Ostravice, hřiště - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2014
Trasa:
Ostravice, hřiště - Lysá hora
Datum:
8. 2. 2014, 10:00
Délka:
8,8 km
Převýšení:
890 m
Teplota:
3 °C
Množství sněhu:
0 cm
Rychlost větru:
15 km/h

Porovnat s etapou 31.12.2016 | 31.12.2015 | 14.2.2015 | 31.12.2014 | 31.12.2013 | 31.12.2012 | 31.12.2011 | 29.1.2011 | 31.12.2010 | 20.2.2010 | 28.11.2009 | 7.2.2009 | 13.12.2008 | 2.2.2008 |

Tisk
Aktualizováno: 9.2.2014, 16:46:05
« První « Předchozí 1 2 3 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Ketner Karel cz Splašení goroli 450 00:50:05 10,54 1.066 CR
2 Maceček Tomáš cz Young Life 445 00:51:03 10,34 1.046 PB
3 Swaczyna Petr cz www.masazprozeny.cz 440 00:52:36 10,04 1.015 PB
4 Kasalík Radim cz (mo)mentálně Opavské dupy 435 00:53:19 9,90 1.002
5 Hudeček Petr cz (mo)mentálně Opavské dupy 432 00:53:24 9,89 1.000
6 Šindelek Pavel cz Olympáci 430 00:53:33 9,86 997 PB
7 Šindelek Vladan cz Olympáci 428 00:53:34 9,86 997 PB
8 Vyhnička Kamil sk Manín Považská Bystrica 426 00:54:24 9,71 982 CR
9 Fierla Ondřej cz Team Forman Cinelli 424 00:54:32 9,68 979 PB
10 Otevřel Vít cz Jump Sport 422 00:54:50 9,63 974
11 Pytlík Jiří cz Jump Sport 420 00:55:00 9,60 971 PB
12 Chrascina Marek cz Splašení goroli 419 00:55:08 9,58 969 CR PB
13 Kaleta Daniel cz Splašení goroli 418 00:55:29 9,52 962
14 Žajdlík Filip cz Splašení goroli 417 00:55:46 9,47 958 PB
15 Ostruszka Michal cz JAPA outdoor team 416 00:55:54 9,45 955
16 Peter Tomáš cz Beskydští nomádi 415 00:56:34 9,33 944 PB
17 Damek Milan cz Splašení goroli 414 00:57:01 9,26 937
18 Cienciala Tomáš cz Splašení goroli 413 00:57:05 9,25 935 PB
19 Flaša David cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 412 00:57:15 9,22 933
20 Koníř Vojtěch cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 411 00:57:24 9,20 930 PB
21 Holoubek Jan cz Beskydští nomádi 410 00:57:29 9,19 929 PB
22 Martinec Václav cz The cooling birds 409 00:57:39 9,16 926 PB
23 Bednář Daniel cz X-Trail Orlová 408 00:57:45 9,14 925 PB
24 Helcel Richard cz MH BIKE 407 00:57:48 9,13 924 PB
25 Škrabánek Petr cz Jump Sport 406 00:57:52 9,12 923 PB
26 Lupiezowiec Piotr pl MKS Centrum Dziegielos 405 00:58:13 9,07 917
27 Ponek Tibor sk Goral marathon Team 404 00:58:40 9,00 910
28 Škoda Kristián cz CK Continental Frenštát p.R. 403 00:58:44 8,99 909 PB
29 Pavlík Víťa cz GO!GO! 402 00:58:49 8,98 908 PB
30 Žniva Ondřej cz Jump Sport 401 00:58:55 8,96 906 PB
31 Kostka Tomáš cz Family team 400 00:59:01 8,95 905 PB
32 Říha Pavel cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 399 00:59:03 8,94 904
33 Bohatý Tomáš cz Jump Sport 398 00:59:16 8,91 901 PB
34 Žuska Marcel cz lepus.cz 397 00:59:37 8,86 896
35 Glonek Jakub cz O' team 396 00:59:38 8,85 895
36 Liška Andrej sk Manín Považská Bystrica 395 00:59:54 8,81 891
37 Sobek Lumír cz 394 01:00:14 8,77 887 PB
38 Lach Alan cz Racing Olešná 393 01:00:23 8,74 884
39 Franer Kuba cz (mo)mentálně Opavské dupy 392 01:00:35 8,72 881 PB
40 Géryk Jaromír cz SK Bagbike 391 01:00:48 8,68 878
41 Škapa Marek cz X-AIR Ostrava 390 01:00:51 8,68 878
42 Hudečková Tamara cz Fialové kobry 389 01:00:58 8,66 876
43 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 388 01:01:04 8,65 874
44 Navrátil Michal cz The cooling birds 387 01:01:19 8,61 871 PB
45 Černoch Ondřej cz 386 01:01:30 8,59 868
46 Glombek Štěpán cz JAPA outdoor team 385 01:01:33 8,58 868 PB
47 Šindelek Daniel cz Olympáci 384 01:02:06 8,50 860
48 Bezděk Kamil cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 383 01:02:12 8,49 859
49 Vlach Jiří cz O' team 382 01:02:26 8,46 855
50 Kokošek Oldřich cz (mo)mentálně Opavské dupy 381 01:02:29 8,45 855
51 Beránek Jakub cz Janys Extreme Racing 380 01:02:31 8,45 854 PB
52 Křižák Petr cz Jump Sport 379 01:02:33 8,44 854 PB
53 Wojtyla Jaromír cz VZS Ostrava 378 01:02:36 8,43 853 PB
54 Ručka Richard cz Jump Sport 377 01:02:45 8,41 851
55 Blabla Tomáš cz Olympáci 376 01:03:29 8,32 841
56 Píša Martin vk SK Valašského království 375 01:03:31 8,31 841
57 Vrubel Lukáš cz JAPA outdoor team 374 01:03:32 8,31 841
58 Vyhnička Peter sk Manín Považská Bystrica 373 01:03:36 8,30 840
59 Trávníček Rostislav cz Pepa Team F-M 372 01:03:43 8,29 838
60 Waloszek Vlastislav cz SALOMON-RUN.CZ 371 01:03:45 8,28 838 PB
61 Navrátil Jaroslav cz Horolezci FM 370 01:03:56 8,26 835
62 Dovrtěl Radovan cz 369 01:04:12 8,22 832
63 Cooney Drew us Team GB!!! 368 01:04:15 8,22 831 PB
64 Beneš Daniel cz (mo)mentálně Opavské dupy 367 01:04:20 8,21 830 PB
65 Kukla Ondřej cz Black Team 366 01:04:23 8,20 829
66 Kouřil Jaroslav cz Neběžecký kroužek 365 01:04:25 8,20 829 PB
67 Prouza Robert cz Frenštát p.R. 364 01:04:30 8,19 828 PB
68 Fluksa Jiří cz Beskydští nomádi 363 01:04:43 8,16 825
69 Marek Lukáš cz SK Fighter Inside 362 01:04:50 8,14 824 PB
70 Krejčiříková Denisa cz VZS Ostrava 361 01:05:00 8,12 822
71 Letko Miroslav sk Manín Považská Bystrica 360 01:05:02 8,12 821
72 Bednarz Libor cz X-AIR Ostrava 359 01:05:22 8,08 817
73 Popieluch Michal cz ULTRASTA Frýdek-Místek 358 01:05:31 8,06 815
74 Labuz Martin cz MH BIKE 357 01:05:42 8,04 813 PB
75 Pšenica Miroslav cz Valaští bajkeři 356 01:05:53 8,01 811 PB
76 Piechowicz Jiří cz ULTRASTA Frýdek-Místek 355 01:06:11 7,98 807 PB
77 Reimer Petr cz Telebridge Team 354 01:06:13 7,97 806
78 Baletka Stanislav cz Tichá 353 01:06:18 7,96 805
79 Krejčiříková Ivona cz VZS Ostrava 352 01:06:19 7,96 805 PB
80 Figura Lukáš cz BM-UNIVERSAL ELEKTRO 351 01:06:21 7,96 805
81 Grimm Martin cz 350 01:06:23 7,95 804
82 Jasiok Přemysl cz Trek 1324 349 01:06:36 7,93 802
83 Oswald Pavel cz Matrix Team 348 01:06:44 7,91 800
84 Karásek Jiří cz Baška team 347 01:06:47 7,91 800
85 Rozmahel Radek cz 346 01:06:51 7,90 799
86 Knapík Štěpán cz X-Trail Orlová 345 01:06:53 7,89 798 PB
87 Pácha Zdeněk cz Olympáci 344 01:06:58 7,88 797
88 Mrklovský Petr cz REV 58 Nový Jičín 343 01:07:02 7,88 797 PB
89 Holoubková Hana cz Beskydští nomádi 342 01:07:09 7,86 795
90 Ryzí Martin cz SK Fighter Inside 341 01:07:22 7,84 793 PB
91 Holeš Milan cz MH BIKE 340 01:07:28 7,83 792
92 Tomík Matěj vk SK Valašského království 339 01:07:29 7,82 791 PB
93 Mayer Matthew gb Team GB!!! 338 01:07:30 7,82 791 PB
94 Červenka Tomáš cz 337 01:07:51 7,78 787
95 Larysz Jakub cz Beskydští nomádi 336 01:07:53 7,78 787 PB
96 Goryczka Michal cz 335 01:07:54 7,78 786
97 Doležal Filip cz VZS Ostrava 334 01:07:56 7,77 786 PB
98 Chrobák Radek cz 333 01:08:15 7,74 782
99 Štverák Tomáš cz The cooling birds 332 01:08:26 7,72 780
100 Maršálek Tomáš cz Racing Olešná 331 01:08:30 7,71 780
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 3 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...