Ostravice, hráz přehrady Šance - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2012
Trasa:
Ostravice, hráz přehrady Šance - Lysá hora
Datum:
28. 1. 2012, 10:00
Délka:
7,1 km
Převýšení:
821 m
Teplota:
-8 °C
Množství sněhu:
173 cm

Porovnat s etapou 9.1.2016 | 8.11.2015 | 22.2.2015 | 10.1.2015 | 15.2.2014 | 5.1.2014 | 9.2.2013 | 18.11.2012 | 20.11.2011 | 8.1.2011 | 13.11.2010 | 9.1.2010 | 8.11.2009 |

Tisk
Aktualizováno: 29.1.2012, 12:00:00
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Sventek Ladislav sk Inov-8run.sk 300 00:58:20 7,30 844
2 Kasalík Radim cz (mo)mentálně Opavské dupy 295 00:58:39 7,26 840
3 Horák Ondřej cz X-COBRAS 290 00:00:00
4 Lichý Tomáš cz Skialp Beskydy 285 01:00:05 7,09 820
5 Šindelek Vladan cz Olympáci 282 00:00:00
6 Zapalač Martin cz X-COBRAS 280 00:00:00
7 Šindelek Pavel cz Olympáci 278 00:00:00
8 Kokošek Oldřich cz (mo)mentálně Opavské dupy 276 01:06:48 6,38 737
9 Otevřel Vít cz Jump Sport 274 00:00:00
10 Litvik Miroslav sk Inov-8run.sk 272 01:08:01 6,26 724
11 Ručka Richard cz Jump Sport 270 00:00:00
12 Kaleta Daniel cz Jump Sport 269 00:00:00
13 Lach Alan cz Racing Olešná 268 00:00:00
14 Žniva Ondřej cz Inov-8run.sk 267 00:00:00
15 Zeman Marek cz X-COBRAS 266 00:00:00
16 Franer Kuba cz (mo)mentálně Opavské dupy 265 01:10:49 6,02 696
17 Beneš Petr cz YOGi Racing Ostrava 264 01:12:03 5,91 684
18 Hlavatík Jan cz Racing Olešná 263 00:00:00
19 Škrabánek Petr cz Bílovec 262 01:12:26 5,88 680
20 Hudeček Petr cz (mo)mentálně Opavské dupy 261 00:00:00
21 Javorek Petr cz Janys Extreme Racing 260 00:00:00
22 Zátopek Jiří cz X-COBRAS 259 00:00:00
23 Mazur Martin cz Jump Sport 258 00:00:00
24 Ponek Marian sk Inov-8run.sk 257 00:00:00
25 Kašpar Zdeněk cz Janys Extreme Racing 256 00:00:00
26 Pácha Zdeněk cz Olympáci 255 01:14:43 5,70 659
27 Velička Zdeněk cz X-COBRAS 254 00:00:00
28 Svoboda Tomáš cz Olympáci 253 00:00:00
29 Michna Roman vk Studiosolaris.cz/skvk.cz 252 01:15:59 5,61 648
30 Blabla Tomáš cz Olympáci 251 00:00:00
31 Haitl František cz Galaxy Team Hranice 250 00:00:00
32 Kubala Janusz cz BK SAK LOŽISKA KARVINÁ 249 00:00:00
33 Krejčí Lukáš cz Pepa Team F-M 248 00:00:00
34 Škoda Kristián cz CK Frenštát p.R. 247 01:19:32 5,36 619
35 Oswald Pavel cz Matrix Team 246 00:00:00
36 Sýkora Lukáš cz AK Olomouc 245 00:00:00
37 Motl Vojtěch cz 244 00:00:00
38 Schneider Rudolf cz CK Frenštát p.R. 243 00:00:00
39 Koníř Vojtěch cz Za Groš 242 00:00:00
40 Šindelek Daniel cz Pepa Team F-M 241 00:00:00
41 Beneš Pavel cz (mo)mentálně Opavské dupy 240 01:21:52 5,20 602
42 Chýlek Patrik cz CK Frenštát p.R. 239 00:00:00
43 Byrtus Ivo cz BK SAK LOŽISKA KARVINÁ 238 00:00:00
44 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 237 01:22:09 5,19 600
45 Bartošová Denisa cz X-Trail Orlová 236 01:22:17 5,18 599
46 Helcel Martin st. cz MH Bike - GYNPRENATAL 235 01:22:25 5,17 598
47 Hegedüs Robert cz VZS Ostrava 234 01:22:39 5,15 596
48 Macíček Miroslav cz KHB Radegast 233 00:00:00
49 Sikora Tom cz X-Trail Orlová 232 00:00:00
50 Osoha Marek cz Young Life 231 00:00:00
51 Chrobok Richard es Deep Throat 230 00:00:00
52 Grussmann Václav cz CK Frenštát p.R. 229 00:00:00
53 Brož Petr cz (mo)mentálně Opavské dupy 228 00:00:00
54 Píša Martin vk SK Valašského království 227 00:00:00
55 Skopalík Zbyněk cz KVS Náměšť na Hané 226 00:00:00
56 Munk Rudolf cz VZS Ostrava 225 01:25:37 4,98 575
57 Dinter Jiří cz Pepa Team F-M 224 00:00:00
58 Doležal Filip cz VZS Ostrava 223 00:00:00
59 Hrček Richard cz Čeladná 222 00:00:00
60 Pavelka Radim cz Deep Throat 221 00:00:00
61 Koudelka David cz VZS Ostrava 220 00:00:00
62 Benda Jaroslav cz MH Bike - GYNPRENATAL 219 00:00:00
63 Tyleček Václav cz Kevin & Perry 218 00:00:00
64 Koukal Jan cz X-AIR Ostrava 217 00:00:00
65 Kubita Viktor cz BK SAK LOŽISKA KARVINÁ 216 00:00:00
66 Wasserbauer Lukáš cz Katmaj Opava 215 00:00:00
67 Sojka Patrik sk Za Groš 214 00:00:00
68 Body Marcel cz BK SAK LOŽISKA KARVINÁ 213 00:00:00
69 Tešnar Tomáš cz Orlová 212 00:00:00
70 Kouřil Jaroslav cz Neběžecký kroužek 211 00:00:00
71 Švantner Bohuslav cz Racing Olešná 210 01:30:57 4,68 542
72 Skalický Pavel cz Rocktechnik Triatlon 209 00:00:00
73 Mik Lubomír cz Mimiko 208 01:31:07 4,68 541
74 Pešat Jan cz Veslařský klub Perun Ostrava 207 01:31:12 4,67 540
75 Lepšík Mirek cz BK SAK LOŽISKA KARVINÁ 206 00:00:00
76 Ryška Martin cz Fialové kobry 205 01:31:21 4,66 539
77 Chmura Petr cz Forman Cycling Team 204 00:00:00
78 Kotalová Veronika cz Nika 203 00:00:00
79 Dubový Jiří cz synci z Kateřinek 202 00:00:00
80 Gavlas Libor cz FBK Horní Suchá 201 01:34:05 4,53 524
81 Franta Roman cz Racing Olešná 200 00:00:00
82 Švidernoch Milan cz X-AIR Ostrava 199 01:35:08 4,48 518
83 Benda Jiří cz MH Bike - GYNPRENATAL 198 01:35:14 4,47 517
84 Harabiš Radim vk SK Valašského království 197 00:00:00
85 Machalická Libuše cz Olomouc 196 00:00:00
86 Delingerová Marie cz 195 00:00:00
87 Olšer Martin cz Danyho parťáci 194 01:37:03 4,39 508
88 Kubínová Eliška cz Atlas Opava 193 00:00:00
89 Malčík Petr cz VZS Ostrava 192 00:00:00
90 Kubínová Klára cz Atlas Opava 191 00:00:00
91 Mezera Martin cz Backaldrin Team 190 00:00:00
92 Sikorová Míša cz TJ TŽ Třinec 189 00:00:00
93 Říčný Petr vk SK Valašského království 188 00:00:00
94 Cypra Zdeněk vk SK Valašského království 187 00:00:00
95 Lipták Radim cz Pepa Team F-M 186 01:40:59 4,22 488
96 Dědek Beskydský cz Klub Důchodců 185 01:41:53 4,18 483
97 Groš Štefan vk Za Groš 184 01:41:59 4,18 483
98 Mrůzek Martin cz synci z Kateřinek 183 00:00:00
99 Kořistka Tomáš cz Fialové kobry 182 00:00:00
100 Kubín Jakub cz Atlas Opava 181 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...