Malenovice, Rajská bouda - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2009
Trasa:
Malenovice, Rajská bouda - Lysá hora
Datum:
31. 1. 2009, 10:00
Délka:
5,7 km
Převýšení:
811 m

Porovnat s etapou 23.2.2019 | 31.12.2018 | 24.2.2018 | 31.12.2017 | 4.3.2017 | 15.1.2017 | 12.11.2016 | 27.2.2016 | 16.1.2016 | 21.11.2015 | 28.2.2015 | 29.11.2014 | 22.2.2014 | 30.11.2013 | 23.2.2013 | 19.1.2013 | 9.12.2012 | 25.2.2012 | 8.1.2012 | 26.11.2011 | 26.2.2011 | 16.1.2011 | 27.11.2010 | 27.2.2010 | 23.1.2010 | 31.12.2009 | 21.11.2009 | 28.2.2009 | 31.12.2008 | 22.11.2008 | 23.2.2008 | 26.1.2008 | 31.12.2007 | 15.12.2007 | 25.11.2007 | 24.2.2007 | 27.1.2007 | 31.12.2006 | 16.12.2006 | 25.11.2006 | 19.11.2006 | 25.2.2006 | 11.2.2006 | 21.1.2006 | 30.12.2005 | 28.12.2005 | 17.12.2005 | 26.11.2005 | 19.11.2005 | 26.2.2005 | 5.2.2005 | 15.1.2005 | 30.12.2004 | 27.12.2004 | 11.12.2004 | 27.11.2004 | 13.11.2004 | 28.2.2004 | 21.2.2004 | 7.2.2004 | 17.1.2004 | 10.1.2004 | 30.12.2003 | 22.12.2003 | 20.12.2003 | 13.12.2003 | 22.11.2003 | 15.11.2003 | 11.4.2003 | 4.4.2003 | 28.3.2003 | 21.3.2003 | 14.3.2003 | 7.3.2003 | 28.2.2003 | 21.2.2003 | 14.2.2003 | 7.2.2003 | 31.1.2003 | 24.1.2003 | 17.1.2003 | 10.1.2003 | 3.1.2003 | 27.12.2002 | 20.12.2002 | 13.12.2002 | 6.12.2002 | 29.11.2002 | 22.11.2002 | 15.11.2002 | 8.11.2002 | 1.11.2002 |

Tisk
Aktualizováno: 1.2.2009, 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Horák Ondřej cz X-AIR Ostrava 200 00:00:00
2 Čer Tomáš cz SALOMON-RUN.CZ 195 00:00:00
3 Nemček Dušan sk Manín Považská Bystrica 190 00:00:00
4 Kauer Adam cz Džoko & MTK sú U Somára ZHOR 180 00:00:00
5 Litvik Miroslav sk Turzovský Žabáci 178 00:00:00
6 Ponek Marian sk Turzovský Žabáci 174 00:00:00
7 Javorek Petr cz Dracon Team 172 00:00:00
8 Raška Zbyněk cz CK Frenštát p.R. 170 00:00:00
9 Bezunk Ondřej cz Forman Cycling Team 167 00:00:00
10 Najvert Stanislav cz Fialové kobry 165 00:00:00
11 Mališ Petr cz Cinelli Morning Sky 164 00:00:00
12 Trebuna René cz MOIRA CZ 162 00:00:00
13 Velička Aleš cz X-AIR Ostrava 161 00:00:00
14 Žuška Marcel cz MÖLNLYCKE 160 00:00:00
15 Letko Michal sk Manín Považská Bystrica 159 00:00:00
16 Haitl František cz SALOMON-RUN.CZ 158 00:00:00
17 Michna Roman vk ENZO - Lambert System 157 00:00:00
18 Jeřábek Kamil cz VK Perun Ostrava 154 00:00:00
19 Pavlík Víťa cz Forman Cycling Team 153 00:00:00
20 Friedel Jan cz Džoko & MTK sú U Somára ZHOR 152 00:00:00
21 Hlavatík Jan cz Dracon Team 151 00:00:00
22 Chýlek Patrik cz CK Frenštát p.R. 150 00:00:00
23 Byrtus Ivo cz MADT Sport Klapka 149 00:00:00
24 Mindek Tomáš cz Džoko & MTK sú U Somára ZHOR 146 00:00:00
25 Lipták Radim cz Run Expert 145 00:00:00
26 Javorek Robin cz Dracon Team 141 00:00:00
27 Škapa Marek cz X-AIR Ostrava 140 00:00:00
28 Labudík Miroslav sk Manín Považská Bystrica 138 00:00:00
29 Blahut Radek cz 136 00:00:00
30 Beránek Jakub cz Horolezci FM 134 00:00:00
31 Wzientek Tomáš cz MÖLNLYCKE 133 00:00:00
32 Repaň Pavel cz X-AIR Ostrava 132 00:00:00
33 Vítek Tomáš cz V-Team 131 00:00:00
34 Čech Radek cz Hradec nad Moravicí 130 00:00:00
35 Wontor Hynek cz Cinelli Morning Sky 129 00:00:00
36 Voráč Zbyněk cz V-Team 128 00:00:00
37 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 127 00:00:00
38 Hegedüs Robert cz VZS Ostrava 126 00:00:00
39 Pokorný Radim cz VZS Ostrava 125 00:00:00
40 Beremlijski Petr cz VZS Ostrava 123 00:00:00
41 Klus Daniel cz M.H. Bike 121 00:00:00
42 Vyhnička Peter sk Manín Považská Bystrica 120 00:00:00
43 Janas Karel cz Porubští Rafani 119 00:00:00
44 Pargač Dušan cz Pargy Rube 115 00:00:00
45 Knápek Martin cz Forman Cycling Team 114 00:00:00
46 Ryška Martin cz Fialové kobry 113 00:00:00
47 Pigula Jaromír cz Fialové kobry 111 00:00:00
48 Hruška Martin cz UFO Bike 110 00:00:00
49 Plewa David cz Fialové kobry 107 00:00:00
50 Knap Tomáš cz V-Team 106 00:00:00
51 Bednarz Luděk cz X-AIR Ostrava 101 00:00:00
52 Malčík Petr cz VZS Ostrava 100 00:00:00
53 Mizera Ondřej cz Beskyd Bike 98 00:00:00
54 Groš Štefan ml. cz Groš Team 96 00:00:00
55 Vávra Marek cz Džoko & MTK sú U Somára ZHOR 94 00:00:00
56 Novotný Jiří cz Forman Cycling Team 90 00:00:00
57 Ivo Had Pítr cz Had Racing Team 89 00:00:00
58 Mrázek Jiří cz UFO Bike 84 00:00:00
59 Váleček Kamil cz UFO Bike 83 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...