Ostravice, hráz přehrady Šance - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2014
Trasa:
Ostravice, hráz přehrady Šance - Lysá hora
Datum:
15. 2. 2014, 10:00
Délka:
7,1 km
Převýšení:
821 m
Teplota:
-2 °C
Množství sněhu:
21 cm
Rychlost větru:
70 km/h

Porovnat s etapou 9.1.2016 | 8.11.2015 | 22.2.2015 | 10.1.2015 | 5.1.2014 | 9.2.2013 | 18.11.2012 | 28.1.2012 | 20.11.2011 | 8.1.2011 | 13.11.2010 | 9.1.2010 | 8.11.2009 |

Tisk
Aktualizováno: 15.2.2014, 18:18:57
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Horák Ondřej cz AVA 445 00:41:53 10,17 1.176
2 Maceček Tomáš cz Young Life 440 00:43:36 9,77 1.130 PB
3 Ambros Jakub cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 435 00:43:40 9,76 1.128
4 Otevřel Vít cz Jump Sport 432 00:43:59 9,69 1.120
5 Hudeček Petr cz (mo)mentálně Opavské dupy 430 00:44:13 9,63 1.114 PB
6 Šindelek Pavel cz Olympáci 428 00:44:32 9,57 1.106 PB
7 Kasalík Radim cz (mo)mentálně Opavské dupy 426 00:44:46 9,52 1.100
8 Vyhnička Kamil sk Manín Považská Bystrica 424 00:44:52 9,49 1.098 CR PB
9 Swaczyna Petr cz www.masazprozeny.cz 422 00:45:31 9,36 1.082 PB
10 Pytlík Jiří cz Jump Sport 417 00:47:01 9,06 1.048
11 Peter Tomáš cz Beskydští nomádi 416 00:47:04 9,05 1.047 PB
12 Krpec Lukáš cz Rock Technik Triatlon 414 00:47:55 8,89 1.028
13 Damek Milan cz Splašení goroli 413 00:48:11 8,84 1.022
14 Říha Pavel cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 412 00:48:22 8,81 1.018 PB
15 Koníř Vojtěch cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 411 00:48:34 8,77 1.014 PB
16 Žajdlík Filip cz Splašení goroli 410 00:48:37 8,76 1.013
17 Kostka Tomáš cz Family team 409 00:48:38 8,76 1.013 PB
18 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 404 00:49:05 8,68 1.004 PB
19 Stančík Bedřich cz lepus.cz 402 00:49:13 8,66 1.001
20 Kokošek Oldřich cz (mo)mentálně Opavské dupy 400 00:49:28 8,61 996
21 Škoda Kristián cz CK Continental Frenštát p.R. 399 00:49:33 8,60 994
22 Flaša David cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 398 00:49:42 8,57 991
23 Ručka Richard cz Jump Sport 397 00:49:55 8,53 987 PB
24 Tuharský Martin cz SALOMON-RUN.CZ 396 00:50:03 8,51 984 PB
25 Bednář Daniel cz X-Trail Orlová 395 00:50:06 8,50 983 PB
26 Blabla Tomáš cz Olympáci 394 00:50:13 8,48 981
27 Hrubý Daniel cz VZS Ostrava 390 00:50:27 8,44 976 PB
28 Strnadel Kuba cz TOBI SPORT INOV-8 389 00:50:34 8,42 974 PB
29 Franer Kuba cz (mo)mentálně Opavské dupy 388 00:50:51 8,38 969 PB
30 Píša Martin vk SK Valašského království 387 00:50:57 8,36 967
31 Sobek Lumír cz 385 00:51:21 8,30 959 PB
32 Fluksa Jiří cz Beskydští nomádi 384 00:51:28 8,28 957
33 Černoch Ondřej cz 383 00:51:43 8,24 952 PB
34 Martinka Lukáš sk Manín Považská Bystrica 382 00:51:49 8,22 951
35 Navrátil Michal cz The cooling birds 381 00:52:10 8,17 944 PB
36 Vlach Jiří cz O' team 376 00:53:05 8,03 928 PB
37 Belej David cz Medvěd z lesa 375 00:53:09 8,02 927 PB
38 Letko Miroslav sk Manín Považská Bystrica 373 00:53:25 7,98 922
39 Zeman Marek cz X-AIR Ostrava 362 00:54:43 7,79 900
40 Dovrtěl Radovan cz 359 00:54:49 7,77 899
41 Prouza Robert cz Frenštát p.R. 358 00:54:57 7,75 896 PB
42 Holub Milan cz Vortex Bike Team 355 00:55:14 7,71 892 PB
43 Waloszek Vlastislav cz SALOMON-RUN.CZ 354 00:55:18 7,70 891
44 Piechowicz Jiří cz ULTRASTA Frýdek-Místek 353 00:55:24 7,69 889 PB
45 Cooney Drew us Team GB!!! 351 00:55:29 7,68 888 PB
46 Benesz Radomir cz 348 00:56:09 7,59 877
47 Rada Martin cz The cooling birds 345 00:56:22 7,56 874 PB
48 Plaček Michael cz JAPA outdoor team 343 00:56:25 7,55 873
49 Tešnar Marek cz X-Trail Orlová 337 00:56:47 7,50 868 PB
50 Kouřil Jaroslav cz Neběžecký kroužek 336 00:56:48 7,50 867
51 Knapík Štěpán cz X-Trail Orlová 334 00:56:58 7,48 865 PB
52 Goryczka Michal cz 331 00:57:14 7,44 861 PB
53 Pavelek Jan cz Dolní Benešov 327 00:57:32 7,40 856
54 Václavík Michael cz Pržno 326 00:57:37 7,39 855 PB
55 Doležal Filip cz VZS Ostrava 324 00:57:55 7,36 851 PB
56 Karásek Jiří cz Baška team 323 00:57:59 7,35 850
57 Wasserbauer Lukáš cz synci z Kateřinek 322 00:58:13 7,32 846
58 Mayer Matthew gb Team GB!!! 317 00:58:32 7,28 842 PB
59 Ryzí Martin cz SK Fighter Inside 315 00:59:02 7,22 834
60 Suchánek Lukáš cz KHB Radegast 314 00:59:03 7,21 834
61 Tyleček Václav cz JAPA outdoor team 313 00:59:11 7,20 832 PB
62 Viej Roman cz JAPA outdoor team 312 00:59:22 7,18 830 PB
63 Motl Vojtěch cz Porubští Rafani 311 00:59:24 7,17 829
64 Liška Petr cz 309 00:59:39 7,14 826
65 Vaňko Oldřich cz FCB StarsHollow Frenštát p.R. 308 00:59:47 7,13 824
66 Javorek Lukáš cz Kalit team Ostrava 305 01:00:20 7,06 816 PB
67 Šubert Pavel cz Porubští Rafani 303 01:00:35 7,03 813 PB
68 Zajíc Josef cz lepus.cz 301 01:00:47 7,01 810 PB
69 Cimala Radek cz Řím Tým 300 01:00:51 7,00 810
70 Jirka Kuba cz Abadzikra 296 01:01:15 6,96 804
71 Sabela Jiří cz JulboWay 294 01:01:25 6,94 802 PB
72 Valtr Daniel cz Orlová 293 01:01:28 6,93 801 PB
73 Sionkala Michal cz 288 01:02:07 6,86 793
74 Gavlas Libor cz AVA 286 01:02:20 6,83 790
75 Harabiš Radim vk SK Valašského království 283 01:02:45 6,79 785
76 Lysek Roman cz 280 01:03:04 6,75 781 PB
77 Merta Miroslav cz Abadzikra 277 01:03:14 6,74 779
78 Beremlijski Petr cz VZS Ostrava 275 01:03:19 6,73 778 PB
79 Angus Paul gb Team GB!!! 272 01:03:39 6,69 774 PB
80 Mindek Tomáš cz Přátelé zeleného údolí 271 01:03:59 6,66 770 PB
81 Ježíšek Jiří cz SK Fighter Inside 269 01:04:05 6,65 769 PB
82 Robin Sedlář cz Sám sobě si 268 01:04:11 6,64 767
83 Husánik Róbert cz Pepa Team F-M 266 01:04:34 6,60 763 PB
84 Waloszek Milan cz 265 01:04:54 6,56 759
85 Wojnar Martin cz 263 01:05:08 6,54 756 PB
86 Jasiok Přemysl cz Trek 1324 260 01:05:39 6,49 750
87 Pokluda Jiří cz pohorská jednota Radhošt 255 01:06:19 6,42 743
88 Říčný Petr vk SK Valašského království 253 01:06:58 6,36 736
89 Šviderský Radek cz 252 01:07:05 6,35 734
90 Čtvrtečka Roman cz Georgino goes to Hollywood 251 01:07:13 6,34 733
91 Graca Aleš cz 248 01:07:33 6,31 729
92 Hrubý Tomáš cz 247 01:07:34 6,30 729 PB
93 Janko Dalibor cz VZS Ostrava 246 01:07:42 6,29 728 PB
94 Skopal Rostislav cz SK Bagbike 244 01:08:15 6,24 722 PB
95 Rek Filip vk SK Valašského království 242 01:08:22 6,23 721
96 Drienovský Zbyněk cz Rějzik a Raaanyk 238 01:08:51 6,19 715
97 Římánek Jiří cz Řím Tým 235 01:09:11 6,16 712 PB
98 Majer Jakub cz 234 01:09:15 6,15 711
99 Hanulík Jiří cz Georgino goes to Hollywood 230 01:10:08 6,07 702 PB
100 Kulig Tomas cz Janys Extreme Racing 223 01:12:53 5,84 676
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...