Visalaje, parkoviště - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2014
Trasa:
Visalaje, parkoviště - Lysá hora
Datum:
25. 1. 2014, 10:00
Délka:
7,9 km
Převýšení:
577 m
Teplota:
-19 °C
Množství sněhu:
4 cm
Rychlost větru:
40 km/h

Porovnat s etapou 16.12.2018 | 11.2.2018 | 10.12.2017 | 19.11.2017 | 12.2.2017 | 7.1.2017 | 20.11.2016 | 7.2.2016 | 13.12.2015 | 8.2.2015 | 13.12.2014 | 15.12.2013 | 26.1.2013 | 1.12.2012 | 21.1.2012 | 12.11.2011 | 12.2.2011 | 11.12.2010 | 30.1.2010 | 14.11.2009 | 25.1.2009 | 9.11.2008 | 11.11.2007 |

Tisk
Aktualizováno: 14.2.2014, 16:36:54
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Maceček Tomáš cz Young Life 445 00:43:02 11,01 804 PB
2 Otevřel Vít cz Jump Sport 440 00:43:22 10,93 798 PB
3 Kasalík Radim cz (mo)mentálně Opavské dupy 435 00:43:42 10,85 792
4 Šindelek Pavel cz Olympáci 430 00:43:46 10,83 791 PB
5 Hudeček Petr cz (mo)mentálně Opavské dupy 424 00:45:09 10,50 767 PB
6 Swaczyna Petr cz www.masazprozeny.cz 420 00:45:48 10,35 756 PB
7 Pytlík Jiří cz Jump Sport 418 00:46:13 10,26 749
8 Stančík Bedřich cz lepus.cz 415 00:46:53 10,11 738 PB
9 Pelc Norbert cz Retigo 414 00:46:58 10,09 737
10 Lupiezowiec Piotr pl MKS Centrum Dziegielos 413 00:47:03 10,07 736 CR
11 Blabla Tomáš cz Olympáci 412 00:47:08 10,06 735
12 Škoda Kristián cz CK Continental Frenštát p.R. 411 00:47:21 10,01 731 PB
13 Peter Tomáš cz Beskydští nomádi 410 00:47:23 10,00 731 PB
14 Říha Pavel cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 407 00:47:33 9,97 728 PB
15 Friedel Jan cz Maraton team Klimkovice 405 00:47:46 9,92 725
16 Kocurek Jaroslav cz 403 00:48:16 9,82 717 PB
17 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 400 00:48:33 9,76 713 PB
18 Tuharský Martin cz SALOMON-RUN.CZ 399 00:48:45 9,72 710 PB
19 Ručka Richard cz Jump Sport 398 00:48:50 9,71 709
20 Hrubý Daniel cz VZS Ostrava 395 00:49:13 9,63 703 PB
21 Stach Václav cz 394 00:49:17 9,62 702 PB
22 Bednarz Libor cz X-AIR Ostrava 393 00:49:21 9,60 702
23 Beránek Jakub cz Janys Extreme Racing 391 00:49:30 9,58 699 PB
24 Bednář Daniel cz X-Trail Orlová 390 00:49:31 9,57 699 PB
25 Křenek Radek cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 387 00:49:52 9,51 694
26 Zeman Marek cz X-AIR Ostrava 385 00:50:05 9,46 691 PB
27 Kostka Tomáš cz Family team 384 00:50:07 9,46 691 PB
28 Píša Martin vk SK Valašského království 382 00:50:14 9,44 689 PB
29 Richter Ondřej cz AVA 381 00:50:28 9,39 686 PB
30 Strnadel Kuba cz TOBI SPORT INOV-8 380 00:50:41 9,35 683 PB
31 Mráz Jan cz 379 00:51:00 9,29 679 PB
32 Benesz Radomir cz 378 00:51:31 9,20 672
33 Martikán Jiří cz Horolezci FM 377 00:51:40 9,17 670
34 Waloszek Vlastislav cz SALOMON-RUN.CZ 376 00:51:44 9,16 669 PB
35 Prouza Robert cz Frenštát p.R. 375 00:52:02 9,11 665 PB
36 Letko Miroslav sk Manín Považská Bystrica 374 00:52:04 9,10 665
37 Rýdl Dušan cz 371 00:52:25 9,04 660
38 Dovrtěl Radovan cz 368 00:52:43 8,99 657
39 Václavík Michael cz Pržno 367 00:52:44 8,99 657 PB
40 Vrubel Lukáš cz JAPA outdoor team 366 00:52:45 8,99 656 PB
41 Beneš Daniel cz (mo)mentálně Opavské dupy 364 00:52:51 8,97 655 PB
42 Piechowicz Jiří cz ULTRASTA Frýdek-Místek 360 00:53:13 8,91 651 PB
43 Franer Kuba cz (mo)mentálně Opavské dupy 359 00:53:17 8,90 650
44 Kouřil Jaroslav cz Neběžecký kroužek 358 00:53:26 8,87 648 PB
45 Suchánek Lukáš cz KHB Radegast 355 00:53:47 8,81 644
46 Skopalík Zbyněk cz AVA 354 00:53:49 8,81 643 PB
47 Červenka Tomáš cz 353 00:53:53 8,80 642 PB
48 Karásek Jiří cz Baška team 351 00:54:06 8,76 640 PB
49 Pietrzyk Vratislav cz www.masazprozeny.cz 347 00:54:24 8,71 636
50 Viej Roman cz JAPA outdoor team 346 00:54:32 8,69 635 PB
51 Tešnar Marek cz X-Trail Orlová 343 00:54:43 8,66 633 PB
52 Kašpar Zdeněk cz Janys Extreme Racing 342 00:54:44 8,66 633 PB
53 Motl Vojtěch cz Porubští Rafani 339 00:54:57 8,63 630
54 Doležal Filip cz VZS Ostrava 334 00:55:44 8,50 621 PB
55 Wasserbauer Lukáš cz synci z Kateřinek 333 00:56:05 8,45 617 PB
56 Tyleček Václav cz JAPA outdoor team 330 00:56:26 8,40 613 PB
57 Goryczka Michal cz 329 00:56:33 8,38 612 PB
58 Robin Sedlář cz Sám sobě si 327 00:56:42 8,36 611
59 Javorek Lukáš cz Kalit team Ostrava 325 00:57:01 8,31 607 PB
60 Bernard Adam cz TOBI SPORT INOV-8 324 00:57:04 8,31 607 PB
61 Jirka Kuba cz Abadzikra 323 00:57:06 8,30 606 PB
62 Kolouch David cz Horolezci FM 321 00:57:13 8,28 605 PB
63 Holub Milan cz Vortex Bike Team 320 00:57:32 8,24 602 PB
64 Vondráček Tomáš cz X-Trail Orlová 319 00:57:35 8,23 601
65 Jurečka Roman cz CK Continental Frenštát p.R. 316 00:57:44 8,21 600 PB
66 Harabiš Radim vk SK Valašského království 313 00:58:09 8,15 595 PB
67 Rožnovský Marek cz Navi 310 00:58:35 8,09 591 PB
68 Pietrzyk Rostislav cz www.masazprozeny.cz 306 00:58:45 8,07 589 PB
69 Marek Jakub cz 305 00:58:55 8,05 588 PB
70 Poštulka Jan cz 304 00:58:58 8,04 587
71 Kubita Viktor cz BK SAK LOŽISKA KARVINÁ 303 00:59:18 7,99 584
72 Šubert Pavel cz Porubští Rafani 302 00:59:29 7,97 582 PB
73 Havránek Jan cz PT Ostrava 301 00:59:42 7,94 580
74 Mindek Tomáš cz Přátelé zeleného údolí 298 01:00:07 7,88 576 PB
75 Nykl Jakub cz JAPA outdoor team 297 01:00:10 7,88 575
76 Wojnar Martin cz 295 01:00:12 7,87 575 PB
77 Černoch Zdeněk cz Tichá 294 01:00:16 7,87 574
78 Kovář Lukáš cz JAPA outdoor team 289 01:01:33 7,70 562 PB
79 Sejkora David cz X-Trail Orlová 288 01:01:40 7,69 561
80 Říčný Petr vk SK Valašského království 287 01:01:49 7,67 560 PB
81 Jasiok Přemysl cz Trek 1324 286 01:01:50 7,67 560
82 Husánik Róbert cz Pepa Team F-M 282 01:02:12 7,62 557 PB
83 Mořkovský Aleš cz 278 01:02:34 7,58 553
84 Maniš Martin cz FCB StarsHollow Frenštát p.R. 275 01:02:54 7,54 550
85 Blažek Jiří cz FCB StarsHollow Frenštát p.R. 274 01:02:56 7,53 550
86 Mezera Martin cz Danyho parťáci 270 01:03:21 7,48 546 PB
87 Čtvrtečka Roman cz Georgino goes to Hollywood 268 01:03:41 7,44 544
88 Krnáč Víťa cz Lhotka pod Ondřejníkem 264 01:04:59 7,29 533 PB
89 Vacula Lukáš cz Danyho parťáci 263 01:05:08 7,28 532 PB
90 Kotek Petr cz runningman71 262 01:05:14 7,27 531 PB
91 Hanulík Jiří cz Georgino goes to Hollywood 259 01:05:43 7,21 527 PB
92 Kopýtko Michal cz runningman71 257 01:05:50 7,20 526 PB
93 Belej David cz Medvěd z lesa 252 01:07:07 7,06 516
94 Vaňko Oldřich cz FCB StarsHollow Frenštát p.R. 251 01:07:25 7,03 514
95 Šviderský Radek cz 247 01:09:18 6,84 500
96 Drienovský Zbyněk cz Rějzik a Raaanyk 246 01:09:21 6,83 499
97 Orlík Pavel cz vcomp.cz 242 01:11:19 6,65 485 PB
98 Važík Miroslav cz 240 01:12:23 6,55 478 PB
99 Moskala Pavel cz 238 01:12:36 6,53 477
100 Jankůj Tomáš cz TOM-RUN 225 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...