Ostravice, hřiště - Silvestrovská - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2011
Trasa:
Ostravice, hřiště - Lysá hora
Datum:
31. 12. 2010, 10:00
Délka:
8,8 km
Převýšení:
890 m
Teplota:
-9 °C
Množství sněhu:
56 cm

Porovnat s etapou 16.12.2017 | 31.12.2016 | 31.12.2015 | 14.2.2015 | 31.12.2014 | 8.2.2014 | 31.12.2013 | 31.12.2012 | 31.12.2011 | 29.1.2011 | 20.2.2010 | 28.11.2009 | 7.2.2009 | 13.12.2008 | 2.2.2008 |

Tisk
Aktualizováno: 1.1.2011, 00:00:00
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Horák Ondřej cz X-COBRAS 300 00:00:00
2 Kasalík Radim cz X-IONT Fachmani 295 00:00:00
3 Sventek Ladislav sk PONEK.SK 290 00:00:00
4 Litvik Miroslav sk PONEK.SK 285 00:00:00
5 Šindelek Vladan cz Olympáci 282 00:00:00
6 Hudeček Petr cz Blue Brus - polib znak ! 280 00:00:00
7 Bednarz Libor cz X-COBRAS 278 00:00:00
8 Zemaník Jan cz Olympáci 276 00:00:00
9 Javorek Petr cz Jump sport- Moira 274 00:00:00
10 Najvert Stanislav cz X-COBRAS 272 00:00:00
11 Staniek Martin cz VZS Ostrava 270 00:00:00
12 Kaleta Daniel cz Jump sport- Moira 269 00:00:00
13 Bohatý Tomáš cz Jump sport- Moira 268 00:00:00
14 Naruszewicz Arkadiusz pl Speedy Gonzales 267 00:00:00
15 Bebčák Josef sk PONEK.SK 266 00:00:00
16 Šindelek Pavel cz Olympáci 265 00:00:00
17 Zátopek Jiří cz X-COBRAS 264 00:00:00
18 Velička Aleš cz X-COBRAS 263 00:00:00
19 Svoboda Tomáš cz Olympáci 262 00:00:00
20 Škoda Kristián cz CK Frenštát p.R. 261 00:00:00
21 Böhm Radek cz FUGA 260 00:00:00
22 Ručka Richard cz Jump sport- Moira 259 00:00:00
23 Křenek Radek cz Groš Team 258 00:00:00
24 Macíček Miroslav cz KHB Radegast 257 00:00:00
25 Ponek Tibor sk PONEK.SK 256 00:00:00
26 Pokorný Radim cz VZS Ostrava 255 00:00:00
27 Kimla Jan cz Olympáci 254 00:00:00
28 Martinák Tomáš vk SK Valašského království 253 00:00:00
29 Velička Zdeněk cz Jump sport- Moira 252 00:00:00
30 Šilar Filip cz Jump sport- Moira 251 00:00:00
31 Lach Alan cz Racing Olešná 250 00:00:00
32 Michna Roman vk Studiosolaris.cz/skvk.cz 249 00:00:00
33 Blabla Tomáš cz 248 00:00:00
34 Křižák Petr cz Jump sport- Moira 247 00:00:00
35 Friedel Jan cz Přátelé zeleného údolí 246 00:00:00
36 Pácha Zdeněk cz Olympáci 245 00:00:00
37 Ponek Marian sk PONEK.SK 244 00:00:00
38 Trubač David vk SK Valašského království 243 00:00:00
39 Otevřel Vít cz Jump sport- Moira 242 00:00:00
40 Kokošek Oldřich cz Opaváci 241 00:00:00
41 Škapa Marek cz X-COBRAS 240 00:00:00
42 Sikora Miroslav cz TJ TŽ Třinec 239 00:00:00
43 Sýkora Lukáš cz AK Olomouc 238 00:00:00
44 Hudečková Tamara cz X-COBRAS 237 00:00:00
45 Žajdlík Filip cz K Sport 236 00:00:00
46 Šimůnek Jan cz Iscarex Česká Třebová 235 00:00:00
47 Hejneš Leopold cz Hasiči Bag Bike 234 00:00:00
48 Míl Petr cz Jump sport- Moira 233 00:00:00
49 Lipták Radim cz Pepa Team F-M 232 00:00:00
50 Beneš Petr cz YOGi Racing 231 00:00:00
51 Pětroš Michal cz VZS Ostrava 230 00:00:00
52 Maršálek Tomáš cz Racing Olešná 229 00:00:00
53 Grussmann Václav cz CK Frenštát p.R. 228 00:00:00
54 Pešat Jan cz VK Perun Ostrava 227 00:00:00
55 Kowalík Karel cz Ob Basy 226 00:00:00
56 Šotola Roman cz Porubští Rafani 225 00:00:00
57 Čech Radek cz X-IONT Fachmani 224 00:00:00
58 Hlavatík Jan cz Přátelé zeleného údolí 223 00:00:00
59 Beránek Jakub cz Janys Extreme Racing 222 00:00:00
60 Filip Richard cz Backaldrin Team 221 00:00:00
61 Oswald Pavel cz Matrix Team 220 00:00:00
62 Marek Miroslav cz Blue Brus - polib znak ! 219 00:00:00
63 Marek Miroslav st. cz Blue Brus - polib znak ! 218 00:00:00
64 Baran Petr cz Hasiči Bag Bike 217 00:00:00
65 Střebovský Tomáš cz Ostrava- Poruba 216 00:00:00
66 Karásek Libor cz 215 00:00:00
67 Rataj Pavel cz Erholung team Bolatice 214 00:00:00
68 Schneider Vojtěch cz Erholung team Bolatice 213 00:00:00
69 Benda Jaroslav cz MH Bike klub 212 00:00:00
70 Helcel Martin st. cz MH Bike klub 211 00:00:00
71 Goláň Josef cz Gogy Team 210 00:00:00
72 Tyleček Václav cz Kondor 209 00:00:00
73 Jirka Kuba cz Abadzikra 208 00:00:00
74 Žondra Milan cz VZS Ostrava 207 00:00:00
75 Píša Martin vk SK Valašského království 206 00:00:00
76 Koníř Vojtěch cz Groš Team 205 00:00:00
77 Wasserbauer Lukáš cz Servisáci 204 00:00:00
78 Klus Daniel cz MH Bike klub 203 00:00:00
79 Sýkora Josef cz SK Hranice 202 00:00:00
80 Mindek Tomáš cz Přátelé zeleného údolí 201 00:00:00
81 Helcel Richard cz MH Bike klub 200 00:00:00
82 Janas Karel cz Porubští Rafani 199 00:00:00
83 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 198 00:00:00
84 Levinský Lukáš cz Matrix Team 197 00:00:00
85 Polášek Tomáš cz Kopřivnice 196 00:00:00
86 Rogala Marek cz www.klimaro.pl 195 00:00:00
87 Chýlek Patrik cz CK Frenštát p.R. 194 00:00:00
88 Černý Viktor cz ED6U ELEMIC RACING 193 00:00:00
89 Harabiš Radim vk SK Valašského království 192 00:00:00
90 Vavroš Jiří cz X-COBRAS 191 00:00:00
91 Šnevajs Radomír cz KHB Radegast 190 00:00:00
92 Kilnar Aleš cz 189 00:00:00
93 Siročák Petr cz XXX CF 188 00:00:00
94 Zeman Radek cz Hasiči Bag Bike 187 00:00:00
95 Kouřil Jaroslav cz 186 00:00:00
96 Body Marcel cz MADT Sport Klapka 185 00:00:00
97 Janečka Ondřej cz Kondor 184 00:00:00
98 Švantner Bohuslav cz Racing Olešná 183 00:00:00
99 Šamaj Jaroslav cz Racing Olešná 182 00:00:00
100 Klapka Vlastík cz MADT Sport Klapka 181 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...