Janovice - Bystré - mistrovství - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2015
Trasa:
Janovice - Bystré - Lysá hora
Datum:
23. 11. 2014, 10:00
Délka:
7,9 km
Převýšení:
892 m
Teplota:
-3 °C
Množství sněhu:
0 cm
Rychlost větru:
20 km/h

Porovnat s etapou 24.11.2018 | 2.12.2017 | 26.11.2016 | 28.11.2015 | 23.11.2013 | 11.11.2012 | 14.1.2012 |

Tisk
Aktualizováno: 1.12.2014, 15:39:55
« První « Předchozí 1 2 3 4 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Lichý Tomáš cz Splašení goroli 450 00:45:23 10,44 1.179 TR CR PB
2 Horák Ondřej cz AVA 445 00:46:03 10,29 1.162
3 Ďurmek Ján sk Manín Považská Bystrica 440 00:46:10 10,27 1.159 CR
4 Maceček Tomáš cz Pearl iZUMi 435 00:46:36 10,17 1.148 PB
5 Polášek Jan cz MH bike - někdy prostě musíš 432 00:46:48 10,13 1.144
6 Kozlovský Vladimír cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 430 00:47:25 10,00 1.129 CR
7 Zemaník Jan cz Jump Sport 428 00:47:45 9,93 1.121 PB
8 Otevřel Vít cz Jump Sport 426 00:47:58 9,88 1.116 PB
9 Pytlík Jiří cz Jump Sport 424 00:48:29 9,78 1.104 PB
10 Galovič Rastislav sk Rajec 422 00:48:45 9,72 1.098
11 Gaura Adam cz Splašení goroli 420 00:48:54 9,69 1.094
12 Šindelek Pavel cz Olympáci 419 00:49:20 9,61 1.085 PB
13 Koníř Vojtěch cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 418 00:49:23 9,60 1.084 PB
14 Vyhnička Kamil sk Manín Považská Bystrica 417 00:49:26 9,59 1.083 PB
15 Ambros Jakub cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 416 00:50:22 9,41 1.063
16 Kováčik Luboš sk Manín Považská Bystrica 415 00:50:26 9,40 1.061
17 Peter Tomáš cz Beskydští nomádi 414 00:50:30 9,39 1.060 PB
18 Ondruch Adam cz Pearl iZUMi 413 00:50:40 9,36 1.056 PB
19 Holoubek Jan cz Beskydští nomádi 412 00:50:44 9,34 1.055
20 Hudeček Petr cz (mo)mentálně Opavské dupy 411 00:50:49 9,33 1.053
21 Šindelek Vladan cz Olympáci 410 00:50:52 9,32 1.052
22 Stančík Bedřich cz lepus.cz 409 00:50:54 9,31 1.051
23 Zemánek Vojtěch cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 408 00:50:55 9,31 1.051 CR
24 Pokorný Radim cz Pearl iZUMi 407 00:51:26 9,22 1.041 PB
25 Kubín Jakub cz (mo)mentálně Opavské dupy 406 00:51:33 9,19 1.038 PB
26 Lupiezowiec Piotr pl MKS Centrum Dziegielos 405 00:51:35 9,19 1.038
27 Kaleta Daniel cz Splašení goroli 404 00:51:40 9,17 1.036
28 Žajdlík Filip cz Splašení goroli 403 00:51:55 9,13 1.031 PB
29 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 402 00:52:05 9,10 1.028 PB
30 Žuska Marcel cz lepus.cz 401 00:52:17 9,07 1.024 PB
31 Říha Pavel cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 400 00:52:18 9,06 1.023 PB
32 Fierla Ondřej cz (mo)mentálně Opavské dupy 399 00:52:31 9,03 1.019 PB
33 Kostka Tomáš cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 398 00:52:49 8,97 1.013 PB
34 Mikloš Martin cz Beskydští nomádi 397 00:53:04 8,93 1.009 PB
35 Blabla Tomáš cz Olympáci 396 00:53:06 8,93 1.008 PB
36 Šivic Vojtěch cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 395 00:53:07 8,92 1.008
37 Kokošek Oldřich cz Pearl iZUMi 394 00:53:14 8,90 1.005
38 Pavlík Víťa cz GO!GO! 393 00:53:19 8,89 1.004
39 Gajdoš Peter sk 392 00:53:26 8,87 1.002 CR
40 Rajnoch Edvard cz Splašení goroli 391 00:53:35 8,85 999 PB
41 Zátopek Jiří cz X-AIR Ostrava 390 00:53:40 8,83 997
42 Filipec Petr cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 389 00:53:42 8,83 997
43 Ponek Tibor sk Kyčerský trhači 388 00:53:50 8,80 994 PB
44 Mooc Filip cz X-Trail Orlová 387 00:53:54 8,79 993 PB
45 Helcel Richard cz MH bike - někdy prostě musíš 386 00:53:59 8,78 991
46 Richter Ondřej cz AVA 385 00:54:02 8,77 990
47 Martinka Lukáš sk Manín Považská Bystrica 384 00:54:05 8,76 990
48 Popieluch Michal cz ULTRASTA Frýdek-Místek 383 00:54:10 8,75 988 PB
49 Škrabánek Petr cz Jump Sport 382 00:54:21 8,72 985
50 Beránek Jakub cz Janys Extreme Racing 381 00:54:40 8,67 979 PB
51 Pavelka Radim cz Marathon Team Klimkovice 380 00:54:42 8,67 978
52 Reček Jan cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 379 00:54:43 8,66 978
53 Lukáš Jakub cz JulboWay 378 00:54:46 8,65 977
54 Géryk Jaromír cz SK Bagbike Rubing 377 00:54:47 8,65 977 PB
55 Škuca Zbyněk cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 376 00:55:13 8,58 969
56 Sventek Ladislav sk Goral marathon Team 375 00:55:21 8,56 967
57 Cienciala Martin cz Splašení goroli 374 00:55:49 8,49 959
58 Cienciala Tomáš cz Splašení goroli 373 00:55:56 8,47 957
59 Kukla Ondřej cz X-Trail Orlová 372 00:56:13 8,43 952
60 Šindelek Daniel cz Olympáci 371 00:56:20 8,41 950 PB
61 Grimm Martin cz 370 00:56:22 8,41 949
62 Lach Alan cz Racing Olešná 369 00:56:23 8,41 949
63 Marek Lukáš cz SK Fighter Inside 368 00:56:24 8,40 949 PB
64 Ondřejka Míra cz CK Continental Frenštát p.R. 367 00:56:26 8,40 948
65 Bohatý Tomáš cz Jump Sport 366 00:56:28 8,39 948
66 Navrátil Jaroslav cz Rungo Ostrava 365 00:56:44 8,35 943
67 Benesz Radomir cz lepus.cz 364 00:56:48 8,35 942 PB
68 Delingerová Marie cz AVA 363 00:56:54 8,33 941
69 Maniš Martin cz FCB StarsHollow Frenštát p.R. 362 00:57:00 8,32 939
70 Sobek Lumír cz 361 00:57:13 8,28 935 PB
71 Beneš Pavel cz (mo)mentálně Opavské dupy 360 00:57:16 8,28 935
72 Blažek Jiří cz FCB StarsHollow Frenštát p.R. 359 00:57:22 8,26 933
73 Nutil Tomáš cz lepus.cz 358 00:57:32 8,24 930
74 Filgas Ondřej cz pome Poruba 357 00:57:52 8,19 925
75 Šicha Martin cz TJ Sokol Jehnice 356 00:57:54 8,19 924
76 Mráz Jan cz 355 00:57:58 8,18 923
77 Píša Martin vk SK Valašského království 354 00:58:01 8,17 922 PB
78 Krstevová Andrea cz Pearl iZUMi 353 00:58:02 8,17 922 PB
79 Beneš Petr cz YOGi Racing Ostrava 352 00:58:18 8,13 918 PB
80 Labuz Martin cz MH bike - někdy prostě musíš 351 00:58:20 8,13 917 PB
81 Kajánek Adam cz SALOMON-RUN.CZ 350 00:58:23 8,12 917
82 Mrázek Tomáš cz lepus.cz 349 00:58:27 8,11 916
83 Navrátil Michal cz The cooling birds 348 00:58:32 8,10 914
84 Vrubel Lukáš cz JAPA sports & Běžecká skupina… 347 00:58:33 8,10 914 PB
85 Jasiok Přemysl cz Trek 1324 346 00:58:35 8,09 914 PB
86 Kvapulinský Martin cz Team LightBIKE 345 00:58:38 8,08 913
87 Lipták Radim cz Pepa Team F-M 344 00:58:40 8,08 912
88 Malý Lukáš cz 343 00:58:42 8,07 912
89 Chrobák Radek cz Janys Extreme Racing 342 00:58:45 8,07 911 PB
90 Prouza Robert cz Frenštát p.R. 341 00:58:48 8,06 910 PB
91 Wasserbauer Lukáš cz synci z Kateřinek 340 00:58:51 8,05 909
92 Frank Pavel cz AVA 339 00:58:56 8,04 908 PB
93 Glombek Štěpán cz JAPA sports & Běžecká skupina… 338 00:58:59 8,04 907
94 Gruchala Vojtěch cz Team GB!!! 337 00:59:04 8,02 906 PB
95 Trávníček Rostislav cz Pepa Team F-M 336 00:59:18 7,99 903
96 Ručka Richard cz Jump Sport 335 00:59:19 7,99 902
97 Řepa Vojtěch cz 334 00:59:22 7,98 902
98 Przeczek Marek cz lepus.cz 333 00:59:32 7,96 899 PB
99 Kurka Michal cz lepus.cz 332 00:59:33 7,96 899
100 Oswald Pavel cz Matrix Team 331 00:59:34 7,96 898
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 3 4 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...