Malenovice, Rajská bouda - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2007
Trasa:
Malenovice, Rajská bouda - Lysá hora
Datum:
19. 11. 2006, 10:00
Délka:
5,7 km
Převýšení:
811 m

Porovnat s etapou 4.3.2017 | 15.1.2017 | 12.11.2016 | 27.2.2016 | 16.1.2016 | 21.11.2015 | 28.2.2015 | 29.11.2014 | 22.2.2014 | 30.11.2013 | 23.2.2013 | 19.1.2013 | 9.12.2012 | 25.2.2012 | 8.1.2012 | 26.11.2011 | 26.2.2011 | 16.1.2011 | 27.11.2010 | 27.2.2010 | 23.1.2010 | 31.12.2009 | 21.11.2009 | 28.2.2009 | 31.1.2009 | 31.12.2008 | 22.11.2008 | 23.2.2008 | 26.1.2008 | 31.12.2007 | 15.12.2007 | 25.11.2007 | 24.2.2007 | 27.1.2007 | 31.12.2006 | 16.12.2006 | 25.11.2006 | 25.2.2006 | 11.2.2006 | 21.1.2006 | 30.12.2005 | 28.12.2005 | 17.12.2005 | 26.11.2005 | 19.11.2005 | 26.2.2005 | 5.2.2005 | 15.1.2005 | 30.12.2004 | 27.12.2004 | 11.12.2004 | 27.11.2004 | 13.11.2004 | 28.2.2004 | 21.2.2004 | 7.2.2004 | 17.1.2004 | 10.1.2004 | 30.12.2003 | 22.12.2003 | 20.12.2003 | 13.12.2003 | 22.11.2003 | 15.11.2003 | 11.4.2003 | 4.4.2003 | 28.3.2003 | 21.3.2003 | 14.3.2003 | 7.3.2003 | 28.2.2003 | 21.2.2003 | 14.2.2003 | 7.2.2003 | 31.1.2003 | 24.1.2003 | 17.1.2003 | 10.1.2003 | 3.1.2003 | 27.12.2002 | 20.12.2002 | 13.12.2002 | 6.12.2002 | 29.11.2002 | 22.11.2002 | 15.11.2002 | 8.11.2002 | 1.11.2002 |

Tisk
Aktualizováno: 20.11.2006, 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Horák Ondřej cz X-AIR Ostrava 120 00:38:35 8,86 1.261 TR CR
2 Zátopek Jiří cz X-AIR Ostrava 115 00:00:00
3 Vlček Tomáš cz Gumárny Zubří 110 00:00:00
4 Figura Michal cz Elitní Vrchaři 105 00:00:00
5 Kauer Adam cz Elitní Vrchaři 102 00:00:00
6 Velička Zdeněk cz X-AIR Ostrava 100 00:00:00
7 Raška Zbyněk cz CK Frenštát p.R. 98 00:00:00
8 Velička Aleš cz X-AIR Ostrava 96 00:00:00
9 Hudeček Petr cz Elitní Vrchaři 94 00:00:00
10 Škapa Marek cz X-AIR Ostrava 92 00:00:00
11 Čer Tomáš cz Gruppo Compatto 90 00:00:00
12 Baran Petr cz Cinelli Morning Sky 89 00:00:00
13 Krejza Aleš cz www tandem-bike cz 88 00:00:00
14 Lukosz Petr pl Gruppo Compatto 87 00:00:00
15 Knébel Radim vk 1.FC Mošting 86 00:00:00
16 Kolouch David cz Horolezci FM 85 00:00:00
17 Uher Libor cz Horolezci FM 84 00:00:00
18 Jeřábek Kamil cz VK Perun 83 00:00:00
19 Trávníček Rostislav cz Olympáci 82 00:00:00
20 Tešnar Tomáš cz YOGi Racing Ostrava 81 00:00:00
21 Kantor Tomáš cz www tandem-bike cz 80 00:00:00
22 Suchánek Lukáš cz KHB Radegast 79 00:00:00
23 Repaň Pavel cz X-AIR Ostrava 78 00:00:00
24 Tichá cz Elitní Vrchaři 77 00:00:00
25 Zeman Marek cz X-AIR Ostrava 76 00:00:00
26 Pešat Jan cz VK Perun 75 00:00:00
27 Tešnar Marek cz YOGi Racing Ostrava 74 00:00:00
28 Franer Kuba cz SUNDANCE 73 00:00:00
29 Ševčíková Jana cz Bike One 72 00:51:38 6,62 942
30 Groš Štefan vk CK Frenštát p.R. 71 00:00:00
31 Tešnar Hynek cz Kyslíkový dluh 70 00:00:00
32 Koukal Jan cz MHC Karviná 69 00:00:00
33 Lisník Rostislav cz Gruppo Compatto 68 00:00:00
34 Chrobok Richard es Džoko sú Kamarati 67 00:00:00
35 Vítek Antonín cz X-AIR Ostrava 66 00:00:00
36 Konečný František cz SUNDANCE 65 00:00:00
37 Wasserbauer Lukáš cz 64 00:00:00
38 Wzientek Tomáš cz MHC Karviná 63 00:00:00
39 Dudis cz Vortex Bike Team 62 00:00:00
40 Kubín Jiří cz Horolezecký Club Opava 61 00:00:00
41 Novotný Jiří cz Umpa Lumpa Uf Uf 60 00:00:00
42 Malošík Jan cz MHC Karviná 59 00:00:00
43 Jadamus Roman cz www tandem-bike cz 58 00:00:00
44 Švidernoch Milan cz X-AIR Ostrava 57 00:00:00
45 Mindek Tomáš cz Marathon Team Klimkovice 56 00:00:00
46 Satke Tomáš cz SUNDANCE 55 00:00:00
47 Knápek Martin cz Umpa Lumpa Uf Uf 54 00:00:00
48 Rodryč Michal cz Elitní Vrchaři 53 00:00:00
49 Kočara Jiří cz HO SKK Vítkovice 52 00:00:00
50 Balko Peter cz SK Ostrý Malenovice 51 00:00:00
51 Vilhelm Václav vk Olympáci 50 00:00:00
52 Mrůzek Michal cz SUNDANCE 49 00:00:00
53 Holášek Marek cz TJ- Kozlovice 48 00:00:00
54 Kočarová Klára cz HO SKK Vítkovice 47 00:00:00
55 Greipel Tomáš cz Elitní Vrchaři 46 00:00:00
56 Kněžík Roman cz Rubicon 45 00:00:00
57 Rechtenberg Karel cz Olympáci 44 00:00:00
58 Hudeček Martin cz X-AIR Ostrava 43 00:00:00
59 Raška František cz CK Frenštát p.R. 42 00:00:00
60 Matýsek Vlasta st. cz MTB 41 00:00:00
61 Konečná Veronika cz SUNDANCE 40 00:00:00
62 Kroutilová Zuzana cz Tilak Team 39 00:00:00
63 Bažanowski Rostislav cz Polanka nad Odrou 38 00:00:00
64 Kohutová Veronika cz Pendolino 37 00:00:00
65 Dvorský Ladislav cz Pendolino 36 00:00:00
66 Ryška Filip cz Gruppo Compatto 35 00:00:00
67 Braš Petr cz Džoko sú Kamarati 34 00:00:00
68 Bednarz Luděk cz X-AIR Ostrava 33 00:00:00
69 Beinhauer David cz Ferata 32 00:00:00
70 Kalina Marek cz Marathon Team Klimkovice 31 00:00:00
71 Zlý Vojtěch cz MTB 30 00:00:00
72 Grygar Jiří cz CK Otice 29 00:00:00
73 Novotná Martina cz Umpa Lumpa Uf Uf 28 00:00:00
74 Velička Petr cz Elitní Vrchaři 27 00:00:00
75 Ivo Had Pítr cz Umpa Lumpa Uf Uf 26 00:00:00
76 Čupová Jana cz CK Frenštát p.R. 25 00:00:00
77 Mrázek Jiří cz UFO Bike 24 00:00:00
78 Hüner Ondřej cz MTB 23 00:00:00
79 Solczyková Renata cz MHC Karviná 22 00:00:00
80 Prokeš Zdeněk cz MHC Karviná 21 00:00:00
81 Chudá Dominika cz MHC Karviná 20 00:00:00
82 Kaňák Jan cz Elitní Vrchaři 19 00:00:00
83 Škráček Karel cz Umpa Lumpa Uf Uf 18 00:00:00
84 Hudeček Nikola cz UFO Bike 17 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...