Ostravice, Mazák - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2014
Trasa:
Ostravice, Mazák - Lysá hora
Datum:
17. 11. 2013, 10:00
Délka:
6,5 km
Převýšení:
850 m
Teplota:
5 °C
Množství sněhu:
0 cm
Rychlost větru:
8 km/h

Porovnat s etapou 11.1.2020 | 13.1.2019 | 3.2.2018 | 18.2.2017 | 13.2.2016 | 17.1.2015 | 15.11.2014 | 11.1.2014 | 13.1.2013 | 24.11.2012 | 4.12.2011 |

Tisk
Aktualizováno: 27.12.2013, 10:06:13
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Šindelek Vladan cz Olympáci 424 00:45:30 8,57 1.121
2 Kováčik Luboš sk Manín Považská Bystrica 416 00:46:17 8,43 1.102
3 Helcel Richard cz MH BIKE 413 00:46:46 8,34 1.091 PB
4 Cienciala Tomáš cz Splašení goroli 407 00:47:49 8,16 1.067
5 Svoboda Tomáš cz Olympáci 402 00:48:15 8,08 1.057
6 Rajnoch Edvard cz Splašení goroli 400 00:48:19 8,07 1.056 PB
7 Sventek Ladislav sk Goral marathon Team 397 00:48:32 8,04 1.051
8 Pavlík Víťa cz GO!GO! 390 00:49:25 7,89 1.032
9 Lach Alan cz Racing Olešná 385 00:49:46 7,84 1.025 PB
10 Škapa Marek cz X-AIR Ostrava 376 00:50:31 7,72 1.010 PB
11 Oswald Pavel cz Matrix Team 356 00:52:11 7,47 977 PB
12 Frank Pavel cz AVA 351 00:52:38 7,41 969 PB
13 Šindelek Daniel cz 347 00:53:00 7,36 962 PB
14 Labuz Martin cz MH BIKE 342 00:53:21 7,31 956
15 Lichý Dušan cz Splašení goroli 337 00:53:50 7,24 947 PB
16 Holeš Milan cz MH BIKE 332 00:54:06 7,21 943
17 Mazur Martin cz www.masazprozeny.cz 331 00:54:07 7,21 942
18 Swaczyna Patrik cz www.masazprozeny.cz 327 00:54:19 7,18 939 PB
19 Maršálek Tomáš cz Racing Olešná 326 00:54:22 7,17 938 PB
20 Przeczek Marek cz lepus.cz 317 00:55:00 7,09 927
21 Wojtyla Jaromír cz VZS Ostrava 306 00:55:41 7,00 916
22 Baletka Stanislav cz Tichá 302 00:56:00 6,96 911
23 Juran Radim cz BSC Opava 300 00:56:07 6,95 909
24 Kubienka Libor cz Hrádek ve Slezsku 294 00:56:18 6,93 906
25 Ivansky Tomas cz JulboWay 292 00:56:22 6,92 905
26 Kubala Janusz cz 287 00:56:47 6,87 898
27 Pácha Zdeněk cz Olympáci 286 00:56:52 6,86 897
28 Guziur Dalibor cz Racing Olešná 281 00:57:06 6,83 893 PB
29 Chvostek Pavel cz FM- bajkeři 280 00:57:13 6,82 891
30 Görlich Petr cz SK Bagbike 275 00:57:51 6,74 882
31 Popieluch Michal cz ULTRASTA Frýdek-Místek 274 00:57:55 6,73 881
32 Benda Jaroslav cz Někdy prostě musíš 272 00:58:03 6,72 879
33 Marek Martin cz Duke Corporation 266 00:58:35 6,66 871 PB
34 Juřica Pavel cz TWIKO Ostrava 263 00:58:41 6,65 869
35 Lepšík Mirek cz MH BIKE 261 00:58:48 6,63 867
36 Chmiel Radim cz MH BIKE 257 00:59:10 6,59 862 PB
37 Kotek Martin cz VZS Ostrava 256 00:59:14 6,58 861
38 Foltas Marcel cz JulboWay 252 00:59:34 6,55 856 PB
39 Klus Daniel cz MH BIKE 247 01:00:00 6,50 850
40 Helcel Martin st. cz MH BIKE 243 01:00:09 6,48 848 PB
41 Otáhal Radislav cz 231 01:01:16 6,37 832
42 Kubín Jiří cz Malbery Opava 230 01:01:21 6,36 831
43 Hašek Petr cz SK Bagbike 228 01:01:33 6,34 829 PB
44 Baran Jiří cz Navi 227 01:01:35 6,33 828
45 Bugner Josef cz SK Oceláci Ostrava 219 01:02:16 6,26 819
46 Rudický Radovan cz MK Seitl Ostrava 218 01:02:17 6,26 819
47 Novák Petr cz 217 01:02:18 6,26 819
48 Nycz Aleš cz 215 01:02:25 6,25 817
49 Dubový Jiří cz synci z Kateřinek 213 01:02:54 6,20 811
50 Šnajder Roman cz Racing Olešná 208 01:03:14 6,17 807
51 Zinecker Jiří cz Danyho parťáci 198 01:03:33 6,14 803
52 Polák Petr cz synci z Kateřinek 194 01:04:08 6,08 795
53 Franta Roman cz Racing Olešná 186 01:04:33 6,04 790
54 Štýbar Luděk cz Porubští Rafani 183 01:04:50 6,02 787
55 Kahánek Dalibor cz Equipo pan y agua 173 01:05:36 5,95 777
56 Magdon Roman cz Duke Corporation 167 01:06:03 5,90 772 PB
57 Ficek Pavel cz 165 01:06:12 5,89 770
58 Fajkus Tomáš cz VZS Ostrava 163 01:06:14 5,89 770 PB
59 Částečka Roman cz Hrabůvka 152 01:07:00 5,82 761
60 Kotek Jiří cz runningman71 140 01:07:56 5,74 751
61 Sedláček Luděk cz X-Trail Orlová 130 01:09:13 5,63 737 PB
62 Vařeka Vladan cz HALOSPORT 128 01:09:21 5,62 735
63 Wludyka Petr cz X-AIR Ostrava 120 01:09:56 5,58 729
64 Kundel Aleš cz 119 01:10:04 5,57 728
65 Černák Vojtěch cz Veslařský klub Perun Ostrava 118 01:10:05 5,56 728
66 Vavruša Martin cz Frydex 109 01:11:40 5,44 712
67 Mamula Miroslav cz runningman71 104 01:12:38 5,37 702
68 Matula Vít cz synci z Kateřinek 95 01:14:28 5,24 685
69 Pecha Vladan cz Pepa Team F-M 91 01:15:12 5,19 678
70 Kubica Kamil cz Palkovice 86 01:16:29 5,10 667
71 Pigula Jaromír cz X-AIR Ostrava 62 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...