Ostravice, hráz přehrady Šance - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2010
Trasa:
Ostravice, hráz přehrady Šance - Lysá hora
Datum:
8. 11. 2009, 10:00
Délka:
7,1 km
Převýšení:
821 m

Porovnat s etapou 9.1.2016 | 8.11.2015 | 22.2.2015 | 10.1.2015 | 15.2.2014 | 5.1.2014 | 9.2.2013 | 18.11.2012 | 28.1.2012 | 20.11.2011 | 8.1.2011 | 13.11.2010 | 9.1.2010 |

Tisk
Aktualizováno: 8.11.2009, 23:00:00
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
101 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 130 00:00:00
102 Beremlijski Petr cz VZS Ostrava 129 00:00:00
103 Kolčárek Ladislav cz Donghee Czech 128 00:00:00
104 Kolčárek Rostislav cz Deva Team 127 00:00:00
105 Plewa David cz Fialové kobry 126 00:00:00
106 Skomorowski Stanislaw pl SBD Energetyk Rybnik 125 00:00:00
107 Burša Filip cz Abadzikra Team 124 00:00:00
108 Varady Jan cz Abadzikra Team 123 00:00:00
109 Filip Richard cz Ošler Team 122 00:00:00
110 Krejčí Lukáš cz Pepa Team F-M 121 00:00:00
111 Pokluda Tomáš cz Mokrá hora 120 00:00:00
112 Dědek Beskydský cz Klub Důchodců 119 00:00:00
113 Vlach Oldřich cz VZS Ostrava 118 00:00:00
114 Mik Lubomír st. cz 117 00:00:00
115 Mrůzek Michal cz Servisáci 116 00:00:00
116 Braš Petr cz Přátelé zeleného údolí 115 00:00:00
117 Podivínský Ladislav cz 114 00:00:00
118 Varga Leonard cz Deva Team 113 00:00:00
119 Balko Peter cz Paprika Lysá hora 112 00:00:00
120 Slovák Pavel cz Groš Team 111 00:00:00
121 Franer Juraj cz Sundance a fachmani 110 00:00:00
122 Škarka Jiří cz Šneci Ostrava 109 00:00:00
123 Krčmář Pavel cz Vřesina 108 00:00:00
124 Groš Štefan vk Groš Team 107 00:00:00
125 Rechtenberg Karel cz Olympáci 106 00:00:00
126 Hloušek Petr cz Olympáci 105 00:00:00
127 Lichnovský Adam cz ED6U Palermo Elemik 104 00:00:00
128 Vilhelm Václav vk Olympáci 103 00:00:00
129 Ryška Martin cz Fialové kobry 102 00:00:00
130 Wágner Petr cz ED6U Palermo Elemik 101 00:00:00
131 Zeman Vojtěch cz Ošler Team 100 00:00:00
132 Smutný Martin cz Porubští Rafani 99 00:00:00
133 Groš Štefan ml. cz Groš Team 98 00:00:00
134 Václavíková Jana cz www.bohyně.com 97 00:00:00
135 Ševčíková Jana cz Bike One 96 00:00:00
136 Válková Lenka cz Polach a dcera 95 00:00:00
137 Hudeček Karel cz HUHU Mega Racing Team 94 00:00:00
138 Kocián Václav cz 93 00:00:00
139 Troszková Edita cz 92 00:00:00
140 Čada Libor cz Matrix Team 91 00:00:00
141 Pargač Dušan cz Forman Cycling Team 90 00:00:00
143 Knápek Martin cz New Generation @ Alka 88 00:00:00
144 Novotný Jiří cz Forman Cycling Team 87 00:00:00
145 Michalčík Karel cz Sundance a fachmani 86 00:00:00
146 Suknarovská Eva cz X-AIR Ostrava 85 00:00:00
147 Repaň Pavel cz X-AIR Ostrava 84 00:00:00
148 Poláček cz Elitní Vrchaři 83 00:00:00
149 Kaňák Jan ml. cz Elitní Vrchaři 82 00:00:00
150 Váleček Kamil cz UFO Bike 81 00:00:00
151 Kutňáková Veronika cz New Generation @ Alka 80 00:00:00
153 Karmelita Tomáš cz H&F Opava 78 00:00:00
155 Ivo Had Pítr cz New Generation @ Alka 76 00:00:00
156 Kaňák Jan cz Elitní Vrchaři 75 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...