Ostravice, železniční přejezd - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2014
Trasa:
Ostravice, železniční přejezd - Lysá hora
Datum:
19. 1. 2014, 10:00
Délka:
6,8 km
Převýšení:
879 m
Teplota:
4 °C
Množství sněhu:
7 cm
Rychlost větru:
55 km/h

Porovnat s etapou 25.1.2020 | 19.1.2019 | 20.1.2018 | 4.2.2017 | 18.12.2016 | 30.1.2016 | 20.12.2015 | 31.1.2015 | 21.12.2014 | 22.12.2013 | 2.2.2013 | 22.12.2012 | 4.2.2012 | 5.2.2011 | 21.11.2010 | 6.2.2010 | 12.12.2009 | 21.2.2009 | 17.1.2009 | 15.11.2008 | 16.2.2008 | 12.1.2008 | 8.12.2007 | 18.11.2007 | 17.2.2007 | 3.2.2007 | 13.1.2007 | 9.12.2006 | 11.11.2006 | 4.2.2006 | 14.1.2006 | 29.12.2005 | 10.12.2005 | 12.11.2005 | 12.2.2005 | 22.1.2005 | 29.12.2004 | 18.12.2004 | 20.11.2004 | 24.1.2004 | 29.12.2003 | 8.11.2003 |

Tisk
Aktualizováno: 22.1.2014, 07:58:27
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Šindelek Vladan cz Olympáci 422 00:46:26 8,79 1.136 CR PB
2 Pokorný Radim cz VZS Ostrava 418 00:46:53 8,70 1.125 PB
3 Pavlík Víťa cz GO!GO! 414 00:47:38 8,57 1.107 PB
4 Rajnoch Edvard cz Splašení goroli 411 00:48:11 8,47 1.095 PB
5 Najvert Stanislav cz JulboWay 410 00:48:13 8,46 1.094
6 Cienciala Tomáš cz Splašení goroli 404 00:48:56 8,34 1.078
7 Lach Alan cz Racing Olešná 378 00:51:38 7,90 1.021
8 Helcel Richard cz MH BIKE 377 00:51:45 7,88 1.019
9 Géryk Jaromír cz SK Bagbike 376 00:51:51 7,87 1.017 PB
10 Wojtyla Jaromír cz VZS Ostrava 371 00:52:12 7,82 1.010 PB
11 Trávníček Rostislav cz Pepa Team F-M 370 00:52:15 7,81 1.009 PB
12 Swaczyna Patrik cz www.masazprozeny.cz 367 00:52:34 7,76 1.003 PB
13 Šindelek Daniel cz Olympáci 366 00:52:40 7,75 1.001 PB
14 Škapa Marek cz X-AIR Ostrava 365 00:52:42 7,74 1.001 PB
15 Křižák Petr cz Jump Sport 363 00:53:06 7,68 993 PB
16 Przeczek Marek cz lepus.cz 350 00:54:30 7,49 968 PB
17 Mazur Martin cz www.masazprozeny.cz 348 00:54:42 7,46 964
18 Maršálek Tomáš cz Racing Olešná 339 00:55:36 7,34 949 PB
19 Nutil Tomáš cz lepus.cz 335 00:55:46 7,32 946 PB
20 Oswald Pavel cz Matrix Team 334 00:55:54 7,30 943 PB
21 Juran Radim cz BSC Opava 331 00:56:02 7,28 941 PB
22 Lichý Dušan cz Splašení goroli 320 00:56:57 7,16 926 PB
23 Guziur Dalibor cz Racing Olešná 317 00:57:14 7,13 921 PB
24 Popieluch Michal cz ULTRASTA Frýdek-Místek 312 00:57:29 7,10 917 PB
25 Marek Martin cz Duke Corporation 303 00:58:09 7,02 907 PB
26 Chýlek Patrik cz CK Continental Frenštát p.R. 299 00:58:18 7,00 905 PB
27 Mrklovský Petr cz REV 58 Nový Jičín 295 00:58:37 6,96 900
28 Görlich Petr cz SK Bagbike 289 00:58:51 6,93 896
29 Kotek Martin cz VZS Ostrava 288 00:58:55 6,93 895 PB
30 Juřica Pavel cz TWIKO Ostrava 287 00:58:59 6,92 894
31 Chmiel Radim cz MH BIKE 283 00:59:22 6,87 888 PB
32 Fierla Jan St. cz CK FESO Petřvald 281 00:59:27 6,86 887 PB
33 Beneš Petr cz YOGi Racing Ostrava 279 00:59:53 6,81 881
34 Benda Jaroslav cz Někdy prostě musíš 273 01:00:37 6,73 870
35 Novák Petr cz 267 01:00:55 6,70 866
36 Helcel Martin st. cz MH BIKE 263 01:01:12 6,67 862 PB
37 Bugner Josef cz SK Oceláci Ostrava 254 01:02:02 6,58 850 PB
38 Hašek Petr cz SK Bagbike 251 01:02:24 6,54 845 PB
39 Chvostek Pavel cz FM- bajkeři 246 01:02:56 6,48 838
40 Štýbar Luděk cz Porubští Rafani 239 01:03:34 6,42 830 PB
41 Klus Daniel cz MH BIKE 238 01:03:36 6,42 829
42 Lepšík Mirek cz MH BIKE 235 01:03:59 6,38 824
43 Koudelka David cz VZS Ostrava 230 01:04:24 6,34 819
44 Nycz Aleš cz 225 01:04:51 6,29 813 PB
45 Polák Petr cz synci z Kateřinek 224 01:04:55 6,28 812 PB
46 Dubový Jiří cz synci z Kateřinek 223 01:04:58 6,28 812
47 Magdon Roman cz Duke Corporation 217 01:05:18 6,25 808 PB
48 Klár Martin cz Racing Olešná 214 01:05:27 6,23 806
49 Částečka Roman cz Hrabůvka 212 01:05:34 6,22 804
50 Ryška Martin cz Fialové kobry 202 01:06:25 6,14 794
51 Vavruša Martin cz Frydex 199 01:06:34 6,13 792 PB
52 Franta Roman cz Racing Olešná 190 01:07:27 6,05 782
53 Matula Vít cz synci z Kateřinek 187 01:07:31 6,04 781 PB
54 Siřinek Aleš cz SK Bagbike 184 01:08:41 5,94 768
55 Wludyka Petr cz X-AIR Ostrava 172 01:10:27 5,79 749
56 Ficek Pavel cz 168 01:11:08 5,74 741 PB
57 Kotek Jiří cz runningman71 163 01:12:00 5,67 733 PB
58 Sedláček Luděk cz X-Trail Orlová 161 01:12:33 5,62 727
59 Král Roman cz 160 01:12:51 5,60 724
60 Vařeka Vladan cz HALOSPORT 147 01:16:16 5,35 692
61 Mikulenka Tomáš cz Poruba 146 01:16:44 5,32 687
62 Pecha Vladan cz Pepa Team F-M 141 01:18:38 5,19 671 PB
63 Nadažy Radek cz SK Šafrata Bohumín 140 01:19:54 5,11 660
64 Kubica Kamil cz Palkovice 133 01:26:00 4,74 613
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...