
100 Kubín Jakub cz Atlásek Opava 81 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...