Ostravice, hřiště - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2014
Trasa:
Ostravice, hřiště - Lysá hora
Datum:
8. 2. 2014, 10:00
Délka:
8,8 km
Převýšení:
890 m
Teplota:
3 °C
Množství sněhu:
0 cm
Rychlost větru:
15 km/h

Porovnat s etapou 21.12.2019 | 22.12.2018 | 16.12.2017 | 31.12.2016 | 31.12.2015 | 14.2.2015 | 31.12.2014 | 31.12.2013 | 31.12.2012 | 31.12.2011 | 29.1.2011 | 31.12.2010 | 20.2.2010 | 28.11.2009 | 7.2.2009 | 13.12.2008 | 2.2.2008 |

Tisk
Aktualizováno: 9.2.2014, 15:46:05
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Ketner Karel cz Splašení goroli 450 00:50:05 10,54 1.066 CR
2 Maceček Tomáš cz Young Life 445 00:51:03 10,34 1.046 PB
3 Swaczyna Petr cz www.masazprozeny.cz 440 00:52:36 10,04 1.015 PB
4 Kasalík Radim cz (mo)mentálně Opavské dupy 435 00:53:19 9,90 1.002
5 Hudeček Petr cz (mo)mentálně Opavské dupy 432 00:53:24 9,89 1.000
6 Šindelek Pavel cz Olympáci 430 00:53:33 9,86 997 PB
7 Vyhnička Kamil sk Manín Považská Bystrica 426 00:54:24 9,71 982 CR
8 Otevřel Vít cz Jump Sport 422 00:54:50 9,63 974
9 Pytlík Jiří cz Jump Sport 420 00:55:00 9,60 971 PB
10 Kaleta Daniel cz Splašení goroli 418 00:55:29 9,52 962
11 Žajdlík Filip cz Splašení goroli 417 00:55:46 9,47 958 PB
12 Ostruszka Michal cz JAPA outdoor team 416 00:55:54 9,45 955
13 Peter Tomáš cz Beskydští nomádi 415 00:56:34 9,33 944 PB
14 Damek Milan cz Splašení goroli 414 00:57:01 9,26 937
15 Flaša David cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 412 00:57:15 9,22 933
16 Koníř Vojtěch cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 411 00:57:24 9,20 930 PB
17 Martinec Václav cz The cooling birds 409 00:57:39 9,16 926 PB
18 Bednář Daniel cz X-Trail Orlová 408 00:57:45 9,14 925 PB
19 Lupiezowiec Piotr pl MKS Centrum Dziegielos 405 00:58:13 9,07 917
20 Ponek Tibor sk Goral marathon Team 404 00:58:40 9,00 910
21 Škoda Kristián cz CK Continental Frenštát p.R. 403 00:58:44 8,99 909 PB
22 Kostka Tomáš cz Family team 400 00:59:01 8,95 905 PB
23 Říha Pavel cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 399 00:59:03 8,94 904
24 Žuska Marcel cz lepus.cz 397 00:59:37 8,86 896
25 Liška Andrej sk Manín Považská Bystrica 395 00:59:54 8,81 891
26 Sobek Lumír cz 394 01:00:14 8,77 887 PB
27 Franer Kuba cz (mo)mentálně Opavské dupy 392 01:00:35 8,72 881 PB
28 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 388 01:01:04 8,65 874
29 Navrátil Michal cz The cooling birds 387 01:01:19 8,61 871 PB
30 Černoch Ondřej cz 386 01:01:30 8,59 868
31 Bezděk Kamil cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 383 01:02:12 8,49 859
32 Vlach Jiří cz O' team 382 01:02:26 8,46 855
33 Kokošek Oldřich cz (mo)mentálně Opavské dupy 381 01:02:29 8,45 855
34 Beránek Jakub cz Janys Extreme Racing 380 01:02:31 8,45 854 PB
35 Ručka Richard cz Jump Sport 377 01:02:45 8,41 851
36 Blabla Tomáš cz Olympáci 376 01:03:29 8,32 841
37 Píša Martin vk SK Valašského království 375 01:03:31 8,31 841
38 Vrubel Lukáš cz JAPA outdoor team 374 01:03:32 8,31 841
39 Vyhnička Peter sk Manín Považská Bystrica 373 01:03:36 8,30 840
40 Waloszek Vlastislav cz SALOMON-RUN.CZ 371 01:03:45 8,28 838 PB
41 Dovrtěl Radovan cz 369 01:04:12 8,22 832
42 Cooney Drew us Team GB!!! 368 01:04:15 8,22 831 PB
43 Beneš Daniel cz (mo)mentálně Opavské dupy 367 01:04:20 8,21 830 PB
44 Kouřil Jaroslav cz Neběžecký kroužek 365 01:04:25 8,20 829 PB
45 Prouza Robert cz Frenštát p.R. 364 01:04:30 8,19 828 PB
46 Fluksa Jiří cz Beskydští nomádi 363 01:04:43 8,16 825
47 Letko Miroslav sk Manín Považská Bystrica 360 01:05:02 8,12 821
48 Bednarz Libor cz X-AIR Ostrava 359 01:05:22 8,08 817
49 Pšenica Miroslav cz Valaští bajkeři 356 01:05:53 8,01 811 PB
50 Piechowicz Jiří cz ULTRASTA Frýdek-Místek 355 01:06:11 7,98 807 PB
51 Reimer Petr cz Telebridge Team 354 01:06:13 7,97 806
52 Jasiok Přemysl cz Trek 1324 349 01:06:36 7,93 802
53 Karásek Jiří cz Baška team 347 01:06:47 7,91 800
54 Rozmahel Radek cz 346 01:06:51 7,90 799
55 Knapík Štěpán cz X-Trail Orlová 345 01:06:53 7,89 798 PB
56 Ryzí Martin cz SK Fighter Inside 341 01:07:22 7,84 793 PB
57 Mayer Matthew gb Team GB!!! 338 01:07:30 7,82 791 PB
58 Červenka Tomáš cz 337 01:07:51 7,78 787
59 Larysz Jakub cz Beskydští nomádi 336 01:07:53 7,78 787 PB
60 Goryczka Michal cz 335 01:07:54 7,78 786
61 Doležal Filip cz VZS Ostrava 334 01:07:56 7,77 786 PB
62 Chrobák Radek cz 333 01:08:15 7,74 782
63 Kubita Viktor cz BK SAK LOŽISKA KARVINÁ 330 01:08:33 7,70 779 PB
64 Sikora Tom cz X-Trail Orlová 327 01:08:54 7,66 775
65 Wasserbauer Lukáš cz synci z Kateřinek 324 01:09:10 7,63 772 PB
66 Pokluda Jiří cz pohorská jednota Radhošt 323 01:09:16 7,62 771
67 Tyleček Václav cz JAPA outdoor team 319 01:10:10 7,52 761 PB
68 Václavík Michael cz Pržno 318 01:10:11 7,52 761
69 Mindek Tomáš cz Přátelé zeleného údolí 317 01:10:13 7,52 761 PB
70 Mooc Filip cz X-Trail Orlová 314 01:10:47 7,46 754
71 Jirka Kuba cz Abadzikra 308 01:11:55 7,34 743 PB
72 Robin Sedlář cz Sám sobě si 307 01:12:00 7,33 742
73 Brázda Martin cz 304 01:12:14 7,31 739 PB
74 Viej Roman cz JAPA outdoor team 302 01:12:18 7,30 739
75 Sejkora David cz X-Trail Orlová 297 01:12:50 7,25 733
76 Merta Miroslav cz Abadzikra 296 01:12:55 7,24 732 PB
77 Šubert Pavel cz Porubští Rafani 294 01:13:03 7,23 731
78 Angus Paul gb Team GB!!! 290 01:13:22 7,20 728
79 Kadlec Tomáš cz AVA 287 01:14:18 7,11 719
80 Javorek Lukáš cz Kalit team Ostrava 285 01:14:32 7,08 716
81 Rybiář Michal cz JAPA outdoor team 284 01:14:34 7,08 716 PB
82 Gavlas Libor cz AVA 282 01:14:38 7,07 715 PB
83 Beremlijski Petr cz VZS Ostrava 281 01:14:40 7,07 715 PB
84 Viej Radomír cz JAPA outdoor team 278 01:15:15 7,02 710
85 Harabiš Radim vk SK Valašského království 272 01:15:50 6,96 704
86 Zajíc Josef cz lepus.cz 269 01:16:01 6,95 702
87 Sionkala Michal cz 265 01:17:01 6,86 693
88 Černoch Zdeněk cz Tichá 264 01:17:17 6,83 691
89 Lukeš Tomáš cz 263 01:17:50 6,78 686
90 Liška Petr cz 260 01:18:12 6,75 683
91 Říčný Petr vk SK Valašského království 257 01:18:38 6,71 679 PB
92 Lysek Roman cz 255 01:18:44 6,71 678 PB
93 Hanulík Jiří cz Georgino goes to Hollywood 252 01:19:02 6,68 676 PB
94 Graca Aleš cz 250 01:19:13 6,67 674 PB
95 Římánek Jiří cz Řím Tým 248 01:19:28 6,64 672 PB
96 Važík Miroslav cz 245 01:20:35 6,55 663 PB
97 Hrubý Tomáš cz 244 01:20:38 6,55 662 PB
98 Kovář Lukáš cz JAPA outdoor team 241 01:21:03 6,51 659
99 Wojnar Martin cz 240 01:21:04 6,51 659
100 Husánik Róbert cz Pepa Team F-M 239 01:21:21 6,49 656
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...