Ostravice, hráz přehrady Šance - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2015
Trasa:
Ostravice, hráz přehrady Šance - Lysá hora
Datum:
10. 1. 2015, 10:00
Délka:
7,1 km
Převýšení:
821 m
Teplota:
1 °C
Množství sněhu:
40 cm
Rychlost větru:
50 km/h

Porovnat s etapou 9.1.2016 | 8.11.2015 | 22.2.2015 | 15.2.2014 | 5.1.2014 | 9.2.2013 | 18.11.2012 | 28.1.2012 | 20.11.2011 | 8.1.2011 | 13.11.2010 | 9.1.2010 | 8.11.2009 |

Tisk
Aktualizováno: 14.1.2015, 23:20:58
« První « Předchozí 1 2 3 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Lichý Tomáš cz Splašení goroli 450 00:50:09 8,49 982
2 Otevřel Vít cz Jump Sport 445 00:50:28 8,44 976
3 Šindelek Pavel cz Olympáci 440 00:50:48 8,39 970
4 Kozlovský Alexandr cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 435 00:51:56 8,20 949 CR
5 Damek Milan cz Splašení goroli 432 00:52:08 8,17 945
6 Hudeček Petr cz (mo)mentálně Opavské dupy 430 00:52:29 8,12 939
7 Javorek Petr cz www.masazprozeny.cz 428 00:52:36 8,10 937
8 Ambros Jakub cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 426 00:52:44 8,08 934
9 Šindelek Vladan cz Olympáci 424 00:53:03 8,03 929
10 Holoubek Jan cz Beskydští nomádi 422 00:53:05 8,03 928
11 Žajdlík Filip cz Splašení goroli 420 00:53:08 8,02 927
12 Žuska Marcel cz lepus.cz 419 00:53:10 8,01 927
13 Stančík Bedřich cz lepus.cz 418 00:53:13 8,01 926
14 Kostka Tomáš cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 417 00:53:16 8,00 925
15 Rajnoch Edvard cz Splašení goroli 416 00:53:17 7,99 924
16 Koníř Vojtěch cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 415 00:53:20 7,99 924
17 Pavlík Víťa cz GO!GO! 414 00:53:23 7,98 923
18 Škuca Zbyněk cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 413 00:53:25 7,98 922
19 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 412 00:53:39 7,94 918
20 Lupiezowiec Piotr pl MKS Centrum Dziegielos 411 00:53:58 7,89 913
21 Pokorný Radim cz Pearl iZUMi 410 00:54:20 7,84 907
22 Mikloš Martin cz Beskydští nomádi 409 00:54:31 7,81 904
23 Böhm Radek cz lepus.cz 408 00:54:44 7,78 900
24 Říha Pavel cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 407 00:54:49 7,77 899
25 Richter Ondřej cz AVA 406 00:54:58 7,75 896 PB
26 Ručka Richard cz Jump Sport 405 00:55:11 7,72 893
27 Blabla Tomáš cz Olympáci 404 00:55:20 7,70 890
28 Fierla Ondřej cz (mo)mentálně Opavské dupy 403 00:55:27 7,68 888
29 Zátopek Jiří cz X-AIR Ostrava 402 00:55:35 7,66 886
30 Škrabánek Petr cz Jump Sport 401 00:55:56 7,62 881
31 Bohatý Tomáš cz Jump Sport 400 00:56:19 7,56 875
32 Lach Alan cz Racing Olešná 399 00:56:47 7,50 868
33 Anděl Milan cz ULTRASTA Frýdek-Místek 398 00:56:57 7,48 865 PB
34 Sobek Lumír cz 397 00:56:59 7,48 864
35 Marek Lukáš cz SK Fighter Inside 396 00:57:05 7,46 863
36 Cienciala Tomáš cz Splašení goroli 395 00:57:09 7,45 862
37 Popieluch Michal cz ULTRASTA Frýdek-Místek 394 00:57:09 7,45 862
38 Blažek Jiří cz FCB StarsHollow Frenštát p.R. 393 00:57:11 7,45 861
39 Byrtus Lukáš cz Kulturně sportovní klub… 392 00:57:17 7,44 860
40 Nutil Tomáš cz lepus.cz 391 00:57:19 7,43 859
41 Nezval Ondřej cz SALOMON-RUN.CZ 390 00:57:22 7,43 859 PB
42 Krejčiříková Denisa cz VZS Ostrava 389 00:57:39 7,39 854
43 Kouřil Jaroslav cz Neběžecký kroužek 388 00:57:41 7,39 854
44 Reček Jan cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 387 00:57:51 7,36 852
45 Mrklovský Ondřej cz REV 58 Nový Jičín 386 00:57:58 7,35 850
46 Vrubel Lukáš cz JAPA sports & Běžecká skupina… 385 00:57:59 7,35 850
47 Beneš Petr cz YOGi Racing Ostrava 384 00:58:04 7,34 848
48 Kukla Ondřej cz X-Trail Orlová 383 00:58:08 7,33 847 PB
49 Kantor Miroslav cz FCB StarsHollow Frenštát p.R. 382 00:58:19 7,30 845
50 Řepa Vojtěch cz 381 00:58:20 7,30 844
51 Labuz Martin cz MH bike - někdy prostě musíš 380 00:58:23 7,30 844
52 Škoda Kristián cz CK Continental Frenštát p.R. 379 00:58:31 7,28 842
53 Vlach Jiří cz O' team 378 00:58:37 7,27 840
54 Šicha Martin cz TJ Sokol Jehnice 377 00:58:40 7,26 840
55 Prouza Robert cz Frenštát p.R. 376 00:58:48 7,24 838
56 Wasserbauer Lukáš cz synci z Kateřinek 375 00:58:53 7,23 837
57 Letko Miroslav sk VZS Ostrava 374 00:58:59 7,22 835
58 Wojtyla Jaromír cz VZS Ostrava 373 00:59:09 7,20 833
59 Kašpar Zdeněk cz Janys Extreme Racing 372 00:59:17 7,19 831
60 Holoubková Hana cz Beskydští nomádi 371 00:59:19 7,18 830
61 Kajánek Adam cz SALOMON-RUN.CZ 370 00:59:33 7,15 827
62 Navrátil Jaroslav cz Rungo Ostrava 369 00:59:43 7,13 825
63 Kuklová Andrea cz Pearl iZUMi 368 00:59:47 7,13 824
64 Kimla Jan cz Olympáci 367 00:59:52 7,12 823
65 Gruchala Vojtěch cz Team GB!!! 366 01:00:01 7,10 821
66 Benda Jiří cz MH bike - někdy prostě musíš 365 01:00:04 7,09 820
67 Sikora Tom cz X-Trail Orlová 364 01:00:06 7,09 820
68 Baletka Stanislav cz Funny team 363 01:00:12 7,08 818
69 Pácha Zdeněk cz Olympáci 362 01:00:16 7,07 817
70 Píša Martin vk FCB StarsHollow Frenštát p.R. 361 01:00:20 7,06 816
71 Sejkora David cz X-Trail Orlová 360 01:00:22 7,06 816
72 Lichý Dušan cz Splašení goroli 359 01:00:23 7,05 816
73 Piechowicz Jiří cz ULTRASTA Frýdek-Místek 358 01:00:28 7,05 815
74 Waloszek Vlastislav cz SALOMON-RUN.CZ 357 01:00:30 7,04 814
75 Levinský Lukáš cz Matrix Team 356 01:00:34 7,03 813
76 Oswald Pavel cz Matrix Team 355 01:00:39 7,02 812
77 Franer Kuba cz (mo)mentálně Opavské dupy 354 01:00:45 7,01 811
78 Šafrán Matěj cz SK Fighter Inside 353 01:00:49 7,00 810
79 Belej David cz Medvěd z lesa 352 01:00:54 7,00 809
80 Przeczek Marek cz lepus.cz 351 01:00:55 6,99 809
81 Beneš Pavel cz (mo)mentálně Opavské dupy 350 01:00:58 6,99 808
82 Jurečka Roman cz CK Continental Frenštát p.R. 349 01:01:08 6,97 806 PB
83 Jasiok Lumír cz Trek 1324 348 01:01:14 6,96 804
84 Janas Karel cz Porubští Rafani 347 01:01:17 6,95 804
85 Kozina Jan cz Abadzikra 346 01:01:19 6,95 803 PB
86 Krupa Luboš cz Lubíci 345 01:01:22 6,94 803
87 Štverák Tomáš cz The cooling birds 344 01:01:25 6,94 802
88 Grimm Martin cz 343 01:01:28 6,93 801
89 Tomanec Karel cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 342 01:01:34 6,92 800
90 Bujok Ondřej cz FCB StarsHollow Frenštát p.R. 341 01:01:39 6,91 799
91 Mayer Matthew gb Team GB!!! 340 01:01:59 6,87 795
92 Hrnčíř Martin cz REV 58 Nový Jičín 339 01:02:09 6,85 793
93 Černoch Ondřej cz 338 01:02:21 6,83 790
94 Collen Malcolm gb Team GB!!! 337 01:02:25 6,83 789
95 Hegedüs Robert cz VZS Ostrava 336 01:02:25 6,83 789
96 Liška Petr cz FC-B7 TÝM!!! 335 01:02:27 6,82 789
97 Balcar Marek cz Volvo Ostrava 334 01:02:32 6,81 788
98 Cooney Drew us Team GB!!! 333 01:02:34 6,81 787
99 Kněžík Roman cz 332 01:02:42 6,79 786
100 Ryšková Barbora cz Jump Sport 331 01:02:44 6,79 785
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 3 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...