Malenovice, Rajská bouda - finále - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2012
Trasa:
Malenovice, Rajská bouda - Lysá hora
Datum:
25. 2. 2012, 10:00
Délka:
5,7 km
Převýšení:
811 m
Teplota:
-4 °C
Množství sněhu:
183 cm

Porovnat s etapou 15.1.2017 | 12.11.2016 | 27.2.2016 | 16.1.2016 | 21.11.2015 | 28.2.2015 | 29.11.2014 | 22.2.2014 | 30.11.2013 | 23.2.2013 | 19.1.2013 | 9.12.2012 | 8.1.2012 | 26.11.2011 | 26.2.2011 | 16.1.2011 | 27.11.2010 | 27.2.2010 | 23.1.2010 | 31.12.2009 | 21.11.2009 | 28.2.2009 | 31.1.2009 | 31.12.2008 | 22.11.2008 | 23.2.2008 | 26.1.2008 | 31.12.2007 | 15.12.2007 | 25.11.2007 | 24.2.2007 | 27.1.2007 | 31.12.2006 | 16.12.2006 | 25.11.2006 | 19.11.2006 | 25.2.2006 | 11.2.2006 | 21.1.2006 | 30.12.2005 | 28.12.2005 | 17.12.2005 | 26.11.2005 | 19.11.2005 | 26.2.2005 | 5.2.2005 | 15.1.2005 | 30.12.2004 | 27.12.2004 | 11.12.2004 | 27.11.2004 | 13.11.2004 | 28.2.2004 | 21.2.2004 | 7.2.2004 | 17.1.2004 | 10.1.2004 | 30.12.2003 | 22.12.2003 | 20.12.2003 | 13.12.2003 | 22.11.2003 | 15.11.2003 | 11.4.2003 | 4.4.2003 | 28.3.2003 | 21.3.2003 | 14.3.2003 | 7.3.2003 | 28.2.2003 | 21.2.2003 | 14.2.2003 | 7.2.2003 | 31.1.2003 | 24.1.2003 | 17.1.2003 | 10.1.2003 | 3.1.2003 | 27.12.2002 | 20.12.2002 | 13.12.2002 | 6.12.2002 | 29.11.2002 | 22.11.2002 | 15.11.2002 | 8.11.2002 | 1.11.2002 |

Tisk
Aktualizováno: 26.2.2012, 12:00:00
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Horák Ondřej cz X-COBRAS 600 00:45:59 7,44 1.058
2 Sventek Ladislav sk Inov-8run.sk 590 00:46:16 7,39 1.052
3 Lichý Tomáš cz Skialp Beskydy 580 00:46:22 7,38 1.049
4 Zátopek Jiří cz X-COBRAS 570 00:47:40 7,17 1.021
5 Kasalík Radim cz (mo)mentálně Opavské dupy 564 00:48:25 7,06 1.005
6 Bebčák Josef sk Inov-8run.sk 560 00:48:31 7,05 1.003
7 Hudeček Petr cz (mo)mentálně Opavské dupy 556 00:48:45 7,02 998
8 Grussmann Václav cz CK Frenštát p.R. 552 00:48:50 7,00 996
9 Šindelek Daniel cz Pepa Team F-M 548 00:49:18 6,94 987 PB
10 Helcel Richard cz MH Bike - GYNPRENATAL 544 00:49:51 6,86 976
11 Zapalač Martin cz X-COBRAS 540 00:49:54 6,85 975
12 Krpec Lukáš cz Rocktechnik Triatlon 538 00:50:02 6,84 973
13 Čer Tomáš cz BK SAK LOŽISKA KARVINÁ 536 00:50:07 6,82 971
14 Staniek Martin cz VZS Ostrava 534 00:50:10 6,82 970
15 Kaleta Daniel cz Jump Sport 532 00:50:13 6,81 969
16 Koníř Vojtěch cz Za Groš 530 00:00:00
17 Beneš Pavel cz (mo)mentálně Opavské dupy 528 00:50:16 6,80 968
18 Šindelek Vladan cz Olympáci 526 00:50:24 6,79 965
19 Litvik Miroslav sk Inov-8run.sk 524 00:50:48 6,73 958
20 Hlaváč Lumír cz FUGA 522 00:50:51 6,73 957
21 Žajdlík Filip cz K Sport 520 00:50:55 6,72 956
22 Ponek Tibor sk Inov-8run.sk 518 00:51:00 6,71 954
23 Bohatý Tomáš cz Jump Sport 516 00:51:05 6,69 953
24 Kokošek Oldřich cz (mo)mentálně Opavské dupy 514 00:51:08 6,69 952
25 Pavelka Radim cz Deep Throat 512 00:51:11 6,68 951
26 Škrabánek Petr cz Bílovec 510 00:51:20 6,66 948
27 Beneš Petr cz YOGi Racing Ostrava 508 00:51:22 6,66 947
28 Bednarz Libor cz X-COBRAS 506 00:51:26 6,65 946
29 Žniva Ondřej cz Inov-8run.sk 504 00:51:29 6,64 945
30 Ostruszka Michal cz 3SA Racing Team 502 00:51:50 6,60 939
31 Friedel Jan cz Deep Throat 500 00:51:55 6,59 937 PB
32 Blabla Tomáš cz Olympáci 498 00:52:02 6,57 935
33 Beránek Jakub cz Janys Extreme Racing 496 00:52:08 6,56 933
34 Šindelek Pavel cz Olympáci 494 00:52:13 6,55 932
35 Škoda Kristián cz CK Frenštát p.R. 492 00:52:17 6,54 931
36 Čech Radek cz (mo)mentálně Opavské dupy 490 00:52:21 6,53 930
37 Bencúr Juraj sk Horolezci FM 488 00:52:24 6,53 929
38 Tešnar Tomáš cz Orlová 486 00:52:28 6,52 927
39 Franer Kuba cz (mo)mentálně Opavské dupy 484 00:52:30 6,51 927 PB
40 Skopalík Zbyněk cz KVS Náměšť na Hané 482 00:52:33 6,51 926
41 Helcel Martin st. cz MH Bike - GYNPRENATAL 480 00:52:39 6,50 924
42 Javorek Petr cz Janys Extreme Racing 478 00:52:49 6,48 921
43 Byrtus Ivo cz BK SAK LOŽISKA KARVINÁ 476 00:52:52 6,47 920
44 Lach Alan cz Racing Olešná 474 00:52:56 6,46 919
45 König Michal cz (mo)mentálně Opavské dupy 472 00:52:58 6,46 919
46 Pokorný Radim cz VZS Ostrava 470 00:53:04 6,44 917
47 Pavlík Víťa cz Galaxy Team Hranice 468 00:53:21 6,41 912
48 Filip Richard cz Backaldrin Team 466 00:53:29 6,39 910
49 Goláň Josef cz Gogy Team 464 00:53:33 6,39 909
50 Knébel Radim vk SK Valašského království 462 00:53:37 6,38 908 PB
51 Stančík Bedřich cz HO Baník Karviná 460 00:53:40 6,37 907
52 Otevřel Vít cz Jump Sport 458 00:53:46 6,36 905
53 Krejčí Lukáš cz Pepa Team F-M 456 00:53:49 6,35 904
54 Hlavatík Jan cz Racing Olešná 454 00:53:56 6,34 902
55 Mazur Martin cz Jump Sport 452 00:53:59 6,34 901
56 Baran Petr cz Bag Bike 450 00:54:03 6,33 900
57 Dinter Jiří cz Pepa Team F-M 448 00:54:17 6,30 896
58 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 446 00:54:20 6,29 896
59 Michna Roman vk Studiosolaris.cz/skvk.cz 444 00:54:24 6,29 894
60 Oswald Pavel cz Matrix Team 442 00:54:28 6,28 893
61 Černý Viktor cz ED6U ELEMIC RACING 440 00:54:32 6,27 892
62 Tešnar Marek cz YOGi Racing Ostrava 438 00:54:35 6,27 891
63 Sikora Tom cz X-Trail Orlová 436 00:54:38 6,26 891
64 Velička Zdeněk cz X-COBRAS 434 00:54:42 6,25 890
65 Wojtyla Jaromír cz VZS Ostrava 432 00:54:45 6,25 889
66 Kubala Janusz cz BK SAK LOŽISKA KARVINÁ 430 00:54:59 6,22 885
67 Ručka Richard cz Jump Sport 428 00:55:15 6,19 881
68 Chrobák Radek cz Pepa Team F-M 426 00:55:18 6,18 880
69 Říha Pavel cz 424 00:55:23 6,18 879 CR
70 Hegedüs Robert cz VZS Ostrava 422 00:55:27 6,17 878
71 Kubita Viktor cz BK SAK LOŽISKA KARVINÁ 420 00:55:30 6,16 877
72 Görlich Petr cz Bag Bike 418 00:55:33 6,16 876
73 Letko Miroslav sk Inov-8run.sk 416 00:55:37 6,15 875
74 Kloda Petr cz BK SAK LOŽISKA KARVINÁ 414 00:55:41 6,14 874
75 Pešat Jan cz Veslařský klub Perun Ostrava 412 00:55:44 6,14 873 PB
76 Kašpar Zdeněk cz Janys Extreme Racing 410 00:55:50 6,13 872
77 Mrověc Tomáš cz 408 00:55:53 6,12 871
78 Kubín Jakub cz Atlas Opava 406 00:55:58 6,11 869
79 Blačinský Petr cz 404 00:56:01 6,11 869
80 Polášek Tomáš cz SK Valašského království 402 00:56:18 6,07 864
81 Zeman Marek cz X-COBRAS 400 00:56:29 6,05 861
82 Body Marcel cz BK SAK LOŽISKA KARVINÁ 398 00:56:44 6,03 858
83 Klapka Vlastík cz BK SAK LOŽISKA KARVINÁ 396 00:57:02 6,00 853
84 Benda Jaroslav cz MH Bike - GYNPRENATAL 394 00:57:06 5,99 852
85 Wasserbauer Lukáš cz Katmaj Opava 392 00:57:10 5,98 851
86 Chmiel Radim cz MH Bike - GYNPRENATAL 390 00:57:13 5,98 850
87 Lipták Radim cz Pepa Team F-M 388 00:57:15 5,97 850
88 Staš Kamil cz Pepa Team F-M 386 00:57:18 5,97 849
89 Janas Karel cz Porubští Rafani 384 00:57:27 5,95 847
90 Krčmář Pavel cz Vřesina 382 00:57:33 5,94 846
91 Doležal Filip cz VZS Ostrava 380 00:57:38 5,93 844
92 Vrabko Vladimír cz X-Trail Orlová 378 00:57:44 5,92 843
93 Střebovský Tomáš cz 376 00:57:55 5,91 840
94 Munk Rudolf cz VZS Ostrava 374 00:57:58 5,90 839
95 Malčík Petr cz VZS Ostrava 372 00:58:13 5,87 836
96 Valošek Adam cz FUGA 370 00:58:17 5,87 835
97 Lepšík Mirek cz BK SAK LOŽISKA KARVINÁ 368 00:58:29 5,85 832
98 Bortel Jaroslav cz Olympáci 366 00:58:36 5,84 830
99 Raška Zbyněk cz CK Frenštát p.R. 364 00:58:41 5,83 829
100 Motl Vojtěch cz 362 00:58:43 5,82 829
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...