Velký Javorník - prolog - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2011
Trasa:
Frenštát p. R., skokanské můstky - Velký Javorník
Datum:
7. 11. 2010, 10:00
Délka:
5,8 km
Převýšení:
503 m
Teplota:
8 °C
Množství sněhu:
0 cm

Porovnat s etapou 6.11.2011 |

Tisk
Aktualizováno: 8.11.2010, 00:00:00
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Holiš Martin cz Olympáci 300 00:28:26 12,24 1.061
2 Čer Tomáš cz MADT Sport Klapka 295 00:00:00
3 Kasalík Radim cz X-IONT Fachmani 290 00:00:00
4 Šindelek Vladan cz Olympáci 285 00:00:00
5 Prášil Vítězslav cz Rossignol Racing Team 282 00:00:00
6 Michna Pavel vk SK Valašského království 280 00:00:00
7 Kaleta Daniel cz Jump sport- Moira 278 00:00:00
8 Martinka Lukáš sk Manín Považská Bystrica 276 00:00:00
9 Zemaník Jan cz Olympáci 274 00:00:00
10 Hudeček Petr cz Blue Brus - polib znak ! 272 00:00:00
11 Najvert Stanislav cz X-COBRAS 270 00:00:00
12 Šindelek Pavel cz Olympáci 269 00:00:00
13 Bednarz Libor cz X-COBRAS 268 00:00:00
14 Cypra Zbyněk vk SK Valašského království 267 00:00:00
15 Kimla Jan cz Olympáci 266 00:00:00
16 Vlček Tomáš cz Gumárny Zubří 265 00:00:00
17 Šták Daniel cz Hasiči Bag Bike 264 00:00:00
18 Trebuna René cz Jump sport- Moira 263 00:00:00
19 Šubert Michal cz 4xsport 262 00:00:00
20 Velička Zdeněk cz Jump sport- Moira 261 00:00:00
21 Bebčák Josef sk PONEK.SK 260 00:00:00
22 Škoda Kristián cz CK Frenštát p.R. 259 00:00:00
23 Zátopek Jiří cz X-COBRAS 258 00:00:00
24 Křenek Radek cz Groš Team 257 00:00:00
25 Soukup Ondřej cz Cykloart 256 00:00:00
26 Ručka Richard cz Jump sport- Moira 255 00:00:00
27 Kokošek Oldřich cz Opaváci 254 00:00:00
28 Michna Roman vk Studiosolaris.cz/skvk.cz 253 00:00:00
29 Svoboda Tomáš cz Olympáci 252 00:00:00
30 Drastich Adam cz X-IONT Fachmani 251 00:00:00
31 Vyhnička Peter sk Manín Považská Bystrica 250 00:00:00
32 Naruszewicz Arkadiusz pl Speedy Gonzales 249 00:00:00
33 Šindelek Daniel cz Olympáci 248 00:00:00
34 Ponek Marian sk PONEK.SK 247 00:00:00
35 Mrozek Robert cz Speedy Gonzales 246 00:00:00
36 Filipec Petr cz Groš Team 245 00:00:00
37 König Michal cz X-IONT Fachmani 244 00:00:00
38 Hejneš Leopold cz Hasiči Bag Bike 243 00:00:00
39 Beneš Petr cz YOGi Racing 242 00:00:00
40 Oswald Pavel cz Matrix Team 241 00:00:00
41 Hudečková Tamara cz X-COBRAS 240 00:00:00
42 Pácha Zdeněk cz Olympáci 239 00:00:00
43 Lach Alan cz Racing Olešná 238 00:00:00
44 Levinský Lukáš cz Matrix Team 237 00:00:00
45 Ondřejka Míra cz CK Frenštát p.R. 236 00:00:00
46 Pokorný Radim cz VZS Ostrava 235 00:00:00
47 Javorek Petr cz Jump sport- Moira 234 00:00:00
48 Friedel Jan cz Přátelé zeleného údolí 233 00:00:00
49 Litvik Miroslav sk PONEK.SK 232 00:00:00
50 Valkovič Lukáš cz 231 00:00:00
51 Duleba Lukáš sk Manín Považská Bystrica 230 00:00:00
52 Letko Miroslav sk Manín Považská Bystrica 229 00:00:00
53 Škapa Marek cz X-COBRAS 228 00:00:00
54 Bieryt Zbyszek pl Speedy Gonzales 227 00:00:00
55 Trubač David vk SK Valašského království 226 00:00:00
56 Helcel Martin st. cz MH Bike klub 225 00:00:00
57 Martinák Tomáš vk SK Valašského království 224 00:00:00
58 Hlaváč Lumír cz FUGA 223 00:00:00
59 Franer Kuba cz X-IONT Fachmani 222 00:00:00
60 Krhut Martin cz Hasiči Bag Bike 221 00:00:00
61 Maršálek Tomáš cz Racing Olešná 220 00:00:00
62 Michna Jan cz Olympáci 219 00:00:00
63 Kempa Jan cz X-COBRAS 218 00:00:00
64 Kowalík Karel cz Ob Basy 217 00:00:00
65 Lukasik Zbigniew pl Speedy Gonzales 216 00:00:00
66 Pešat Jan cz VK Perun Ostrava 215 00:00:00
67 Žniva Ondřej cz 2 214 00:00:00
68 Goláň Josef cz Gogy Team 213 00:00:00
69 Šotola Roman cz Porubští Rafani 212 00:00:00
70 Čegan Radim cz 4xsport 211 00:00:00
71 Těšík Jan cz SKIGO 210 00:00:00
72 Martyčák Jan cz 209 00:00:00
73 Baran Petr cz Hasiči Bag Bike 208 00:00:00
74 Chýlek Patrik cz CK Frenštát p.R. 207 00:00:00
75 Satke Tomáš cz GHOST 206 00:00:00
76 Marák Jakub cz SDH Mniší 205 00:00:00
77 Diblík Jan cz 204 00:00:00
78 Melčák Tomáš cz MK Kopřivnice 203 00:00:00
79 Klapka Vlastík cz MADT Sport Klapka 202 00:00:00
80 Vavroš Jiří cz X-COBRAS 201 00:00:00
81 Janas Karel cz Porubští Rafani 200 00:00:00
82 Sikora Miroslav cz TJ TŽ Třinec 199 00:00:00
83 Klus Daniel cz MH Bike klub 198 00:00:00
84 Chvostek Pavel cz F-M bajkeři 197 00:00:00
85 Burša Filip cz Abadzikra 196 00:00:00
86 Zeman Radek cz Hasiči Bag Bike 195 00:00:00
87 Střebovský Tomáš cz Ostrava- Poruba 194 00:00:00
88 Rajnoch Pavel vk SK Valašského království 193 00:00:00
89 Polášek Tomáš cz Kopřivnice 192 00:00:00
90 Kubín Jakub cz Atlas Opava 191 00:00:00
91 Bezunk Ondřej cz Blue Brus - polib znak ! 190 00:00:00
92 Filip Richard cz Backaldrin Team 189 00:00:00
93 Korytár Lukáš cz 188 00:00:00
94 Toman Petr cz Blue Brus - polib znak ! 187 00:00:00
95 Wojtyla Jaromír cz VZS Ostrava 186 00:00:00
96 Kocián Daniel cz V3T Viessmann Triatlon 185 00:00:00
97 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 184 00:00:00
98 Šnajder Jan cz Racing Olešná 183 00:00:00
99 Helcel Martin ml. cz MH Bike klub 182 00:00:00
100 Tyleček Václav cz Kondor 181 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...