Ostravice, Mazák - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2013
Trasa:
Ostravice, Mazák - Lysá hora
Datum:
13. 1. 2013, 10:00
Délka:
6,5 km
Převýšení:
850 m
Teplota:
-11 °C
Množství sněhu:
82 cm
Rychlost větru:
10 km/h

Porovnat s etapou 18.2.2017 | 13.2.2016 | 17.1.2015 | 15.11.2014 | 11.1.2014 | 17.11.2013 | 24.11.2012 | 4.12.2011 |

Tisk
Aktualizováno: 22.2.2013, 18:03:22
« První « Předchozí 1 2 3 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Horák Ondřej cz X-AIR Ostrava 350 00:43:49 8,90 1.164
2 Lichý Tomáš cz Splašení goroli 345 00:44:56 8,68 1.135
3 Čer Tomáš cz X-Trail Orlová 340 00:46:07 8,46 1.106
4 Brož Matěj cz Team Forman Cinelli 335 00:46:33 8,38 1.096
5 Zemaník Jan cz Jump Sport 332 00:46:57 8,31 1.086
6 Kaleta Daniel cz Splašení goroli 330 00:47:11 8,27 1.081
7 Šindelek Pavel cz Olympáci 328 00:47:34 8,20 1.072
8 Swaczyna Petr cz masazpromuze.cz 326 00:47:56 8,14 1.064
9 Lanc Vojtěch cz Splašení goroli 324 00:48:04 8,11 1.061 CR
10 Hudeček Petr cz (mo)mentálně Opavské dupy 322 00:48:14 8,09 1.057
11 Šindelek Vladan cz Olympáci 320 00:48:27 8,05 1.053
12 Koníř Vojtěch cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 319 00:48:40 8,01 1.048 PB
13 Bechný Michal cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 318 00:48:51 7,98 1.044
14 Velecký Tomáš cz Jump Sport 317 00:49:12 7,93 1.037
15 Škrabánek Petr cz Bílovec 316 00:49:18 7,91 1.034
16 Hlavatík Jan cz masazpromuze.cz 315 00:49:52 7,82 1.023
17 Staniek Martin cz VZS Ostrava 314 00:49:55 7,81 1.022
18 Otevřel Vít cz Jump Sport 313 00:50:03 7,79 1.019
19 Javorek Petr cz masazpromuze.cz 312 00:50:14 7,76 1.015
20 Žniva Ondřej cz Methanol A 311 00:50:22 7,74 1.013
21 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 310 00:50:27 7,73 1.011 PB
22 Škoda Kristián cz CK Continental Frenštát p.R. 309 00:50:46 7,68 1.005
23 Pokorný Radim cz VZS Ostrava 308 00:51:08 7,63 997
24 Blabla Tomáš cz Olympáci 307 00:51:13 7,61 996
25 Ondruch Adam cz X-Trail Orlová 306 00:51:16 7,61 995
26 Říha Pavel cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 305 00:51:20 7,60 994
27 Pytlík Jiří cz Prajzská s.r.o 304 00:51:26 7,58 992
28 Ručka Richard cz Jump Sport 303 00:51:36 7,56 988
29 Křenek Radek cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 302 00:51:53 7,52 983
30 Bohatý Tomáš cz Jump Sport 301 00:51:57 7,51 982
31 Kokošek Oldřich cz (mo)mentálně Opavské dupy 300 00:52:03 7,49 980
32 Hlaváč Lumír cz SK fuga 299 00:52:12 7,47 977
33 Kováčik Luboš sk Manín Považská Bystrica 298 00:52:19 7,45 975
35 Ponek Tibor sk Methanol A 296 00:52:31 7,43 971
36 Cienciala Tomáš cz Splašení goroli 295 00:52:39 7,41 969
37 Heczko Filip cz TJ TŽ Třinec 294 00:52:50 7,38 965
38 Hudečková Tamara cz Fialové kobry 293 00:52:56 7,37 963 CR
39 Helcel Richard cz MH Bike - GYNPRENATAL 292 00:52:59 7,36 963
41 Kimla Jan cz Olympáci 290 00:53:18 7,32 957
42 Beránek Jakub cz Janys Extreme Racing 289 00:53:22 7,31 956
43 Lach Alan cz Racing Olešná 288 00:53:34 7,28 952
44 Sobek Lumír cz 287 00:53:48 7,25 948
45 Rajnoch Edvard cz Splašení goroli 286 00:53:53 7,24 946
46 Beneš Petr cz YOGi Racing Ostrava 285 00:54:03 7,22 944 PB
47 Sosna Tomáš cz TK Ostrava 284 00:54:06 7,21 943
48 Martinák Tomáš vk SK Valašského království 283 00:54:14 7,19 940 PB
49 Grussmann Václav cz CK Continental Frenštát p.R. 282 00:54:34 7,15 935
50 Ostruszka Michal cz Splašení goroli 281 00:54:37 7,14 934
51 Frank Pavel cz 280 00:54:56 7,10 928
52 Glonek Jakub cz Gymnázium - Hrabůvka 279 00:54:58 7,10 928 PB
53 Knopp Petr cz ED6U ELEMIC RACING 278 00:55:04 7,08 926
54 Šindelek Daniel cz Pepa Team F-M 277 00:55:25 7,04 920
55 Kubala Janusz cz 276 00:55:29 7,03 919
56 Glombek Štěpán cz JAPA outdoor team 275 00:55:33 7,02 918
57 Žajdlík Filip cz Splašení goroli 274 00:55:36 7,01 917
58 Navrátil Michal cz The cooling birds 273 00:55:50 6,99 913
59 Oswald Pavel cz Matrix Team 272 00:55:54 6,98 912
60 Brož Petr cz (mo)mentálně Opavské dupy 271 00:55:57 6,97 912
61 Letko Miroslav sk Manín Považská Bystrica 270 00:55:59 6,97 911
62 Dovrtěl Radovan cz 269 00:56:03 6,96 910
63 Kowalík Karel cz 268 00:56:06 6,95 909
64 Beneš Pavel cz (mo)mentálně Opavské dupy 267 00:56:09 6,95 908
65 Franer Kuba cz (mo)mentálně Opavské dupy 266 00:56:15 6,93 907
66 Mazur Martin cz Jump Sport 265 00:56:31 6,90 902
67 Kostka Tomáš cz 264 00:56:35 6,89 901
68 Motl Vojtěch cz Porubští Rafani 263 00:56:38 6,89 901
69 Mrověc Tomáš cz Devotion Team 262 00:56:42 6,88 899
70 Hrubý Daniel cz VZS Ostrava 261 00:56:45 6,87 899
71 Martinec Václav cz The cooling birds 260 00:56:48 6,87 898
72 Lipták Radim cz Pepa Team F-M 259 00:57:14 6,81 891
73 Tyleček Václav cz JAPA outdoor team 258 00:57:24 6,79 889 PB
74 Skopalík Zbyněk cz 257 00:57:28 6,79 887
75 Görlich Petr cz SK Bagbike 256 00:57:30 6,78 887
76 Velička Zdeněk cz X-AIR Ostrava 255 00:57:32 6,78 886
77 Belej David cz Medvěd z lesa 254 00:57:50 6,74 882
78 Pešat Jan cz VK Perun Ostrava 253 00:57:57 6,73 880
79 Tešnar Marek cz X-Trail Orlová 252 00:58:08 6,71 877
80 Píša Martin vk SK Valašského království 251 00:58:35 6,66 871
81 Wasserbauer Lukáš cz eSpring Opava 250 00:58:38 6,65 870
82 Lichý Dušan cz Splašení goroli 249 00:58:42 6,64 869
83 Mališ Rudolf cz JAPA outdoor team 248 00:58:47 6,63 868
84 Maršálek Tomáš cz Racing Olešná 247 00:58:51 6,63 867
85 Král David cz Bikekram 246 00:58:58 6,61 865
86 Martikánová Alice cz Horolezci FM 245 00:59:11 6,59 862
87 Maniš Martin cz Čajovna Magnolia Frenštát 244 00:59:15 6,58 861
88 Šotola Roman cz Porubští Rafani 243 00:59:21 6,57 859 PB
89 Krejčiříková Denisa cz VZS Ostrava 242 00:59:26 6,56 858
90 Liška Andrej sk Manín Považská Bystrica 241 00:59:31 6,55 857
91 Mrklovský Petr cz REV 58 Nový Jičín 240 00:59:41 6,53 855
92 Prouza Robert cz Frenštát p.R. 239 00:59:47 6,52 853
93 Filip Richard cz Backaldrin Team 238 01:00:15 6,47 846
94 Benda Jaroslav cz MH Bike - GYNPRENATAL 237 01:00:39 6,43 841
95 Beilner Jakub cz Kroky z Orlový 236 01:00:54 6,40 837
96 Michalčík Karel cz (mo)mentálně Opavské dupy 235 01:01:02 6,39 836
97 Munk Rudolf cz VZS Ostrava 234 01:01:06 6,38 835
98 Chmiel Radim cz MH Bike - GYNPRENATAL 233 01:01:11 6,37 834
99 Tomanec Karel cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 232 01:01:15 6,37 833
100 Baran Jiří cz 231 01:01:17 6,36 832
101 Bortel Jaroslav cz Olympáci 230 01:01:22 6,36 831
102 Šafrán Matěj cz X-Trail Orlová 229 01:01:29 6,34 829
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 3 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...