Ostravice, hráz přehrady Šance - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2010
Trasa:
Ostravice, hráz přehrady Šance - Lysá hora
Datum:
8. 11. 2009, 10:00
Délka:
7,1 km
Převýšení:
821 m

Porovnat s etapou 9.1.2016 | 8.11.2015 | 22.2.2015 | 10.1.2015 | 15.2.2014 | 5.1.2014 | 9.2.2013 | 18.11.2012 | 28.1.2012 | 20.11.2011 | 8.1.2011 | 13.11.2010 | 9.1.2010 |

Tisk
Aktualizováno: 9.11.2009, 00:00:00
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Horák Ondřej cz X-AIR Ostrava 250 00:46:30 9,16 1.059
2 Čer Tomáš cz MADT Sport Klapka 245 00:00:00
3 Kaleta Daniel cz Jump Sport-Moira 240 00:00:00
4 Šindelek Vladan cz Olympáci 235 00:00:00
5 Najdek Rasťo sk PONEK.SK 232 00:00:00
6 Martinka Lukáš sk Manín Považská Bystrica 230 00:00:00
7 Zátopek Jiří cz X-AIR Ostrava 228 00:00:00
8 Zapalač Martin cz X-AIR Ostrava 226 00:00:00
9 Velička Zdeněk cz X-AIR Ostrava 224 00:00:00
10 Svoboda Tomáš cz Olympáci 222 00:00:00
11 Prášil Vítězslav cz VŠB Ostrava 220 00:00:00
12 Najvert Stanislav cz Fialové kobry 219 00:00:00
13 Bohatý Tomáš cz Jump Sport-Moira 218 00:00:00
14 Litvik Miroslav sk PONEK.SK 217 00:00:00
15 Pavlík Víťa cz Forman Cycling Team 216 00:00:00
16 Kauer Adam cz Hasiči Bag Bike 215 00:00:00
17 Staniek Martin cz YOGi Racing Ostrava 214 00:00:00
18 Ponek Marian sk PONEK.SK 213 00:00:00
19 Macíček Miroslav cz KHB Radegast 212 00:00:00
20 Trebuna René cz Jump Sport-Moira 211 00:00:00
21 Pácha Zdeněk cz Olympáci 210 00:00:00
22 Javorek Petr cz Jump Sport-Moira 209 00:00:00
23 Škoda Kristián cz CK Frenštát p.R. 208 00:00:00
24 Hejneš Leopold cz Hasiči Bag Bike 207 00:00:00
25 Zemaník Jan cz Olympáci 206 00:00:00
26 Velička Aleš cz X-AIR Ostrava 205 00:00:00
27 Zeman Marek cz Fialové kobry 204 00:00:00
28 Hudeček Petr cz Forman Cycling Team 203 00:00:00
29 Krpec Lukáš cz Rock Technik Triatlon 202 00:00:00
30 Kovář Tomáš cz ED6U Palermo Elemik 201 00:00:00
31 Michna Roman vk studiosolaris.cz/TiS 200 00:00:00
32 Ondřejka Míra cz CK Frenštát p.R. 199 00:00:00
33 Krupa Tomáš cz Olympáci 198 00:00:00
34 Michna Jan cz Olympáci 197 00:00:00
35 Naruszewicz Arkadiusz pl Speedy Gonzales 196 00:00:00
36 Beneš Petr cz Jump Sport-Moira 195 00:00:00
37 Friedel Jan cz Přátelé zeleného údolí 194 00:00:00
38 Baran Petr cz Hasiči Bag Bike 193 00:00:00
39 Blačinský Petr cz PS Kamenec 192 00:00:00
40 Martinák Tomáš vk SK Valašského království 191 00:00:00
41 Plachký Jakub cz VZS Ostrava 190 00:00:00
42 Trávníček Rostislav cz Olympáci 189 00:00:00
43 Mališ Petr cz Hasiči Bag Bike 188 00:00:00
44 Šnevajs Radomír cz KHB Radegast 187 00:00:00
45 Görlich Petr cz veslařský klub Ostrava 186 00:00:00
46 Bezunk Ondřej cz Forman Cycling Team 185 00:00:00
47 Duleba Lukáš sk Bánovce nad Bebravou 184 00:00:00
48 Chýlek Patrik cz CK Frenštát p.R. 183 00:00:00
49 Lach Alan cz Racing Olešná 182 00:00:00
50 Lukasik Zbigniew pl KW Jastrzebie 181 00:00:00
51 Mindek Tomáš cz Přátelé zeleného údolí 180 00:00:00
52 Merta Miroslav cz Abadzikra Team 179 00:00:00
53 Mazur Martin cz Jump Sport-Moira 178 00:00:00
54 Krhut Martin cz Hasiči Bag Bike 177 00:00:00
55 Berger Jiří cz B-F-M 176 00:00:00
56 Knopp Petr cz ED6U Palermo Elemik 175 00:00:00
57 Trubač David vk SK Valašského království 174 00:00:00
58 Kolouch David cz Deva Team 173 00:00:00
59 Pětroš Michal cz VZS Ostrava 172 00:00:00
60 Pigula Jaromír cz Fialové kobry 171 00:00:00
61 Oswald Pavel cz Matrix Team 170 00:00:00
62 Šotola Roman cz Porubští Rafani 169 00:00:00
63 Herber David cz Servisáci 168 00:00:00
64 Helcel Martin st. cz MH Bike Havířov 167 00:00:00
65 Goláň Josef cz Gogy Team 166 00:00:00
66 Letko Miroslav sk Manín Považská Bystrica 165 00:00:00
67 Žačok Martin cz Servisáci 164 00:00:00
68 Koukal Jan cz Abadzikra Team 163 00:00:00
69 Kolařík Pavel cz Deva Team 162 00:00:00
70 Lipták Radim cz Midar Team F-M 161 00:00:00
71 Klapka Vlastík cz MADT Sport Klapka 160 00:00:00
72 Vavroš Jiří cz Fialové kobry 159 00:00:00
73 Tešnar Marek cz YOGi Racing Ostrava 158 00:00:00
74 Javorek Robin cz Jump Sport-Moira 157 00:00:00
75 Pešat Jan cz veslařský klub Ostrava 156 00:00:00
76 Čech Radek cz Benkovice 155 00:00:00
77 Beránek Jakub cz F-M 154 00:00:00
78 Křenek Radek cz Groš Team 153 00:00:00
79 Toman Petr cz Forman Cycling Team 152 00:00:00
80 Levinský Lukáš cz Matrix Team 151 00:00:00
81 Liber Vlasta cz IRON Team 150 00:00:00
82 Klus Daniel cz MH Bike Havířov 149 00:00:00
83 Koudelka David cz VZS Ostrava 148 00:00:00
84 Škapa Marek cz X-AIR Ostrava 147 00:00:00
85 Lukeš Tomáš cz Přátelé zeleného údolí 146 00:00:00
86 Franer Kuba cz Servisáci 145 00:00:00
87 Šindelek Pavel cz Olympáci 144 00:00:00
88 Wzientek Tomáš cz Abadzikra Team 143 00:00:00
89 Švidernoch Milan cz X-AIR Ostrava 142 00:00:00
90 Görlich Zdeněk cz veslařský klub Ostrava 141 00:00:00
91 Bollo Roman cz YOGi Racing Ostrava 140 00:00:00
92 Kořistka Tomáš cz Fialové kobry 139 00:00:00
93 Body Marcel cz MADT Sport Klapka 138 00:00:00
94 Janas Karel cz Porubští Rafani 137 00:00:00
95 Mik Lubomír cz 136 00:00:00
96 Byrtus Ivo cz MADT Sport Klapka 135 00:00:00
97 Hudečková Tamara cz Fialové kobry 134 00:00:00
98 Vítek Tomáš cz V-Team 133 00:00:00
99 Kotek Martin cz VZS Ostrava 132 00:00:00
100 Bortel Jaroslav cz Olympáci 131 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...