Malenovice, hotel Petr Bezruč - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2009
Trasa:
Malenovice, hotel Petr Bezruč - Lysá hora
Datum:
20. 12. 2008, 10:00
Délka:
3,7 km
Převýšení:
664 m

Porovnat s etapou 8.12.2018 | 25.11.2017 | 25.2.2017 | 4.12.2016 | 21.2.2016 | 6.12.2015 | 7.12.2014 | 8.12.2013 | 16.2.2013 | 15.12.2012 | 10.12.2011 | 22.1.2011 | 5.12.2010 | 16.1.2010 | 6.12.2009 | 1.11.2009 | 7.12.2008 | 2.11.2008 | 9.2.2008 | 19.1.2008 | 22.12.2007 | 2.12.2007 | 4.11.2007 | 10.2.2007 | 20.1.2007 | 6.1.2007 | 3.12.2006 | 5.11.2006 | 18.2.2006 | 28.1.2006 | 7.1.2006 | 27.12.2005 | 4.12.2005 | 6.11.2005 | 19.2.2005 | 29.1.2005 | 8.1.2005 | 28.12.2004 | 5.12.2004 | 6.11.2004 | 14.2.2004 | 31.1.2004 | 27.12.2003 | 7.12.2003 | 2.11.2003 |

Tisk
Aktualizováno: 21.12.2008, 00:00:00
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Čer Tomáš cz SALOMON-RUN.CZ 200 00:33:40 6,59 1.183
2 Vyhnička Kamil sk Manín Považská Bystrica 195 00:00:00
3 Hudeček Petr cz Džoko & MTK sú U Somára ZHOR 190 00:00:00
4 Figura Michal cz Džoko & MTK sú U Somára ZHOR 185 00:00:00
5 Litvik Miroslav sk Turzovský Žabáci 182 00:00:00
6 Raška Zbyněk cz CK Frenštát p.R. 180 00:00:00
7 Šindelek Vladan cz Olympáci 178 00:00:00
8 Kauer Adam cz Džoko & MTK sú U Somára ZHOR 176 00:00:00
9 Bebčák Josef sk Turzovský Žabáci 174 00:00:00
10 Velička Zdeněk cz X-AIR Ostrava 172 00:00:00
11 Pácha Zdeněk cz MOIRA CZ 170 00:00:00
12 Najvert Stanislav cz Fialové kobry 169 00:00:00
13 Trebuna René cz MOIRA CZ 168 00:00:00
14 Kasalík Radim cz Atlásek Opava 167 00:00:00
15 Javorek Petr cz Dracon Team 166 00:00:00
16 Baláž Roman cz SALOMON-RUN.CZ 165 00:00:00
17 Haitl František cz SALOMON-RUN.CZ 164 00:00:00
18 Bohatý Tomáš cz Horolezci FM 163 00:00:00
19 Pavlík Víťa cz Forman Cycling Team 162 00:00:00
20 Staniek Martin cz YOGi Racing Ostrava 161 00:00:00
21 Mališ Petr cz Cinelli Morning Sky 160 00:00:00
22 Baran Petr cz Cinelli Morning Sky 159 00:00:00
23 Hlavatík Jan cz Dracon Team 158 00:00:00
24 Macíček Miroslav cz BROSE Kopřivnice 157 00:00:00
25 Martinka Lukáš sk Manín Považská Bystrica 156 00:00:00
26 Martinák Tomáš vk SK Valašského království 155 00:00:00
27 Kolouch David cz Horolezci FM 154 00:00:00
28 Čegan Radim cz RunBikeTeam 153 00:00:00
29 Mück Arnošt cz 2K Bike Odry 152 00:00:00
30 Klapka Vlastík cz MADT Sport Klapka 151 00:00:00
31 Choleva Petr cz Horolezci FM 150 00:00:00
32 Škoda Kristián cz CK Frenštát p.R. 149 00:00:00
33 Helcel Martin st. cz M.H. Bike 148 00:00:00
34 Helcel Martin ml. cz M.H. Bike 147 00:00:00
35 Friedel Jan cz Džoko & MTK sú U Somára ZHOR 146 00:00:00
36 Čech Radek cz Hradec nad Moravicí 145 00:00:00
37 Kovář Tomáš cz Palermo All- Khalba 144 00:00:00
38 Bieryt Zbyszek pl Green-Way-MTB-Team 143 00:00:00
39 Malošík Jan cz kolago.cz 142 00:00:00
40 Franer Juraj cz SUNDANCE 141 00:00:00
41 Hejneš Leopold cz Cinelli Morning Sky 140 00:00:00
42 Knébel Radim vk SK Valašského království 139 00:00:00
43 Toman Petr cz Forman Cycling Team 138 00:00:00
44 Pešat Jan cz VK Perun Ostrava 137 00:00:00
45 Holášek Marek cz Olympáci 136 00:00:00
46 Marko Martin sk Manín Považská Bystrica 135 00:00:00
47 Hurník Pavel cz Horolezci FM 134 00:00:00
48 Svoboda Tomáš cz Olympáci 133 00:00:00
49 Bezunk Ondřej cz Forman Cycling Team 132 00:00:00
50 Byrtus Ivo cz MADT Sport Klapka 131 00:00:00
51 Bebčák Martin cz Turzovský Žabáci 130 00:00:00
52 Lach Alan cz Dracon Team 129 00:00:00
53 Rozek Adam cz KW Jastrzebie 128 00:00:00
54 Letko Miroslav sk Manín Považská Bystrica 127 00:00:00
55 Plachký Jakub cz VZS Ostrava 126 00:00:00
56 Toman Vladislav cz Forman Cycling Team 125 00:00:00
57 Franer Kuba cz Servisáci 124 00:00:00
58 Žondra Milan cz VZS Ostrava 123 00:00:00
59 Beránek Jakub cz Horolezci FM 122 00:00:00
60 Šindelek Pavel cz Olympáci 121 00:00:00
61 Wzientek Tomáš cz MÖLNLYCKE 120 00:00:00
62 Krupa Tomáš cz CK Konečný 119 00:00:00
63 Pokluda Tomáš cz Mokrá hora 118 00:00:00
64 Kolář Honza cz Horolezci FM 117 00:00:00
65 Ševčíková Jana cz Bike One 116 00:00:00
66 Kalina Marek cz Džoko & MTK sú U Somára ZHOR 115 00:00:00
67 Pětroš Michal cz VZS Ostrava 114 00:00:00
68 Zlý Vojtěch cz CK Konečný 113 00:00:00
69 Groš Štefan vk Groš Team 112 00:00:00
70 Raška František cz CK Frenštát p.R. 111 00:00:00
71 Repaň Pavel cz X-AIR Ostrava 110 00:00:00
72 Václavek Pavel cz Horská Družba 109 00:00:00
73 Foltyn Jiří cz CK Hobby Bohumín 108 00:00:00
74 Bortel Jaroslav cz Olympáci 107 00:00:00
75 Křižák Petr cz Horolezci FM 106 00:00:00
76 Matalová Jana cz 105 00:00:00
77 Toman Jiří cz Forman Cycling Team 104 00:00:00
78 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 103 00:00:00
79 Klega Jan cz VZS Ostrava 102 00:00:00
80 Kořistka Tomáš cz Fialové kobry 101 00:00:00
81 Novotný Jiří cz Forman Cycling Team 100 00:00:00
82 Beremlijski Petr cz VZS Ostrava 99 00:00:00
83 Skomorowski Stanislaw pl SBD Energetyk Rybnik 98 00:00:00
84 Michalčík Karel cz BK Kravaře 97 00:00:00
85 Švidernoch Milan cz X-AIR Ostrava 96 00:00:00
86 Fojtík Víťa cz Horolezci FM 95 00:00:00
87 Dědek Beskydský cz Klub Důchodců 94 00:00:00
88 Ryška Martin cz Fialové kobry 93 00:00:00
89 Balko Peter cz Dřevianka u Zbuja 92 00:00:00
90 Cígler Jakub cz Palermo All Khalba 91 00:00:00
91 Vávra Miroslav cz HO- Staré Město 90 00:00:00
92 Janas Karel cz Porubští Rafani 89 00:00:00
93 Przeczková Jana cz 88 00:00:00
94 Groš Jakub cz Groš Team 87 00:00:00
95 Slovák Pavel cz Groš Team 86 00:00:00
96 Kubín Jakub cz Atlásek Opava 85 00:00:00
97 Kubín Jiří cz Atlásek Opava 84 00:00:00
98 Čupová Jana cz CK Frenštát p.R. 83 00:00:00
99 Rechtenberg Karel cz Olympáci 82 00:00:00
100 Medvec Jiří cz Deva Team 81 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...