Malenovice, Rajská bouda - Silvestrovská - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2010
Trasa:
Malenovice, Rajská bouda - Lysá hora
Datum:
31. 12. 2009, 10:00
Délka:
5,7 km
Převýšení:
811 m

Porovnat s etapou 4.3.2017 | 15.1.2017 | 12.11.2016 | 27.2.2016 | 16.1.2016 | 21.11.2015 | 28.2.2015 | 29.11.2014 | 22.2.2014 | 30.11.2013 | 23.2.2013 | 19.1.2013 | 9.12.2012 | 25.2.2012 | 8.1.2012 | 26.11.2011 | 26.2.2011 | 16.1.2011 | 27.11.2010 | 27.2.2010 | 23.1.2010 | 21.11.2009 | 28.2.2009 | 31.1.2009 | 31.12.2008 | 22.11.2008 | 23.2.2008 | 26.1.2008 | 31.12.2007 | 15.12.2007 | 25.11.2007 | 24.2.2007 | 27.1.2007 | 31.12.2006 | 16.12.2006 | 25.11.2006 | 19.11.2006 | 25.2.2006 | 11.2.2006 | 21.1.2006 | 30.12.2005 | 28.12.2005 | 17.12.2005 | 26.11.2005 | 19.11.2005 | 26.2.2005 | 5.2.2005 | 15.1.2005 | 30.12.2004 | 27.12.2004 | 11.12.2004 | 27.11.2004 | 13.11.2004 | 28.2.2004 | 21.2.2004 | 7.2.2004 | 17.1.2004 | 10.1.2004 | 30.12.2003 | 22.12.2003 | 20.12.2003 | 13.12.2003 | 22.11.2003 | 15.11.2003 | 11.4.2003 | 4.4.2003 | 28.3.2003 | 21.3.2003 | 14.3.2003 | 7.3.2003 | 28.2.2003 | 21.2.2003 | 14.2.2003 | 7.2.2003 | 31.1.2003 | 24.1.2003 | 17.1.2003 | 10.1.2003 | 3.1.2003 | 27.12.2002 | 20.12.2002 | 13.12.2002 | 6.12.2002 | 29.11.2002 | 22.11.2002 | 15.11.2002 | 8.11.2002 | 1.11.2002 |

Tisk
Aktualizováno: 1.1.2010, 00:00:00
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Kasalík Radim cz Sundance a fachmani 250 00:42:40 8,02 1.140 CR
2 Šindelek Vladan cz Olympáci 245 00:00:00
3 Kauer Adam cz Hasiči Bag Bike 240 00:00:00
4 Hudeček Petr cz Forman Cycling Team 235 00:00:00
5 Najdek Rasťo sk PONEK.SK 232 00:00:00
6 Zemaník Jan cz Olympáci 230 00:00:00
7 Najvert Stanislav cz Fialové kobry 228 00:00:00
8 Pavlík Víťa cz Forman Cycling Team 226 00:00:00
9 Bebčák Josef sk PONEK.SK 224 00:00:00
10 Kaleta Daniel cz Jump Sport-Moira 222 00:00:00
11 Velička Zdeněk cz X-AIR Ostrava 220 00:00:00
12 Kacíř Vlastimil cz Olympáci 219 00:00:00
13 Ručka Richard cz Jump Sport-Moira 218 00:00:00
14 Pácha Zdeněk cz Olympáci 217 00:00:00
15 Bohatý Tomáš cz Jump Sport-Moira 216 00:00:00
16 Staniek Martin cz YOGi Racing Ostrava 215 00:00:00
17 Veselý Tomáš cz veslařský klub Ostrava 214 00:00:00
18 Macíček Miroslav cz KHB Radegast 213 00:00:00
19 Litvik Miroslav sk PONEK.SK 212 00:00:00
20 Beneš Petr cz Jump Sport-Moira 211 00:00:00
21 Kokeš Pavel vk Racing Olešná 210 00:00:00
22 Žuška Marcel cz Abadzikra Team 209 00:00:00
23 Hlavatík Jan cz Přátelé zeleného údolí 208 00:00:00
24 Čer Tomáš cz MADT Sport Klapka 207 00:00:00
25 Michna Jan cz Olympáci 206 00:00:00
26 Šindelek Pavel cz Olympáci 205 00:00:00
27 Javorek Petr cz Jump Sport-Moira 204 00:00:00
28 Friedel Jan cz Přátelé zeleného údolí 203 00:00:00
29 Šilar Filip cz 202 00:00:00
30 Raška Zbyněk cz CK Frenštát p.R. 201 00:00:00
31 Hajzler Jan cz Vsetín 200 00:00:00
32 Martinák Tomáš vk SK Valašského království 199 00:00:00
33 Naruszewicz Arkadiusz pl Speedy Gonzales 198 00:00:00
34 Maršálek Tomáš cz Racing Olešná 197 00:00:00
35 Merta Miroslav cz Abadzikra Team 196 00:00:00
36 Trebuna René cz Jump Sport-Moira 195 00:00:00
37 Kubiczek Zdeněk cz Meoris 194 00:00:00
38 Šnevajs Radomír cz KHB Radegast 193 00:00:00
39 Pešat Jan cz veslařský klub Ostrava 192 00:00:00
40 Čech Radek cz Benkovice 191 00:00:00
41 Levinský Lukáš cz Matrix Team 190 00:00:00
42 Lach Alan cz Racing Olešná 189 00:00:00
43 Mališ Petr cz Hasiči Bag Bike 188 00:00:00
44 Baran Petr cz Hasiči Bag Bike 187 00:00:00
45 Trubač David vk SK Valašského království 186 00:00:00
46 Helcel Martin ml. cz MH Bike Havířov 185 00:00:00
47 Ponek Marian sk PONEK.SK 184 00:00:00
48 Krhut Martin cz Hasiči Bag Bike 183 00:00:00
49 Oswald Pavel cz Matrix Team 182 00:00:00
50 Jeřábek Kamil cz veslařský klub Ostrava 181 00:00:00
51 Šotola Roman cz Porubští Rafani 180 00:00:00
52 Figura Michal cz Forman Cycling Team 179 00:00:00
53 Klapka Vlastík cz MADT Sport Klapka 178 00:00:00
54 Helcel Martin st. cz MH Bike Havířov 177 00:00:00
55 Tešnar Hynek cz YOGi Racing Ostrava 176 00:00:00
56 Žačok Martin cz Servisáci 175 00:00:00
57 Škoda Kristián cz CK Frenštát p.R. 174 00:00:00
58 Tyleček Václav cz Kondor 173 00:00:00
59 Čopjan Pavel cz Abadzikra Team 172 00:00:00
60 Hlaváč Lumír cz FUGA 171 00:00:00
61 Bieryt Zbyszek pl Speedy Gonzales 170 00:00:00
62 Koudelka David cz VZS Ostrava 169 00:00:00
63 Tešnar Tomáš cz Orlová 168 00:00:00
64 Rek Filip vk SK Valašského království 167 00:00:00
65 Hudečková Tamara cz Fialové kobry 166 00:00:00
66 Sameš Miroslav cz veslařský klub Ostrava 165 00:00:00
67 Byrtus Ivo cz MADT Sport Klapka 164 00:00:00
68 Pětroš Michal cz VZS Ostrava 163 00:00:00
69 Koukal Jan cz Abadzikra Team 162 00:00:00
70 Ondruš Jan cz HO Start Ostrava 161 00:00:00
71 Střebovský Tomáš cz 160 00:00:00
72 Malošík Jan cz Abadzikra Team 159 00:00:00
73 Chvostek Pavel cz Deva Team 158 00:00:00
74 Toman Petr cz Forman Cycling Team 157 00:00:00
75 Klapec Ondřej cz veslařský klub Ostrava 156 00:00:00
76 Pigula Jaromír cz Fialové kobry 155 00:00:00
77 Němec Radim cz Meoris 154 00:00:00
78 Klos Vladan cz 153 00:00:00
79 Body Marcel cz MADT Sport Klapka 152 00:00:00
80 Görlich Zdeněk cz veslařský klub Ostrava 151 00:00:00
81 Kolařík Pavel cz Deva Team 150 00:00:00
82 Ševčíková Jana cz Bike One 149 00:00:00
83 Harabiš Radim vk SK Valašského království 148 00:00:00
84 Žondra Milan cz VZS Ostrava 147 00:00:00
85 Javorek Robin cz Jump Sport-Moira 146 00:00:00
86 Folta Jiří cz Kondor 145 00:00:00
87 Smejkal Lukáš vk SK Valašského království 144 00:00:00
88 Kotek Martin cz VZS Ostrava 143 00:00:00
90 Matoušek Libor cz RuMning Klap 141 00:00:00
91 Kolouch David cz Deva Team 140 00:00:00
92 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 139 00:00:00
93 Liber Vlasta cz IRON Team 138 00:00:00
94 Kočarová Klára cz HO Vítkovice 137 00:00:00
95 Janas Karel cz Porubští Rafani 136 00:00:00
96 Dohnal Radek cz Paskov Savrians 135 00:00:00
97 Blabla Tomáš cz 134 00:00:00
98 Balko Peter cz Paprika Lysá hora 133 00:00:00
99 Repaň Pavel cz X-AIR Ostrava 132 00:00:00
100 Burša Filip cz Abadzikra Team 131 00:00:00
101 Šnajder Jan cz Racing Olešná 130 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...