Ostravice, hřiště - silvestrovská - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2013
Trasa:
Ostravice, hřiště - Lysá hora
Datum:
31. 12. 2012, 09:00
Délka:
8,8 km
Převýšení:
890 m
Teplota:
-3 °C
Množství sněhu:
25 cm
Rychlost větru:
25 km/h

Porovnat s etapou 16.12.2017 | 31.12.2016 | 31.12.2015 | 14.2.2015 | 31.12.2014 | 8.2.2014 | 31.12.2013 | 31.12.2011 | 29.1.2011 | 31.12.2010 | 20.2.2010 | 28.11.2009 | 7.2.2009 | 13.12.2008 | 2.2.2008 |

Tisk
Aktualizováno: 1.1.2013, 22:53:44
« První « Předchozí 1 2 3 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Lichý Tomáš cz Splašení goroli 350 00:50:30 10,46 1.057 TR CR
2 Čer Tomáš cz X-Trail Orlová 345 00:51:47 10,20 1.031
3 Šindelek Pavel cz Olympáci 340 00:53:57 9,79 990
4 Nycz Petr cz (mo)mentálně Opavské dupy 335 00:54:50 9,63 974
5 Hudeček Petr cz (mo)mentálně Opavské dupy 332 00:55:06 9,58 969
6 Pytlík Jiří cz Prajzská s.r.o 330 00:55:22 9,54 964
7 Bechný Michal cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 328 00:55:29 9,52 962
8 Swaczyna Petr cz masazpromuze.cz 326 00:55:35 9,50 961
9 Ponek Tibor sk Methanol A 324 00:55:51 9,45 956
10 Lanc Vojtěch cz Splašení goroli 322 00:56:30 9,35 945
11 Hlavatík Jan cz masazpromuze.cz 320 00:56:50 9,29 940
12 Velecký Tomáš cz Jump Sport 319 00:56:57 9,27 938
13 Šindelek Vladan cz Olympáci 318 00:57:08 9,24 935
14 Svoboda Tomáš cz Scott Continental X-Race 317 00:57:12 9,23 934
15 Javorek Petr cz masazpromuze.cz 316 00:57:20 9,21 931
16 Pokorný Radim cz VZS Ostrava 315 00:58:10 9,08 918
17 Pavelka Radim cz Marathon Team Klimkovice 314 00:58:26 9,04 914
18 Škrabánek Petr cz Bílovec 313 00:58:27 9,03 914
19 Sýkora Lukáš cz AK Olomouc 312 00:58:39 9,00 910
20 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 311 00:58:45 8,99 909
21 Ručka Richard cz Jump Sport 310 00:59:17 8,91 901
22 Cienciala Tomáš cz Splašení goroli 309 00:59:24 8,89 899
23 Žniva Ondřej cz Methanol A 308 00:59:29 8,88 898
24 Kokošek Oldřich cz (mo)mentálně Opavské dupy 307 01:00:01 8,80 890
25 Stančík Bedřich cz HO Baník Karviná 306 01:00:06 8,79 889
26 Škoda Kristián cz CK Continental Frenštát p.R. 305 01:00:12 8,77 887
27 Blabla Tomáš cz Olympáci 304 01:00:29 8,73 883
28 Bohatý Tomáš cz Jump Sport 303 01:00:45 8,69 879
29 Bebčák Josef sk Methanol A 302 01:00:55 8,67 877
30 Koníř Vojtěch cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 301 01:01:34 8,58 867
31 Helcel Richard cz MH Bike - GYNPRENATAL 300 01:01:38 8,57 866
32 Mazur Martin cz Jump Sport 299 01:02:01 8,51 861
33 Beneš Petr cz YOGi Racing Ostrava 298 01:02:15 8,48 858
34 Lach Alan cz Racing Olešná 297 01:02:19 8,47 857
35 Grussmann Václav cz CK Continental Frenštát p.R. 296 01:02:23 8,46 856
36 Hudečková Tamara cz Fialové kobry 295 01:02:45 8,41 851
37 Ostruszka Michal cz Splašení goroli 294 01:02:49 8,41 850
38 Sosna Tomáš cz TK Ostrava 293 01:03:17 8,34 844
39 Dovrtěl Radovan cz 292 01:03:21 8,33 843
40 Hrubý Daniel cz VZS Ostrava 291 01:03:28 8,32 841
41 Sobek Lumír cz 290 01:03:35 8,30 840
42 Rychlý Pavel cz Sám za sebe 289 01:03:39 8,30 839
43 Rajnoch Edvard cz Splašení goroli 288 01:03:41 8,29 839
44 Suchánek Lukáš cz KHB Radegast 287 01:04:04 8,24 834
45 Sikora Tom cz X-Trail Orlová 286 01:04:10 8,23 832
47 Beneš Pavel cz (mo)mentálně Opavské dupy 284 01:04:21 8,21 830
48 Martikán Jiří cz Horolezci FM 283 01:04:24 8,20 829
49 Kowalík Karel cz 282 01:04:28 8,19 828
50 Glombek Štěpán cz JAPA outdoor team 281 01:04:40 8,16 826
51 Navrátil Michal cz The cooling birds 280 01:04:42 8,16 825
52 Ščerba Marek cz Duke Corporation 279 01:04:46 8,15 824
53 Mooc Filip cz X-Trail Orlová 278 01:04:49 8,15 824
54 Kuchař Martin cz Sokol Kbely Cycling Team 277 01:04:55 8,13 823
55 Kimla Jan cz Olympáci 276 01:05:00 8,12 822
56 Skorčík Ján sk Methanol A 275 01:06:18 7,96 805
57 Choleva Petr cz Lítací jelen 274 01:06:20 7,96 805
58 Rečlo Klement cz Jump Sport 273 01:06:22 7,96 805
59 Otevřel Vít cz Jump Sport 272 01:06:27 7,95 804
60 Krupa Tomáš cz Olympáci 271 01:06:29 7,94 803
61 Mrověc Tomáš cz Devotion Team 270 01:06:42 7,92 801
62 Maceček Tomáš cz Young Life 269 01:06:47 7,91 800
63 Martinec Václav cz The cooling birds 268 01:06:51 7,90 799
64 Rek Filip vk SK Valašského království 267 01:06:53 7,89 798
65 Plaček Michael cz JAPA outdoor team 266 01:06:55 7,89 798
66 Pešat Jan cz VK Perun Ostrava 265 01:07:08 7,86 795
67 Byrtus Ivo cz MH Bike - GYNPRENATAL 264 01:07:11 7,86 795
68 Kouřil Jaroslav cz Neběžecký kroužek 263 01:07:30 7,82 791
69 Maršálek Tomáš cz Racing Olešná 262 01:07:34 7,81 790
70 Velička Zdeněk cz X-AIR Ostrava 261 01:07:38 7,81 790
71 Janas Karel cz Porubští Rafani 260 01:07:45 7,79 788
72 Simara Jiří cz 259 01:07:56 7,77 786
73 Blahutová Bára cz Opava 258 01:08:24 7,72 781
74 Franer Kuba cz (mo)mentálně Opavské dupy 257 01:09:00 7,65 774
75 Krejčiříková Denisa cz VZS Ostrava 256 01:09:07 7,64 773
76 Střebovský Tomáš cz Napohodu!!! bike team 255 01:09:21 7,61 770
77 Šotola Roman cz Porubští Rafani 254 01:09:27 7,60 769
78 Pšenica Miroslav cz Tonyswim 253 01:09:31 7,60 768
79 Czerný Pavel cz Lesani 252 01:09:44 7,57 766
80 Jurák Tomáš cz MK Kopřivnice 251 01:09:58 7,55 763
81 Benda Jaroslav cz MH Bike - GYNPRENATAL 250 01:10:07 7,53 762
82 Mrklovský Petr cz REV 58 Nový Jičín 249 01:10:22 7,50 759
83 Štefek Marek cz 248 01:10:24 7,50 759
84 Wasserbauer Lukáš cz eSpring Opava 247 01:10:27 7,49 758
85 Ondruch Adam cz X-Trail Orlová 246 01:10:29 7,49 758
86 Hegedüs Robert cz VZS Ostrava 245 01:10:34 7,48 757
87 Sýkora Josef cz SK Hranice 244 01:10:37 7,48 756
88 Michalčík Karel cz (mo)mentálně Opavské dupy 243 01:10:40 7,47 756
89 Dohnal Martin cz Trek 1324 242 01:10:43 7,47 755
90 Hampl Tomáš cz 241 01:10:46 7,46 755
91 Melčák Tomáš cz 240 01:10:50 7,45 754
92 Juran Radim cz BSC Opava 239 01:10:53 7,45 753
93 Gruchala Vojtěch cz TK Ostrava 238 01:10:59 7,44 752
94 Šnevajs Radomír cz KHB Radegast 237 01:11:02 7,43 752
95 Hrabec Jan cz SK fuga 236 01:11:08 7,42 751
96 Pácha Zdeněk cz Olympáci 235 01:11:12 7,42 750
97 Koudelka David cz VZS Ostrava 234 01:11:28 7,39 747
98 Guziur Dalibor cz Racing Olešná 233 01:11:31 7,38 747
99 Hajzler Jan cz Vsetín 232 01:11:44 7,36 744
100 Liška Petr cz Prajzská s.r.o 231 01:11:49 7,35 744
101 Žabenský Stanislav cz SDH Mniší 230 01:11:54 7,34 743
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 3 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...