Ostravice, hráz přehrady Šance - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2012
Trasa:
Ostravice, hráz přehrady Šance - Lysá hora
Datum:
20. 11. 2011, 10:00
Délka:
7,1 km
Převýšení:
821 m
Teplota:
-2 °C
Množství sněhu:
0 cm

Porovnat s etapou 9.1.2016 | 8.11.2015 | 22.2.2015 | 10.1.2015 | 15.2.2014 | 5.1.2014 | 9.2.2013 | 18.11.2012 | 28.1.2012 | 8.1.2011 | 13.11.2010 | 9.1.2010 | 8.11.2009 |

Tisk
Aktualizováno: 21.11.2011, 12:00:00
« První « Předchozí 1 2 3 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Horák Ondřej cz X-COBRAS 300 00:41:39 10,23 1.183 TR CR PB
2 Čer Tomáš cz BK SAK LOŽISKA KARVINÁ 295 00:00:00
3 Kasalík Radim cz (mo)mentálně Opavské dupy 290 00:00:00
4 Vyhnička Kamil sk Inov-8run.sk 285 00:00:00
5 Sventek Ladislav sk Inov-8run.sk 282 00:00:00
6 Michna Pavel vk SK Valašského království 280 00:00:00
7 Kauer Adam cz Kolokrám Svijany 278 00:00:00
8 Šindelek Vladan cz Olympáci 276 00:00:00
9 Pytlík Jiří cz Prajzská s.r.o 274 00:00:00
10 Šindelek Pavel cz Olympáci 272 00:00:00
11 Martinka Lukáš sk Inov-8run.sk 270 00:00:00
12 Litvik Miroslav sk Inov-8run.sk 269 00:00:00
13 Sýkora Lukáš cz AK Olomouc 268 00:00:00
14 Ponek Tibor sk Inov-8run.sk 267 00:00:00
15 Staniek Martin cz VZS Ostrava 266 00:00:00
16 Ondruch Adam cz X-Trail Orlová 265 00:00:00
17 Zátopek Jiří cz X-COBRAS 264 00:00:00
18 Pokorný Radim cz VZS Ostrava 263 00:00:00
19 Michna Roman vk Studiosolaris.cz/skvk.cz 262 00:00:00
20 Filipec Petr cz Za Groš 261 00:00:00
21 Otevřel Vít cz Jump Sport 260 00:00:00
22 Filgas Ondřej cz Team Monopolní 259 00:00:00
23 Bohatý Tomáš cz Jump Sport 258 00:00:00
24 Cypra Zbyněk vk SK Valašského království 257 00:00:00
25 Bednarz Libor cz X-COBRAS 256 00:00:00
26 Zemaník Jan cz Jump Sport 255 00:00:00
27 Křenek Radek cz Za Groš 254 00:00:00
28 Wajda Janusz cz BK SAK LOŽISKA KARVINÁ 253 00:00:00
29 Letko Michal sk Inov-8run.sk 252 00:00:00
30 Lipták Radim cz Pepa Team F-M 251 00:00:00
31 Ručka Richard cz Jump Sport 250 00:00:00
32 Zeman Marek cz X-COBRAS 249 00:00:00
33 Šindelek Daniel cz Pepa Team F-M 248 00:00:00
34 Křižák Petr cz Jump Sport 247 00:00:00
35 Blabla Tomáš cz Olympáci 246 00:00:00
36 Kubienka Libor cz BK SAK LOŽISKA KARVINÁ 245 00:00:00
37 Koníř Vojtěch cz Za Groš 244 00:00:00
38 Žajdlík Filip cz K Sport 243 00:00:00
39 Bencúr Juraj sk Horolezci FM 242 00:00:00
40 Kokošek Oldřich cz (mo)mentálně Opavské dupy 241 00:00:00
41 Trávníček Rostislav cz Pepa Team F-M 240 00:00:00
42 Kaleta Daniel cz Jump Sport 239 00:00:00
43 Haman Martin cz Superior Riders 238 00:00:00
44 Skopalík Zbyněk cz KVS Náměšť na Hané 237 00:00:00
45 Škapa Marek cz X-COBRAS 236 00:00:00
46 Krejčí Lukáš cz Pepa Team F-M 235 00:00:00
47 Chrobok Richard es Deep Throat 234 00:00:00
48 Blačinský Petr cz 233 00:00:00
49 Polášek Tomáš cz SK Valašského království 232 00:00:00
50 König Michal cz (mo)mentálně Opavské dupy 231 00:00:00
51 Škoda Kristián cz CK Frenštát p.R. 230 00:00:00
52 Goláň Josef cz Gogy Team 229 00:00:00
53 Stančík Bedřich cz HO Baník Karviná 228 00:00:00
54 Velička Zdeněk cz X-COBRAS 227 00:00:00
55 Lach Alan cz Racing Olešná 226 00:00:00
56 Škrabánek Petr cz Bílovec 225 00:00:00
57 Ostruszka Michal cz 3SA Racing Team 224 00:00:00
58 Martinák Tomáš vk SK Valašského království 223 00:00:00
59 Letko Miroslav sk Inov-8run.sk 222 00:00:00
60 Marko Martin sk Inov-8run.sk 221 00:00:00
61 Kudla Vladimír sk Trenčín 220 00:00:00
62 Kubala Janusz cz BK SAK LOŽISKA KARVINÁ 219 00:00:00
63 Beneš Petr cz YOGi Racing Ostrava 218 00:00:00
64 Wala Petr cz BK SAK LOŽISKA KARVINÁ 217 00:00:00
65 Choleva Petr cz SK Neudorf 216 00:00:00
66 Beránek Jakub cz Janys Extreme Racing 215 00:00:00
67 Hamacek Aleš cz TJ TŽ Třinec 214 00:00:00
68 Skorčík Ján sk Inov-8run.sk 213 00:00:00
69 Sikora Miroslav cz TJ TŽ Třinec 212 00:00:00
70 Franer Kuba cz (mo)mentálně Opavské dupy 211 00:00:00
71 Šnevajs Radomír cz KHB Radegast 210 00:00:00
72 Diblík Jan cz Racing Olešná 209 00:00:00
73 Heczko Filip cz TJ TŽ Třinec 208 00:00:00
74 Brož Petr cz (mo)mentálně Opavské dupy 207 00:00:00
75 Čech Radek cz (mo)mentálně Opavské dupy 206 00:00:00
76 Beneš Pavel cz (mo)mentálně Opavské dupy 205 00:00:00
77 Klus Daniel cz MH Bike - GYNPRENATAL 204 00:00:00
78 Šlanhof Josef cz Standa a já 203 00:00:00
79 Pácha Zdeněk cz Olympáci 202 00:00:00
80 Hudečková Tamara cz Fialové kobry 201 00:00:00
81 Velička Aleš cz X-COBRAS 200 00:00:00
82 Kilnar Aleš cz 199 00:00:00
83 Richter Ondřej cz Havířov 198 00:00:00
84 Haitl František cz Galaxy Team Hranice 197 00:00:00
85 Adámek Lukáš cz 196 00:00:00
86 Filip Richard cz Backaldrin Team 195 00:00:00
87 Weissová Zuzana cz Gumárny Zubří TJ 194 00:00:00
88 Hrubý Daniel cz VZS Ostrava 193 00:00:00
89 Hudeček Petr cz (mo)mentálně Opavské dupy 192 00:00:00
90 Michna Jan cz Olympáci 191 00:00:00
91 Knébel Radim vk SK Valašského království 190 00:00:00
92 Kempinator Machine cz Fialové kobry 189 00:00:00
93 Kubín Jakub cz Atlas Opava 188 00:00:00
94 Mazur Martin cz Jump Sport 187 00:00:00
95 Kurka Michal cz 186 00:00:00
96 Wala Jan cz BK SAK LOŽISKA KARVINÁ 185 00:00:00
97 Görlich Petr cz Bag Bike 184 00:00:00
98 Střebovský Tomáš cz 183 00:00:00
99 Kjeronský Michal cz Zákopčí 182 00:00:00
100 Byrtus Ivo cz BK SAK LOŽISKA KARVINÁ 181 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 3 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...