Malenovice, Rajská bouda (přes Bezruče) - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2009
Trasa:
Malenovice, Rajská bouda (přes Bezruče) - Lysá hora
Datum:
15. 2. 2009, 10:00
Délka:
6,2 km
Převýšení:
800 m

Porovnat s etapou 29.1.2017 | 24.1.2016 | 25.1.2015 | 2.2.2014 | 18.2.2012 |

Tisk
Aktualizováno: 16.2.2009, 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Horák Ondřej cz X-AIR Ostrava 200 00:51:30 7,22 932
2 Čer Tomáš cz SALOMON-RUN.CZ 195 00:00:00
3 Vyhnička Kamil sk Manín Považská Bystrica 190 00:00:00
4 Kováčik Luboš sk Manín Považská Bystrica 185 00:00:00
5 Litvik Miroslav sk Turzovský Žabáci 182 00:00:00
6 Bebčák Josef sk Turzovský Žabáci 180 00:00:00
7 Velička Zdeněk cz X-AIR Ostrava 178 00:00:00
8 Ponek Marian sk Turzovský Žabáci 176 00:00:00
9 Kauer Adam cz Džoko & MTK sú U Somára ZHOR 174 00:00:00
10 Šindelek Vladan cz Olympáci 172 00:00:00
11 Velička Aleš cz X-AIR Ostrava 170 00:00:00
12 Najvert Stanislav cz Fialové kobry 169 00:00:00
13 Figura Michal cz Džoko & MTK sú U Somára ZHOR 168 00:00:00
14 Hudeček Petr cz Džoko & MTK sú U Somára ZHOR 167 00:00:00
15 Žuška Marcel cz MÖLNLYCKE 166 00:00:00
16 Marko Martin sk Manín Považská Bystrica 165 00:00:00
17 Baláž Roman cz SALOMON-RUN.CZ 164 00:00:00
18 Hlavatík Jan cz Dracon Team 163 00:00:00
19 Javorek Petr cz Dracon Team 162 00:00:00
20 Bohatý Tomáš cz Horolezci FM 161 00:00:00
21 Svoboda Tomáš cz Olympáci 160 00:00:00
22 Pavlík Víťa cz Forman Cycling Team 159 00:00:00
23 Zátopek Jiří cz X-AIR Ostrava 158 00:00:00
24 Friedel Jan cz Džoko & MTK sú U Somára ZHOR 157 00:00:00
25 Raška Zbyněk cz CK Frenštát p.R. 156 00:00:00
26 Hejneš Leopold cz Cinelli Morning Sky 155 00:00:00
27 Pácha Zdeněk cz MOIRA CZ 154 00:00:00
28 Kolouch David cz Horolezci FM 153 00:00:00
29 Letko Michal sk Manín Považská Bystrica 152 00:00:00
30 Staniek Martin cz YOGi Racing Ostrava 151 00:00:00
31 Ondřejka Míra cz CK Frenštát p.R. 150 00:00:00
32 Mališ Petr cz Cinelli Morning Sky 149 00:00:00
33 Martinka Lukáš sk Manín Považská Bystrica 148 00:00:00
34 Haitl František cz SALOMON-RUN.CZ 147 00:00:00
35 Jeřábek Kamil cz VK Perun Ostrava 146 00:00:00
36 Vondrák Zbyněk cz Vinařství Vondrák Mělník 145 00:00:00
37 Suchánek Lukáš cz KHB Radegast 144 00:00:00
38 Toman Jiří cz Forman Cycling Team 143 00:00:00
39 Franer Juraj cz SUNDANCE 142 00:00:00
40 Sobek Miroslav cz Manín Považská Bystrica 141 00:00:00
41 Letko Miroslav sk Manín Považská Bystrica 140 00:00:00
42 Bezunk Ondřej cz Forman Cycling Team 139 00:00:00
43 Klapka Vlastík cz MADT Sport Klapka 138 00:00:00
44 Helcel Martin st. cz M.H. Bike 137 00:00:00
45 Franer Kuba cz Servisáci 136 00:00:00
46 Plachký Jakub cz VZS Ostrava 135 00:00:00
47 Křižák Petr cz Horolezci FM 134 00:00:00
48 Merta Miroslav cz MÖLNLYCKE 133 00:00:00
49 Byrtus Ivo cz MADT Sport Klapka 132 00:00:00
50 Chýlek Patrik cz CK Frenštát p.R. 131 00:00:00
51 Prymus Vojtěch cz MÖLNLYCKE 130 00:00:00
52 Martinák Tomáš vk SK Valašského království 129 00:00:00
53 Wzientek Tomáš cz MÖLNLYCKE 128 00:00:00
54 Kolařík Pavel cz Kolco Tým 127 00:00:00
55 Pětroš Michal cz VZS Ostrava 126 00:00:00
56 Weissová Zuzana cz Gumárny Zubří 125 00:00:00
57 Šitavanc Jiří cz GHOST 124 00:00:00
58 Pešat Jan cz VK Perun Ostrava 123 00:00:00
59 Koukal Jan cz MÖLNLYCKE 122 00:00:00
60 Hegedüs Robert cz VZS Ostrava 121 00:00:00
61 Blahut Radek cz 120 00:00:00
62 Tešnar Marek cz YOGi Racing Ostrava 119 00:00:00
63 Dudis cz Vortex Bike Team 118 00:00:00
64 Kočarová Klára cz HO SSK Vítkovice 117 00:00:00
65 Bortel Jaroslav cz Olympáci 116 00:00:00
66 Toman Petr cz Forman Cycling Team 115 00:00:00
67 Wontor Hynek cz Cinelli Morning Sky 114 00:00:00
68 Javorek Robin cz Dracon Team 113 00:00:00
69 Kolčárek Rostislav cz Deva Team 112 00:00:00
70 Koudelka David cz VZS Ostrava 111 00:00:00
71 Pigula Jaromír cz Fialové kobry 110 00:00:00
72 Švidernoch Milan cz X-AIR Ostrava 109 00:00:00
73 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 108 00:00:00
74 Raška František cz CK Frenštát p.R. 107 00:00:00
75 Balko Peter cz Dřevianka u Zbuja 106 00:00:00
76 Novotný Jiří cz Forman Cycling Team 105 00:00:00
77 Mindek Tomáš cz Džoko & MTK sú U Somára ZHOR 104 00:00:00
78 Matalová Jana cz 103 00:00:00
79 Janas Karel cz Porubští Rafani 102 00:00:00
80 Levinský Lukáš cz Matrix Team 101 00:00:00
81 Beremlijski Petr cz VZS Ostrava 100 00:00:00
82 Dědek Beskydský cz Klub Důchodců 99 00:00:00
83 Ryška Martin cz Fialové kobry 98 00:00:00
84 Koukalová Markéta cz X-AIR Ostrava 97 00:00:00
85 Vilhelm Václav vk Olympáci 96 00:00:00
86 Skoumal Vladimír cz 95 00:00:00
87 Knébel Radim vk SK Valašského království 94 00:00:00
88 Martinka Milan cz Manín Považská Bystrica 93 00:00:00
89 Groš Štefan vk Groš Team 92 00:00:00
90 Smutný Martin cz Porubští Rafani 91 00:00:00
91 Slovák Pavel cz Groš Team 90 00:00:00
92 Groš Jakub cz Groš Team 89 00:00:00
93 Kotek Martin cz VZS Ostrava 88 00:00:00
94 Rechtenberg Karel cz Olympáci 87 00:00:00
95 Mrázek Jiří ml. cz UFO Bike 86 00:00:00
96 Mrázek Jiří cz UFO Bike 85 00:00:00
97 Lesák Karel cz UFO Bike 84 00:00:00
98 Lesák Pavel cz CVK Opava 83 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...