Malenovice, hotel Petr Bezruč - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2011
Trasa:
Malenovice, hotel Petr Bezruč - Lysá hora
Datum:
5. 12. 2010, 10:00
Délka:
3,7 km
Převýšení:
664 m
Teplota:
-8 °C
Množství sněhu:
37 cm

Porovnat s etapou 8.12.2018 | 25.11.2017 | 25.2.2017 | 4.12.2016 | 21.2.2016 | 6.12.2015 | 7.12.2014 | 8.12.2013 | 16.2.2013 | 15.12.2012 | 10.12.2011 | 22.1.2011 | 16.1.2010 | 6.12.2009 | 1.11.2009 | 20.12.2008 | 7.12.2008 | 2.11.2008 | 9.2.2008 | 19.1.2008 | 22.12.2007 | 2.12.2007 | 4.11.2007 | 10.2.2007 | 20.1.2007 | 6.1.2007 | 3.12.2006 | 5.11.2006 | 18.2.2006 | 28.1.2006 | 7.1.2006 | 27.12.2005 | 4.12.2005 | 6.11.2005 | 19.2.2005 | 29.1.2005 | 8.1.2005 | 28.12.2004 | 5.12.2004 | 6.11.2004 | 14.2.2004 | 31.1.2004 | 27.12.2003 | 7.12.2003 | 2.11.2003 |

Tisk
Aktualizováno: 6.12.2010, 00:00:00
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Bebčák Josef sk PONEK.SK 300 00:00:00
2 Šták Daniel cz Hasiči Bag Bike 295 00:00:00
3 Kaleta Daniel cz Jump sport- Moira 290 00:00:00
4 Sventek Ladislav sk PONEK.SK 285 00:00:00
5 Kasalík Radim cz X-IONT Fachmani 282 00:00:00
6 Javorek Petr cz Jump sport- Moira 280 00:00:00
7 Šindelek Vladan cz Olympáci 278 00:00:00
8 Najvert Stanislav cz X-COBRAS 276 00:00:00
9 Hudeček Petr cz Blue Brus - polib znak ! 274 00:00:00
10 Cypra Zbyněk vk SK Valašského království 272 00:00:00
11 Šindelek Pavel cz Olympáci 270 00:00:00
12 Litvik Miroslav sk PONEK.SK 269 00:00:00
13 Kimla Jan cz Olympáci 268 00:00:00
14 Bednarz Libor cz X-COBRAS 267 00:00:00
15 Ručka Richard cz Jump sport- Moira 266 00:00:00
16 Trebuna René cz Jump sport- Moira 265 00:00:00
17 Šilar Filip cz Jump sport- Moira 264 00:00:00
18 Hejneš Leopold cz Hasiči Bag Bike 263 00:00:00
19 Pácha Zdeněk cz Olympáci 262 00:00:00
20 Naruszewicz Arkadiusz pl Speedy Gonzales 261 00:00:00
21 Křenek Radek cz Groš Team 260 00:00:00
22 Škoda Kristián cz CK Frenštát p.R. 259 00:00:00
23 Haitl František cz MADT Sport Klapka 258 00:00:00
24 Beneš Petr cz YOGi Racing 257 00:00:00
25 Martinka Lukáš sk Manín Považská Bystrica 256 00:00:00
26 Kokeš Pavel vk Jump sport- Moira 255 00:00:00
27 Zátopek Jiří cz X-COBRAS 254 00:00:00
28 Suchánek Lukáš cz KHB Radegast 253 00:00:00
29 Hudečková Tamara cz X-COBRAS 252 00:00:00
30 Pokorný Radim cz VZS Ostrava 251 00:00:00
31 Martinák Tomáš vk SK Valašského království 250 00:00:00
32 Kašpar Roman cz Janys Extreme Racing 249 00:00:00
33 Krhut Martin cz Hasiči Bag Bike 248 00:00:00
34 Mrozek Robert cz Speedy Gonzales 247 00:00:00
35 Franer Kuba cz X-IONT Fachmani 246 00:00:00
36 Bieryt Zbyszek pl Speedy Gonzales 245 00:00:00
37 Lach Alan cz Racing Olešná 244 00:00:00
38 Velička Zdeněk cz Jump sport- Moira 243 00:00:00
39 Sýkora Lukáš cz AK Olomouc 242 00:00:00
40 Hlaváč Lumír cz FUGA 241 00:00:00
41 Helcel Martin st. cz MH Bike klub 240 00:00:00
42 Žajdlík Filip cz K Sport 239 00:00:00
43 Pětroš Michal cz VZS Ostrava 238 00:00:00
44 Kokošek Oldřich cz Opaváci 237 00:00:00
45 Duleba Lukáš sk Manín Považská Bystrica 236 00:00:00
46 Krejčí Vladislav cz Bikesport Uničov 235 00:00:00
47 Filipec Petr cz Groš Team 234 00:00:00
48 Otevřel Vít cz Jump sport- Moira 233 00:00:00
49 Beránek Jakub cz Janys Extreme Racing 232 00:00:00
50 Vyhnička Peter sk Manín Považská Bystrica 231 00:00:00
51 Blabla Tomáš cz 230 00:00:00
52 Martikán Jiří cz Horolezci FM 229 00:00:00
53 Oswald Pavel cz Matrix Team 228 00:00:00
54 König Michal cz X-IONT Fachmani 227 00:00:00
55 Klapka Vlastík cz MADT Sport Klapka 226 00:00:00
56 Šotola Roman cz Porubští Rafani 225 00:00:00
57 Vavroš Jiří cz X-COBRAS 224 00:00:00
58 Filip Richard cz Backaldrin Team 223 00:00:00
59 Střebovský Tomáš cz Ostrava- Poruba 222 00:00:00
60 Letko Miroslav sk Manín Považská Bystrica 221 00:00:00
61 Lukasik Zbigniew pl Speedy Gonzales 220 00:00:00
62 Goláň Josef cz Gogy Team 219 00:00:00
63 Čech Radek cz X-IONT Fachmani 218 00:00:00
64 Vlček Tomáš cz Gumárny Zubří 217 00:00:00
65 Pastorová Petra vk SK Valašského království 216 00:00:00
66 Mazgaj Břetislav jr. cz Brets Hockey 215 00:00:00
67 Vítek Tomáš cz Přátelé zeleného údolí 214 00:00:00
68 Harabiš Radim vk SK Valašského království 213 00:00:00
69 Šnevajs Radomír cz KHB Radegast 212 00:00:00
70 Benda Jaroslav cz MH Bike klub 211 00:00:00
71 Blahut Radek cz ED6U ELEMIC RACING 210 00:00:00
72 Klus Daniel cz MH Bike klub 209 00:00:00
73 Sýkora Josef cz SK Hranice 208 00:00:00
74 Tyleček Václav cz Kondor 207 00:00:00
75 Janas Karel cz Porubští Rafani 206 00:00:00
76 Krčmář Pavel cz Vřesina 205 00:00:00
77 Herber David cz X-IONT Fachmani 204 00:00:00
78 Body Marcel cz MADT Sport Klapka 203 00:00:00
79 Tešnar Marek cz YOGi Racing 202 00:00:00
80 Švantner Bohuslav cz Racing Olešná 201 00:00:00
81 Lepšík Mirek cz MADT Sport Klapka 200 00:00:00
82 Lisník Rostislav cz ED6U ELEMIC RACING 199 00:00:00
83 Franta Roman cz Racing Olešná 198 00:00:00
84 Kašpar Zdeněk cz Janys Extreme Racing 197 00:00:00
85 Byrtus Ivo cz MADT Sport Klapka 196 00:00:00
86 Mindek Tomáš cz Přátelé zeleného údolí 195 00:00:00
87 Mrůzek Michal cz X-IONT Fachmani 194 00:00:00
88 Zeman Radek cz Hasiči Bag Bike 193 00:00:00
89 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 192 00:00:00
90 Chmiel Radim cz MH Bike klub 191 00:00:00
91 Melčák Tomáš cz MK Kopřivnice 190 00:00:00
92 Ponek Marian sk PONEK.SK 189 00:00:00
93 Marek René cz 188 00:00:00
94 Koníř Vojtěch cz Groš Team 187 00:00:00
95 Stanislav Jiří cz Groš Team 186 00:00:00
96 Bartošová Denisa cz sk Maxbike Orlová 185 00:00:00
97 Ryška Martin cz X-COBRAS 184 00:00:00
98 Juřena Petr vk SK Valašského království 183 00:00:00
99 Karásek Libor cz 182 00:00:00
100 Buchal Ivo cz Racing Olešná 181 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...