Ostravice, železniční přejezd - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2008
Trasa:
Ostravice, železniční přejezd - Lysá hora
Datum:
16. 2. 2008, 10:00
Délka:
6,8 km
Převýšení:
879 m

Porovnat s etapou 19.1.2019 | 20.1.2018 | 4.2.2017 | 18.12.2016 | 30.1.2016 | 20.12.2015 | 31.1.2015 | 21.12.2014 | 19.1.2014 | 22.12.2013 | 2.2.2013 | 22.12.2012 | 4.2.2012 | 5.2.2011 | 21.11.2010 | 6.2.2010 | 12.12.2009 | 21.2.2009 | 17.1.2009 | 15.11.2008 | 12.1.2008 | 8.12.2007 | 18.11.2007 | 17.2.2007 | 3.2.2007 | 13.1.2007 | 9.12.2006 | 11.11.2006 | 4.2.2006 | 14.1.2006 | 29.12.2005 | 10.12.2005 | 12.11.2005 | 12.2.2005 | 22.1.2005 | 29.12.2004 | 18.12.2004 | 20.11.2004 | 24.1.2004 | 29.12.2003 | 8.11.2003 |

Tisk
Aktualizováno: 17.2.2008, 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Horák Ondřej cz X-AIR Ostrava 150 00:42:24 9,62 1.244 TR CR
2 Figura Michal cz ZHOR Team- snow face 145 00:00:00
3 Baláž Roman cz Baláž EXTREME- Salomon 140 00:00:00
4 Hudeček Petr cz ZHOR Team- snow face 135 00:00:00
5 Velička Zdeněk cz X-AIR Ostrava 132 00:00:00
6 Kimla Jan cz NO STRESS 130 00:00:00
7 Šindelek Vladan cz Olympáci 128 00:00:00
8 Pavlík Víťa cz Bikemania 007 Team 126 00:00:00
9 Svoboda Tomáš cz Olympáci 124 00:00:00
10 Zátopek Jiří cz X-AIR Ostrava 122 00:00:00
11 Bednarz Libor cz X-AIR Ostrava 120 00:00:00
12 Trebuna René cz Olympáci 119 00:00:00
13 Velička Aleš cz X-AIR Ostrava 118 00:00:00
14 Raška Zbyněk cz CK Frenštát p.R. 117 00:00:00
15 Javorek Petr cz Dracon Team 116 00:00:00
16 Šindelek Daniel cz Olympáci 115 00:00:00
17 Žniva Ondřej cz Žniva Team 114 00:00:00
18 Kacíř Zdeněk cz Olympáci 113 00:00:00
19 Tešnar Marek cz YOGi Racing Ostrava 112 00:00:00
20 Suchánek Lukáš cz KHB Radegast 111 00:00:00
21 Tešnar Tomáš cz YOGi Racing Ostrava 110 00:00:00
22 Baran Petr cz Cinelli Morning Sky 109 00:00:00
23 Mindek Tomáš cz Marathon Team Klimkovice 108 00:00:00
24 Javorek Robin cz Dracon Team 107 00:00:00
25 Malošík Jan cz MÖLNLYCKE 106 00:00:00
26 Trávníček Rostislav cz Olympáci 105 00:00:00
27 Škoda Kristián cz Příbor 104 00:00:00
28 Holík Mario cz VZS Ostrava 103 00:00:00
29 Žondra Milan cz VZS Ostrava 102 00:00:00
30 Repaň Pavel cz X-AIR Ostrava 101 00:00:00
31 Ševčíková Jana cz Bike One 100 00:00:00
32 Wzientek Tomáš cz MÖLNLYCKE 99 00:00:00
33 Daněk Jiří cz Moraviaman Team 98 00:00:00
34 Hegedüs Robert cz VZS Ostrava 97 00:00:00
35 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 96 00:00:00
36 Groš Štefan vk CK Frenštát p.R. 95 00:00:00
37 Švidernoch Milan cz X-AIR Ostrava 94 00:00:00
38 Franer Kuba cz SUNDANCE 93 00:00:00
39 Chrobok Richard es Džoko sú Kamarati 92 00:00:00
40 Žačok Martin cz TJ Rožnov 91 00:00:00
41 Bortel Jaroslav cz Frýdek 90 00:00:00
42 Balko Peter cz Lístečkar 89 00:00:00
43 Pětroš Michal cz VZS Ostrava 88 00:00:00
44 Beremlijski Petr cz VZS Ostrava 87 00:00:00
45 Novotný Jiří cz Bikemania 007 Team 86 00:00:00
46 Dědek Beskydský cz Klub Důchodců 85 00:00:00
47 Strakoš Vilem cz 84 00:00:00
48 Kolčárek Ladislav cz TKD Pardubice 83 00:00:00
49 Vilhelm Václav vk Olympáci 82 00:00:00
50 Varga Leonard cz F-M 81 00:00:00
51 Raška František cz CK Frenštát p.R. 80 00:00:00
52 Matalová Jana cz Baláž EXTREME- Salomon 79 00:00:00
53 Bednarz Luděk cz X-AIR Ostrava 78 00:00:00
54 Medvec Jiří cz UFO Bike 77 00:00:00
55 Veličková Markéta cz X-AIR Ostrava 76 00:00:00
56 Čupová Jana cz CK Frenštát p.R. 75 00:00:00
57 Braš Petr cz Džoko sú Kamarati 74 00:00:00
58 Škrlová Barbora cz Anička Team 73 00:00:00
59 Solczyková Renata cz MÖLNLYCKE 72 00:00:00
60 Hruška Martin cz UFO Bike 71 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...