Krásná, most - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2009
Trasa:
Krásná, most - Lysá hora
Datum:
10. 1. 2009, 10:00
Délka:
5,2 km
Převýšení:
781 m

Porovnat s etapou 10.11.2018 | 14.11.2015 | 8.11.2014 | 9.11.2013 | 5.1.2013 | 12.2.2012 | 17.12.2011 | 19.2.2011 | 18.12.2010 | 13.2.2010 | 19.12.2009 | 29.11.2008 | 5.1.2008 |

Tisk
Aktualizováno: 11.1.2009, 00:00:00
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Horák Ondřej cz X-AIR Ostrava 200 00:00:00
2 Čer Tomáš cz SALOMON-RUN.CZ 195 00:00:00
3 Vyhnička Kamil sk Manín Považská Bystrica 190 00:00:00
4 Bielik Peter sk Manín Považská Bystrica 185 00:00:00
5 Hudeček Petr cz Džoko & MTK sú U Somára ZHOR 182 00:00:00
6 Kasalík Radim cz Atlásek Opava 180 00:00:00
7 Javorek Petr cz Dracon Team 178 00:00:00
8 Trebuna René cz MOIRA CZ 176 00:00:00
9 Raška Zbyněk cz CK Frenštát p.R. 174 00:00:00
10 Bebčák Josef sk Turzovský Žabáci 172 00:00:00
11 Najvert Stanislav cz Fialové kobry 170 00:00:00
12 Šindelek Vladan cz Olympáci 169 00:00:00
13 Velička Zdeněk cz X-AIR Ostrava 168 00:00:00
14 Litvik Miroslav sk Turzovský Žabáci 167 00:00:00
15 Velička Aleš cz X-AIR Ostrava 166 00:00:00
16 Pácha Zdeněk cz MOIRA CZ 165 00:00:00
17 Bohatý Tomáš cz Horolezci FM 164 00:00:00
18 Heinrich Lukáš cz Forman Cycling Team 163 00:00:00
19 Baláž Roman cz SALOMON-RUN.CZ 162 00:00:00
20 Macíček Miroslav cz BROSE Kopřivnice 161 00:00:00
21 Suchánek Lukáš cz KHB Radegast 160 00:00:00
22 Mališ Petr cz Cinelli Morning Sky 159 00:00:00
23 Kolouch David cz Horolezci FM 158 00:00:00
24 Ponek Marian sk Turzovský Žabáci 157 00:00:00
25 Hlavatík Jan cz Dracon Team 156 00:00:00
26 Pavlík Víťa cz Forman Cycling Team 155 00:00:00
27 Martinka Lukáš sk Manín Považská Bystrica 154 00:00:00
28 Baran Petr cz Cinelli Morning Sky 153 00:00:00
29 Marko Martin sk Manín Považská Bystrica 152 00:00:00
30 Haitl František cz SALOMON-RUN.CZ 151 00:00:00
31 Knébel Radim vk SK Valašského království 150 00:00:00
32 Vondrák Zbyněk cz Vinařství Vondrák Mělník 149 00:00:00
33 Svoboda Tomáš cz Olympáci 148 00:00:00
34 Helcel Martin ml. cz M.H. Bike 147 00:00:00
35 Choleva Petr cz Horolezci FM 146 00:00:00
36 Klapka Vlastík cz MADT Sport Klapka 145 00:00:00
37 Žondra Milan cz VZS Ostrava 144 00:00:00
38 Žuska Marcel cz MÖLNLYCKE 143 00:00:00
39 Bezunk Ondřej cz Forman Cycling Team 142 00:00:00
40 Helcel Martin st. cz M.H. Bike 141 00:00:00
41 Pešat Jan cz VK Perun Ostrava 140 00:00:00
42 Baše Martin cz TJ Sigma Hranice 139 00:00:00
43 Minařík Martin cz TTC Olomouc 138 00:00:00
44 Letko Miroslav sk Manín Považská Bystrica 137 00:00:00
45 Janošek Tomáš cz TJ Slezan F-M 136 00:00:00
46 Martinák Tomáš vk SK Valašského království 135 00:00:00
47 Plachký Jakub cz VZS Ostrava 134 00:00:00
48 Šitavanc Jiří cz GHOST 133 00:00:00
49 Toman Petr cz Forman Cycling Team 132 00:00:00
50 Hrubý Daniel cz GHOST 131 00:00:00
51 Franer Juraj cz SUNDANCE 130 00:00:00
52 Byrtus Ivo cz MADT Sport Klapka 129 00:00:00
53 Oswald Pavel cz Matrix Team 128 00:00:00
54 Chýlek Patrik cz CK Frenštát p.R. 127 00:00:00
55 Franer Kuba cz Servisáci 126 00:00:00
56 Ševčíková Jana cz Bike One 125 00:00:00
57 Kauer Adam cz Džoko & MTK sú U Somára ZHOR 124 00:00:00
58 Pilčík Adam cz GHOST 123 00:00:00
59 Svěntý Radek cz GHOST 122 00:00:00
60 Pětroš Michal cz VZS Ostrava 121 00:00:00
61 Krupa Tomáš cz CK Konečný 120 00:00:00
62 Koudelka David cz VZS Ostrava 119 00:00:00
63 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 118 00:00:00
64 Wzientek Tomáš cz MÖLNLYCKE 117 00:00:00
65 Prymus Vojtěch cz MÖLNLYCKE 116 00:00:00
66 Bebčák Martin cz Turzovský Žabáci 115 00:00:00
67 Škapa Marek cz X-AIR Ostrava 114 00:00:00
68 Hegedüs Robert cz VZS Ostrava 113 00:00:00
69 Rek Filip vk SK Valašského království 112 00:00:00
70 Kolčárek Rostislav cz Deva Team 111 00:00:00
71 Javorek Robin cz Dracon Team 110 00:00:00
72 Holík Mario cz VZS Ostrava 109 00:00:00
73 Levinský Lukáš cz Matrix Team 108 00:00:00
74 Michalčík Karel cz BK Kravaře 107 00:00:00
75 Švidernoch Milan cz X-AIR Ostrava 106 00:00:00
76 Křižák Petr cz Horolezci FM 105 00:00:00
77 Raška František cz CK Frenštát p.R. 104 00:00:00
78 Vavroš Jiří cz Fialové kobry 103 00:00:00
79 Pokorný Radim cz VZS Ostrava 102 00:00:00
80 Šindelek Pavel cz Olympáci 101 00:00:00
81 Rygel Jiří cz Bobry 100 00:00:00
82 Knap Tomáš cz V-Team 99 00:00:00
83 Klus Daniel cz M.H. Bike 98 00:00:00
84 Bortel Jaroslav cz Olympáci 97 00:00:00
85 Balko Peter cz Dřevianka u Zbuja 96 00:00:00
86 Groš Štefan vk Groš Team 95 00:00:00
87 Varga Leonard cz Deva Team 94 00:00:00
88 Guziur Dalibor cz Racing Olešná 93 00:00:00
90 Plewa David cz Fialové kobry 91 00:00:00
91 Skomorowski Stanislaw pl SBD Energetyk Rybnik 90 00:00:00
92 Dědek Beskydský cz Klub Důchodců 89 00:00:00
93 Ryška Martin cz Fialové kobry 88 00:00:00
94 Blahut Radek cz 87 00:00:00
95 Pigula Jaromír cz Fialové kobry 86 00:00:00
96 Kotek Martin cz VZS Ostrava 85 00:00:00
97 Lacina Jarek cz TJ Sigma Hranice 84 00:00:00
98 Frkal Jakub cz TJ Sigma Hranice 83 00:00:00
99 Koukalová Markéta cz X-AIR Ostrava 82 00:00:00
100 Koukal Jan cz MÖLNLYCKE 81 00:00:00
101 Vilhelm Václav vk Olympáci 80 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...