Janovice - Bystré - mistrovství - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2016
Trasa:
Janovice - Bystré - Lysá hora
Datum:
28. 11. 2015, 10:00
Délka:
7,9 km
Převýšení:
892 m
Teplota:
-5 °C
Množství sněhu:
15 cm
Rychlost větru:
12 km/h

Porovnat s etapou 2.12.2017 | 26.11.2016 | 23.11.2014 | 23.11.2013 | 11.11.2012 | 14.1.2012 |

Tisk
Aktualizováno: 11.1.2016, 21:03:44
« První « Předchozí 1 2 3 4 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Lichý Tomáš cz SALOMON-RUN 450 00:45:21 10,45 1.180 TR CR PB
2 Otevřel Vít cz SALOMON-RUN 445 00:45:52 10,33 1.167 PB
3 Pytlík Jiří cz Jump Sport 440 00:47:11 10,05 1.134 PB
4 Ďurmek Ján sk Manín Považská Bystrica 435 00:47:35 9,96 1.125
5 Hudeček Petr cz (mo)mentálně Opavské dupy 432 00:48:24 9,79 1.106 PB
6 Zemaník Jan cz SALOMON-RUN 430 00:48:36 9,75 1.101
7 Holoubek Jan cz Beskydští nomádi 428 00:48:46 9,72 1.097 PB
8 Kokošek Oldřich cz Pearl iZUMi 426 00:48:57 9,68 1.093 PB
9 Lysák Vlastimil cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 424 00:49:37 9,55 1.079
10 Kováčik Luboš sk Manín Považská Bystrica 422 00:50:09 9,45 1.067 PB
11 Ambros Jakub cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 420 00:50:18 9,42 1.064 PB
12 Šindelek Vladan cz Olympáci 419 00:50:36 9,37 1.058
13 Šindelek Pavel cz Olympáci 418 00:50:46 9,34 1.054
14 Mikloš Martin cz Beskydští nomádi 417 00:50:53 9,32 1.052 PB
15 Flaša David cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 416 00:51:04 9,28 1.048 PB
16 Koníř Vojtěch cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 415 00:51:14 9,25 1.045
17 Kaleta Daniel cz Splašení goroli 414 00:51:24 9,22 1.041 PB
18 Kubín Jakub cz (mo)mentálně Opavské dupy 413 00:51:40 9,17 1.036
19 Peter Tomáš cz Beskydští nomádi 412 00:51:45 9,16 1.034
20 Fierla Ondřej cz (mo)mentálně Opavské dupy 411 00:51:57 9,12 1.030 PB
21 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 410 00:52:05 9,10 1.028
22 Javorek Petr cz www.masazprozeny.cz 409 00:52:10 9,09 1.026 PB
23 Mrovec Dušan cz synci z Kateřinek 408 00:52:19 9,06 1.023 PB
24 Pokorný Radim cz Pearl iZUMi 407 00:52:26 9,04 1.021
25 Hlavatík Jan cz www.masazprozeny.cz 406 00:52:41 9,00 1.016
26 Matera Tomáš cz Triatlon Team Opava 405 00:52:42 8,99 1.016
27 Smetana Jonáš cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 404 00:52:44 8,99 1.015
28 Ručka Richard cz Jump Sport 403 00:52:48 8,98 1.014 PB
29 Pavlík Víťa cz GO!GO! 402 00:52:53 8,96 1.012
30 Chrobák Radek cz Japa Outdoor 401 00:53:00 8,94 1.010 PB
31 Reček Jan cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 400 00:53:01 8,94 1.009 PB
32 Kostka Tomáš cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 399 00:53:02 8,94 1.009
33 Rajnoch Edvard cz Splašení goroli 398 00:53:04 8,93 1.009 PB
34 Škuca Zbyněk cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 397 00:53:07 8,92 1.008 PB
35 Blabla Tomáš cz Olympáci 396 00:53:19 8,89 1.004
36 Böhm Radek cz lepus.cz 395 00:53:27 8,87 1.001
37 Žákovský Petr cz Adidas Team 394 00:53:31 8,86 1.000
38 Sejkora David cz X-Trail Orlová 393 00:53:43 8,82 996 PB
39 Krejčiříková Denisa cz VZS Ostrava 392 00:53:51 8,80 994 CR PB
40 Maniš Martin cz TOBI Sport Frenštát p.R. 391 00:54:03 8,77 990 PB
41 Kvapulinský Martin cz Team LightBIKE 390 00:54:11 8,75 988 PB
42 Žilavý Květoslav cz Crosstec racing bike team 389 00:54:20 8,72 985
43 Helcel Richard cz MH bike - někdy prostě musíš 388 00:54:23 8,72 984
44 Říha Pavel cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 387 00:54:24 8,71 984
45 Badač Martin cz TOBI Sport Frenštát p.R. 386 00:54:26 8,71 983
46 Škrabánek Petr cz Jump Sport 385 00:54:28 8,70 983
47 Cienciala Tomáš cz Splašení goroli 384 00:54:31 8,69 982
48 Šindelek Daniel cz Olympáci 383 00:54:38 8,68 980 PB
49 Žajdlík Filip cz Splašení goroli 382 00:54:44 8,66 978
50 Richter Ondřej cz AVA 381 00:54:55 8,63 975
51 Zemánek Vojtěch cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 380 00:55:00 8,62 973
52 Ondřejka Míra cz TOBI Sport Frenštát p.R. 379 00:55:08 8,60 971 PB
53 Grimm Martin cz Japa Outdoor 378 00:55:11 8,59 970 PB
54 Kalita Tomáš cz Mike Bike 377 00:55:20 8,57 967
55 Byrtus Lukáš cz Kulturně sportovní klub… 376 00:55:23 8,56 966 PB
56 Sobek Lumír cz Beskydští nomádi 375 00:55:31 8,54 964 PB
57 Czilling Petr cz JulboWay 374 00:55:35 8,53 963
58 Ponek Tibor sk CK Turzovka 373 00:55:54 8,48 957
59 Popieluch Michal cz ULTRASTA Frýdek-Místek 372 00:55:56 8,47 957
60 Mrázek Tomáš cz lepus.cz 371 00:56:04 8,45 955 PB
61 Capek Martin sk CK Turzovka 370 00:56:32 8,38 947
62 Řeha Daniel cz Ostrava 369 00:56:35 8,38 946
63 Řepa Vojtěch cz 368 00:56:41 8,36 944 PB
64 Lach Alan cz Racing Olešná 367 00:56:47 8,35 943
65 Pastušek Jan cz 366 00:56:49 8,34 942
66 Benesz Radomir cz lepus.cz 365 00:57:17 8,27 934
67 Cooney Drew us Team GB!!! 364 00:57:27 8,25 932 PB
68 Škapa Marek cz X-AIR Ostrava 363 00:57:29 8,25 931 PB
69 Zátopek Jiří cz X-AIR Ostrava 362 00:57:38 8,22 929
70 Mráz Jan cz 361 00:57:45 8,21 927 PB
71 Ketner Karel cz SALOMON-RUN 360 00:57:48 8,20 926
72 Friedel Jan cz Marathon Team Klimkovice 359 00:58:00 8,17 923
73 Bidlo Petr cz Team LightBIKE 358 00:58:04 8,16 922
74 Doležal Filip cz Karpatrio 357 00:58:07 8,16 921 PB
75 Géryk Jaromír cz SK Bagbike Rubing 356 00:58:18 8,13 918
76 Knapík Štěpán cz X-Trail Orlová 355 00:58:23 8,12 917 PB
77 Benda Jiří cz MH bike - někdy prostě musíš 354 00:58:26 8,11 916 PB
78 Krejčiříková Ivona cz VZS Ostrava 353 00:58:31 8,10 915 PB
79 Labuz Martin cz MH bike - někdy prostě musíš 352 00:58:37 8,09 913
80 Pavlík Miroslav cz SK Oceláci Ostrava 351 00:58:47 8,06 910
81 Oswald Pavel cz Matrix Team 350 00:59:00 8,03 907
82 Hřivnáč Michal cz Sk Komárov 349 00:59:09 8,01 905
83 Václavík Michael cz Atletika Slezan F - M 348 00:59:11 8,01 904 PB
84 Pietrzyk Rostislav cz Kulturně sportovní klub… 347 00:59:14 8,00 904 PB
85 Kučera Roman cz Team LightBIKE 346 00:59:24 7,98 901
86 Letko Miroslav sk VZS Ostrava 345 00:59:34 7,96 898
87 Skorčík Ján sk CK Turzovka 344 00:59:42 7,94 896 PB
88 Sýkora Lukáš cz AK Olomouc 343 00:59:43 7,94 896
89 Kouřil Jaroslav cz Neběžecký kroužek 342 00:59:47 7,93 895
90 Němeček Martin cz The cooling birds 341 00:59:49 7,92 895 PB
91 Jurečka Roman cz CK Continental Frenštát p.R. 340 00:59:52 7,92 894
92 Pavlík Jan cz Racing Olešná 339 00:59:53 7,92 894
93 Jasiok Lumír cz Trek 1324 338 00:59:54 7,91 893 PB
94 Baletka Stanislav cz Funny team 337 00:59:59 7,90 892 PB
95 Štverák Tomáš cz The cooling birds 336 01:00:00 7,90 892 PB
96 Navrátil Jaroslav cz Rungo Ostrava 335 01:00:01 7,90 892
97 Vrubel Lukáš cz JAPA sports & Běžecká skupina… 334 01:00:04 7,89 891
98 Piechowicz Jiří cz ULTRASTA Frýdek-Místek 333 01:00:15 7,87 888 PB
99 Collen Malcolm gb Team GB!!! 332 01:00:22 7,85 887 PB
100 Brtva Pavel cz JulboWay 331 01:00:28 7,84 885
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 3 4 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...