Malenovice, Rajská bouda - night - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2013
Trasa:
Malenovice, Rajská bouda - Lysá hora
Datum:
19. 1. 2013, 17:00
Délka:
5,7 km
Převýšení:
811 m
Teplota:
-11 °C
Množství sněhu:
78 cm
Rychlost větru:
20 km/h

Porovnat s etapou 15.1.2017 | 12.11.2016 | 27.2.2016 | 16.1.2016 | 21.11.2015 | 28.2.2015 | 29.11.2014 | 22.2.2014 | 30.11.2013 | 23.2.2013 | 9.12.2012 | 25.2.2012 | 8.1.2012 | 26.11.2011 | 26.2.2011 | 16.1.2011 | 27.11.2010 | 27.2.2010 | 23.1.2010 | 31.12.2009 | 21.11.2009 | 28.2.2009 | 31.1.2009 | 31.12.2008 | 22.11.2008 | 23.2.2008 | 26.1.2008 | 31.12.2007 | 15.12.2007 | 25.11.2007 | 24.2.2007 | 27.1.2007 | 31.12.2006 | 16.12.2006 | 25.11.2006 | 19.11.2006 | 25.2.2006 | 11.2.2006 | 21.1.2006 | 30.12.2005 | 28.12.2005 | 17.12.2005 | 26.11.2005 | 19.11.2005 | 26.2.2005 | 5.2.2005 | 15.1.2005 | 30.12.2004 | 27.12.2004 | 11.12.2004 | 27.11.2004 | 13.11.2004 | 28.2.2004 | 21.2.2004 | 7.2.2004 | 17.1.2004 | 10.1.2004 | 30.12.2003 | 22.12.2003 | 20.12.2003 | 13.12.2003 | 22.11.2003 | 15.11.2003 | 11.4.2003 | 4.4.2003 | 28.3.2003 | 21.3.2003 | 14.3.2003 | 7.3.2003 | 28.2.2003 | 21.2.2003 | 14.2.2003 | 7.2.2003 | 31.1.2003 | 24.1.2003 | 17.1.2003 | 10.1.2003 | 3.1.2003 | 27.12.2002 | 20.12.2002 | 13.12.2002 | 6.12.2002 | 29.11.2002 | 22.11.2002 | 15.11.2002 | 8.11.2002 | 1.11.2002 |

Tisk
Aktualizováno: 22.2.2013, 18:04:22
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Lichý Tomáš cz Splašení goroli 350 00:38:43 8,83 1.257 CR PB
2 Čer Tomáš cz X-Trail Orlová 345 00:41:43 8,20 1.166 PB
3 Nycz Petr cz (mo)mentálně Opavské dupy 340 00:43:15 7,91 1.125
4 Šindelek Pavel cz Olympáci 335 00:43:39 7,84 1.115
5 Kasalík Radim cz (mo)mentálně Opavské dupy 332 00:44:01 7,77 1.105
6 Bechný Michal cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 330 00:44:04 7,76 1.104
7 Swaczyna Petr cz masazpromuze.cz 328 00:44:26 7,70 1.095
8 Javorek Petr cz masazpromuze.cz 326 00:44:49 7,63 1.086 PB
9 Otevřel Vít cz Jump Sport 324 00:44:58 7,61 1.082
10 Blabla Tomáš cz Olympáci 322 00:45:12 7,57 1.077 PB
11 Pokorný Radim cz VZS Ostrava 320 00:45:19 7,55 1.074 PB
12 Bohatý Tomáš cz Jump Sport 319 00:45:22 7,54 1.073
13 Pytlík Jiří cz Prajzská s.r.o 318 00:45:30 7,52 1.069
14 Škrabánek Petr cz Bílovec 317 00:45:34 7,51 1.068
15 Velecký Tomáš cz Jump Sport 316 00:45:45 7,48 1.064
16 Staniek Martin cz VZS Ostrava 315 00:45:53 7,45 1.061 PB
17 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 314 00:46:00 7,43 1.058 PB
18 Říha Pavel cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 313 00:46:12 7,40 1.053 PB
19 Šindelek Vladan cz Olympáci 312 00:46:35 7,34 1.045
20 Škoda Kristián cz CK Continental Frenštát p.R. 311 00:46:38 7,33 1.043 PB
21 Hlavatík Jan cz masazpromuze.cz 310 00:47:09 7,25 1.032
22 Žuška Marcel cz HO Baník Karviná 309 00:47:20 7,23 1.028
23 Lach Alan cz Racing Olešná 308 00:47:22 7,22 1.027 PB
24 Rajnoch Edvard cz Splašení goroli 307 00:47:46 7,16 1.019
25 Kokošek Oldřich cz (mo)mentálně Opavské dupy 306 00:47:56 7,13 1.015
26 Cienciala Tomáš cz Splašení goroli 305 00:48:00 7,13 1.014
27 Křenek Radek cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 304 00:48:09 7,10 1.011 PB
28 Grussmann Václav cz CK Continental Frenštát p.R. 303 00:48:12 7,10 1.010 PB
29 Sosna Tomáš cz TK Ostrava 302 00:48:16 7,09 1.008
30 Sobek Lumír cz 301 00:48:20 7,08 1.007
31 Mazur Martin cz Jump Sport 300 00:48:24 7,07 1.005
32 Hlaváč Lumír cz SK fuga 299 00:48:35 7,04 1.002
33 Kimla Jan cz Olympáci 298 00:48:39 7,03 1.000 PB
34 Beránek Jakub cz Janys Extreme Racing 297 00:48:49 7,01 997 PB
35 Ručka Richard cz Jump Sport 296 00:49:01 6,98 993
36 Žajdlík Filip cz Splašení goroli 295 00:49:11 6,95 989 PB
37 Ehler Tomáš cz Porubští Rafani 294 00:49:50 6,86 976
38 Kostka Tomáš cz 293 00:49:51 6,86 976
39 Svoboda Tomáš cz Scott Continental X-Race 292 00:49:56 6,85 974
40 Kloda Petr cz Novatop Lapiere 291 00:50:08 6,82 971 PB
41 Pácha Zdeněk cz Olympáci 290 00:50:09 6,82 970
42 Velička Aleš cz X-AIR Ostrava 289 00:50:12 6,81 969
43 Beneš Petr cz YOGi Racing Ostrava 288 00:50:18 6,80 967
44 Navrátil Michal cz The cooling birds 287 00:50:23 6,79 966 PB
45 Mrověc Tomáš cz Devotion Team 286 00:50:26 6,78 965 PB
46 Škapa Marek cz X-AIR Ostrava 285 00:50:30 6,77 964
47 Vyhnička Peter sk Manín Považská Bystrica 284 00:50:40 6,75 960
48 Brož Petr cz (mo)mentálně Opavské dupy 283 00:50:47 6,73 958
49 Maršálek Tomáš cz Racing Olešná 282 00:50:49 6,73 958 PB
50 Beneš Pavel cz (mo)mentálně Opavské dupy 281 00:50:54 6,72 956
51 Kubín Jakub cz Malbery Opava 280 00:50:58 6,71 955 PB
52 Zeman Marek cz X-AIR Ostrava 279 00:51:02 6,70 953
53 Kouřil Jaroslav cz Neběžecký kroužek 278 00:51:10 6,68 951
54 Martinák Tomáš vk SK Valašského království 277 00:51:13 6,68 950
55 Helcel Richard cz MH Bike - GYNPRENATAL 276 00:51:20 6,66 948
56 Dovrtěl Radovan cz 275 00:51:26 6,65 946
57 Martinec Václav cz The cooling birds 274 00:51:28 6,65 945
58 Velička Zdeněk cz X-AIR Ostrava 273 00:51:31 6,64 945
59 Oswald Pavel cz Matrix Team 272 00:51:37 6,63 943
60 Motl Vojtěch cz Porubští Rafani 271 00:51:43 6,61 941 PB
61 Kowalík Karel cz 270 00:51:46 6,61 940
62 Letko Miroslav sk Manín Považská Bystrica 269 00:52:03 6,57 935
64 Rečlo Klement cz Jump Sport 267 00:52:35 6,50 925
65 Maniš Martin cz Čajovna Magnolia Frenštát 266 00:52:54 6,47 920 PB
66 Görlich Petr cz SK Bagbike 265 00:53:10 6,43 915
67 Belej David cz Medvěd z lesa 264 00:53:17 6,42 913
68 Krejčiříková Denisa cz VZS Ostrava 263 00:53:21 6,41 912
69 Lichý Dušan cz Splašení goroli 262 00:53:43 6,37 906
70 Liška Andrej sk Manín Považská Bystrica 261 00:53:45 6,36 905
71 Prouza Robert cz Frenštát p.R. 260 00:53:47 6,36 905 PB
72 Martikánová Alice cz Horolezci FM 259 00:53:49 6,35 904
73 Dohnal Martin cz Trek 1324 258 00:53:53 6,35 903
74 Tešnar Marek cz X-Trail Orlová 257 00:53:56 6,34 902
75 Šotola Roman cz Porubští Rafani 256 00:54:00 6,33 901
76 Wasserbauer Lukáš cz eSpring Opava 255 00:54:04 6,33 900 PB
77 Waloszek Vlastislav cz Chimpanzee 254 00:54:08 6,32 899
78 Beneš Daniel cz (mo)mentálně Opavské dupy 253 00:54:15 6,30 897
79 Hampl Tomáš cz HO Baník Karviná 252 00:54:20 6,29 896
80 Střebovský Tomáš cz Napohodu!!! bike team 251 00:54:23 6,29 895
81 Chmiel Radim cz MH Bike - GYNPRENATAL 250 00:54:31 6,27 893 PB
82 Štverák Tomáš cz The cooling birds 249 00:54:40 6,26 890
83 Tomanec Karel cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 248 00:54:42 6,25 890
84 Mrklovský Petr cz REV 58 Nový Jičín 247 00:54:46 6,24 888
85 Krejčí Lukáš cz Pepa Team F-M 246 00:54:51 6,24 887
86 Tyleček Václav cz JAPA outdoor team 245 00:54:54 6,23 886
87 Munk Rudolf cz VZS Ostrava 244 00:54:59 6,22 885 PB
88 Rykr Vojtěch cz SK Fighter Inside 243 00:55:02 6,21 884 PB
89 Král David cz Bikekram 242 00:55:06 6,21 883
90 Piechowicz Jiří cz Ace of Spades 241 00:55:19 6,18 880 PB
91 Bortel Jaroslav cz Olympáci 240 00:55:37 6,15 875
92 Melčák Tomáš cz 239 00:55:41 6,14 874
93 Pietrzyk Vratislav cz Velopolí 238 00:55:59 6,11 869
94 Benda Jaroslav cz MH Bike - GYNPRENATAL 237 00:56:01 6,11 869
95 Kotek Martin cz VZS Ostrava 236 00:56:08 6,09 867 PB
96 Vaňko Oldřich cz Čajovna Magnolia Frenštát 235 00:56:10 6,09 866 PB
97 Harabiš Radim vk SK Valašského království 234 00:56:14 6,08 865 PB
98 Michalčík Karel cz (mo)mentálně Opavské dupy 233 00:56:18 6,07 864
99 Liška Petr cz Prajzská s.r.o 232 00:56:29 6,05 861 PB
100 Černoch Ondřej cz 231 00:56:33 6,05 860
101 Pernický Roman cz 230 00:56:35 6,04 860 PB
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...