Ostravice, Mazák - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2012
Trasa:
Ostravice, Mazák - Lysá hora
Datum:
4. 12. 2011, 10:00
Délka:
6,5 km
Převýšení:
850 m
Teplota:
0 °C
Množství sněhu:
0 cm

Porovnat s etapou 13.1.2019 | 3.2.2018 | 18.2.2017 | 13.2.2016 | 17.1.2015 | 15.11.2014 | 11.1.2014 | 17.11.2013 | 13.1.2013 | 24.11.2012 |

Tisk
Aktualizováno: 5.12.2011, 12:00:00
« První « Předchozí 1 2 3 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Čer Tomáš cz BK SAK LOŽISKA KARVINÁ 300 00:00:00
2 Sventek Ladislav sk Inov-8run.sk 295 00:00:00
3 Zajíc Aleš cz X-COBRAS 290 00:00:00
4 Kasalík Radim cz (mo)mentálně Opavské dupy 285 00:00:00
5 Šindelek Pavel cz Olympáci 282 00:00:00
6 Šindelek Vladan cz Olympáci 280 00:00:00
7 Ponek Tibor sk Inov-8run.sk 278 00:00:00
8 Litvik Miroslav sk Inov-8run.sk 276 00:00:00
9 Bebčák Josef sk Inov-8run.sk 274 00:00:00
10 Staniek Martin cz VZS Ostrava 272 00:00:00
11 Ondruch Adam cz X-Trail Orlová 270 00:00:00
12 Kauer Adam cz Kolokrám Svijany 269 00:00:00
13 Sýkora Lukáš cz AK Olomouc 268 00:00:00
14 Bednarz Libor cz X-COBRAS 267 00:00:00
15 Otevřel Vít cz Jump Sport 266 00:00:00
16 Filipec Petr cz Za Groš 265 00:00:00
17 Pokorný Radim cz VZS Ostrava 264 00:00:00
18 Ostruszka Michal cz 3SA Racing Team 263 00:00:00
19 Bohatý Tomáš cz Jump Sport 262 00:00:00
20 Michna Roman vk Studiosolaris.cz/skvk.cz 261 00:00:00
21 Škapa Marek cz X-COBRAS 260 00:00:00
22 Pytlík Jiří cz Prajzská s.r.o 259 00:00:00
23 Koníř Vojtěch cz Za Groš 258 00:00:00
24 Wajda Janusz cz BK SAK LOŽISKA KARVINÁ 257 00:00:00
25 Kokošek Oldřich cz (mo)mentálně Opavské dupy 256 00:00:00
26 Zeman Marek cz X-COBRAS 255 00:00:00
27 Najvert Stanislav cz X-COBRAS 254 00:00:00
28 Hudeček Petr cz (mo)mentálně Opavské dupy 253 00:00:00
29 Javorek Petr cz Janys Extreme Racing 252 00:00:00
30 Žniva Ondřej cz Inov-8run.sk 251 00:00:00
31 König Michal cz (mo)mentálně Opavské dupy 250 00:00:00
32 Říha Pavel cz 249 00:00:00
33 Křižák Petr cz Jump Sport 248 00:00:00
34 Škrabánek Petr cz Bílovec 247 00:00:00
35 Trávníček Rostislav cz Pepa Team F-M 246 00:00:00
36 Kubala Janusz cz BK SAK LOŽISKA KARVINÁ 245 00:00:00
37 Polášek Tomáš cz SK Valašského království 244 00:00:00
38 Lipták Radim cz Pepa Team F-M 243 00:00:00
39 Stančík Bedřich cz HO Baník Karviná 242 00:00:00
40 Bencúr Juraj sk Horolezci FM 241 00:00:00
41 Žajdlík Filip cz K Sport 240 00:00:00
42 Beneš Petr cz YOGi Racing Ostrava 239 00:00:00
43 Lach Alan cz Racing Olešná 238 00:00:00
44 Friedel Jan cz Deep Throat 237 00:00:00
45 Maceček Tomáš cz 236 00:00:00
46 Šnevajs Radomír cz KHB Radegast 235 00:00:00
47 Kubiczek Zdeněk cz TK Opava 234 00:00:00
48 Čech Radek cz (mo)mentálně Opavské dupy 233 00:00:00
49 Blačinský Petr cz 232 00:00:00
50 Franer Kuba cz (mo)mentálně Opavské dupy 231 00:00:00
51 Goláň Josef cz Gogy Team 230 00:00:00
52 Macíček Miroslav cz KHB Radegast 229 00:00:00
53 Wala Petr cz BK SAK LOŽISKA KARVINÁ 228 00:00:00
54 Velička Zdeněk cz X-COBRAS 227 00:00:00
55 Beneš Pavel cz (mo)mentálně Opavské dupy 226 00:00:00
56 Skorčík Ján sk Inov-8run.sk 225 00:00:00
57 Dinter Jiří cz Pepa Team F-M 224 00:00:00
58 Škoda Kristián cz CK Frenštát p.R. 223 00:00:00
59 Hrubý Daniel cz VZS Ostrava 222 00:00:00
60 Blabla Tomáš cz Olympáci 221 00:00:00
61 Mrověc Tomáš cz 220 00:00:00
62 Helcel Richard cz MH Bike - GYNPRENATAL 219 00:00:00
63 Suchánek Lukáš cz KHB Radegast 218 00:00:00
64 Kempinator Machine cz Fialové kobry 217 00:00:00
65 Richter Ondřej cz Havířov 216 00:00:00
66 Ručka Richard cz Jump Sport 215 00:00:00
67 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 214 00:00:00
68 Kilnar Aleš cz 213 00:00:00
69 Ponek Marian sk Inov-8run.sk 212 00:00:00
70 Heczko Filip cz TJ TŽ Třinec 211 00:00:00
71 Martikán Jiří cz Horolezci FM 210 00:00:00
72 Odstrčilík Roman cz Yakuza adventure team 209 00:00:00
73 Beránek Jakub cz Janys Extreme Racing 208 00:00:00
74 Tešnar Tomáš cz Orlová 207 00:00:00
75 Klus Daniel cz MH Bike - GYNPRENATAL 206 00:00:00
76 Hamacek Aleš cz TJ TŽ Třinec 205 00:00:00
77 Tešnar Marek cz YOGi Racing Ostrava 204 00:00:00
78 Pácha Zdeněk cz Olympáci 203 00:00:00
79 Šlanhof Josef cz Standa a já 202 00:00:00
80 Kašpar Zdeněk cz Janys Extreme Racing 201 00:00:00
81 Šotola Roman cz Porubští Rafani 200 00:00:00
82 Mazur Martin cz Jump Sport 199 00:00:00
83 Filip Richard cz Backaldrin Team 198 00:00:00
84 Černý Viktor cz ED6U ELEMIC RACING 197 00:00:00
85 Belej David cz Medvěd z lesa 196 00:00:00
86 Chmela Tomáš cz 195 00:00:00
87 Brož Petr cz (mo)mentálně Opavské dupy 194 00:00:00
88 Hegedüs Robert cz VZS Ostrava 193 00:00:00
89 Chvostek Pavel cz FM- bajkeři 192 00:00:00
90 Helcel Martin st. cz MH Bike - GYNPRENATAL 191 00:00:00
91 Pětroš Michal cz VZS Ostrava 190 00:00:00
92 Michna Jan cz Olympáci 189 00:00:00
93 Baran Petr cz Bag Bike 188 00:00:00
94 Martinák Tomáš vk SK Valašského království 187 00:00:00
95 Vojkůvka Jan cz EKOFAS Ostrava 186 00:00:00
96 Střebovský Tomáš cz 185 00:00:00
97 Vrabko Vladimír cz X-Trail Orlová 184 00:00:00
98 Rodryč Michal cz 183 00:00:00
99 Pastorová Petra vk SK Valašského království 182 00:00:00
100 Pešat Jan cz Veslařský klub Perun Ostrava 181 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 3 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...